>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

snajp 493,4K

snajp

Użytkownik
Z gwizdkiem Ams !
Na 12 meczy w tym sezonie tylko raz pokazał na wapno.Buki też coś przeczuwają bo @ na karnego w meczu tylko 2.70.
Ważne 3 pkt. dla obu ekip,myślę że tu nikt nie będzie stawiać autobusu i też poszedłbym w over.Pobieram tego karnego. GL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1386
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzinna: 9:45
Spotkanie: Adelaide United vs Macarthur FC
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.12
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Ostatni okres dla The Reds nie jest najlepszy. Jeżeli zerkniemy na 5 niedawnych rywalizacji, to na ich koncie pojawiło się tylko 1 zwycięstwo i aż 3 porażki.
Ciężko wytłumaczyć tę słabą dyspozycję, ale z pewnością oczekiwania względem gospodarzy są o wiele większe. Aktualnie pozycja w play-off jest zachowana, ale za plecami United znajdują się takie projekty jak Brisbane Roar, czy też Sydney FC, które również mają chrapkę na przedłużenie swojego sezonu. W przeszłości The Reds bardzo często wykorzystywało atut własnego stadionu w Adelaide i tak jest również w tej kampanii, dlatego piątkowe starcie może być kluczowe w kontekście niedalekiej przyszłości. Co pokażą nam dzisiaj faworyci?

Macarthur FC przeplata gorsze mecze tymi lepszymi. Raz pojawia się zwycięstwo, raz porażka i tak jest w tym roku 2023. Przyjezdni nie potrafią ustabilizować formy, niemniej jednak wysoka 5. pozycja pozwala myśleć o walce o najwyższe cele. Trzeba przyznać, że najnowszy projekt australijskiej ekstraklasy posiada bardzo doświadczony skład. Jest też miejsce dla młodszych graczy, jak Al-Hassan Toure, który jest jednym z liderów swojej drużyny. Dodatkowo sprowadzenie Gruzina Bachana Arabuli było strzałem w 10, ponieważ jest to napastnik, który robi różnicę na boisku. Zaczął od asysty i 3 goli, ale w ostatnich 3 spotkaniach nieco zgasł. Czy w ten piątek nadejdzie przełamanie z jego strony?

Jak Australia, to gram bardzo często kartki, ponieważ pojawia się ich sporo w A-League. Pobieram sobie linię 5.5 upomnień. Zarówno The Reds, jak i Macarthur FC nie przekonują do końca swoją grą i spodziewam się typowego meczu walki. Jak wyglądają statystyki obu zespołów pod tym kątem?
  • Adelaide United u siebie otrzymywało 5, 3, 3, 1, 5 kartek
  • Macarthur FC na wyjazdach otrzymywało 4, 3, 3, 6, 2, 2, kartek
Jak widzimy po liczbach, są one obiecujące i bezpośrednie starcia również obfitowały w kartoniki. Wspomnijmy jeszcze o arbitrze Kurtcie Ams, który do tej pory sięgał 7, 6, 5, 6, 5, 5 razy do kieszonki. Liczę na ostrą rywalizację.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4062
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida
Zaczęło sie git, 1-0, potem Ams i czerwo, pytanie, czy to zabije, czy ożywi to spotkanie?
Na razie kierunek kartki jest git, Ams się popisuje :)
Edit
Samuraj mógł na 2-0, Bulls też miało okazję choć nie była 100%
Ogólnie czerwem trochę mecz zabity w kierunku over, ale czort wie, co bedzie w 2 pol.? Sam się waham pomiędzy overem a x2. Na razie nic z mojej strony.
Ps
Te @ pre, takie niskie na over teraz wydają się być podpuchą :) Zobaczymy...
Edit 1
Ams wyrabia normę, 2 czerwo, teraz dla Byków. 10 na 10, gra się wyrówna... Over zabijają...
Edit 2
Zabity over, ft 1-0...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +744
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Live Adelaida
Zaczęło sie git, 1-0, potem Ams i czerwo, pytanie, czy to zabije, czy ozywi to spotkanie?
Na razie kierunek kartki jest git, Ams się popisuje :)
Ams swoją drogą, ale piłkarze naładowani jak kabanosy dzisiaj, Warland powinien 2 czerwone dostać, raz za groźny faul, a druga za powstrzymanie akcji sam na sam
 
Otrzymane punkty reputacji: +642
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ams pokazał 3 czerwo Halloran, ale się skapnął, że nie ma jeszcze żółtej kartki :D Pokaż załącznik 26131
Powrót krola kier :)
A ja za drobne dam over 1,5, może się uda coś w siatce zobaczyć?
Over 1,5 po @ 2,25 za drobniaki. Zostało 10 min.
Edit
"nie wyklepali" ,zostało 1-0. Musiałem sprawdzić :) a majekx majekx liczy talary :) za swój under!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +704
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
a @
majekx
majekx liczy talary :) za swój under!
Chciwość... ale piątki jakoś lepiej mi wchodzą, niestety mecze z poprzedniej kolejki z soboty i niedziele nie były tak zielone. To początek tej serii spotkań i jeszcze dużo może się zdarzyć. Mnie najbardziej ciekawi wynik WSW ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +907
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Hobart
WU vs Sky Blues,
Nuuda, x ht po brałem za miedziaka po @ 1,80.
Nie wiem po co tam rozgrywają mecze...
Docelowo uważam, że Sydney nie przegra. WU brak Prijo.
Edit
Ht 0-0
Matko Boska z Tasmanii, czemu biedni Aborygeni dalej muszą cierpieć oglądając takie mecze?
No ale chociaż drobniaki wpadły :)
Ps niby Sydney lepsze, ale zostało jeszcze drugie 45 min. Może coś się zmieni?
Edit
Oj się zmieniło, Diamanti kot!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1988
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Promocja A-League na 'zadupiach' robi swoje... Pirlo ma łeb na karku i został w cywilizacji... Odnoszę wrażenie, że te mecze w Tasmanii to są za karę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +853
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Promocja A-League na 'zadupiach' robi swoje... Pirlo ma łeb na karku i został w cywilizacji... Odnoszę wrażenie, że te mecze w Tasmanii to są za karę.
Kara jest :)
2 pol. Sydney chyba bardziej zdesperowane i atakuje, choć to WU miało cofkę.
Nie wiem ile jeszcze "goście" mogą mieć pecha na przestrzeni ostatnich tygodni?
Daje za drobne 2 po @ 2,80...KTF!
Edit
Oj można :) wchodzi Diamanti i gol sezonu prawie z polowy boiska. Czapki z głów, brawo! Dawno czegoś takiego nie widziałem... Po typie na Sydney, ale nie mam żalu... :)
Edit 1
Mecz nie najlepszy, ale dla tej bramki warto było. Corica calkiem posiwial, nie dziwię mu się... Niby wszystko robi dobrze, ba, skład też jest ok, a tu kolejne 0 pkt. Nic im nie wychodzi. Kolejny apel, panie trenerze, czas odejść!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +650
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane,
Kolejne meczarnie. Roar zabija mecz. Tradycyjnie :) za to City coś tam próbuje (mieli nawet poprzeczkę) ale poza tym bez szału. Technicznie za drobne 2 po @ 3,60... choć mecz do tej pory under/x ofc... GL!
edit
nie było nawet extra okazji, ot Australia AD 2023, w kangurowni bez zmian...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +439
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę ostatni mecz dzisiaj: Glory vs Victory.
Goście sprzedali D`Agostino do Norwegii, czyżby wyprzedaż klubu? Za to na szpicy zobaczymy Bruno. Powrót po latach na boisko w Perth.Na co ich stać ? Na papierze to na gola. A gospodarze? Oni jak zawsze zagadka, ale też coś powinni ukłuć. Typ: bts po @ 2,0 za drobne. Z moją formą, to strach coś więcej niż drobne, czy też miedziaki rzucać... Tak, że tego...
Edit
Ft 3-1, Taggart powróciły, trzeba brać to jako duże wzmocnienie dla Perth. A Victory? Znowu zjazd do bazy...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +846
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Heh.. i Roar zagrało swoje... Szkoda bo zabiło mecz. A tymczasem pora na, chyba, najciekawszy mecz na dziś... Bo jak zagra V?... Składy:

 
snajp 493,4K

snajp

Użytkownik
City pożarło parę miedziaków live, myślałem że coś ustrzelą a tu nic.
PERTH OVER 1,5 @ 3.25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1927
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 2 mecze. Godziny w Polsce nie do oglądania. Na Antypodach też się ludzie buntują bo to do d.... pomysły. O szczegółach to nie chce mi się gadać.
Typy takie same, szanse powodzenia jak dla mnie podobne. Stawka minimalna, bo to nie są łatwe kierunki.
No i forma raczej do bani więc ostrzegam.
Nix vs CCM - x po @ 3,50 i
Jets vs WSW - wcale się nie zdziwie jak to spotkanie będzie kręcił sam Pan Li - x po @ 3,30...
Sportowo atakuję :)
Edit
Wyniki odpowiednio:
2-1 w Wellington (Zawada gol!) i 1-1 w Newcastle. Tym razem zagrałem razem z Panem Li. Do przodu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1895
Do góry Bottom