>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

supermario 237,5K

supermario

Użytkownik
Bez zbędnych kombinacji gram na drużyny, które w zeszłej kolejce zaprezentowały się rewelacyjnie w przeciwieństwie do ich niedzielnych rywali. Jeśli zawodnicy Wellington oraz CCM utrzymali formę z przed ostatniej kolejki to o pozytywny wynik jestem spokojny. Kursy niesety już trochę poleciały bo na wyjściu były @2,54 na tych pierwszych oraz @1,91 na CCM, ale i tak myślę że warto.
* No nic, nie udało się tym razem, chociaż mam nieodparte wrażenie, że z przebiegu gry Wellington byli lepsi, z kolei w drugim meczu czerwo ustawiło niejako wynik spotkania, no ale cóż całe piękno AL...
Żałuję tylko, że w obu tych meczach nie zagrałem mojego ulubionego kombo zakładu na gole, kartki i rogi :(
 
Otrzymane punkty reputacji: +1051
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Tak tu cicho przez te " listopadowo - grudniowe MŚ " to pobieram HC +1,5 🦘 @ 2.3
 
Otrzymane punkty reputacji: +622
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak tu cicho przez te " listopadowo - grudniowe MŚ " to pobieram HC +1,5 🦘 @ 2.3
To nie tak, czytałem milion wypowiedzi expertów, ale jedno było pewne. W przeciwienstwie do Orłów, Kangury nawet jak przegrają 5-0, to nie mają kompleksów....
Teraz jest 1-0 dla Aussie, ale i tak śmiem twierdzić, że nie będzie lekko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2424
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak skromnie :eek:🥳🥳🥳 oby nasi też tego dokonali !
Tak jak wspominałem, Kangury nie pękały i odwaga została nagrodzona.
Chciałbym abyśmy zagrali tak jak Aussie. Odważnie i nie pękając, nawet jak się coś nie układa. Fortuna sprzyja odważnym.... Tylko trzeba mieć jaja :)
Edit
...... Tutaj niech sobie każdy wpisze to co chce po wczorajszym meczu (?).............
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +820
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Jeśli Australia wyjdzie na Argentyne tak jak dotychczas to mogą napsuc im krwi.
My graliśmy ultra defensywnie , bez zagrożenia pod bramką. Australia zagra odważnie więc wszystko jest możliwe.
Z resztą dwa zwycięstwa w grupie i tylko porażka z aktualnymi mistrzami świata bardzo dobry wynik
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Wracamy do poważnej piłki heh
Nie znamy jeszcze składów ale ja na jutro wchodzę w gola Ibusuki
Póki co nie widzę kursów ale liczę na Japończyka. Całkiem fajny sezon dodatkowo w starciu z Brisbane lubi strzelać
Wypoczął w czasie mundialu więc na świerzości myśle , że może coś ustrzelić.
Fortuna ma w ofercie ale w zakładach łączonych , a niestety nie podejmuje się typować wyniku.
Cóż czekam na kursy

e: betfan wystawił kursy więc gramy

Ibusuki strzeli gola @ 3.25

betfan

e: nie tym razem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +856
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Cała 7 kolejka dla mnie raczej do ogladania. Po takiej przerwie, to jakby cała liga startowała od początku.
Myślałem trochę o Wedrowcach, a i Glory grało piach, ale przez taką przerwę może coś się w klubie z Perth odmieniło? No i pamietam, że WSW to fixiarze, kto wie co im Pan Li podpowie? :) Słowem pre - pass...
Może Wy koledzy macie fajne pomysły?
Edit
Do obserwacji WSW i WU w jutrzejszych spotkaniach...
Uwaga! Nixx znowu w Wollongong, czyli kontynent!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1256
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

i ja sobie tę kolejkę pooglądam... część zawodników grała na MŚ, część miała wakacje.... forma to jeszcze większa niewiadoma niż przed rozpoczęciem sezonu. Zdecydowanie qowalsky6 qowalsky6 ma racje.


i składy na dziś

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +746
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wollongong,
Nix vs WSW, 1-0, zostalo sporo czasu...
Goście starają się wyrównać ale im nie wychodzi...
Dam im szanse, x2 po @ 3,80 za drobniaki, bo mecz ma podteksty... GL!
Edit
80 min. 1-1, bramkarz Nix zdziwiony krzyczał "jak, jak?". No właśnie tak, Nix oddało inicjatywę i kara...
Edit1
Ft 1-1, po zakonczeniu Ufuk i Mark poklepali się po plecach :) znają się jak łyse konie, nie dziwota, trenerami byli Nix przecież jakby kto nie pamiętał. Potem trochę przepychanek Saila i Marcelo aby nie było :) Kibice Red&Black zadowoleni, dawali czadu. Ja też z uśmiechem kończę z Wollongong nadawanie.
PS
Najbardziej urzekł mnie Pan Li, który powiedział, że łapał (fixowal) x po 4,60 więc przy nim jestem tylko białym cieniasem. No fakt :) ja główkowałem, a to on wiedział...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +839
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
SFC - City... Miałem nie grać, ale z pewną dozą nieśmiałości, po stawce rekreacyjnej zagram w kierunku City - @2,26 (2:1)

I składy:



 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Sydney mamy remis ht 1-1.
Sky Blues vs City, hit A-league, fajny mecz, dużo się dzieje. Remis na razie raczej sprawiedliwy.
Zaczaje sie na gole w końcówce, jeśli utrzyma sie taki obraz gry ofc.
A koledzy wiecie, że na ławce City nie ma już Kisnorbo? 2 tygodnie temu poleciał do Europy objąć stolek trenera Troyes. Dziś zespół prowadzi Rado V, trener kobiet City. Ale jest zdenerwowany chociaż City grają "swoje". Taka ciekawostka...
A druga, to że w City grają kadrowicze, mają zdrowie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
supermario 237,5K

supermario

Użytkownik
Podobała mi się pierwsza poł. pod względem intensywności ataków i też mi się wydaje, że jak drużyny utrzymają takie tempo jak w 1 poł. to min. 2 gole tutaj powinny jeszcze wpaść, dlatego ja pobieram nie czekając na rozwój wydarzeń over 3,5 @1,98

edit, początkowo chciałem grać na City z opcją remis zwrot, jednak Sydney sobie nieźle poczynia w ofensywie, dlatego odpuściłem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dokładam X2 po @2,95 przy 2:1
edit, oczywiście za drobne
Jak w City zszedł Leckie, to im się prowadzenie gry posypało. Do tego Sky Blues od kilku lat nie mogą wygrać z City. To może dziś przełamią się u siebie na odnowionym stadionie?
Edit
Na wariata, symbolicznie, over 3,5 po @ 3,95... Może kontra na dobicie?
Sprawdzam!
Edit1
91 min. City poprzeczkaaaa.... Trudno, nie tym razem...
Edit 2
Ft 2-1, ale pech, że 4 gol nie wpadł... Symboliczny minus niestety...Sydney się przełamało, 2 pol. znacznie gorsza, zmiany Rado nietrafione... Debiut na ławce City nieudany. Myślę, że to tylko tymczasowe rozwiązanie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1271
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Za chwilę Perth vs WU,
On the paper to gospodarze patrząc po składach są bez szans :) Oczywiscie, to nie ma zadnego znaczenia w Australii. Chichot losu jest taki, że czerwona latarnia zagra z Mistrzem, który w tabeli jest tuż przed nimi...
Taki kabarecik na Antypodach. Na "sucho" wychodzi mi "2", ale zobaczę live...
Ps Panowie do pracy, ja dziś miałem tylko oglądać :)
Edit
Hehe
Glory 1, WU 0, no ja tu spróbuję x2 po @ 2,10 za drobne...
Najwyżej pretensje będę miał tylko do siebie... KTF!
Edit 1
Ht 1-0.Glory fartownie na prowadzeniu, WU niestety slamazarnie w ataku. Jak nie wejdą na wyższy poziom, to będzie źle...
Wales w końcówce spitolil
... Oj mistrzowie, mistrzowie, comeone!!!
Edit 2
Perth 2-0, tym razem dobitka :( no to WU ma pozamiatane. Chyba, że cud...
Edit 3
2-1 i 7 min. Doliczonego... Ojcze Nasz...
Edit 4
Doliczony czas, tym razem słupek ratuje Perth. Deja vu jak w poprzednim meczu?
Tam była poprzeczka... Tak, czy siak Mistrz pokazał nic... Czas Aloisiego dobiega końca...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +814
supermario 237,5K

supermario

Użytkownik
Ja z kolei zagram mój ulubiony zakład jak na A-League przystało czyli,
over 1,5 goli & over 3,5 kartek & over 8,5 rz.rożnych @2,43

oraz nieco drobniej dla jeszcze lepszego oglądania
over 2,5 goli & over 4,5 kartek & over 9,5 rz.rożnych @6 *jak się okazało brakło jednej kartki :(

Walki tutaj nie powinno zabraknąć, gdyż grają drużyny z końca tabeli, a więc kartki powinny się pojawić. Jeśli chodzi o rzuty rożne to obie drużyny trochę ich ostatnio wykręcało. Co do bramek to najmniej jestem pewny, ale Perth zagra pierwszy raz jako gospodarz w tym sezonie, co prawda jeszcze nie na własnym stadionie, no ale myślę że się postawią i gola strzelą, a z drugiej strony mistrzom nie wypada nic nie strzelić grając przeciwko najgorszej drużynie w lidze obecnie,
a więc "GL to me"...

edit, niestety nic z tego dzisiaj nie będzie za sprawą wyjątkowo miłej atmosfery na murawie, kartek w tym meczu jak na lekarstwo. Myślałem przed meczem że to Perth jest najsłabsze w lidze, ale byłem w błedzie. Mistrzowie bez haryzmy, bez przysłowiowych jaj, przeczłapali całe spotkanie.

edit, a jednak, ale na wielkim farcie czerwo w ostatniej 98 minucie ratuje mi jeden kupon
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
Do góry Bottom