>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Walkower dla City musi być, ich bramkarz brutalnie zaatakowany leży i ma zszywana głowę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +634
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
Zadyma, chamówa, co tu powiedzieć? NIE dla bydła, TAK dla kibiców...
Nvrm, czy w Australii, czy w Polsce, czy jeszcze gdzieś indziej...
Ps
Ponadto można się nie zgadzać z decyzjami APL, co do opierdol... praw do transmisji na 3 lata do Sydney, ale nie napirerdal... ludzi, ktorzy nic z tym nie mają wspólnego. Tluste koty się bawią prawami i kasą a biedota się napierd... wiadrami po głowach. Nie tak to powinno wyglądać...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1085
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Niestety... bardzo nieodpowiedzialne zachowanie kibiców Victory. Na dziś dzień z A-ligą zakończony. Pozostaje czekać na decyzję co dalej z tym spotkaniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +887
snajp 490,5K

snajp

Użytkownik
Western United FC - Western Sydney Wanderers
Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & Czerwona kartka (90 minut) & Wynik - Western Utd win (90 minut) @ 10.06

Czuję ,że fixiarze jutro coś odwalą a Pan Kersey będzie miał okazję do pokazania drugiego czerwa w tym sezonie.

Nie wiem co tu się działo bo nie oglądałem ale mecz trwał tylko 5' do pierwszej bramki.

Macarthur FC - Perth Glory FC
Obie drużyny strzelą - Nie (90 minut) & Mecz - Trafienie w słupek/poprzeczkę (90 minut) & Wynik - Macarthur SWUtd win (90 minut) & Suma goli - Poniżej 2.5 (90 minut) @ 6.95

Jutro Filip z czystym kontem , takie 1-0 lub 2-0

Tu zabrakło słupka lub poprzeczki ale jak to się mogło stać skoro były tylko 4 strzały celne w meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1065
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Pomysły na jutro...

WU - WSW

ov2,5+btts - @2,01 (1:0)
za bardzo drobne - 2 - @2,6 (1:0)

Miałem tutaj brać głównie czystą 2.. bo w Perth WU nie zagrało za dobrze. Pod tym względem znacznie lepiej wyglądało WSW i ich remis z Nixami... ale jednak, przecież Nixi nie grali u siebie, ale w Wollongong. Po za tym WU ma Prijovicia i do gry wracają Imai, Diamanti i Garuccio. Dlatego for fun zagram 2.. ale nie zaskoczy mnie jak WU wygra. Jednak bardziej bym tutaj upatrywał bramek z obi stron i ten kierunek obieram.

Macarthur - Perth

1 - @2,05(1:0)

Dla mnie gospodarze są murowanymi faworytami i lekko mnie zdziwił aż tak wysoki kurs na ich wygraną. Myślę, że Glory nie ugra tutaj nawet jednego punktu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +225
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Bulls vs Glory ht 0-0, co tu pisać? Przez 45 min. 0 celnych strzałów na jakąkolwiek bramkę. 0 jakby ktoś myślał że pomyłka...
Nie wiem, czy chce mi się to dalej oglądać? :)
Edit
X po @ 2,0 za drobne, bo w 2 pol. poczatek taki sam...
Edit1
Ft 1-0, mecz marzeń, Byki ze 2 strzały i gol po główce, Glory chyba 1 przez 90 min.
Graty majekx majekx :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +657
snajp 490,5K

snajp

Użytkownik
W środę zaległe spotkanie 1-szej kolejki CCM -Jets.
Ja tu myslę Panowie,że trzeba grubo wchodzić w Marynarzy.Widzę tu BIG rewanż za 7-mą kolejkę.Jets chyba w małym dołku po wtopie u siebie z Roar.

Propozycje i bardzo ciekawe kursy (Fortuna)

Coast Mariners 1.połowa liczba goli ov 1,5 @ 4.1
HT/FT 1/1 @ 2.7
Coast Mariners wygra do zera @ 3.5
Coast Mariners wygra obie połowy @ 4.5

Co myślicie koledzy ?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1270
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W środę zaległe spotkanie 1-szej kolejki CCM -Jets.
Ja tu myslę Panowie,że trzeba grubo wchodzić w Marynarzy.Widzę tu BIG rewanż za 7-mą kolejkę.Jets chyba w małym dołku po wtopie u siebie z Roar.

Propozycje i bardzo ciekawe kursy (Fortuna)

Coast Mariners 1.połowa liczba goli ov 1,5 @ 4.1
HT/FT 1/1 @ 2.7
Coast Mariners wygra do zera @ 3.5
Coast Mariners wygra obie połowy @ 4.5

Co myślicie koledzy ?
No tak, z tydzień temu Marynarze przeputali F3 Derby z Jetsami. Wychodzi, że mają szansę na blyskawiczny rewanż. Ale dla mnie to spotkanie jest dalej nieprzewidywalne. W koncu 4 lata temu Jetsi zrobili z Marynarzy - Rozbitkow28, pocisneli ich w Gosford 2-8 :) Mecz typowo 50 na 50.
Pre pass.
Ps
Jakby ktoś nie wiedział to nie tylko Jetsi są od lat na sprzedaż. CCM też, no i jak te mecze mają być "czyste"? Do tego dochodzą tematy zwiazane z bojkotem przez kibiców APL. Też bym tych skurw.... bojkotował. To mnie odpycha od pre deklaracji.
 
snajp 490,5K

snajp

Użytkownik
Ohhh Qowalsan i majekx jak ja się od Was bardzo dużo uczę,no i oczywiście od sunxl,który pisze świetne analizy.Daliście mi dużo do myślenia, ale widzę że rozjemcą tego meczu będzie dobrze nam znany Turban i tu mam dopiero tzw. zagwózdkę.Zarobiony po MŚ czy będzie szczerzył kły na walizki P.Li. ;)
Do środy jeszcze trochę czasu,trzeba to przemyśleć.
Pozdro Panowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +634
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Dział Australia jest miejscem, które bawi, uczy, cieszy, a czasem nawet wychowuje :) Wartość dodana to przyzwoite towarzystwo oraz przyjazna atmosfera. Żeby jeszcze piłkarze i trenerzy z Antypodow brali sobie do serca nasze uwagi i dodatkowo wszystkie typy wchodziły to już w ogóle... 7 heaven...
Co do Pana Li to skubany SZP dawno się nie odzywał. Przynajmniej do mnie, zarobiony na Mundialu był zapewne...
Sie ma...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1490
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Niestety.. ten mecz jest meczem, gdzie może iść wałek i nawet nikt się nie zorientuje. Normalnie bym stawiał na 1. Ale 10 dni temu to właśnie Jetsi ograli CCM w Gosford. Może być wałek i znowu Jetsi ograją CCM... ale może być i podwójny wałek i to CCM ograją Jetsów.

To ja sobie lightowo obieram drogę na środek, ale że mam słabe nerwy to tylko do połowy - X HT - @2,45 3:0 (1:0)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1590
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:00
Spotkanie: Central Coast Mariners vs Newcastle Jets
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.80
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Ekipa z Gosford całkiem nieźle rozpoczęła nowe zmagania w A-League. Przypomnijmy, że Central Coast Mariners zajmuje na ten moment 5. miejsce i jeżeli dzisiaj w derbach F3 uda się sięgnąć po zwycięstwo to czeka na nich podium. Nie jest to wcale nierealny scenariusz, chociaż Rozbitkowie nie wykorzystują w pełni atutu swojego stadionu. Bilans 2 wygranych i 3 przegranych to potwierdza i warto było popracować nad tę statystyką. Celem gospodarzy jest zajęcie pozycji w play-off i będzie o to trudno, ponieważ jest sporo chętnych na czołową szóstkę, niemniej jednak jest potencjał, aby powalczyć o jak najwyższe cele. Największą gwiazdką Central Coast Mariners jest 18-latek Garang Kuol, który z nowym rokiem ma przenieść się do Premier League, a konkretnie do Newcastle i swoje ostatnie chwile w ojczyźnie stara się spędzić jak najlepiej. Do tej pory w 6 spotkaniach tej kampanii popisał się 2 golami i 3 asystami, co jest bardzo dobrym wynikiem. Czy dzisiaj ten młody napastnik poprowadzi Rozbitków do wygranej?

Jets mieliśmy okazję obserwowania i opisywania przy starciu z Brisbane Roar niespełna tydzień temu i trzeba przyznać, że było to słabe widowisko. Jedni i drudzy tworzyli sobie sytuacje, ale to rywale wykorzystali jedną z nich i zasłużenie sięgnęli po zwycięstwo. Zespół z Newcastle musi jak najszybciej wyciągnąć wnioski, bo pozycja w tabeli nie zachwyca i marzenia o play-off mogą za kilka kolejek uciec w siną dal. Brakuje skuteczności w ofensywie. Przyjezdni często kończą swoje starcia na 0 z przodu, co może martwić trenera Arthura Papastamatisa. Jest tutaj kilku dobrych piłkarzy, jak Beka Mikeltadze, który ostatnio bardziej skupia się na kolekcjonowaniu żółtych kartek niż strzelaniu bramek. Niestety jego koledzy mu nie pomagają i to przekłada się na negatywne rezultaty. Nadzieją mogą być derby F3, ponieważ Jets mierzyło się z Central Coast Mariners 10 dni temu i tam padł wynik 2:1 dla dzisiejszych gości. Czy kolejny triumf w tym prestiżowym meczu stanie się faktem?

Derby F3 miały odbyć się w 1. kolejce tego sezonu A-League, ale niestety spotkanie zostało przeniesione na dzisiejszy termin ze względu na silną ulewę w Gosford i boisko nie nadawało się wtedy do gry. W tę środę nie powinno być już większych problemów, aby rozegrać tę rywalizację i spodziewam się interesującego starcia.

Ostatnio w Australii spodobały mi się kartki i widzę je w tym prestiżowym meczu. Pobieram sobie linię 5.5 po wysokim kursie. Zarówno Rozbitkowie, jak i Jets nie są wirtuozami futbolu. Jasne, mają w swoich składach ciekawych piłkarzy jak Garang Kuol, który potrafi zrobić różnicę, niemniej jednak jest to rzadkość w tych drużynach. Zerknijmy to statystyk pod kątem upomnień oby zespołów:
  • Central Coast Mariners: 4, 3, 4, 2, 3, 3, 2
  • Newcastle Jets: 5, 2, 3, 4, 3, 4, 4
Wyglądają one bardzo interesująco i warto wspomnieć, że obie ekipy mierzyły się ze sobą przecież 10 dni temu, gdzie padło 6 kartoników. Szczególnie gospodarze będą mocno zmotywowani, aby tym razem sięgnąć po zwycięstwo. Trzeba przyjrzeć się jeszcze sędziemu Alireza Faghani, który był niedawno w Katarze i prowadził 2 mecze na Mistrzostwach Świata. W tej kampanii australijskiej ekstraklasy jego liczby wyglądają tak: 6, 7, 5, 3, 5. Jestem zdania, że linia 5.5 przy takich statystykach jest bardzo kusząca i derby F3 nie powinny nas zawieść pod kątem emocji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1861
V 1,2K

volska

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 9:00
Spotkanie: Central Coast Mariners vs Newcastle Jets
Typ: powyżej 5.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.80
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Ekipa z Gosford całkiem nieźle rozpoczęła nowe zmagania w A-League. Przypomnijmy, że Central Coast Mariners zajmuje na ten moment 5. miejsce i jeżeli dzisiaj w derbach F3 uda się sięgnąć po zwycięstwo to czeka na nich podium. Nie jest to wcale nierealny scenariusz, chociaż Rozbitkowie nie wykorzystują w pełni atutu swojego stadionu. Bilans 2 wygranych i 3 przegranych to potwierdza i warto było popracować nad tę statystyką. Celem gospodarzy jest zajęcie pozycji w play-off i będzie o to trudno, ponieważ jest sporo chętnych na czołową szóstkę, niemniej jednak jest potencjał, aby powalczyć o jak najwyższe cele. Największą gwiazdką Central Coast Mariners jest 18-latek Garang Kuol, który z nowym rokiem ma przenieść się do Premier League, a konkretnie do Newcastle i swoje ostatnie chwile w ojczyźnie stara się spędzić jak najlepiej. Do tej pory w 6 spotkaniach tej kampanii popisał się 2 golami i 3 asystami, co jest bardzo dobrym wynikiem. Czy dzisiaj ten młody napastnik poprowadzi Rozbitków do wygranej?

Jets mieliśmy okazję obserwowania i opisywania przy starciu z Brisbane Roar niespełna tydzień temu i trzeba przyznać, że było to słabe widowisko. Jedni i drudzy tworzyli sobie sytuacje, ale to rywale wykorzystali jedną z nich i zasłużenie sięgnęli po zwycięstwo. Zespół z Newcastle musi jak najszybciej wyciągnąć wnioski, bo pozycja w tabeli nie zachwyca i marzenia o play-off mogą za kilka kolejek uciec w siną dal. Brakuje skuteczności w ofensywie. Przyjezdni często kończą swoje starcia na 0 z przodu, co może martwić trenera Arthura Papastamatisa. Jest tutaj kilku dobrych piłkarzy, jak Beka Mikeltadze, który ostatnio bardziej skupia się na kolekcjonowaniu żółtych kartek niż strzelaniu bramek. Niestety jego koledzy mu nie pomagają i to przekłada się na negatywne rezultaty. Nadzieją mogą być derby F3, ponieważ Jets mierzyło się z Central Coast Mariners 10 dni temu i tam padł wynik 2:1 dla dzisiejszych gości. Czy kolejny triumf w tym prestiżowym meczu stanie się faktem?

Derby F3 miały odbyć się w 1. kolejce tego sezonu A-League, ale niestety spotkanie zostało przeniesione na dzisiejszy termin ze względu na silną ulewę w Gosford i boisko nie nadawało się wtedy do gry. W tę środę nie powinno być już większych problemów, aby rozegrać tę rywalizację i spodziewam się interesującego starcia.

Ostatnio w Australii spodobały mi się kartki i widzę je w tym prestiżowym meczu. Pobieram sobie linię 5.5 po wysokim kursie. Zarówno Rozbitkowie, jak i Jets nie są wirtuozami futbolu. Jasne, mają w swoich składach ciekawych piłkarzy jak Garang Kuol, który potrafi zrobić różnicę, niemniej jednak jest to rzadkość w tych drużynach. Zerknijmy to statystyk pod kątem upomnień oby zespołów:
  • Central Coast Mariners: 4, 3, 4, 2, 3, 3, 2
  • Newcastle Jets: 5, 2, 3, 4, 3, 4, 4
Wyglądają one bardzo interesująco i warto wspomnieć, że obie ekipy mierzyły się ze sobą przecież 10 dni temu, gdzie padło 6 kartoników. Szczególnie gospodarze będą mocno zmotywowani, aby tym razem sięgnąć po zwycięstwo. Trzeba przyjrzeć się jeszcze sędziemu Alireza Faghani, który był niedawno w Katarze i prowadził 2 mecze na Mistrzostwach Świata. W tej kampanii australijskiej ekstraklasy jego liczby wyglądają tak: 6, 7, 5, 3, 5. Jestem zdania, że linia 5.5 przy takich statystykach jest bardzo kusząca i derby F3 nie powinny nas zawieść pod kątem emocji.
referee keevers⚠
 
Otrzymane punkty reputacji: +1226
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Powoli trzeba się szykować na kolejkę świąteczną... tutaj z moją dostępnością może być różnie, dlatego postanowiłem już dziś napisać jakieś moje kierunki i pomysły...

Na początek ins/outs
Perth - wraca Colli
Sydney FC - wypadają Brattan i Burgess
Macarthur - wraca Noone
WSW - wraca Ninkovic

Roar - WSW - un2,5+X HT - @3,33 1:1(0:1) - heh... ogólnie było dobrze tylko źle

Bez szaleństw ze stawką. Tutaj opieram się na tym, że oba zespoły bardziej stawiają na zero z tyłu niż na wynik z przodu. Oba mają dobre wyniki w ostatnich meczach, oba mogą wystawić optymalny. Boję się, że będziemy świadkami bardziej szachów niż otwartego spotkania. Do tego oba zespoły jakoś mnie nie przekonują pod kątem miejsca spotkania. Roar u siebie, WSW na wyjeździe.... no to jest kombinacja która powoduje, że nie odważę się typować zwycięzcy.


Perth - Phoenix 1+ov2,5 - @3,9 1:1


Spotkanie konkursowe.. i nie jest to łatwe spotkanie do wytypowania... mamy Perth, które nie jest w najlepszej formie kontra Nixi, którzy musieli przelecieć przez cały kontynent.... Glory gdzieś i jakoś musi zdobywać punkty. Do tego to dopiero 2 mecz w Perth. Pobiorę ich wygraną i do tego typuję, że bramki jednak padną.


Sydney FC - Macarthur
- delikatniej - 2 - @5,2
- odważniej - X2 - 2,32
(0:3)

Dziwi mnie aż tak niski kurs na SFC. Gospodarze osłabieni, do tego będzie biegał z gwizdkiem Ams. Jak dla mnie to ten mecz + kursy to mi tu śmierdzi niespodzianką. Ja wiem, że u siebie SFC będą groźni - jak przekonało się City, ale Obywatele to przeciwnik z tradycją, Macarthur tę tradycji jeszcze się nie dorobili. Mecz niestety może nie być jakiś porywający, ale ja, osobiście liczę na gospodarzy /edit/ ofc gości.


WU - Victory - 1 - @3,1(1:0)

Kolejny z ciekawych meczy... WU w najsilniejszym składzie, Victory będzie chciało wymazać wrażenie po swoich kibicach dobrą postawą na boisku. Jednak czy chcieć to znaczy móc? Myślę, że WU ostatnio gra lepiej, może nie efektywniej, ale skuteczniej. To powinno wystarczyć na Victory, które jak by nie było na pewno ma w głowie niezłą huśtawkę nastrojów.


City - CCM - 1 - @1,66(1:0)

W tym momencie Obywatele to poziom wyżej niż reszta ligi. Myślę, że Marynarze nie będą w stanie się przeciwstawić. Zwłaszcza, że po meczy z Jetsami nie maja na sobie wielkiej presji wyniku. Z Jets zagrali swoje, zgarnęli 3 punkty - liga się toczy dalej.


Adelaida - Jets - 1 - @1,87 (0:1)

Myślę, że to dobry kurs na ten mecz. Adelaida u siebie nie powinna mieć problemów z ograniem Odrzutowców. Zespół z Newcastle ciągle bez właściciela, na utrzymaniu ligi. Spotkania u siebie powinni jako tako grać i co jakiś czas zdobywać punkty, ale wyjazdy? Tutaj nie ma presji własnych kibiców, tutaj nie ma presji wyniku. A Adelaida to też nie zespół byle jaki. Budowany mądrze i z głową. Wynik inny niż wygrana gospodarzy będzie dla mnie sporą niespodzianką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2129
Do góry Bottom