>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A mnie się wydaje że mistrz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym meczu i nie przegra większą różnicą bramek dlatego do lepszego oglądania+2,5 ah po @2,38 😉
Masz 1-3, potworny "bilard" i wcisnęli honorową :). Niech strzelają dalej, dla "widowiska" lepiej...
Edit
Ile oni marnują okazji, jedni i drudzy, no kuszą mnie na over :)
Edit1
Halloran na 1-4, upadek Mistrza coraz wiekszy. I Diamanti na boisku nie pomoże. Kiedyś mógł podawać do Besarta, potem do Prijovica, a teraz nie ma do kogo...
Edit 2
Ft 2-4, jeszcze karnego zmarnował WU, upadek mistrza, ostatnie miejsce w tabeli...
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A ja over 5,5 @ 2.3
Karnego nawet WU nie trafili, a ja też podbiłem sobie tak jak ty over...
Jak żyć? Dalej 1-4 :( Wczoraj łupił mnie VAR, dziś nieudacznicy i kaleki piłkarskie...
Edit
Dziś nawet Pain zawodzi, wywraca się o wlasne nogi, wali 10 m od bramki, a to był solidny zawodnik...
Edit1
Yeee cudem Pierias na 2-4, po rogu, nikt go nie pilnował, graty snajp snajp :)
Ps ponarzekałem i proszę :) w 92 min...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
Karnego nawet WU nie trafili, a ja też podbiłem sobie tak jak ty over...
Jak żyć? Dalej 1-4 :( Wczoraj łupił mnie VAR, dziś nieudacznicy i kaleki piłkarskie...
Edit
Dziś nawet Pain zawodzi, wywraca się o wlasne nogi, wali 10 m od bramki, a to był solidny zawodnik...
Wcisnęli jednak ale co za nieudacznictwo to ja pier...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tomorrow, 09:45
Adelaide United vs
Melbourne Victory - pojedynek zespołów, które nieźle do tej pory się prezentują w najlepszej lidze świata :) Potencjał oba zespoły mają, ostatnia kolejka przed Mundialem, karty w Socceroos rozdane, ktoś pokaże, że słusznie dostał powołanie (Goodwin) inni, że szkoda, iż ich nikt nie wziął pod uwagę (wpiszcie sobie kogo chcecie) i przepis na remis gotowy. Za drobne x po @ 3,50 pobieram... GL!
Edit
Ft 3-0.
Przy 1-0 byłem w miarę spokojny o to, że Victory wyrównają. Po karnym na 2-0 niestety temat umarł. Na koniec kolejny stały fragment i po ptakach...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1626
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Bez zbędnych kombinacji gram na drużyny, które w zeszłej kolejce zaprezentowały się rewelacyjnie w przeciwieństwie do ich niedzielnych rywali. Jeśli zawodnicy Wellington oraz CCM utrzymali formę z przed ostatniej kolejki to o pozytywny wynik jestem spokojny. Kursy niesety już trochę poleciały bo na wyjściu były @2,54 na tych pierwszych oraz @1,91 na CCM, ale i tak myślę że warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +842
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
na jutro... Adelaida - Victory

Z jednej strony Adelaida, która od zawsze reprezentuje jakiś poziom... jak tak patrzę to Adelaida zawsze miała plan, zawsze ten zespół był poukładany i zawsze był minimum środek tabeli. Do tego własny stadion, dobre nastroje po wygranej z mistrzami i to jest już jakiś przepis na gole. Z drugiej strony jest Victory.. podbudowane efektownym zwycięstwem z Jets, zespół wzmocniony Diego i oczekiwania... tutaj też mogą paść gole... mój pomysł na ten mecz to:

ov2,5+btts - @1,85(3:0)

Sobota:
SFC - WSW
Wielkie derby Sydney. Atmosfera na pewno będzie dopisywać (jednym z moich marzeń to zobaczyć na żywo te derby). Jednak patrząc po zmianach w kadrze, to w tym roku nie widzę zawodników, którzy mogli by być jakimś atutem. W porównaniu z zeszłym sezonem i wynikiem 3:2:
- Le Fondre - z roku na rok, lat przybywa
- Buhagiar - odwiesił byty na kołek
- Hemed - już wrócił w rodzinne strony
- Troisi - w WU jeszcze się nie odnalazł
- Ninkovic - w tym roku w WSW - ale z roku na rok jak by gasł
- Petratos - w Indiach
- Baccus - Szkocja
- Kosta - Nixi
Boję się, że tym razem mecz będzie szachami... (obym się mylił), ale ak tak patrzę w przeszłość,patrzę po nazwiskach i patrzę na formę obecnych zawodników to mi przychodzi na myśl typ:

un2,5 - @2(0:1)


Jets - City

Krótko i na temat. Chciał bym, żeby Jets coś powalczyli... ale rozum podpowiada, że nie ten poziom.. Zagram więc w zgodzie z sercem (niska stawka) i rozumem (typ w stronę obywateli)

2 HA - 1,5 - @2,951:2

Pozostałe spotkania zostawiam na później :)

GL & pzdr
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +955
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Krótko: Wiadomo jaka jest Australia i jak nieraz kończyły sie głębsze analizy w tej lidzę dlatego ja spróbuje na dzisiejszy mecz statystycznego kombosa z betbuilder z lvbet, a więc :
over 3,5 kartek, over 1,5 bramki i over 9,5 rożnych - wychodzi kursik 2,35
Wiadomo że sa to 3 zdarzenia ale przy odrobinie szczęścia patrząc na linie może się uda. Adelaide w dotychczasowych meczach była w stanie pokryć te wszystkie linie , goście już nie koniecznie - cornery owszem tak na wyjeździe ale były to tylko dwa mecze, kartki jak najbardziej i bramki w w 3 meczach na 5.
Liga jak wiadomo specyficzna ale ja spróbuje tego zestawu powyżej. Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1271
snajp 486,5K

snajp

Użytkownik
Ja mam mieszane uczucia co do dzisiejszego meczu.
Over kartkowy kolegi pikobans jak najbardziej możliwy,sędziuje pan Kersey
i obawiam się ,że może popsuć to widowisko.
Remis Qowala też wygląda dobrze a zaproponowany over i bts majexa (bez urazy)jakoś mnie dzisiaj nie przekonuje.
Under 2,5 @ 2.06 (1:0 / 1:1) No to się porobiło w końcówce ... ehhhh
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1049
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Zobaczymy jaki dziś będzie nastrój w Mieście Kościołów, w końcu w krajach anglosaskich mamy dziś Remembrance Day. Ważne święto dla Aussie, ładnie to pokazuje jak ważne jest budowanie wspólnoty narodowej. I na szczęście mimo wszelkich prób aby obrzydzic normalnym ludziom patriotyzm nawet w krajach "postepowych" (cóż za ironia, ktora dotyczy aktualnie tego pojęcia) na Zachodzie (i nie tylko) jeszcze daleka droga do totalnie poprawego zidiocenia. I fajnie, że Polacy , tak jak Aussie pamiętają o tego typu Świętach. Dziękuję za uwagę :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +988
Misiekqq 16,3K

Misiekqq

Użytkownik
Dzień dobry szanowni Panowie, niestety dopiero wstałem więc z marszu coś spróbuje :)
Victory gol+over 3 rr
2.05
888starz

PS. Tak bez kartek?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Ostatnio pisałem, że lepiej było spać niż oglądać mecz, a dziś znowu wstałem i jestem pełen nadziei na to , że obejrzę w końcu dobry mecz z wieloma bramkami , rogami , kartkami i fajnymi akcjami.
Więc panowie kopacze z naszej ulubionej kangurzej ligi proszę dajcie trochę radości o poranku .



Jets - City
Rzuty rożne over 9.5
rzuty rożne over 3.5 w każdej połowie
rzuty rożne Jets over 1.5 w każdej połowie
bramki over 0.5 w każdej połowie
bramki over 2.5 w całym meczu
połowa/cały mecz City @7 ⛔
takiego buldożera na wczesny sobotni poranek sobie wymyśliłem.
Zieloności wszystkim.
Żarło żarło aż zdechło , ale jest nawet nie zły mecz , coś spróbuje na live .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1385
Do góry Bottom