>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tu Qowal miał rację , WU wreszcie się obudziło i grają elegancko.
Próbuję lekko CCM nie strzeli ~ @ 3.77
Mecz się jeszcze nie skończył, ale fakt, nieźle do tej pory WU się prezentują. No w końcu qwa Mistrz Australi :)
Edit
Ja pitole, WU czerwo, jak żyć się pytam, jak żyć??
Post automatycznie złączony:

Oglądałem drugą połowę Brisbane - Victory , niestety w złym kierunku zmierza nasza ulubiona liga , 11 na 10 i Victory nie udało się strzelić bramki mecz do zapomnienia . Straszny piach gra Victory , zero pomysłu na grę .
Oglądam mecz numer dwa , jak coś zagram to na live , bo jak narazie to same wtopy notuje na kangurzej lidze .
Jak oni tego nie wygrali? Jeszcze goalkeper Roar z czerwem... Masakra Panie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1000
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford
Demony wróciły, CCM vs WU 3-2....
Over 5,5 po @ 2,10 za drobne...
Edit ft 4-2...
Ps
Jak to nie wejdzie i Redsi jutro, to może zobaczymy się po Mundialu. Troszke mam poczucie zmarnowanego czasu u siebie... KTF
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2777
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
CCM to jest przykład jak wykorzystać grę w przewadze. A już spisywałem mecz na straty.
Melbourne ląduje u mnie na najbliższe kolejki na czarnej liście. Zero wykończenia.
Zobaczymy co pokaże Sydney. Zaryzykowałem czystą 2 @2.10.
Widzę kursy teraz lecą w dół
 
Otrzymane punkty reputacji: +545
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM to jest przykład jak wykorzystać grę w przewadze. A już spisywałem mecz na straty.
Melbourne ląduje u mnie na najbliższe kolejki na czarnej liście. Zero wykończenia.
Zobaczymy co pokaże Sydney. Zaryzykowałem czystą 2 @2.10.
Widzę kursy teraz lecą w dół
Jasne, ale WU jeszcze się odbije od dna. Nie wróżę im obrony mistrzostwa, ale jeszcze wrócą do gry...
Co do Sydney, to może być różnie... Wiesz, ze to derby?
Ja tylko live...
Ps
A co do gry w przewadze, to teraz mniej to "widać", ale Kangury kiedyś bardziej się "podlamywali" po czerwonej. Często zespoły grające w 10 się "poddawaly". Tak jak dziś WU... Natomiast takie Roar, które też dziś dostało czerwo (i to Holmes, nie byle kto) nie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +789
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szybki BTS w ostatnim meczu, w pierwszym kwadransie 3 rożne, liczę, że zachowają tempo korków i próbuję over 12,5 po kursie 2,33 w 888starz 🤔

Edit:
Ehh, skończyło się na 11 - szkoda bramki na 2:1 do szatni, przy remisie od początku drugiej połowy by może więcej nabili 🤔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +614
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Heh.. to żem se dzień wybtał na wyjazd... Takie mecze, czerwienie, łamak, karne, overy i rodzynek un w V... Polak to mądry po szkodzie (lub fakcie jak teraz)... Wieczorem będę w domu to coś na jutro obowiązkowo wymiodzę.

Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +732
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
No dobra... to moje pomysły na jutro... ale najpierw dobrze, że Pan Li czyta nasze forum i jak tylko dowiedział się, że jak qowalsky6 qowalsky6 nie trafi overa to nie będzie pisał u nas aż do stycznia, to jeden telefon, jedno szybkie zdanie i ov się trafił...
DZIĘKUJEMY PANIE LI! ;)

A na jutro:

Adelaida - Perth - 1 - @1,73 (2:1)

Typ na podstawie ostatnie 'formy' Perth... ten zespół w tym sezonie kontynuuje to co rozpoczął w poprzednim sezonie... mimo kilku jaskółek (w które i ja uwierzyłem) to ich gra jest beznadziejna, taktyka... no ja tego nie ogarniam... do tego zerwanie kontraktu z Bruno... myślę, że taktyka Perth to będzie autobus w bramce i szukanie okazji z kontry - Adelaida powinna sobie poradzić


City - Nixi - 1 HA-1,5 - @2,3 (2:2) - może typ przegrany.. ale cieszę się, że Nixi powalczyli do końca

Obywatele w tym sezonie, na tym etapie ligi są po za zasięgiem pozostałych przeciwników... Nixi, niestety na pierwszej w tym sezonie wizycie na kontynencie niestety lekko rozczarowali. z City nie będzie łatwiej. Kibicuję, żeby zawalczyli... ale głowa mówi, że HA-1,5 to będzie najniższy wymiar kary.

PZDR
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1061
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No dobra... to moje pomysły na jutro... ale najpierw dobrze, że Pan Li czyta nasze forum i jak tylko dowiedział się, że jak qowalsky6 qowalsky6 nie trafi overa to nie będzie pisał u nas aż do stycznia, to jeden telefon, jedno szybkie zdanie i ov się trafił...
DZIĘKUJEMY PANIE LI! ;)

A na jutro:

Adelaida - Perth - 1 - @1,73

Typ na podstawie ostatnie 'formy' Perth... ten zespół w tym sezonie kontynuuje to co rozpoczął w poprzednim sezonie... mimo kilku jaskółek (w które i ja uwierzyłem) to ich gra jest beznadziejna, taktyka... no ja tego nie ogarniam... do tego zerwanie kontraktu z Bruno... myślę, że taktyka Perth to będzie autobus w bramce i szukanie okazji z kontry - Adelaida powinna sobie poradzić


City - Nixi - 1 HA-1,5 - @2,3

Obywatele w tym sezonie, na tym etapie ligi są po za zasięgiem pozostałych przeciwników... Nixi, niestety na pierwszej w tym sezonie wizycie na kontynencie niestety lekkoko rozczarowali. z City nie będzie łatwiej. Kibicuję, żeby zawalczyli... ale głowa mówi, że HA-1,5 to będzie najniższy wymiar kary.

PZDR
Nie takie hop kolego :) To byla transakcjach łączona. Jeszcze z moich 3 pre typów Redsi mieli dziś wygrać. Nie było lekko bo Perth nawet nieźle zagrało. No ale ft 2-1 więc nici z urlopu... Wychodzi na to że nie będę musiał ze wstydu się czerwienić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +427
jozzy22 581,1K

jozzy22

Użytkownik
jozzy22 jozzy22 specjalisto od typowania goli Maclarena - czy utrzyma swoją skuteczność? Kurs w okolicach 2.00 wygląda interesująco ;):)
Już za późno ale ja wychodzę z założenia że gram na niego co kolejkę
Zresztą mam go w typie na króla strzelców więc póki kursy zadowalające to i Typ na Jamiego jest grany co mecz
 
Otrzymane punkty reputacji: +840
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Na temat dzisiejszych nie ma co już się rozpisywać , Adela nie zawiodła a NIX pokazało walkę.
A tu.... proszę bardzo ⬇👍💪

FK.png FK.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +1041
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na weekend:
2 klasyczne strzały "znikąd", na polu gry wirują 2 miedziaki...
Piątek: Victory vs Jets, no ja liczę na bramki, over 2,5 po @ 1,75
Edit ft 4-0, :)
i
Niedziela: Roar vs Sky Blues, typ przeciw Brisbane, a Sydney potem czekają derby więc 2 po @ 2,35.
Edit ft 3-1,.. Się Roar przebudziło :(
Sie ma...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3298
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kto zna, ten wie :) Bardzo lubiłem Bruno, jego południowy styl i technika na tle drewniaków z Antypodów to było coś. Fakt, że od czasu do czasu na niego wyklinałem, szczególnie przy karnych :) No cóż odchodzi stare pokolenie, na dodatek ostatnie miesiące w Glory to była dla niego udręka przy ich "stylu", że pożal się Panie Boże... Patrz swego czasu 9 obrońców i kopanina. GL Bruno !!!
Up
No i szambo się wylało. Głupi kutafix co udaje trenera Perth, mówił, że nie gra Bruno bo ma kontuzję. Fornaroli, gorąca urugwajska krew napisał w mediach, że nic podobnego. Jest zwarty i gotowy. Wiadomo kto kłamał... Pozbyć się takiego napastnika, to głupota do kwadratu. Panie Zadkovich :) Do widzenia... A Victory? Na pewno skorzystają, a młodzi dodatkowo będą mieli się od kogo uczyć, ot wartość dodana.
PS Panie "trenerze" nie udawaj Pan Kevina Muscata, bo nie masz Pan do niego żadnego podjazdu.
PS2 Bruno ładuj bramy ile wlezie. W imię zasad...
Edit
No i w nowych barwach, Bruno z karnego na 4-0, łyso wam tam w Perth? :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +674
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Mnie też natknęło żeby coś sklecić wcześniej :

Melbourne Victory - Newcastle United Jets FC
Do przerwy/Cały mecz - Victory/Victory & Liczba goli (zawodnik) - Nicholas D'Agostino Gol w dowolnym momencie (90 minut) @ 4.33
Nie ma jeszcze Bruna w składzie więc daje szansę na gola D'Agostino ale jak się tylko pojawi to debiut z golem jak najbardziej możliwy.

Melbourne City(Handicap -2.5) - Perth Glory @3.35
To będzie kara za pozbycie się Bruno.

Western Sydney - Central Coast Mariners
Obie drużyny strzelą gola @ 1.61
Jak na razie obie ekipy w tym sezonie strzelały po przynajmniej jednym golu,myślę ,że tu
też postrzelają a jak P.Li będzie na trybunach to over gwarantowany.

Wellington Phoenix - Macarthur FC - NIX @ 2.18
Nix napewno podbudowani ostatnim remisem gdzie odrodzili się jak Feniks z popiołu i tu dobra forma Filipa to może być za mało dla Byków.

Brisbane Roar - Sydney FC @ 2.34 - Sydney FC @ 2.34
QowalSan dobrze prawi.

Western United - Adelaide United - Western United @ 2.38
No w końcu muszą wygrać i nie tylko pierwszą połowę.

Za popularnego miedziaka z kursem @ 283.536 sobie zagram.
Pzdr i GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1946
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
To i ja coś tam dodam, te swoje 5 groszy, na najbliższy weekend:

Victory - Jets - 1+btts - @3,32 (4:0)

Dużo ostatnio się dzieje dookoła Victory... i to na pewno są pozytywne sygnały. Do tego zespół z Melbourne sezon zaczął lekko poniżej oczekiwań. Owszem wygrana z SFC była dobrą prognozą, ale po meczach z Roar, WSW czy wreszcie City - pozostał duży niedosyt.
Odrzutowce próbują budować zespół, idzie to w dobrym kierunku... ale czy się postawią? Myślę, że są w stanie. Kurs na samą 1 jest wg mnie za niski... dlatego czystą 1 na pewno nie pobiorę.. nawet nie zdziwi mnie jak V nie wygra... dlatego ze stawką nie przesadzam.


City - Perth - 1 HA -1,5 - @1,99 i za połowę mniej 1 HA -2,5 - @3,35 (4:0)

Po wpadce z Nixami obawiam się, że City nie będzie miało litości dla Perth. Tutaj może być kanonada


Nixi - Macarthur - 1 - @2,12 (4:1)

Kiwi zagrali bardzo dobre spotkanie z City. Pokazali waleczność i to, że potrafią się podnieść. Mecz w Nowej Zelandii to dodatkowy atut tego zespołu. Na pewno morale jest wysokie i ten zespół ma wiatr w żaglach. Myślę, że byki nie będą w stanie przywieść nawet 1 pkt.


WU - Adelaida - 2 - @2,75 (2:4)

Mistrz jest na pewno w dużym kryzysie. Widać, że zmiany transferowe przed tym sezonem nie wyszły najlepiej i sporo w tym zespole jest do zmiany. Odejście Prijovicia pozostawiło wielką wyrwę w środku ataku, której Wenzel-Halls jak na razie, nie jest w stanie załatać. Adelaida natomiast jak na razie prezentuje się dobre. Punktów ma nie dużo, ale i przeciwnicy nie byli najłatwiejsi. A remisy z SFC czy Nixami na wyjazdach zaliczam na plus.


Pozostałe mecze - jeszcze nie mam zdania... GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1760
jozzy22 581,1K

jozzy22

Użytkownik
Jedziemy z typem na Newcastle

Newcastle Jets z remisem @ 2.05

STS

Melbourne słabiutko więc trzeba to dziś wykorzystać. Obie ekipy póki co nie są jakoś specjalnie wybitne dodatkowo z prawa serii (tak sobie wymyslilem) wychodzi, że to właśnie Jets powinni dziś wyjść zwycięsko z pojedynku więc ja trochę bezpieczniej i dołożę remis i wyszło X2 po fajnym kursie

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +615
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Dziwne Flashscore już podaje składy a na oficjalnej stronie jeszcze nie ma.
Póki co Bruno na ławce , może zadebiutuje ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1043
snajp 531,5K

snajp

Użytkownik
Dzisiaj wszystko zgodnie z planem 1/1 D'Ago z golem i to co mnie cieszy najbardziej udany debiut Bruno z golem.

Na jutro :
Melbourne City FC - Perth Glory FC

Obie drużyny strzelą - Nie (90 minut) & Do przerwy/Cały mecz - Melbourne City/Melbourne City & Liczba goli (zawodnik) - Jamie Maclaren Gol w dowolnym momencie (90 minut) @ 4.22
Żeby nie przekombinować bo tu kurs już jest fajny to tylko tyle.Handi -1,5 (@1.99) albo i lepiej wchodzi w grę (-2,5 @ 3.35)

Co do kartek to uder 3,5 @ 2.14 dobrze wygląda. Sędziuje Morgan,w pierwszym meczu pokazał 4. To może być jednostronne widowisko i okazji do fauli będzie mało.

WS Wanderers - Central Coast Mariners

Jak już wyżej pisałem bts i ze względu , że sędziuje Kurt dodam 4 kartki w meczu
Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 39.5 (90 minut)
@ 2.47
GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +725
Do góry Bottom