>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzisiaj wszystko zgodnie z planem 1/1 D'Ago z golem i to co mnie cieszy najbardziej udany debiut Bruno z golem.

Na jutro :
Melbourne City FC - Perth Glory FC

Obie drużyny strzelą - Nie (90 minut) & Do przerwy/Cały mecz - Melbourne City/Melbourne City & Liczba goli (zawodnik) - Jamie Maclaren Gol w dowolnym momencie (90 minut) @ 4.22
Żeby nie przekombinować bo tu kurs już jest fajny to tylko tyle.Handi -1,5 (@1.99) albo i lepiej wchodzi w grę (-2,5 @ 3.35)

Co do kartek to uder 3,5 @ 2.14 dobrze wygląda. Sędziuje Morgan,w pierwszym meczu pokazał 4. To może być jednostronne widowisko i okazji do fauli będzie mało.

WS Wanderers - Central Coast Mariners

Jak już wyżej pisałem bts i ze względu , że sędziuje Kurt dodam 4 kartki w meczu
Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 39.5 (90 minut)
@ 2.47
GL
No ja po VAR w ht pomyslalem, że znowu wiatr w oczy, ale over w 54 min. wyrobiony :) drugi raz (acz już bez stresu bo było 3-0) zadrżałem gdy Bruno do karnego podszedł, a lubił ten element spierd... Ale super 4-0 i git!
 
Otrzymane punkty reputacji: +564
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Zaraz zaczynamy o pierwszym meczu koledzy powiedzieli już chyba wszystko , więc podaje tylko suche typy . Mój buldożer
⛔ rzuty rożne drużyny Melbourne over 2.5 w każdej połowie
gole drużyny Melbourne over 0.5 w każdej połowie
Jamie Maclaren strzeli gola kiedykolwiek
gole drużyny Melbourne over 2.5
Melbourne wygra mecz @6
Oglądamy podziwiamy , oby było co , tym razem .Trzeba bylo pospac , nic nie warte to widowisko .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +615
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaraz zaczynamy o pierwszym meczu koledzy powiedzieli już chyba wszystko , więc podaje tylko suche typy . Mój buldożer
rzuty rożne drużyny Melbourne over 2.5 w każdej połowie
gole drużyny Melbourne over 0.5 w każdej połowie
Jamie Maclaren strzeli gola kiedykolwiek
gole drużyny Melbourne over 2.5
Melbourne wygra mecz @6
Oglądamy podziwiamy , oby było co , tym razem .
Live Melbourne
30 min. męczarni, na razie 0-0, tragedia jedni i drudzy. Na miejscu Pana Li to ten mecz bym opedzlowal triadom :) Faule i kopanina... Brrr, po co ja to oglądam? :)
Meczarnie przerwane na chwilę golem Jamiego, a teraz powrót do zabijania soccera... Trzymam się z daleka od tego "spektaklu"...
Edit
Jakby nie karny to dalej bylby gniot a nie mecz... Niezawodny Jamie na 2-0 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
Misiekqq 16,3K

Misiekqq

Użytkownik
No kopanina straszna na ten moment, spróbuję
Czerwona kartka- 3,9
Etoto
Mam nadzieję, że Melbourne coś wciśnie mimo wszystko 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +638
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Masakra Panowie masakra , gdzie jest to City z pierwszych czterech kolejek ja się pytam? Wyglądają jakby dopiero co wpie.... po homarze. Morgan jest pobłażliwy ale musiał już wyciągnąć 4 - ry żółtka.
Jak to się nie zmieni to mamy po kanonadzie ze strony City , a wydawało się ,że to będzie taki łatwy meczyk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Masakra Panowie masakra , gdzie jest to City z pierwszych czterech kolejek ja się pytam? Wyglądają jakby dopiero co wpie.... po homarze. Morgan jest pobłażliwy ale musiał już wyciągnąć 4 - ry żółtka.
Jak to się nie zmieni to mamy po kanonadzie ze strony City , a wydawało się ,że to będzie taki łatwy meczyk.
Na klopoty Jamie, 1-0 po niezłej akcji, no tyle dobrego z ogladania tego "cuda"...
Ps
To jest ostatni mecz Glory przed Mundialem. Nastepny w grudniu. Powinni wyeba.... Zadkovica i wykorzystać ten czas z nowym menagerem... Bo to wstyd tak "grać"...
Edit
Jamie z karnego na 2-0, tyle dobrego z tego meczu. Na gole Maclarena można co mecz stawiać samoodnawiajaca się progresję :)
Edit
Po 80 min. Glory chce do domu, 3-0 a oni dalej nic nie grają oprócz fauli.
Edit
W doliczonym słupek, dobitka i 4-0 ale do 80 min. ten mecz i tak wyglądał dramatycznie słabo. Glory pękło i dlatego wynik wskazuje, że był fajny mecz. Nie :) Nie był, po takich męczarniach widz powinien dostać Purple Heart i pieniądze od władz ligi na psychoanalityka...
 
Ostatnia edycja:
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Dzisiaj wszystko zgodnie z planem 1/1 D'Ago z golem i to co mnie cieszy najbardziej udany debiut Bruno z golem.

Na jutro :
Melbourne City FC - Perth Glory FC

Obie drużyny strzelą - Nie (90 minut) & Do przerwy/Cały mecz - Melbourne City/Melbourne City & Liczba goli (zawodnik) - Jamie Maclaren Gol w dowolnym momencie (90 minut) @ 4.22
Żeby nie przekombinować bo tu kurs już jest fajny to tylko tyle.Handi -1,5 (@1.99) albo i lepiej wchodzi w grę (-2,5 @ 3.35)

Co do kartek to uder 3,5 @ 2.14 dobrze wygląda. Sędziuje Morgan,w pierwszym meczu pokazał 4. To może być jednostronne widowisko i okazji do fauli będzie mało.

Szkoda pierwszej połowy ale trudno.Handi wyrobione ale gra City w ogóle nie zasługuje na jakieś fajerwerki !
Jamie idzie po 👑🔫

WS Wanderers - Central Coast Mariners

Jak już wyżej pisałem bts i ze względu , że sędziuje Kurt dodam 4 kartki w meczu
Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 39.5 (90 minut)
@ 2.47
GL
No to czekamy co pokażą kwiatki P.LI
 
Otrzymane punkty reputacji: +615
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No to czekamy co pokażą kwiatki P.LI
Znając życie Pan Li zaaplikuje under, czerwo i karnego rękami Kurta Amsa :)
Edit
20 sekund meczu i pierwsze żółtko :)
Edit1
Przewaga CCM udokumentowana golem, za to w 67 min. Ams nie gwizdnął karnego. Trochę dziwne jak na niego...
Edit
Kartek za to bez liku, tyle że żółtych...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
CCM DNB nie wygląda źle, patrząc na pierwszą poł. chociażby w rogach 0:9, z gry oczywiście też byli lepsi jeśli chodzi o całokształt,
@1,84
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2059
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
OVER 1,5 @ 2.5
Szybko poszło, rozklepani Wedrowcy i 0-2, fixiarze od Pana Li :)
Edit
A Rush rozwala system, ogólnie to w Sydney go nie chcieli. Kara swoje miasto strzelając dla Marynarzy. Ma dzień...
Edit1
0-3, czy to wstyd dla gospo? Trochę tak, czy to zaskoczenie? Dla mnie nie. Czy WSW lubi fixy? O tak, bardzo :) ku pamięci :)
 
Ostatnia edycja:
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
LiWĘDROWCY STRZELĄ @ 3.4 Próbuję

Wczoraj i dziś można było zarobić na słupkach i poprzeczkach.... A kusiło mnie jak ch......
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
LiWĘDROWCY STRZELĄ @ 3.4 Próbuję
Pod tego karnego :) over 2,5 po @ 2,35 za drobne... GL
Edit
No chociaż to szybko poszło :) 0-3...
Edit1
Ft 0-3, ale mogło być wyżej, ot choćby słupek był na koniec. Trochę zaskoczony jestem Amsem, nie dał karnego WSW, nie dał czerwa, za to żółtych bez liku... Może wie, ze jest pod obserwacją i stałym monitoringiem z Polski? A Pan Li, jedyny koleś w koszulce Red&Black, który zadowolony opuszcza stadion :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2826
majekx 745,1K

majekx

Znawca A-League
Dopiero do domu wlazłem.... po opisach już wiem co sobie obejrzeć na wieczór - WSW - CCM. Dzięki qowalsky6 qowalsky6 , snajp snajp za opisy... bez was władował bym się w oglądanie meczy City.. :)

Dla zainteresowanych konkursem - to wyniki będą albo jutro wieczorem, albo dopiero w poniedziałek.

PZDR.
 
Otrzymane punkty reputacji: +616
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Jutro NIX - BYKI ⏰ 03:00 Chyba nie pooglądam. :p
Z wielką nadzieją pobieram pierwsze w tym sezonie zwycięstwo Nix.

Liczba goli (zawodnik) - Kosta Barbarouses Gol w dowolnym momencie (90 minut) & Wynik - Phoenix win (90 minut) & Punkty za kartki (suma) - Powyżej 39.5 (90 minut) @ 4.28

Szkoda,że Kosta nie strzelił. Był z Zawadą na szpicy , może to jest powód ?

Sędziuje PANI Casey Reibelt (tak Qoval to ta pani,która bardzo chce mieć siusiaka pamiętam jak napisałeś to w tamtym sezonie :D)
W tych rozgrywkach nie miała jeszcze okazji do gwizdania ale w ubiegłych sędziowała dwa mecze i 14 ! żółtek:
Perth Glory 1 - 1 Western Sydney 6 (dwie dla Glory cztery WSW)
Macarthur FC 1 - 1 Western Sydney 8 (po cztery)

Widać Pani Casey nie daje sobie w kaszę pluć i te 4 powinna pokazać.

Ostatnio kolega grendel wjechał muzycznie z australijską grupą Midnight Oil za co szacunek dla Niego.(znam całą dyskografię) To ja korzestając z okazji , że jutro mecz w N.Zelandii
zapodam gościa z tego kraju.


PS. Ciekawe czy Oskar jutro zagra?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +616
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Roar vs Sky Blues,
84 min. 3-1, Corica wymienił cały przód druzyny. Over 4,5 po @ 2,40 za drobne...
Ps
Dziś Roar odpaliło :(
Edit Retre nie pomagasz, czerwo Sydney...
Edit1
Mimo okazji zostało bez zmian. Predzej myślałem o 4-1 niż golu Sydney... Kierunek minus niestety, toż ci Roar, nie mieli kiedy się przebudzić...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +222
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mistrz WU jest właśnie gwałcony na oczach swoich kibiców. Czas Aloisiego chyba dobiegł końca. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że Perth wyprzedza w tabeli dzisiejszego gospodarza? Tak, Perth :)
Post automatycznie złączony:

Ale "MISZCZ" daje popis 32' i 0 : 3
majekx majekx jesteś wielki
Potwierdzam :)
Edit
A formę WU z ht obrazuje samobój na 0-3, masakra jakaś...
 
Ostatnia edycja:
snajp 489,7K

snajp

Użytkownik
Mistrz WU jest właśnie gwałcony na oczach swoich kibiców. Czas Aloisiego chyba dobiegł końca. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że Perth wyprzedza w tabeli dzisiejszego gospodarza? Tak, Perth :)
Post automatycznie złączony:


Potwierdzam :)
Edit
A formę WU z ht obrazuje samobój na 0-3, masakra jakaś...
A Adela 3 strzały celne i 3 bramy :) Ciekawe jakby ta pierwsza bramka została uznana dla WU , czy to by coś zmieniło w Ich grze ?
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
A mnie się wydaje że mistrz nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym meczu i nie przegra większą różnicą bramek dlatego do lepszego oglądania+2,5 ah po @2,38 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +838
Do góry Bottom