>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle,
Spóźniłem się na bts, taki trochę to pewniak był (chociaż wiadomo jak z takimi betami jest :)), to może jeszcze postrzelają? Over 3,5 za drobne po @ 2,0 pobieram. Nie namawiam, ale patrząc na ht to moim zdaniem przesłanki są... GL!
Edit
Ft 1-2, powiedzieć pech to mało, 2 poprzeczki f....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1153
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dobry kurs jak na ov... I ja go pobieram..
Jets - City: 75' 1:2 - ov3,5 - @1,85

Edit: nie ma to jak czerwień 3s po zatwierdzeniu zakładu...:/
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +830
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
No cóż życie, tylko kolega snajp coś uszczknął z tego meczu , ja kolejny raz w plecy . Macie panowie jakieś propozycje na drugi mecz bo ja nie mam pomysłu, co zagram to lipa , pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +620
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & Liczba goli (zawodnik) - Robert Mak Gol w dowolnym momencie (90 minut) & Drużyny - Sydney FC pierwszy gol(90 minut) & Suma goli - Powyżej 2.5 (90 minut) @ 7.2

Tu nikt nie jedzie do Kataru więc nie powinni nóg oszczędzać a 3pkt. jednym jak i drugim promują miejsce w pierwszej 3 .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +830
supermario 237,5K

supermario

Użytkownik
Na szybko bo mecz tuż tuż:
over 1,5 & over 3,5 Karti & over 8,5 rogów ode mnie na derby zagrane po @2,15
 
Ostatnia edycja:
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
To próba numer dwa
⛔ Btts + R.Mak strzeli gola kiedykolwiek+over2.5+rzuty rożne over 8.5+każda drużyna powyżej 1.5 rzutu rożnego w każdej połowie .@13
A to dla nas od Australii z okazji wczorajszego święta
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja, może trochę życzeniowo, wybrałem bramki na ten mecz i bez zbędnych kombinacji, czy dodawania rożnych, kartek, puściłem over 2,5 + BTS po kursie 2,18 w 888starz 🤔 Powodzenia wszystkim i dobrego meczu! 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
spokojnie-zaraz-sie-rozkreci-chlopaki-nie-placza (1).jpg
To tak w kwestii pierwszej połowy 😉 na drugą może over 11,5 rożnych? Co myślicie? Czy już lepiej odpuścić 😬
Edit: ostatecznie odpuściłem i dobrze, bo by powiększył się
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1049
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Jak na razie w tej kolejce moje typy są bardzo mizerne - 1 trafiony do 3 nie trafionych... ale jeszcze 2 spotkania - czyli lecimy dalej:

Nixi - WU

1 - @2,06 (2:3)

Tutaj daję czystą jedynkę. Owszem - WU musi się kiedyś przełamać, ale nie uważam, żeby to było na boisku w Nowej Zelandii. Tutaj Nixi są bardzo mocni i mają za sobą publiczność, która jest 12 zawodnikiem.


CCM - Macarthur (2:3)

X2 - @2,05

Zastanawiam się skąd takie wysokie kursy na marynarzy? Owszem, ostatni wynik na pewno napawa optymizmem. Ale wcześniej 4:2 ze słabiutkim WU, porażka 1:2 w Perth i remis w Nowej Zelandii... Byki na plus na pewno mogą zaliczyć remis w Brisbane i wygraną z Adelaidą.. późniejsze spotkania najlepiej zapomnieć - widać kryzys. Jednak patrząc na oba spotkania i teoretycznie słabsze zespoły to zdecydowanie bliżej dobrego wyniku ja wiedzę Macarthur. Tutaj kurs jest mocno przeszacowany w stronę CCM, i ja gram tu pod prąd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak na razie w tej kolejce moje typy są bardzo mizerne - 1 trafiony do 3 nie trafionych... ale jeszcze 2 spotkania - czyli lecimy dalej:

Nixi - WU

1 - @2,06

Tutaj daję czystą jedynkę. Owszem - WU musi się kiedyś przełamać, ale nie uważam, żeby to było na boisku w Nowej Zelandii. Tutaj Nixi są bardzo mocni i mają za sobą publiczność, która jest 12 zawodnikiem.


CCM - Macarthur

X2 - @2,05

Zastanawiam się skąd takie wysokie kursy na marynarzy? Owszem, ostatni wynik na pewno napawa optymizmem. Ale wcześniej 4:2 ze słabiutkim WU, porażka 1:2 w Perth i remis w Nowej Zelandii... Byki na plus na pewno mogą zaliczyć remis w Brisbane i wygraną z Adelaidą.. późniejsze spotkania najlepiej zapomnieć - widać kryzys. Jednak patrząc na oba spotkania i teoretycznie słabsze zespoły to zdecydowanie bliżej dobrego wyniku ja wiedzę Macarthur. Tutaj kurs jest mocno przeszacowany w stronę CCM, i ja gram tu pod prąd.
A co ja mam powiedzieć? Remis w Adelaidzie on the paper nie wyglądał źle a ft 3-0. Dziś w Newcastle over 3,5 spoko live typ, czerwo, 2 poprzeczki ft 1-2. Dalej, czutke mialem, że WSW nie przegrają (to Wiesz akurat) ale ani nie napisałem w dziale, ani summa summarum nie zagrałem.
Jak żyć się pytam?
Mam swoje przemyslenia na jutro, ale aż się boję tu coś podawać. Tylko wspomnę :
Nowa Zelandia - niby jest jak piszesz, ale WU kiedyś musi się przełamać. Jak będzie w skladzie Prijo to bym się wstrzymał...
Gosford - czutke mam jak Ty, że Marynarzom wcale nie pójdzie łatwo. Ale zostawię to na live... GL!
Edit
W obu meczach szaleństwo i zwroty akcji!!!
W obu wynik 2-3, mega się działo!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Ja też się boję 😨

Vuković Cummings Kuol (CCM) jadą na MŚ i na pewno bardzo chcą posmakować katarskich rarytasów.Czy dają z siebie wszystko w tym spotkaniu ? Byki nie mają nic do stracania zagrają na FULLL. Z Nix dostali baty ale z SFC od 37' grali w 10-tkę i mimo to zdołali
strzelić w osłabieniu.(ale po dzisiejszym meczu to co pokazało SFC to się nie dziwię).
Tu chyba poszedłbym w remis a kurs zacny i rośnie @ ~ 4.1 😱

Co do WU to nie mam pojęcia jak może wyglądać sytuacja w klubie ale na pewno jest
bardzo gorącoooo! 5 meczy 1pkt. to jest "MISZCZ".Bardzo bym nie chciał aby przebudzenie WU trafiło na Nix. Jestem całym sercem za Nix ale bezpiecznie pójdę w X2 @ 1.7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1050
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja też się boję 😨

Vuković Cummings Kuol (CCM) jadą na MŚ i na pewno bardzo chcą posmakować katarskich rarytasów.Czy dają z siebie wszystko w tym spotkaniu ? Byki nie mają nic do stracania zagrają na FULLL. Z Nix dostali baty ale z SFC od 37' grali w 10-tkę i mimo to zdołali
strzelić w osłabieniu.(ale po dzisiejszym meczu to co pokazało SFC to się nie dziwię).
Tu chyba poszedłbym w remis a kurs zacny i rośnie @ ~ 4.1

Co do WU to nie mam pojęcia jak może wyglądać sytuacja w klubie ale na pewno jest
bardzo gorącoooo! 5 meczy 1pkt. to jest "MISZCZ".Bardzo bym nie chciał aby przebudzenie WU trafiło na Nix. Jestem całym sercem za Nix ale bezpiecznie pójdę w X2 @ 1.7
Nastawiłem budzik na ht Nix. Patrzę 1-0, gol Oskara i zmarnowany karny Kosty. W glowie mysl/cytat o niewykorzystanych sytuacjach. x2 po @ 3,75, lekki atak. I żal, że przy 2-0 Nix zabrakło odwagi na ponowną próbę. Wszedł na boisko Prijo i Diamanti. Ft 2-3, szkoda Nix, ale WU musiało się przełamać.
Edit
@ przy 2-0 były mega, a ja "gupi" spękałem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +223
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
Nastawiłem budzik na ht Nix. Patrzę 1-0, gol Oskara i zmarnowany karny Kosty. W glowie mysl/cytat o niewykorzystanych sytuacjach. x2 po @ 3,75, lekki atak. I żal, że przy 2-0 Nix zabrakło odwagi na ponowną próbę. Wszedł na boisko Prijo i Diamanti. Ft 2-3, szkoda Nix, ale WU musiało się przełamać.
Edit
@ przy 2-0 były mega, a ja "gupi" spękałem...
No niestety Nix sami sobie przegrali ten mecz. A widzisz co Marynarze wyprawiają ? Z 2:0 na 2:2 w 10 - tkę szok
 
Otrzymane punkty reputacji: +620
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No niestety Nix sami sobie przegrali ten mecz. A widzisz co Marynarze wyprawiają ? Z 2:0 na 2:2 w 10 - tkę szok
Odlotowa Australia po prostu :) Antypody logiki, ale dlatego to najlepsza liga swiata :)
Edit
Gosford, 2-2
Biorę za drobniaki over 4,5 po @ 3,20...KTF!
Edit 1
Zajebista kontra Byków i 2-3, to już końcówka doliczonego :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1825
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A wydawało się , że Byki już opadły z sił a tu zaj... kontra Graty.
Jak widziałeś mecz Nix, to tam też przy 2-0 ( a mogło być 3-0 bo Kosta spartolil karnego) wydawało się, ze po ptakach. I to ich uśpiło. A WU powera dostali po wejsciu Prijo i Diamantiego, ktorzy dali WU zwycięstwo. Gol z wolnego (lewa noga Diamantiego) to było to!
Edit
Nocne Marki dziś do przodu :) Szalone mecze, szalone wyniki, szalone końcówki jak za dobrych, starych czasów...
 
Ostatnia edycja:
snajp 415,8K

snajp

Użytkownik
To co Panowie 22 listopada kibicujemy 2 reprezentacjom :) 🇦🇺🇵🇱 bo z AL do 9 grudnia pauza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +430
Do góry Bottom