>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

larkspur 353K

larkspur

Użytkownik
Znowu wtopa na kangurach...
Nieporadność i brak zaangażowania Brisbane mnie powala. Oglądałem ostatnie 20 min. WSW w sumie też nie lepsi.
Liga się zmieniła to wiem ale zadziwia mnie ta pasywność i ciągle wycofywanie do obrońców...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Znowu wtopa na kangurach...
Nieporadność i brak zaangażowania Brisbane mnie powala. Oglądałem ostatnie 20 min. WSW w sumie też nie lepsi.
Liga się zmieniła to wiem ale zadziwia mnie ta pasywność i ciągle wycofywanie do obrońców...
"Dawna" Australia umarła jakieś 3-4 lata temu. Niestety coraz wiecej nudnych gniotów, grania na czas, podawania do tyłu. "Europejskie" granie, które zabija soccera. Trudno, elaboraty już pisalismy o tym w dziale. Lepiej nie będzie raczej... Powodów tego stanu jest sporo. Jak kogoś to interesuje to odsyłam do "przekopania" tematu. Mi się już nie chce kolejny raz o tym pisać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/A-League
Godzina: 10:45
Spotkanie: Melbourne Victory vs Melbourne City
Typ: Jamie Maclaren i Nicholas D'Agostino strzelą gola
Kurs: 6.91⛔
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Mecz za chwilę, dlatego dzisiaj króciutko. Przed nami derby Melbourne i mało kto spodziewa się jednostronnego widowiska. Całe AAMI Park zostało wykupione, aby podziwiać tę rywalizację. Jest to dopiero początek sezonu, więc ciężko ocenić szansę jednych i drugich na mistrzostwo, ale oba kluby z pewnością znajdą się w czołówce. Na ten moment lepiej wystartowało City, ale Victory w poprzedniej kampanii napsuło sporo krwi swoim sobotnim przeciwnikom. Ja pogram sobie zakład na gole dwóch najlepszych snajperów. Z jednej strony Jamie Maclaren, który ma na swoim koncie już trzy trafienia, z drugiej Nicholas D'Agostino z do tej pory jedną bramką. Obaj wykonują rzuty karne, co będzie ułatwieniem. Myślę, że możemy spodziewać się po obu stronach barykady ofensywnego podejścia. Tak było w poprzednich rozgrywkach i wyniki mówią same za siebie 2:2, 1:1, 3:0. Co ciekawe moja propozycja była trafiona przy okazji pierwszego bezpośredniego starcia w sezonie 2021/2022, gdzie padł rezultat 2:2. Jak to Australia czekamy na fajerwerki, a przy wypełnionym AAMI Park nie trzeba nikogo dodatkowo motywować. W załączniku screen z Betclic, gdzie można stworzyć ten zakład w zakładce MyCombi.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
City prowadzą 2:0, gospodarze w 10-tkę. Próbuję over 3,5 City po kursie 2,59 w 888starz. Rok temu w derbach też Victory dostali czerwoną przy stanie 0:2 w 30' i skończyło się 0:7, tyle, że wtedy grali na wyjeździe. Próbuję iść w podobny scenariusz, aczkolwiek nie aż tak obfity 🤔😎
 
Otrzymane punkty reputacji: +1319
larkspur 353K

larkspur

Użytkownik
Najbardziej wkurzające w pierwszej połowie?
Latające ptaki i żujący gumę trener Victory 😂😂😂😂😂

Nani za bardzo kombinuje i wszystko przegrywa a City mając 2:0 i czerwo rywali powinni w końcówce przycisnąć i dobić na 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +707
sunxl 2M

sunxl

Typer
City prowadzą 2:0, gospodarze w 10-tkę. Próbuję over 3,5 City po kursie 2,59 w 888starz. Rok temu w derbach też Victory dostali czerwoną przy stanie 0:2 w 30' i skończyło się 0:7, tyle, że wtedy grali na wyjeździe. Próbuję iść w podobny scenariusz, aczkolwiek nie aż tak obfity 🤔😎
powodzenia, jak coś to zarówno City jak i Victory grają od jakiegoś czasu na tym samym stadionie, więc nie ma mowy o wyjazdach :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +612
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
City prowadzą 2:0, gospodarze w 10-tkę. Próbuję over 3,5 City po kursie 2,59 w 888starz. Rok temu w derbach też Victory dostali czerwoną przy stanie 0:2 w 30' i skończyło się 0:7, tyle, że wtedy grali na wyjeździe. Próbuję iść w podobny scenariusz, aczkolwiek nie aż tak obfity 🤔😎
A propos tego co powyżej pisałem, Victory dostaje 0-2, gra w 10 (Brilante jak frajer załapał czerwo) a co robi City? Do tylu, na boki, do tylu i wszerz. Masakra. piotrex007 piotrex007 na 7-0 nie patrz, wtedy Victory było wrakiem drużyny, zagrali najgorszy sezon w historii, ba wooden spoon dostali. To były ich mroczne czasy. Na ich szczęście to tylkp jeden sezon taki mieli...
Post automatycznie złączony:

powodzenia, jak coś to zarówno City jak i Victory grają od jakiegoś czasu na tym samym stadionie, więc nie ma mowy o wyjazdach :p
Ja dodam, że ostatnie mecze WU też były na AAMI Park :) Nie wiem jak murawa to wytrzyma...
Edit
Co do meczu to Turban się z kartkami nie pitoli. Na razie to on robi robotę zamiast Ams ryży luj :)
Edit live
Na przelamanie, bo co prawda z meczu kierunek nie wynika. Za drobne over 2,5 po @ 2,80...
Comeone!
Edit
Matko Boska, tyle okazji, 2 setki co najmniej, wynik zaczarowany...
Edit
Tilio, wysyłam Twoje zgloszenie na zakup nóg i okularów, bo masz 2 lewe nogi i ślepy na dodatek na "sie pomaga"... Nie wiem, czy to skandal, czy bardziej dramat... Dobra, jedno i drugie. 75 min bez gola...
Edit
Co za czerwony dzień. Nie walne głowom w stół tylko dlatego, że poszły drobne... Ale wqurw jest mega...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +707
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro

SFC - Adelaide - X2 - @1,83 (2:2) - typ trochę wbrew logice, i dlatego stawka minimalna. Mam nadzieję, że ten mecz mi pokaże na jakim poziomie są obie ekipy. Czy SFC na prawdę stać na 2 miejsce (umówmy się, aktualnie City jest po za zasięgiem innych ligowców)? A może to trochę kolos na glinianych nogach?... z drugiej strony Adelaide - zespół który zawsze na początku sezonu grał na wysokim poziomie. Pytanie czy i ten sezon zaczną mocno... czy może jako ligowy średniak.

CCM - Perth - 1 - @1,93 (1:2) - Marynarze po wyjeździe do Nowej Zelandii zaczynają zmagania ligowe na własnym poziomie. To dobra okazja do zdobycia kompletu punktów, zwłaszcza, że przeciwnik nie jest zbyt wymagający. Dodatkowo za drobniej pobieram też typ na bardziej zdecydowaną wygraną CCM - 1 HA -1,5 - @3,2 (1:2)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1602
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na jutro

SFC - Adelaide - X2 - @1,83 - typ trochę wbrew logice, i dlatego stawka minimalna. Mam nadzieję, że ten mecz mi pokaże na jakim poziomie są obie ekipy. Czy SFC na prawdę stać na 2 miejsce (umówmy się, aktualnie City jest po za zasięgiem innych ligowców)? A może to trochę kolos na glinianych nogach?... z drugiej strony Adelaide - zespół który zawsze na początku sezonu grał na wysokim poziomie. Pytanie czy i ten sezon zaczną mocno... czy może jako ligowy średniak.

CCM - Perth - 1 - @1,93 - Marynarze po wyjeździe do Nowej Zelandii zaczynają zmagania ligowe na własnym poziomie. To dobra okazja do zdobycia kompletu punktów, zwłaszcza, że przeciwnik nie jest zbyt wymagający. Dodatkowo za drobniej pobieram też typ na bardziej zdecydowaną wygraną CCM - 1 HA -1,5 - @3,2
Jakbym zamienił gospodarzy w tych meczach to by mi nawet pasowało :)
A tak to w Sydney widzi mi się over i bts. Natomiast w Gosford niby Perth przeciwko któremu się "zasadzam" jest do bicia, ale czy Marynarze faktycznie im przyłożą? Się zobaczy. GL...
Edit
W 52 min. Sky Blues rozklepali Redsów, (grają goście w 10 więc było łatwiej) imamy 2-1... Japoniec u gości to 5 kolumna raczej. Z takim samurajem to Adelaida daleko nie zajedzie.
Dziś lekko i przyjemnie dla odmiany :)
Edit 1
Asysta Goodwina i 2-2, ale fajnie...
Edit 2
I tak zostało, wszyscy zadowoleni, graty majekx majekx
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2479
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford,
Ale nudny poczatek, x ht po @ 2,0 za drobne biorę... GL!
U gości nie ma Bruno, to ciekawe jak im pójdzie? Gospodarze też bez przekonania. Zobaczymy...
Live edit
Ooo, gol na 1-0 i powrót do nudy... Tego się nie da oglądać, co to się porobiło z moją Australią...
Edit1
Kategoria: cud,
Miejsce: Gosford, Australia - Srodkowe Wybrzeże,
Cudotwórca : Coli, team Glory,
Fakt : gol na 1-1..., niebywałe...
Świadkowie :cały stadion.
edit2
ft 1-2, łamagi kontra ślepi, kusiło w końcówce jeszcze coś w over dorzucić, ale się powstrzymałem. Częstochowa pod bramką Perth była w pełnej krasie :) ale morał jest taki: Rozbitkowie28 (dziś wrócili do starej nazwy) i Glory to oookropne zespoły. Na dziś wygląda, że śmiało będą rywalizować o wooden spoon... Podsumowując weekendowe boje wczoraj na czerwono, dziś trochę też fartem ale na zielono. Taki los...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2415
snajp 559,4K

snajp

Użytkownik
Live Gosford,
Ale nudny poczatek, x ht po @ 2,0 za drobne biorę... GL!
U gości nie ma Bruno, to ciekawe jak im pójdzie? Gospodarze też bez przekonania. Zobaczymy...
Nudno... ale Silvera huknął i mamy 1:0 / Cummings strzeli @ 3.25 Było blisko w 93' .
Marynarze słabiutko , brawo dla PERTH.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Weekend coraz bliżej a tu martwa cisza...
Na przelamanie 3 suchary za 3 miedziaki. Zagrane w niedzielę na "nosa" (bez składów itd.) i takie @ podam. Teraz niestety mniej:
1. Roar vs Victory - 2 po @ 2,60,
2. CCM vs WU - 2 po 3,25,
3. Reds vs Glory - 1 po @ 1,75.
Why?
1. Typ przeciw Roar, Victory sportowo lepsze.
Edit. Jak oni tego qwa nie wygrali? Qwa 11 na 10? Nie mam sił...
2. Mistrz w końcu wygra. Przynajmniej powinien.
Edit z 0-2, na 4-2, fakt, że czerwo załatwiło temat, ale proszę... Taka chlosta? Na live chociaż wyrobilem over 5,5 po @ 2,10...
3. U Redsów cofnęli Samurajowi czerwo. Glory po punktach dla mnie to chwała, eee mimo wszystko chała :)
GL & KTF!
Edit
Ft 2-1 jakby to nie weszło to bym musiał się podać do dymisji i poprosić odebranie rangi "znawca"... No i po urlopie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1270
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Na dziś... WSW - Jets
1 - @2,25 (2:0)
btts+ov2,5 - @2,04 (2:0)

Pierwszy mecz Jest w tym sezonie na wyjeździe, i od razu wyjazd na niegościnny stadion WSW. To nie będzie łątwe dla Nich spotkanie. Jeżeli WSW czegoś nie odwali (co już pokazywało, że potrafi - tutaj już w myślach widzę twarz Pana Lin, z której nie można wyczytać, czy to uśmiech, czy strach), co już zdarzało im się, to powinni zgarnąć 3 punkty. Jednak ja stawiam, że Jets powalczy - bo przecież nie można opierać całego sezonu tylko na meczach na własnym boisku. Dlatego gole z obu stron mnie nie zdziwią.. a może i WSW się przełamie i zaliczą pierwsze ov w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +613
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
WSW - Jets
poniżej 2.5 gola
1.95

Coś mnie się wydaje, że Westerny będą chcieli podtrzymac dotychczasową passę i nie przegrac jak i również styl w którym to robią. Jednak kolejne spotkanie bez overa to troche ryzykowanie bo ilez można. Jetsi strzelać umieją jak na razie jak widac, czy pociągną to dalej czy będą bronić, zobaczymy. Tak czy siak ryzykuję nietypowo i na undera spróbuję.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +912
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Tak z innej beczki.. z Perth kontrakt rozwiązał Fornarloi:
 
Otrzymane punkty reputacji: +613
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak z innej beczki.. z Perth kontrakt rozwiązał Fornarloi:
Kto zna, ten wie :) Bardzo lubiłem Bruno, jego południowy styl i technika na tle drewniaków z Antypodów to było coś. Fakt, że od czasu do czasu na niego wyklinałem, szczególnie przy karnych :) No cóż odchodzi stare pokolenie, na dodatek ostatnie miesiące w Glory to była dla niego udręka przy ich "stylu", że pożal się Panie Boże... Patrz swego czasu 9 obrońców i kopanina. GL Bruno !!!
 
isztwan 269,5K

isztwan

Użytkownik
|LIVE
Brisbane - Melbourne
poniżej 1.5 gola
1.85

Ja pierdziele, 50 minut i tylko dwa strzały oddane w światło bramki. Kto by pomyślał, że człowiek będzie liczył w meczach kangurów bardziej na under niż overa :/ Spróbujmy ponownie, tym razem bardziej ryzykownie, w drugich połowach zazwyczaj strzelają ale może i dziś szczęście dopisze...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1563
grendel 83K

grendel

Użytkownik
Oglądałem drugą połowę Brisbane - Victory , niestety w złym kierunku zmierza nasza ulubiona liga , 11 na 10 i Victory nie udało się strzelić bramki mecz do zapomnienia . Straszny piach gra Victory , zero pomysłu na grę .
Oglądam mecz numer dwa , jak coś zagram to na live , bo jak narazie to same wtopy notuje na kangurzej lidze .
 
Otrzymane punkty reputacji: +614
Do góry Bottom