>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar w ostatnim meczu z Bykami pozytywnie mnie zaskoczyło swoją grą i dlatego wstrzymam się z wytypowaniem zwycięzcy.Grali dobrze,przeważali ale zabrakło szczęścia.
Myślę,że obie ekipy zagrają ofensywnie i nie zabraknie tutaj bramek.

Typ jozzy22 jozzy22 jak najbardziej możliwy.

Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Powyżej 2.5 (90 minut) @ 2.61
Hej, dla mnie i poprzedni mecz Roar był ch.... (dlatego typ był na City) ale dziś nawet w 11 na 10 pokazali drewno do kwadratu. Może się jeszcze kiedyś ogarną ale dziś to dno...
 
Otrzymane punkty reputacji: +663
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro:
Newcastle Jets vs Perth Glory i drugi mecz Melbourne Victory vs WS Wanderers.
Swoje przemyślenia mam jak już wspominałem, ale @ mnie odpychają. Postaram się być na live, ale nic nie obiecuję. A może ktoś z Was pokusi się o jakąś rozkminę albo rozgryzie mnie jakie typy miałem na myśli? Zwycięzcę nagrodzę :) GN :)
Edit
No trudno, chetnych do pisania brak, to sklecę 2 zdania na temat pierwszego ze spotkań :
Jets vs Glory
F3 derby zostały tydzień temu przełożone więc mecz zagadka jeśli chodzi o gospodarzy. Przed sezonem dużo zmian, wydaje mi się że na lepsze. Glory z nowym trenerem ale dalej ch... gra. @ poszły ostro do góry na Jetsów i dlatego zamierzam za drobne z nich skorzystać. Typ bardziej przeciw Perth :)
So, 1 po @ 2,15 za drobne tym razem.
Ps
Nie wykluczam remisu, ale jednak sportowo zaryzykuję i zobaczymy co "wyjdzie". KTF!

Edit live
Ht 0-0, Jetsi atakują ale 0 czystych sytuacji, Glory gra jak za Garcii czyli g...
Rodzynek - Bruno F walnął w poprzeczkę. Ale ch... mecz. Żałuję że nie dalem dw 0-0...
Niech tam, może Jetsi coś jednak w 2ht wcisną... GL
Edit2
Ft 2-1, emocje do konca ale plusik jest :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1286
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam , ja tradycyjnie skleiłem sobie na te dwa mecze buldożera
Newcastle Jets - Perth Glory
poniżej 6.5 kornera w każdej połowie +poniżej 2,5 bramki w każdej połowie @2.5 ⛔
Melbourne Victory-WSW
D Agostino strzeli gola kiedykolwiek +Victory powyżej 1,5 kornera w każdej połowie + powyżej 8.5 kornera w całym meczu +over 1.5 gola @ 4.33
kurs ogólny 10.83 stawka spacerowa .⛔

Powodzenia wszystkim .
To pierwszą część kuponu mamy w koszu , o jeden rożny za dużo ,
próbujemy z drugą częścią .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1032
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Po pierwszej połowie w Newcastle chyba minimalnie lepiej wygląda Perth... ale mimo wszystko każdy wynik tu może być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +610
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Witam wszystkich
Przed chwilą właśnie oglądnąłem pierwsza połowę w nowym sezonie w Australii.
Niestety gra i poziom do zapomnienia. Prócz może dwóch sytuacji no i poprzeczki. Ogólnie mecz przechodzony , bez większych chęci do gry ofensywnej.
Co mnie ciekawi i zastanawia to sędziowanie... W 42 min zderzenie głowami które kradnie dobre 3-4 minuty. Na moje doliczone powinno zostać jakies 5 min no bo przecież kontuzja plus choćby minutę od siebie. .... Co się dzieje? Gość dolicza 2 min w których więcej bylo fauli spalonych i wybicia piłki niż czystej gry z której coś mogło wyniknąć....
Czasem zastanawiam się że może i dobrym pomysłem byłoby to zatrzymywanie czasu - byłby sport w sporcie a nie granie na czas i wałki na koniec
Tak czy inaczej pierwszy mecz włączony i pierwsza stówka stracona za brak bramki w 1 połowie... Cóż na razie Australia zabrała zobaczymy co będzie dalej

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Jeżeli Jets grając z Perth przed własną publicznością, przez 90% spotkania broni się na własnej połowie w okolicach własnego pola karnego, to ja nie wróżę sukcesu w tym sezonie. Do zmiany jest dużo i dużo trzeba poprawić w tym zespole. Tylko szybkość Sotirio zrobiła różnicę i dała 3 punkty...

Perth miało przebłyski, ale jeden Williams to za mało. Tutaj widać brak zawodnika, który by pokierował grą zespołu. Amini zdecydowanie za mało grał piłką.

To co wiem po tym spotkaniu - za tydzień gram przeciwko Jets
 
Otrzymane punkty reputacji: +610
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jeżeli Jets grając z Perth przed własną publicznością, przez 90% spotkania broni się na własnej połowie w okolicach własnego pola karnego, to ja nie wróżę sukcesu w tym sezonie. Do zmiany jest dużo i dużo trzeba poprawić w tym zespole. Tylko szybkość Sotirio zrobiła różnicę i dała 3 punkty...

Perth miało przebłyski, ale jeden Williams to za mało. Tutaj widać brak zawodnika, który by pokierował grą zespołu. Amini zdecydowanie za mało grał piłką.

To co wiem po tym spotkaniu - za tydzień gram przeciwko Jets
Nie gniewaj się ale jaki Ty mecz oglądałeś? 1 pol. to ataki Jets, non stop tylko bez wykonczenia. Druga podobnie no potem czerwo ustawiło mecz, dopiero po tym Glory coś tam grało i posiadanie pilki się wyrównało na koniec. Dla mnie ten mecz pokazał że to Glory muruje swoją bramkę, ma kolejnego palanta, który ma graczy ofensywnych a gra autobusem w polu karnym. Garcia 2.0.Jak dla mnie to ten mecz pokazał że Jets potrafi grać, a Perth nie. Nie z takim pajacem za sterem, ktory zabija ten zespół. A myslalem, że po Richardzie gorzej nie bedzie :)
Post automatycznie złączony:

Za chwilę Victory vs Wedrowcy,
Składy mocne, u gospo 3 Panów B i D'Agostino na szpicy. Rudan też wystawił to co ma najlepszego. Życzyłbym sobie ładnego meczu, bo nie ukrywam że w Newcastle momentami (mimo 3 goli) to nie było co oglądać... Więc comeone panowie piłkarze! Ten meczyk zostawiam sobie na live póki co...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +634
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Typ wybrany z ligi typerów najbardziej popularne zdarzenia w drugim dzisiejszym meczu
⛔ Victory wygra + over 2.5 gola + over 9.5 rzutu rożnego +Victory over 1.5 rzutu rożnego w każdej połowie + bramka w każdej połowie + D,Agostino gol kiedykolwiek @9
Niech pokażą prawdziwe oblicze kangurzej piłki , jak za dawnych czasów.
Dawno tak dwóch słabych meczy jak dziś nie widziałem , ale mam nadzieję wciąż , że ta nasza liga się rozkręci . Kto nie oglądał nie ma czego żałować strata czasu , do następnego .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +610
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Typ wybrany z ligi typerów najbardziej popularne zdarzenia w drugim dzisiejszym meczu
Victory wygra + over 2.5 gola + over 9.5 rzutu rożnego +Victory over 1.5 rzutu rożnego w każdej połowie + bramka w każdej połowie + D,Agostino gol kiedykolwiek @9
Niech pokażą prawdziwe oblicze kangurzej piłki , jak za dawnych czasów.
Chryste na razie 23 minuty flaków z olejem. Brrrr, pobudka. Nie ma mew, nie ma goli :)
Edit
41 min. Fartem WSW ale mamy 0-1, i dobrze oglądać się nie dało tej czesci.
Edit1
No dobra, są mewy, czas jeszcze jest, piłkarze trochę podmeczeni, okazje były, @ 2.0 na over 1,5 jest, to rzucam drobne na stół. GL!
Edit2
Ft 0-1, zrobił się mecz walki, aż dziw, że nie było czerwonej kartki. Podobała mi się postawa Rudana w odróżnieniu do Popovica.
 
Ostatnia edycja:
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Nie gniewaj się ale jaki Ty mecz oglądałeś? 1 pol. to ataki Jets, non stop tylko bez wykonczenia. Druga podobnie no potem czerwo ustawiło mecz, dopiero po tym Glory coś tam grało i posiadanie pilki się wyrównało na koniec.
No a poprzeczka? a karny? to Perth było częściej w polu karnym Jets. Pierwsze 15 min drugiej połowy - tutaj Jets grało szybciej... ale potem oddali inicjatywę. Williams ze dwa, trzy razy zakręcił obrońcami na skrzydłach. Karny też w sumie wyszedł z akcji, która zaczęła się po prawej stronie a potem poszedł przerzut na lewą stronę pola karnego Jets.
Co do autobusu?.... to przecież cała druga połowa to dwójka obrońców.. kontra Jets poszła po wybiciu z rożnego na wolne pole. Tego wolnego pola by nie było, jak by obrona Perth nie podchodziła wysoko.... a to była już kolejna próba takiego wyjścia, ale wcześniej wybicia szły na środek boiska.

Owszem Jets jak grał, to grało ciekawie. Jednak ten zespół musi się jeszcze zgrać i mieć jakiś pomysł na grę. Ja będę przeciwko nim w przyszłej kolejce.:)
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No a poprzeczka? a karny? to Perth było częściej w polu karnym Jets. Pierwsze 15 min drugiej połowy - tutaj Jets grało szybciej... ale potem oddali inicjatywę. Williams ze dwa, trzy razy zakręcił obrońcami na skrzydłach. Karny też w sumie wyszedł z akcji, która zaczęła się po prawej stronie a potem poszedł przerzut na lewą stronę pola karnego Jets.
Co do autobusu?.... to przecież cała druga połowa to dwójka obrońców.. kontra Jets poszła po wybiciu z rożnego na wolne pole. Tego wolnego pola by nie było, jak by obrona Perth nie podchodziła wysoko.... a to była już kolejna próba takiego wyjścia, ale wcześniej wybicia szły na środek boiska.

Owszem Jets jak grał, to grało ciekawie. Jednak ten zespół musi się jeszcze zgrać i mieć jakiś pomysł na grę. Ja będę przeciwko nim w przyszłej kolejce.:)
Fornaroli i cały zespół po 20 min. 1 strzał oddał fakt, że w poprzeczkę, 1 połowa to dramat Perth. Druga trochę lepiej ale patrzę przez pryzmat 2 spotkań z ich udziałem, które widziałem. Dobra, ja tam będę grał przeciw Perth. I Roar :) przeciw Jets też jak będą grali z lepszą drużyną. Czyli każdy przy swoim. I o to chodzi, każdy ma swoje zdanie. Narka i pzdr...
 
Otrzymane punkty reputacji: +425
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
No proszę widzę że Oskar załapał się do podstawy a myślałem że będzie grał ogony.
Ktoś oglądał? Jak tam się prezentował?!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No proszę widzę że Oskar załapał się do podstawy a myślałem że będzie grał ogony.
Ktoś oglądał? Jak tam się prezentował?!
Niestety, nie dalem rady obejrzeć tego meczu. Dobrze, że Ufuk go wystawił, tak jak wspominałem swoje szanse od niego dostanie. Byle nie spitolil tego...

Live Sydney
Byki robią Redsów 2-0, jak kurs na over 2,5 będzie 2,0 to zakręcę miedziakiem na stole, bo okazje są... Poprzeczka już była dla Macarthur FC.
Edit
Poszło po @ 2,30 jak coś...
Edit1
2-1 w 89 min no ale qwa ten przeklety VAR i znowu 2-0... F.... Ze 3 cofki Redsi mieli.
Po chwili w 93 kontra Byków trzech na jednego i kicha...
No ma być ewidentnie under w rym spotkaniu... :(
Edit2
Ostatnia sekunda, Kasumovic wystarczyłoby aby łeb do piłki przystawić. Brak słów... Co za mecz...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +289
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A w Melbourne WU vs Sky Blues 1-0.Fartownie ale się liczy :) poza tym uwaga na Turbana z gwizdkiem. To kumpel Amsa...
Edit
Jest Turban :) , jest karny dla Sydney... Le Fondre zmarnował jak dziecko karniaka... Chyba, ze Pan Li dał mu już czarną walizkę przed meczem :)
Edit1
I drugi karny dla Sydney, Turban postawił na to w swoim meczu. Tym razem Le Fondre jeb... jak trzeba. 1-1...
I bach, Mak piekny gol i 1-2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +425
majekx 750,8K

majekx

Znawca A-League
Live 75'... pobieram ov4,5 - @1,91 - niestety

Mecz ma swoje tempo, oba zespoły spokojnie stać na jeszcze jeden gol. Już miałem napisany post na ov3,5 po 75', ale Lolley mnie ubiegł. Teraz niestety będzie trudniej o kolejną bramkę niż jak by było przy stanie 1:2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +611
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live 75'... pobieram ov4,5 - @1,91

Mecz ma swoje tempo, oba zespoły spokojnie stać na jeszcze jeden gol. Już miałem napisany post na ov3,5 po 75', ale Lolley mnie ubiegł. Teraz niestety będzie trudniej o kolejną bramkę niż jak by było przy stanie 1:2.
Podbijam,
Stan 1-3, a tu odwróć tabele i mistrz na czele. Trudna sytuacja. WU nie ma już nic do stracenia, Sky Blues może to wykorzystać.
Za drobne kopiuje typ @majekxa tyle, ze po @ 2,10...GL!
Edit
Ft 1-3, halo WU mamy problem... Szkoda typu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +281
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Zawsze słyszę (czytam) tyle dobrego jeśli chodzi o kartki gdy sędziuje AMS, że dziś skusiłem się na ov 5.5 kartki po 2.34 w betfanie
W pierwszym meczu pokazał bodaj 7 żółtek więc widać, że w "formie" od początku sezonu a więc zobaczymy jak będzie dziś

Wynik: 6

e: no i ja to szanuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2370
Do góry Bottom