>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dorzucę parę groszy od siebie, typ do AKO, bo tylko jeden mecz:

Melbourne City vs Western United: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.51 BETFAN ✅ do przerwy pokryte

City mocno przeżyło ostatnią porażkę w finale play-off z Western United. Przypomnijmy, że gospodarze sięgnęli po Premiers Plate, a więc wygraną w sezonie zasadniczym i byli głównym faworytem, aby obronić tytuł zdobyty przed rokiem. Niestety już w fazie pucharowej był widoczny spadek formy i to przeciwnicy zasłużenie sięgnęli po historyczne mistrzostwo. Jeżeli zerkniemy sobie na zmiany dokonane w klubie z Melbourne, to stanowisko trenera utrzymał Patrick Kisnorbo, co jest dobrą wiadomością dla fanów, ponieważ utrzymuje swoją drużynę na wysokim poziomie. Odejście Connora Metcalfe do St. Pauli może być najbardziej odczuwalne, bo był to zawodnik, który w A-League robił różnicę na boisku. Ciekawym piłkarzem jest młody obrońca Callum Talbot, który po transferze z Sydney FC ma otrzymywać więcej szans w City. Dodatkowo fani czekają na debiuty Richarda van der Venne, Thomasa Lama oraz Valona Berishy. Który z tych nabytków przyjmie się najlepiej?

Dla Western United poprzednia kampania była wyjątkowa i po raz pierwszy w historii ten młody projekt australijskiej piłki sięgnął po mistrzostwo A-League. Grę podopiecznych Johna Aloisiego nie oglądało się najlepiej, ponieważ styl był mocno defensywny, ale tak jak ktoś mądry to powiedział, atakiem wygrywasz pojedyncze mecze, a obroną trofea. Z tego właśnie powodu formalni gospodarze dążyli do celu i w finale pomimo dominacji rywali pod kątem posiadania piłki oraz kreowanych sytuacji nie dali szans przeciwnikowi. Jednym z autorów tamtego triumfu był znany nam Aleksandar Prijovic, który był zdecydowanie najlepszym piłkarzem w całej australijskiej ekstraklasie i gdy on pojawiał się na boisku, to była widoczna jakość. Niestety w ostatnim czasie nie dogadywał się z włodarzami Western United i jego odejście z A-League jest już przesądzone. Jak formalni goście zaprezentują się na tle byłego Mistrza?

Jest to pierwsze spotkanie nowego sezonu i ciekawy jestem, jak potoczy się inauguracja. Oczywiście City jest jednym z głównych faworytów do mistrzostwa, bo nie tylko się nie osłabiło, ale przede wszystkim wzmocniło i kilku nowych piłkarzy jest w treningu, aby za chwilę wskoczyć do kadry. Motywacja formalnych gospodarzy będzie na pewno spora, bo porażka w finale z Western United boli do dzisiaj. Stawiam po prostu na minimum 10 rzutów rożnych. Kto śledzi regularnie A-League ten doskonale wie, że są to rozgrywki, które obfitują w sporą ilość kornerów. City było jedną z najbardziej overowych drużyn w całej stawce pod tym kątem i uważam, że dzisiaj nie odpuszczą swojemu rywalowi. Formalni goście w swoim stylu skupią się na defensywie, ale będą przeprowadzać groźne kontry. Connor Pain, Lachlan Wales, czy też Dylan Wenzel-Halls to z ich strony będzie szło największe zagrożenie. Liczę na ofensywne widowisko, okraszone wieloma rzutami rożnymi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2073
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Obstawiającym życzę sukcesów... ja się wstrzymam.. bo mecz ma sporo podtekstów...

Tymczasem składy:


 
Otrzymane punkty reputacji: +2086
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Obstawiającym życzę sukcesów... ja się wstrzymam.. bo mecz ma sporo podtekstów...

Tymczasem składy:


Obaj trenerzy wystawili to co mają najlepszego. Gdybym był maszyną obstawiłbym x :) A nuż się skuszę sportowo? Zobaczymy...

edit live
Pierwszy live za drobne City vs WU x ht po @ 2,0. GL!
Lo Panie, ht 1-0, ale był też gol dla City, Var, cofka, kartki i w ch... rogów (graty sunxl sunxl ) i tylko x ht nie było choć WU szanse miało ale Glover był na posterunku...

Edit live 2
2-0, Maclaren korzysta z takich prezentów, a WU dziś robi gwiazdkę. Przynajmniej w tym momencie. Panowie Mistrzowie pobudka, bo wolę overa od nudnego undera :)

Edit live3
No chociaż over padł w tym meczu, City przełamali złą passe w spotkaniach z WU choć to ci ostatni strzelili 2 bramki :) Ft 2-1, oj bez Prijovica i Diamantiego (widziałem ich w loży klubowej) lekko nie będzie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1889
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co do mini - konkursu A-league, to mamy już etap zgłoszeniowy zamknięty. 15 wspaniałych się wypowiedziało na ten temat. Teraz kilka miesięcy i wszystko się wyjaśni. Po krótkiej analizie (jeszcze raz sprawdzę na wszelki wypadek) ciekawe jest, że nie ma dwóch takich samych zestawów odpowiedzi :) I o to chodzi. Dziękuję wszystkim za podjęcie wyzwania. Konkurs na wariackich papierach, od idei do realizacji upłynęło kilkadziesiąt minut, ale fajnie, że się udało wystartować :)
A teraz zapraszam wszystkich miłośników kangurzego soccera do tego, aby podzielili się tutaj swoimi przemyśleniami na pozostałe mecze weekendu. Na niektórych zobaczycie na trybunach Grahama Arnolda, trenera Socceroos, mam nadzieję, że zawodnicy się postarają... Sie ma Wariaci!

Oto rozkład pozostałych spotkań:

08.10. 08:00
Brisbane Roar vs
Macarthur FC
08.10. 08:00
Central Coast Mariners vs
Newcastle Jets - *F3 derby jakby kto nie wiedział, ja bym dawał over :)
08.10. 10:45
Sydney FC vs
Melbourne Victory - *Big Blue derby, dla tych co nie pamiętają, tutaj bym poszedł w bts
09.10. 04:00
Wellington Phoenix vs
Adelaide United
09.10. 06:00
WS Wanderers vs
Perth Glory

* spróbuję być na live i coś skrobnąć na temat tych spotkań, może jakieś większe @ da się złapać bo te pre to nie ma w nich żadnego value...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Uffffff i co ja mam tu napisać ? . Przykro mi , że w dziale KONKURSY nie widzę " TYPERA AL" . Nie musimy grać o nagrody pieniężne w postaci bonusów od jakiegokolwiek sponsora, zróbmy to dla siebie. Wystarczy ranga typera AL .
Wiem , że podliczanie typów , zrobienie tabeli , wyszukanie odpowiedniego spotkania do typowania zajmuje czas !
Nie raz pomagałem w podliczaniu typów , robieniu tabel , itd. Mogę zawsze pomóc , a niech ZNAWCY tylko podają spotkania do typowania.
Zawsze będzie ta adrenalinka z rana jak poszło typowanie. 🦘
pracujemy nad tym, niestety nie udało się wystartować od początku, ale nie przekreślamy jeszcze całkowicie opcji, sezon długi, więc...
 
Otrzymane punkty reputacji: +609
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Podrzucę swoje przemyślenia na Big Blue Derby i ponownie atakuje rzuty rożne, które pobieram sobie do AKO, bo po prostu jest to początek sezonu, ciężko ocenić wyniki, ale jak widzimy jest ochota do grania.

Sydney FC vs Melbourne Victory: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.47 BETFAN ✅

The Sky Blues poprzedni sezon A-League nie może uznać do udanych. Gospodarze kompletnie zawiedli swoich kibiców, nie zajmując nawet miejsca gwarantującego play-off i kampania szybko się dla nich skończyła. Co ciekawe trener Steve Corica pozostał na swoim stanowisku, co może nieco dziwić, ale na kolejne potknięcia nie ma po prostu miejsca. Sydney FC ma walczyć każdego roku o mistrzostwo i taki jest też cel na nowe rozgrywki. Warto wspomnieć, że The Sky Blues wracają do swojego domu Allianz Stadium, które było remontowane przez 2.5 roku i rozgrywanie spotkań na własnym obiekcie będzie sporym atutem. Co do transferów to pozbyto się już wiekowych graczy jak Milos Ninkovic czy Kosta Barbarouses, a sprowadzono obiecujących piłkarzy m.in. Roberta Maka oraz Diego Caballo. Czy gospodarze udanie rozpoczną nowy sezon?

Po drugiej stronie barykady znajduje się ekipa z Melbourne, która w poprzednich rozgrywkach obiecywała sobie zdecydowanie więcej. Victory do końca walczyło z City o Premiers Plate, ale zwycięstwo w rundzie zasadniczej powędrowało do przeciwników. Co do fazy play-off, to udało się awansować do półfinału, aby tak przegrać z późniejszym Mistrzem Western United. Oczywiście widać znaczny progres w porównaniu z poprzednimi latami, niemniej jednak apetyty są na wysokim poziomie, aby wreszcie zdobyć trofeum. Pomóc ma w tym Nani, który postanowił końcówkę swojej kariery spędzić w Australii i jego transfer odbił się głośnym echem. Wsparcie w osobie Tomiego Jurica również będzie istotny. Jak spiszą się przyjezdni w Sydney?

Tak jak wczoraj, tak i dzisiaj stawiam na rzuty rożne w Australii. Mamy początek sezonu i trudno ocenić jest formę danego zespołu, dlatego jestem zdania, że warto iść w stronę kornerów. A-League jest mocno overowa pod tym względem i należy to wykorzystać. Są to Big Blue Derby, które emocjonują niejednego kibica w Australii i o motywację jednych i drugich nie trzeba się martwić. Mam nadzieję na ofensywne widowisko, które okraszone będzie minimum 10 rzutami rożnymi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1977
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
SFC - V
Ja tu widzę 2 - @2,65
Stawka januszowa, tylko żeby się mecz lepiej oglądało. Big blu derby, do tego nawet nie wiem jak wygląda forma i zgranie obu zespołów. Typuję tylko na podstawie nazwisk i składów. SFC stracili kilku ważnych graczy, ci co przyszli w zastępstwie... Powiem, że jakoś mnie nie przekonują (teraz mają pierwsze 90 min na przekonanie). V pod kontem składu wygląda lepiej. GL i zobaczymy co to będzie.


PS typera chciał bym zacząć jakoś koło wtorku - środy. Trochę zaspałem więc niestety nadal trwają rozmowy ze sponsorami. Czy będą sponsorzy czy nie, to i tak chciał bym wystartować naszą małą ligę :).
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2332
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
PS typera chciał bym zacząć jakoś koło wtorku - środy. Trochę zaspałem więc niestety nadal trwają rozmowy ze sponsorami. Czy będą sponsorzy czy nie, to i tak chciał bym wystartować naszą małą ligę :).
Pozdrawiam.
Tak jak tu już wcześniej było napisane - sponsor nie jest potrzebny przynajmniej grać będą "normalni" a nie sępy które myślą tylko o nagrodach
 
Otrzymane punkty reputacji: +630
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam wszystkich zauroczonych piłką nożną na antypodach .Wczorajszego meczu nie oglądałem , ale dzisiejsze spotkanie pomiędzy Brisbane-McArthur nie napawa mnie zbyt wielkim optymizmem , co do nowego sezonu w najlepszej lidze świata . Jak to mówią pierwsze koty za płoty .
No to zaczynamy typować , trzeba by coś wygrać bo pierwszy mecz przyniósł stratę . Oto mój buldożer z fortuny
⛔Fc Sydney - Melbourne Victory
btts +over2.5+ over 10.5 rzutów rożnych+over1.5 rzutu rożnego każda drużyna w każdej połowie +Victory wygra @12 .
Powodzenia i oby ten sezon był ciekawszy, łaskawszy i hojniejszy dla wszystkich typerów kangurzej ligi , pozdro dziadek grendel .
Niestety w drugiej połowie Victory nie zrobiło ani jednego kornera , trudno jutro też jest mecz . Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1728
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Up
Welcome Home :)
W Sydney leje jak z cebra, ale nowy nabytek Sky Blues już zaliczył gola. Mak zrobił różnicę. Oby w tym meczu mimo pogody wyrobili overa i bts :) GL
Ps
Dobre australijskie granie, a propos muzy ofc..
Edit live
W ht bts wyrobiony, ale jeszcze over by się przydał więc niech się nie zatrzymują :)
Edit live 2
W 67 min. Over wyrobiony, piekna asysta i mamy 1-2...no i fajnie :)
No się rozkrecili 2-3...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2953
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Hello,
Popatrzyłem sobie na rozkład 2 rundy jeszcze w niedzielę i pomyślałem sobie: "O pogram sobie to i to" ale potem zerknąłem na @ i... nie pogram. Z jednym wyjątkiem gdzie @ mnie zaciekawił :
W piątek Roar vs City, widziałem te zespoły w 1 kolejce i chociaż w Australii forma z ostatniego meczu podobnie jak w Polsce nie ma żadnego przełożenia na następny, to mimo tego zaryzykuję i biorę zwycięstwo City po @ 2,15.
Za miedziaka. Jak dla mnie przy 2 kolejce to sporo :) ale nie namawiam, może buki wiedzą coś więcej ode mnie, bo czysto sportowo to męczyłem się patrząc na Roar. A City? Wygrało z mistrzem WU zasłużenie i odegrało się za przegrany Grand Final... Jak będzie w piątek ? "Sie zobaczy"... GL!
Edit
Ft 0-2 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3242
jozzy22 560,8K

jozzy22

Użytkownik
Tak skoro qowalsky6 qowalsky6 stawia na Melbourne to ja

MacLaren J strzeli @ 2.35

betfan

Myślę, że Wam znawcom nie trzeba gościa przedstawiać , widze , że w meczach z Brisbane mu nie idzie zbytnio dobrze więc może tym razem się przełamie.
Pierwsze gole ma już na swoim koncie (mimo że 1 gol nieuznany) to spróbuje mu zaufać

P.S Co myślicie Panowie?!

e: 2 brameczki
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2910
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Jesli chodzi o jutro to najbardziej chodzi mi po glowie over 6 rogow Melbourne...
Powinni ruszyc na gospodarzy i w pierwszej polowie nabic juz z 5 rogow a w razie utraty bramki to tym bardziej
 
Otrzymane punkty reputacji: +610
snajp 478,7K

snajp

Użytkownik
Roar w ostatnim meczu z Bykami pozytywnie mnie zaskoczyło swoją grą i dlatego wstrzymam się z wytypowaniem zwycięzcy.Grali dobrze,przeważali ale zabrakło szczęścia.
Myślę,że obie ekipy zagrają ofensywnie i nie zabraknie tutaj bramek.

Typ jozzy22 jozzy22 jak najbardziej możliwy.

Obie drużyny strzelą - Tak (90 minut) & Rzuty rożne (suma) - Powyżej 8.5 (90 minut) & Suma goli - Powyżej 2.5 (90 minut) @ 2.61
 
Otrzymane punkty reputacji: +794
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry..... na wstępie podziękuję Waldi1979 Waldi1979 za świetną robotę przy organizacji Ligii Typera. Co do dzisiejszego meczu.. to ja sobie zagram pod prąd. un2,5 - @2,04

Kolejny mecz u siebie Brisbane. Pierwszy w sezonie wyjazd City. Wydaje mi się, że gospodarzą na rękę będzie choćby 1 punkt, dlatego obawiam się, że nie będą mieli zbytniej odwagi do zbytniego otwierania się... zwłaszcza, że przeciwnik jest z wyższej półki. Pytanie jak bardzo City zależy na punktach i jak bardzo zależy Jamiemu na golach? :).....

Pozdrawiam,



/edit/ - to pokazuje, że i ślepa kura czasami coś trafi... ale po tym meczy zdecydowanie mi przybyło siwych włosów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3783
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Znów zagram sobie rogi, dorzucę do AKO z Bundesligą:

Brisbane Roar vs Melbourne City: powyżej 9.5 rzutów rożnych @1.54 ETOTO ❌

Meldujemy się Brisbane, gdzie Roar postara powstrzymać się jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa. Gospodarze potrzebowali pomiędzy sezonami dokonać kilku zmian, aby powalczyć o coś więcej, niż środek stawki. Przypomnijmy, że w poprzedniej kampanii zajęli przed ostatnie miejsce i nie ma czym się tutaj zbytnio chwalić. Trener Warren Moon pozostał jednak na swoim stanowisku i otrzymał spore zaufanie włodarzy, aby wyciągnąć ten projekt z dołka. Jest to przecież klub, który wraz z aktualnym szkoleniowcem Celticu Ange Postecoglou świętował w przeszłości dwa mistrzostwa Australii, ale do tych czasów trudno będzie na razie nawiązać. Super snajper Charlie Austin ma pomóc w osiąganiu sukcesów. Czy Anglik zaliczy dzisiaj swoje premierowe trafienie?

City bardzo udanie rozpoczęło nowy sezon A-League od zwycięstwa w derbach z Western United. Był to w pewien sposób rewanż za przegrane finały w poprzedniej kampanii i trzeba przyznać, że przyjemnie oglądało się grę przyjezdnych. Naturalnie rywale popełniali spore błędy, które prowadziły bezpośrednio do goli, ale trzeba je też umiejętnie wykorzystywać. Szkoda jedynie, że nie udało się zachować czystego konta, ale liczą się 3 punkty, szczególnie na początek nowych rozgrywek. Cel ekipy z Melbourne jest jasny, powrót na tron i jest to misja dla trenera Patrick Kisnorbo, który doskonale zna swój klub. Ważne będzie odbudowanie Jamiego Maclarena, który poprzednią kampanię miał nieco gorszą pod względem liczb i zawodził w decydujących momentach. Czy w ten piątek ponownie trafi do siatki przeciwnika?

Jak Australia to naturalnie rzuty rożne, ponieważ w poprzednim tygodniu przynosiły one szczęście i liczę, że tak też będzie w Brisbane. Stawiam na minimum 10 kornerów w tej rywalizacji. Jeżeli prześledzimy sobie pierwszą kolejkę A-League to Roar wykonało z Macarthur 10 takich stałych fragmentów gry, a City z Western United 11. Jest to już pewien wyznacznik stylu gry, jaki preferują oba zespoły i mam nadzieję, że pojedynek Charlie Austin vs Jamie Maclaren nas nie zawiedzie. Jedni i drudzy stworzą sobie sporo szans i oby przełożyło się to na rzuty rożne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1032
Do góry Bottom