>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Derby , to gramy rogi pod sam korek .
over [email protected] ⛔
rogi do przerwy over [email protected] ✅
Ht btts @3.75⛔
i resztę może cos tam na live
Jak tu 1.5 bramki dla City nie weszło sam nie wiem , Victory piach totalny gra , w drugiej połowie ze dwie jeszcze przyjmą chyba że , Victory się obudzi , zobaczymy ja tam ide w bramki City
MC over 2.5@ 2,62 . ✅
No i pęknie 10 minut i siedzi .
Lepiej było gole pod sam korek pograć 0-6 , to ich pojechali .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derby Melbourne,
Karnego Maclaren spitolil, może się do ht zrehabilituje, over 0,5 po @ 2,0 za drobne...
Edit
Z tel. Pisałem chodzi o over 0,5 ofc..
Edit 1
Nie Maclaren tylko Nabbout, ale zaliczone, 0-1, oby tak dalej...
Edit2
A nie, zaliczyli Maclarenowi jednak, no i fajnie, no to Nabbout asysta. Przypadkowo musnął jeszcze piłkę, no i fajnie :) takiego Maclarena nie ma w Sydney, jest Bobo ale musi się jeszcze wpasowac...
Edit :) 3
W Melbourne zrobiła się strzelanina, 0-5 "zrobiło" się w tzw. miedzyczasie... Taki mialem też kierunek, ale liczyłem troszkę na honorową Victory...
PS Deklasacja Big V, ft 0-6, live na plus, pre na plus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Poprostu to musi wejść innej opcji nie widzie Glory ov [email protected] live 8 min chyba....To jest Liga w której tak naprawdę CCM-y nie będą na szczycie tylko czas kiedy te wielkie kangory złapią formę a reszta jak zawsze liczę że Glory się obudziło już na dobre
Edit;ja się obudziłem jak głupek w niedzielę o 5.30 ale te kopacze nie i zaś miedziaki w piach na kangurach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs Glory, over 0,5 ht po @ 2,05, byla już cofka gola Perth, powinno coś wpaść...
Edit
Piscopio i 1-0, szybko poszło...pyk i 2-0, niech sobie nie żałują :)
Edit2
Ht 2-0, zaskoczenie? Nie do konca, Nix jest na dnie ale ich perypetie wielokrotnie opisywalem. Dziś mają szczęście i optymalny sklad. Glory oczywiscie ma przewagę i tu bramki będą na pewno, pytanie czy będzie lamak? Mi wystarczy over klasyczny, który pre podawalem... GL!
Nix sami go wyrobili w 59 min. Szczerze to myslalem o 2-1 ale 3-0 też mi pasuje :)
Ps
Zloty jak już wspominalem ciężko bedzie Glory zdobyć mistrza z taką obroną, ale te 2 bramki może jeszcze wsadzą czego Ci życzę...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +237
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

Nixi coraz bliżej niespodzianki... a tymczasem składy na mecz WH - WSW


 
Otrzymane punkty reputacji: +198
grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Witam , krótko Nix- Perth
⛔ [email protected] jest 75 minuta
mam nadzieję , że tą jedną wcisną, honorową .
Zawiodłem się bardzo na Perth taka przewaga w strzałach , atakach , rogach i nic trudno , jedziemy drugi mecz gram rzuty rożne podobnie jak dr-joint dr-joint a oprócz tego
Western United -WSW
⛔ ht btts @3.5
⛔ht over 1.5@ 2.25
⛔ht rr [email protected]
Powodzenia i zieloności
Ojojoj to mnie dziś kangury wychłostały , trudno może po przerwie będzie lepiej .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +199
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Western United - WS Wanderers

Over 11,5 rr @2.25, over 12,5 rr @3.00 i over 13,5 rr @4.10.

3 x

Bez opisu bo nie mam czasu🙄, ale cornerów w tym meczu nie powinno zabraknąć bo grają dwie dość overowe ekipy w szczególności WS Wanderers ostatnio dużo biją rogów stąd też idę w rzuty różne w tym meczu.

Edit: Dupa 11 rogów - jednego zabrakło żeby chociaż najniższa linia weszła🙄.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Wollongong pogrom Perth idzie w najlepsze jeśli chodzi o wynik... Goście się staraja, a Nix strzelają. Ja już swoje wyrobilem ale może jeszvze jedna bramka wpadnie? Over 3,5 po @ 2,40 za drobne...
Ps
Moze być honorowa dla Glory :)
Post automatycznie złączony:

Witam , krótko Nix- Perth
[email protected] jest 75 minuta
mam nadzieję , że tą jedną wcisną, honorową
Tak samo pomyślałem i w miedzyczasie podalem, GL! Ale palmę pierwszeństwa oczywiscie oddaje :)

Edit
Ft 3-0, Glory nawet honorowej nie wbili. To znaczy w 18 min. Keogh strzelił ale był na spalonym. Być moze gdyby bylo 0-1 to mecz inaczej by się potoczył ? Dziś czerwono biale barwy Aborygenow, które Nix przybrali daly im szczęście i 3 ważne pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
WU vs WSW, jest 0-1, było przez chwilę 1-1 ale cofka...
Ja dam bts po @ 2,30 bo coś mi się wydaje, że Berisha i spółka nie odpuszcza meczu o 6 miejsce w tabeli. Za drobne...
Edit
Besart załamany, okazje były ale bądźmy uczciwi, co 100 namarnowali goście to niewiarygodne, o slupku na koniec nie wspomnę... WSW wskoczyło na 3 miejsce, WU poza 6.
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Zdecydowałem się na obejrzenie drugiej połowy tego „widowiska”. Jakbym widział przez ostatnie sezony swoją Barcelonę. Chłopy mają piłkę i nic z tego nie wynika. W 75 minucie zobaczyłem ze Berisha jest na boisku. Babol w obronie i gol Wanderers. Gospodarze dzisiejszego meczu na żenująco niskim poziomie wykreowanie, wykończenia, czegokolwiek pod bramką rywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Już jutro :)
Central Coast Mariners vs Macarthur
Gdyby ktoś się mnie zapytał przed sezonem czy to możliwe aby po 10 kolejkach mecz powyższej pary był spotkaniem na szczycie A-league odpowiedziałbym : "bez żartów". A jednak.
Jutrzejsze spotkanie w Gosford tak na prawdę może mieć różne scenariusze. Ja wybieram opcje, że oba teamy przede wszystkim będą chciały "nie stracić" swojej pozycji, która daje im w perspektywie calego sezonu praktycznie pewne play - offy, a to by było dla beniaminka ligi i Rozbitkow 3 ostatnich lat duże osiągnięcie. W takim razie wychodzi remis. I taki scenariusz za drobne pobiorę po @ 3,60... Aha do tej pory CCM bez x w lidze, no to może jutro?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +331
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
CCM - Macarthur

Topowe spotkanie ligi... :).. kto by pomyślał?... Oba zespoły powinny powalczyć o zwycięstwo, jednak nie zgodzę się z qowalsky6 qowalsky6 , że będą chciały w pierwszej kolejności nie stracić. CCM ma 4 pkt przewagi - myślę, że to zaliczka pozwalająca na podjęcie ryzyka walki o 3 pkty... Macarthur gra na wyjeździe... zatem na pewno kalkulują gdzieś porażkę, ale z drugiej strony wyjazdowe zwycięstwa gości z SFC, Roar, Jets czy WSW pozwalają sądzić, że ta drużyna umie grać 'w' wyjazdy :).

Ja obstawiam tutaj 1 - @2,35
oraz ov2,5+bts - @1,73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM - Macarthur

Topowe spotkanie ligi... :).. kto by pomyślał?... Oba zespoły powinny powalczyć o zwycięstwo, jednak nie zgodzę się z qowalsky6 qowalsky6 , że będą chciały w pierwszej kolejności nie stracić. CCM ma 4 pkt przewagi - myślę, że to zaliczka pozwalająca na podjęcie ryzyka walki o 3 pkty... Macarthur gra na wyjeździe... zatem na pewno kalkulują gdzieś porażkę, ale z drugiej strony wyjazdowe zwycięstwa gości z SFC, Roar, Jets czy WSW pozwalają sądzić, że ta drużyna umie grać 'w' wyjazdy :).

Ja obstawiam tutaj 1 - @2,35
oraz ov2,5+bts - @1,73
Ja tam się nie upieram, to tylko jeden ze scenariuszy, kiedy gra 1 z 2 zespolem ligi dość czesto pada remis. Oba zespoły w optymalnych skladach, nie twierdzę, że nie chcą wygrać, ale czasem jak się bardzo chce to wiadomo :) No i @ też mnie zachęcił, osobiście wystawiłbym niższy... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
E 40,5K

emce15

Użytkownik
Piraci kontra Nowi 😋
MacArthur na wyjazdach niezle pogrywa, nie traci bramek, mocno w obronie, a sama zawsze coś ustrzeli. Nawet "mocne" Sydney nie pogralo😋 ale kto jak nie liderzy mogą skruszyć ten mur 😁 właśnie na to licze. Ccm strzela jak na zawołanie, obrona monolitem nie jest, spróbuję over nawet 3,5 dla zabawy

Ccm - MacArthur over 3,5
Fortuna 2,5

Edit. Piraci i Jack Sparrow (Simon) 😀 zrobili swoje 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Heh, mamy niekwestionowanego lidera tabeli. Po dzisiejszym meczu Play-offy Piraci z Gosford mają praktycznie zapewnione. Scenariusz makjekxa na plus, choć przez chwilę chcialem po ht dołożyć w kierunku x2, ale to po obrazie gry był pomysł. Wygladalo, że Bulls dadzą radę. A wyszło 2-0 ft. Jak wspominałem ten sezon oddaje to co przez 3 lata Marynarzom zabierał, teraz im wszystko "żre" a to oprócz Ureny w dużej mierze ci sami piłkarze i trener! Simon, De Silva, Brightitti, coach Stajcic...
No nic ja się zapisuje na zajęcia z emisji głosu, bo jak tak dalej pójdzie, to czeka mnie odszczekanie wszystkich uwag i niewiary w mistrzostwo dla dzisiejszych Piratów :)
Natomiast 10.03 br czeka mnie ostatnia część tryptyku jaki sobie zgotowalem w ramach mojej pseudoprogresji czyli ostatnie podejście w kierunku win Sky Blues.
Do Sydney zawita WU, który się slabo teraz zaprezentował, a jesli Besart będzie miał gorszy dzień, to może mistrzowie się przełamią. Dla nich światełko to gol Bobo, który dał im 1 pkt ostatnio. Czy to wystarczy? Pewnie nie, bo jak nie dostanie wsparcia to 1 zawodnik sam meczu nie wygrywa (pomijam wyjatki w postaci geniuszy pilki, mówię o zasadzie).
Jak nie wejdzie win Sydney po @ 2,0 na co daje monetę + miedziaka, to zostanie mi granie spotkań z ich udziałem na tzw. "emeryta" (kiedyś o tym pisałem i nie zamierzam się powtarzać)... Choć mam nadzieję, że to nie będzie konieczne... KTF!
 
Ostatnia edycja:
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Co do SFC - muszą w głowach sobie poukładać bo piłkarsko umiejętności są... jak na razie to Bobo nie ma wsparcia bo Ninkovic, ten drugi zrobił się strasznie elektryczny. Zamiast grać głupio się wnerwia i łapie głupie kartki (jak z Roar). Kosta - ma takie huśtawki formy jak nigdy wcześniej. Zresztą zamiast postawić obok siebie doświadczonych Bobo i Kosty to Corica wprowadza młodzież - Wooda i Swibela (wiem pierwsza para grała razem przeciwko City - ale to było dopiero drugie spotkanie Bobo w tym sezonie w barwach SFC). Do tego Brattan - w tym sezonie robi za statystę i nie ma śladu charyzmatycznego wojownika z zeszłego sezonu. O ostatnim występie Redmayne nie wspomnę....

Jak widać coś niedobrego się stało z kręgosłupem drużyny. Corica rotuje, kombinuje, zmienia... ale jak widać nie trafił jeszcze na optymalny skład - a to nie wróży za dobrze (no chyba, że na playoffy odpalą - to znów Corica będzie bohaterem).
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co do SFC - muszą w głowach sobie poukładać bo piłkarsko umiejętności są... jak na razie to Bobo nie ma wsparcia bo Ninkovic, ten drugi zrobił się strasznie elektryczny. Zamiast grać głupio się wnerwia i łapie głupie kartki (jak z Roar). Kosta - ma takie huśtawki formy jak nigdy wcześniej. Zresztą zamiast postawić obok siebie doświadczonych Bobo i Kosty to Corica wprowadza młodzież - Wooda i Swibela (wiem pierwsza para grała razem przeciwko City - ale to było dopiero drugie spotkanie Bobo w tym sezonie w barwach SFC). Do tego Brattan - w tym sezonie robi za statystę i nie ma śladu charyzmatycznego wojownika z zeszłego sezonu. O ostatnim występie Redmayne nie wspomnę....

Jak widać coś niedobrego się stało z kręgosłupem drużyny. Corica rotuje, kombinuje, zmienia... ale jak widać nie trafił jeszcze na optymalny skład - a to nie wróży za dobrze (no chyba, że na playoffy odpalą - to znów Corica będzie bohaterem).
No tak ale najpierw do 6-ki Play-off, to trzeba się zakwalifikować :) Na drodze już w środę stoją właśnie WU, a AFC?
W kwietniu dochodzi Liga Mistrzów, czesto na tym etapie Sydney miał +10 pkt. nad przeciwnikami, aby bez stresu grać na 2 frontach i nie marwic sie o domowe podwórko. Tak, czy siak mają trudną sytuację, a w środę mają u mnie ostatnią szansę na odpokutowanie dotychczasowych grzechów...
Post automatycznie złączony:

A przy Dniu Kobiet ogladam sobie mecz w Perth, gospodynie dostaja 0-4, może babki z Newcastle się zlituja?
Edit
W samej 91 min. byly 3 okazje do zmiany wyniku, biorę pod lupę Perth, dziewczyny mocno odstają od reszty stawki...

Over 4,5 po @ 2,80 za drobniaki, wszystkim Paniom przy okazji moc życzeń w dniu ich święta :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
E 40,5K

emce15

Użytkownik
Sydney - WU
Jak ugryźć ten mecz, gospodarze słabiutko, choć oby ta progresja wreszcie weszła na Sydney 😋 a idąc tym tropem i majac nadzieję, że podłamany ostatnio Berisha będzie chciał się odkuć, to może over. Tylko ten Blue Sky to w tym sezonie raczej underowa drużyna. W poprzednich sezonach byśmy pisali ile Sydney strzeli bramek, a teraz czy choć jedna😋
Dobra spróbuję over jednak, słaby kurs ale dla sportu i żeby w pracy było trochę emocji 🙂
Sydney - WU over 2,5
Fortuna 1,68

Edit. Znów minus, bo tyko jedna drużyna się wzięła za strzelanie, a z racji tego, że akurat Sydney, to wreszcie win Blue Sky upolowany 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +157
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Sydney - Western powyżej 10.5, 11.5 oraz 12.5 rzutów rożnych, kursy odpowiednio 1.76, 2.2 i 2.95. Bez zbędnej kalkulacji, oba zespoły potrafią sporo nabijac. Ostatni mecz gospodarzy to 13 różnych, ich 8, Western sam u siebie zrobił w poprzedniej kolejce 9 sztuk a chwilę wcześniej nastukal z Melbourne Victory 14 cornerow. Mało tego to w ostatnim pojedynku Sydney - Western zostalo nabitych 16 rożnych (10-6). Wszystko wskazuje na dużo rzutów rożnych.
 
Do góry Bottom