>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Jak myślita warto na over 1,5 Jets przyatakować?🤔 Bo kurs galanty @2.75 - nie oglądam meczu, ale po statach to w ciemno bym walił🙄. Jak podrośnie trochę kurs na over 2,5, a nie strzelą to na pewno zagram tylko pytanie co z tymi dwoma golami Newcastle Jets?🙄🤔

Edit: Dobra kurs na over 2,5 już normalny to sobie zagram @1.73
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +148
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Trochę przypadkowy gol i do przerwy 0:1. Jets prawie cały czas pod polem karnym Nixów, ale to chyba pasuje gością bo daje możliwość wyjścia z kontrą. Na żywo po 45 minutach pobieram jeszcze:

1X - @1,91
Ov2,5 - @1,73
Post automatycznie złączony:

dr-joint dr-joint Jets prawie cały czas na połowie Nixów ale sytuacji 100% było raptem kilka. Nixi ofiarnie się bronią i szukają szansy w kontrach a i Jets brakuje tego ostatniego, celnego podania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A ja spróbuję over 12,5 rożnych gospodarzy. Do przerwy 8, więc 5 są w stanie spokojnie ogarnąć, tym bardziej, że nawet po strzeleniu bramki będą szli po następną, a nie zadowolą się remisem 😉

Typ: Jets over 12,5 rożnych
Kurs: 1,85 w Superbet


Nie jest to jakaś wyrocznia, ale taki 1xbet, który zazwyczaj dobrze wystawia kursy ocenia taki over na kurs 1,48 🤔

Edit: Brakło jednego rożnego niestety
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle
Bardzo się cieszę, że Nixi odbijają się od dna. Mamy 0-2 i kilkanascie minut do końca. Over 2,5 po @ 2,0 za drobne pobieram, dla lepszego ogladania...
Edit
Mogą strzelić Jetsi, mi obojętne...
Edit2
W 88 powinien być karny, sedzia kalosz po VAR nie przyznał!!! Złodzieje! :) moglo być 0-3!
Edit3
Sedzia się pogubił albo miał under na kuponie, po chwili była ręka (fakt, ze przed polem karnym Nix) a on pokazuje, że corner! Wisisz mi koleś drobne! Ale co tam, Nix w końcu się przelamali, w pewnym momencie był @ na 2 na poziomie 4,30, żałuję że nie pogralem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 2 spotkania:
WSW vs City - jak zaśpia Wędrowcy tak jak ostatnio z Redsami, to City też może ich pojechać. Goście podbudowani wygrana ze Sky Blues. Myślę, że taki bts to dobry kierunek, ale bezpieczniej będzie trochę popatrzeć jak się sprawy mają i ew. na live łapać wyższy @
Edit
Połapałem tylko, że guzik z tego, slupek, anulowany gol w 94 min. Wyszła kicha na live...

Glory vs Marynarze
Patrzę na @ który spada na wygraną Perth, gole on the paper też nie powinny stanowić problemu. To w teorii...
Goście jako liderzy czy dalej są upojeni swoim sukcesem, czy zalicza zjazd w dół? Tajemnica i zagadka, której pre nie zamierzam rozwiązywać. A kiedy mam mieszane uczucia to mówię pass...
Natomiast dla sportu, symbolicznie tylko, spróbuję pre postawić x po @ 3,50.
Edit
Teraz i 3,60 widzę...

Zdaje sobie sprawę, że mało kto liczy na takie rozwiązanie... Oba teamy jeszcze takiego wyniku nie zaliczyły, a nuż statystyka zrobi swoje? Na poważniejsze ruchy to zostaje live... GN
Edit
Ft 1-2, okazji mnostwo dlatego dolozylem jeszcze over 3,5 na live... Strzałów multum i co z tego. Czarny wtorek, a właściwie czerwony...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +331
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
WS Wanderers - Melbourne City

Daje w tym meczu over 11,5 rr @2.16 , over 12,5 rr @2.85 i over 13,5 rr @3.90 i jeszcze rożne WS Wanderers over 5,5 @1.78 i over 6,5 @2.48 .

Tyle co WSW ostatnio nabija cornerów to mózg się lasuje:eek::LOL:, że sami potrafią pokryć najwyższą linie. Dla przykładu ostatnie trzy mecze gdzie z Melbourne Victory nabili 10 rogów (MV dołożyli 6), z Wellington Phoenix nabili 12 (Nix dołożyli 3) i ostatni mecz z Adelaide United gdzie łącznie w meczu było 19 rzutów rożnych i wszystkie dla WSW!:eek: Liczę, że dzisiaj również nie zabraknie tego stałego fragmentu gry - tymbardziej, że City też raczej overowe w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +308
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na dziś:

WSW - City

ov2,5+bts - @1,75 - pierwsza myśl. Oba zespoły raczej coś strzelają. Do tego WSW ostatnio sporo traci bramek. Myślę ten typ jest dość naturalny na ten mecz.. szkoda tylko, że kursy są aż tak niskie.

1 - @2,5 - wg bukmacherów szanse na wygraną są równe. Ja jednak skłaniam się bardziej ku gospodarzą.... wiadomo - własne boisko, do tego odwieczny pojedynek Sydney - Melbourne. City co prawda ostatni mecz wygrali, ale dali sobie strzelić 2 gole przez SFC - zespół który ma wielki kryzys w ofensywie, a to już nie najlepiej świadczy o obronie obywateli. WSW ostatni mecz przegrało z Adelaidą... ja jednak uważam, że ten zimny prysznic może wpłynąć orzeźwiająco na gospodarzy.
Post automatycznie złączony:

I składy:


Post automatycznie złączony:

Perth - CCM

ov2,5+bts - @1,8 - aż tutaj się zdziwiłem bo szansę na over i bts uważam za większe niż w meczu WSW - City. Pobieram typ, jednak z pewnym drżeniem serca - kiedyś ta pass Perth musi się skończyć. Po ostatnich meczach wygląda, że Glory łape rytm na wygrywanie, CCM lekko potknęło się z Adelaidą. Nie mam więcej pomysłów na ten mecz... stawianie czystej 1 uważam za zbytnie ryzyku przy kursie < @2,5. Stawianie na 2 - boję się, że jak trio z Perth zacznie grę to zespół CCM nie będzie wiedział gdzie jest piłka... może jeszcze coś na live zagram - ale to muszę widzieć jak mecz będzie przebiegał.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
E 43K

emce15

Użytkownik
Na szybko, chyba nikogo nie zdziwi, że w meczu Perth - CCM gram over 2,5 na łatwiznę ale w pracy jestem i tylko rekreacyjnie gram😋 dla zabawy spróbuję jeszcze 3,5. Obie drużyny grają widowiskowo, duzo bramek pada, no i Piraci, rewelacja sezonu, aż milo dla odmiany popatrzeć na ich popisy 🙂

Perth - CCM over 2,5 / 3,5 i
Fortuna 1,68 / 2,65

Edit. Znów typ główny udało się trafić ale spodziewałem się fajerwerków gospodarzy, a tu Piraci 😋
 
Ostatnia edycja:
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
WS Wanderers - Melbourne City

Daje w tym meczu over 11,5 rr @2.16, over 12,5 rr @2.85 i over 13,5 rr @3.90 i jeszcze rożne WS Wanderers over 5,5 @1.78 i over 6,5 @2.48.

Tyle co WSW ostatnio nabija cornerów to mózg się lasuje:eek::LOL:, że sami potrafią pokryć najwyższą linie. Dla przykładu ostatnie trzy mecze gdzie z Melbourne Victory nabili 10 rogów (MV dołożyli 6), z Wellington Phoenix nabili 12 (Nix dołożyli 3) i ostatni mecz z Adelaide United gdzie łącznie w meczu było 19 rzutów rożnych i wszystkie dla WSW!:eek: Liczę, że dzisiaj również nie zabraknie tego stałego fragmentu gry - tymbardziej, że City też raczej overowe w tym temacie.
Na jakiej stronie jest 13.5 różnych? Bo najwięcej na iforbet znalazłem 12.5
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Jest 0-1, Wedrowcy znowu zaspali, pobudka! Over 1,5 ht po @ 2,0 za drobne :) rzecz jasna... GL!
Edit
30 min. Słupek dla City po kontrze :(
Edit1
Zamiast co najmniej 3 goli w ht zostało nedzne 0-1. No cóż Wedrowcy mają problem, City mogli spokojnie wyżej prowadzić... Myślę że gole w drugiej padną i nie bedzie tak pechowo jak teraz...
Edit2
Karny, Maclaren wykorzystuje takie prezenty, 0-2, Wędrowcy do poprawki..
Edit3
Wreszcie zmiany u gospodarzy, wchodzi Ibini i Kamau, bts po @ 2,40 za miedziaka pobieram. A i jeszcze Arnold na trybunach, przed selekcjonerem warto by było sie pokazać :)
Edit4
Robinson wpuszcza wszystko co ma w ofensywie, over 2,5 po @ 2,0 za drobne dorzucam. KTF...
Edit5
94 min Maclaren i 0-3, aaa no pewnie, że anulowany, a w d.... z taką polityka!!! Co za pech...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Przerwa w meczu a Unibet ma wszystkie zakłady cały czas zablokowane na live...
edit 1: teraz odblokowali wszystko
edit 2: znowu blok..

Over 4,5 rożnych Wanderers @2.28 myślicie że warto zagrać? Bo ostatnio sporo nabijali tych kornerów a dziś tylko 1 do przerwy

edit: lepiej było w drugą stronę te rożne pograć albo ogólnie over 12,5

Niestety zabrakło jednego rożnego Wanderers
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Składy na 2 mecz:


Post automatycznie złączony:

WSW - City - live 75' 0:2 - bts - @2,65

Rzuty rożne 3-9 - ov13,5 rzutów rożnych - @2,42 82'


Zobaczmy... może jeszcze będzie nerwowa końcówka.
Post automatycznie złączony:

idziemy dalej w rożne - 82' 4-10
ov15,5 - @2,68
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Castro i Keogh ławka, u gości młody Kuol, który świetnie zaczął sezon i ma już 6 goli w lidze. No cóż, to mnie nie odstrasza. Strzelac i tak ma kto;)
Bts i 2,5 za 1,8 i 3,5 gola za 2,4. Wszystko Sts. Niech się dzieje panowie :)

live:
25 minuta, wg flashscore niebezpieczne ataki 20-2. Wyglada jakby jednak Perth chciało nawet nie zremisować do przerwy a wygrać pierwszą polowe:) zobaczymy:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Na drugi mecz:
Over 10,5 rożnych @1.90
over 3,5 kartek @1.73
over 2,5 goli @1.65
over 1,5 Perth Glory @1.97
BTS @1.55
Unibet @9,00 kurs łącznie
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Castro i Keogh ławka, u gości młody Kuol, który świetnie zaczął sezon i ma już 6 goli w lidze. No cóż, to mnie nie odstrasza. Strzelac i tak ma kto;)
Bts i 2,5 za 1,8 i 3,5 gola za 2,4. Wszystko Sts. Niech się dzieje panowie :)
Nie wiem co Garcia odwala. Castro na ławce? Czyli jednak ustawili na remis :)
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Na drugi mecz daje Perth Glory over 1,5 @2.00 i za mniejszą stawkę over 2,5 @4.40 .

Dupa, a wydawało się, że te dwie bramki dla Perth to formalność...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom