>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Na jutro, ponieważ niestety najbliższy weekend będę miał zajęty.

Perth - Brisbane

Tutaj kieruję się w stronę Glory, do tego kilku bramek. Dlatego dość naturalnym typem dla tego kierunku będą:
1 - @2,29
ov2,5 - @1,66

Over to raczej oczywista oczywistość. Nie sądzę, że Roar jest wstanie zatrzymać trio z Perth. Statystyki mówią same za siebie: 5 meczy i w sumie 27 bramek drużyny gospodarzy. Wątpię aby Brisbane zagrało to co w meczach z Jets i SFC - tutaj obrona przeciwko zespołom, których ofensywa jest w kryzysie, mogła się udać. Murowanie bramki przeciwko rozpędzonej ofensywie Perth może mocno zawieść. Muszą iść na wymianę ciosów... a w tym scenariuszu gospodarze wyglądają lepiej i własnie dlatego pobieram również typ 1.


WSW - Adelaide

spotkanie konkursowe tradycyjnie zostawię dla siebie. Kto jeszcze nie podał typów - zapraszam do udziału w lidze typera.


Victory - WU

Znowu Besart wraca na stare śmieci. Victory na pewno jest podbudowane ograniem Nixów. WU na pewno podbudowane jeszcze wyższym ograniem Macarthur. Oba zespoły na pewno są w pozytywnych nastrojach. Miesiąc temu, mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 0:0. Wcześniej zespoły też rozpoczynały spotkanie w pozytywnych nastrojach po wygranych po serii porażek (Victory) lub po porażce (WU)
Kurs na un2,5 - @2,18 - całkiem fajny, myślę warto zaryzykować. Do tego bardzo mnie korci ostatnie typ od E emce15 - HT lub FT - X ale nie znajduję nic takiego więc zadowolę się wynikiem HT 0:0 - @3,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big V vs WU
Ja inaczej niż majekx patrzę na ten mecz.
Mnie nie przekonuje zwyciestwo Victory :) 2 bramki po rogach, wygrali bo Nix nie wiem jakim cudem nie potrafiło trafić do bramki.
WU to zespół, w którym jeśli Berisha, Diamanti i Kurto są w formie, to nie ma zmiłuj :) a Besart ma charakter, gole bylemu klubowi strzelić to w jego stylu jest...
Oczywiście biorąc pod uwagę derbowy charakter spotkania za drobne tylko pobiore dnb WU po @ 1,90... GL!
Edit
3-4 po szalonym meczu :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
E 40,5K

emce15

Użytkownik
Perth - Brisbane
Też tu gram over 2,5, to co gospodarze grają w ataku to można porównać do Sydney z tamtych lat😋 a że też coś tracą więctrzeva grac, spróbuję też 3,5 mam nadzieje, ze nie zagrają całkiem innego spotkania niż wynika ze statystyk z tego roku

Perth - Brisbane over 2,5 / 3,5 2x
Fortuna 1,66 / 2,6

Edit. Końcówka pierwszej połowy pozytywnie nastroiła 😋 a później poszło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jutro mecz konkursowy, no nie wiem, czy ktoś o tej godzinie jest w miarę przytomny? Nie wspominając o chęci oglądania najlepszej ligi świata :)
Wędrowcy vs Reds
Patrząc na @ to wiadomo kto jest faworytem. Gospodarze z ambicjami, składowo też nieźle. Trener ok, kasa i ambicje? Są... Tylko u siebie słabo im idzie, remisy ostatnie też nie z tuzami.
Redsi, pokonali Piratów/Rozbitkow/liderów i morale wzrosło, ale na wyjeździe są do bani po prostu. Kadrowo bez szału (nie będzie ot choćby Kitto), jak WSW wyłączą Jurica i Hallorana to będzie z górki.
Dla mnie mecz na live, spotkanie, które pokaże gdzie znajdą sie oba zespołu kiedy przyjdzie do fazy play - off. Taki test na co nas stać i dokąd zmierzamy.
PS
Jesli WSW zagrają na maxa, a Redsi tak jak na wyjazdach zazwyczaj, to rozważę 1 ale na live, no i @ musi być w okolicy 2,10 jak dla mnie ofc... GL!
Edit
A tu niespodzianka, ft 2-3, opis w live poście...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
E 40,5K

emce15

Użytkownik
WSW - Adelaide
Te konkursowe mecze to faktycznie jakieś ciężkie ale wymyśliłem na teraz over 2,5 i bts. Goście słabiutko na wyjazdach ale czasem brameczke strzela, WSW za to ostatnio strzelaja po 2 bramki, inaczej być nie może i dzisiaj 😋 dosc pobieżnie, bo z telefonu i w drodze do pracy.

WSW - Adelaide over 2,5 i bts
Fortuna 1,79

Edit. Co prawdy nie w tą stronę co myślałem ale ważne, że plusik
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Witam znowu mnie troche nie było ale praca i w tygodniu brak czasu .
WSW-Adelaide zaryzykuje w tym meczu pierwszą połowę
ht btts @3.85⛔
ht over rogów 5.5 @2.30✅
dwa single plus ako @7.30⛔
zobaczymy co z tego wyjdzie oglądamy
Powodzenia i zieloności
Rogi w 20 minut zrobili , ale bramki nie zdołali strzelić trochę szkoda ja podobnie jak kolega qowalsky6 qowalsky6 na live pograłem over 1.5 czyli znowu dobry początek weekendu .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Live Sydney
WSW przegrywa 0-1, rogów za to nabijają, że sam bym w tym zakresie dał ich zwyciestwo :) Redsi się bronią ale moze coś padnie jeszcze ht. No to over 1,5 ht po @2,0...
Edit
32 min. A to Redsi mogli podwyższyć wynik, ot Australia...
Edit1
Wedrowcy się zgubili, jak dzieci, 44 min. 0-2 :)
Edit2
Goście oslabieni, nie ma Jurica strzelca 3 karnych w ostatnim meczu, "wystarczyło" pilnować Hallorana, a na tablicy 0-2. Na ławce Wędrowcow zawodnicy, ktorych inne zespoly w ciemno wystawiałyby w pierwszej 11. A gospodarze myślą, że sam się mecz wygra? Tu jest Australia, tu trzeba wywalczyć dobry wynik... Wybiegać gdy umiejętności brak itd.
Edit3
Gospodarze zaczynając odrabiać 1-2, to ja za drobne 1x po @ 2,1 pobieram... No i Duke na boisku, KTF!
Edit4
87 i 1-3, nie w tą stronę Panowie, to jeszcze over 4,5 za drobne po @ 2,50...
Edit5
Duke w 90 na 2-3 :) Comeon!
Ft 2-3, taka jest Australia, każdy może wygrać z każdym, dobrze, ze live coś tam pomógł w podejmowaniu decyzji...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +641
D 559

dobryx

Użytkownik
Co tam się dzieje ❓11 rożnych do przerwy ❗Takiego czegoś dawno nie widziałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Live
Derby Melbourne
Mamy 1-0, Filip był bez szans, teraz WU miało 3 okazje na wyrownanie. Dla lepszego ogladania, symbolicznie over 1,5 ht po @ 2,20...
Edit
42 min. Besart do Sancheza, piekny strzał i 1-1, gol był kwestią czasu, bo WU napierało...
Edit1
Ht 1-1, fajny mecz ze wskazaniem na gosci, jak coś, to może jeszcze Besart zrobi dawnym kolegom "kuku"...
Edit 2
I zrobił, Besart gol w 54 min. I mamy 1-2... Kierunek na plus, Berisha to dla mnie jeden z najwartościowszych pilkarzy A-league. Jeden z ostatnich prawdziwych liderów u Aussie...
Edit3
I bach 1-3,i bach 2-3, jak mowilem fajny mecz :)
Edit4
Tyle się dzialo, że nie dalem rady tu napisać ale wiecie, że nie trzeba było być Panem Li aby iść dalej w overy :) Czerwo dla WU to też był kierunek... Over 5,5 bralem, teraz myślę o wyższym ale chyba odpuszczę, za dużo farta dziś :)
Edit5
Co za mecz, ostatnia kontra i 3-4, trzeba było dać overa 6,5, ale za to pre (podane w czwartek) dnb na WU wchodzi po @ 1,90 Do tego Besart 2 bramki, mistrz i to w derbach!!!
Edit6
No i Sanchez też ofc...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Właśnie za takie mecze polubiłem Australie , gratuluje wygranym i do następnego .
 
Otrzymane punkty reputacji: +248
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Właśnie za takie mecze polubiłem Australie , gratuluje wygranym i do następnego .
Jeden z najlepszych meczy w tym sezonie w Australii, o to właśnie chodzi :) szkoda, ze ostatnio takich meczy jak na lekarstwo. Ale przez takie spotkania jestem fanem od lat A-league!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
E 40,5K

emce15

Użytkownik
Sydney - Macarthur
Do znudzenia, podaje typ over 1,5 bramki Sydney 😋 ostatnio rzutem na taśmę udało się pokryć tą linie. Jednak z Macarthur już grali raz i ograli ich na wyjeździe 3:0, ostatnio Byki też słabiutko zagrali na wyjeździe, jutro powtórka 🙂

Sydney over 1,5 bramki
Fortuna 1,75

Edit. kiedy Oni zaczna grać swoje, a może czas zostawić Sydney hmm..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Ja zostawiam SFC... Za to w drugim meczu - win Jets - @2,35

Gospodarze poczuli wiatr w żaglach. Jak widać odwróciła się karta, bo mimo dobrej gry przegrywali... ale w końcu i im zaczęło sprzyjać szczęście - efektem tego jest 5 spotkań bez porażki.
Nixi - niestety widać po nich już zmęczenie ciągłymi wyjazdami. Po całkiem fajnym początku sezonu aktualnie są w głębokim kryzysie i zaliczają porażki. Jeszcze z WSW wydawało się, że się podniosą, ale ostatnia porażka z V na pewno mocno zabolała. Myślę, że może to być mecz walki, ale mimo wszystko piłkarsko Jets się lepiej spisują. Obieram ich kierunek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney marnuje setki sam na sam. To zemści.
Masz Ci los, Jonaszu jeden :) niewykorzystane sytuacje itd... Potem Derbyshire na 0-1, po 3 min. Czerwo dla Retre i Sky Blues w 10... A ja "pre" rozpocząłem na nich "progresję"...
Post automatycznie złączony:

Nie wiadomo co grać to może both teams to Score? W obu meczach.
Polecam.
Moze Sydney się odgryzie, ale pewniak, to to nie jest.
W drugim meczu szanse są ale Nix ostatnio nic nie wcisnęli. Nic, a gol wydawałoby się był tylko formalnością... Na live zostawiam...
Edit
Ft 0-1, no i mamy kolejna porażkę mistrza. Odejscie Le Fondre`a odbija się czkawką. Wood to melodia przyszłości, Bobo na razie szału nie robi. Corica? Jego formuła aby nie zmieniać samograja po Arnoldzie w tym sezonie nie działa. Za to Bullsi idą w górę... Korzystają z okazji. Ciekawa ta liga AD2021 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
W tym sezonie tytul widze nie dla Sydney po tych paru kolejkach najprawdopodobniej powedruje do Perth Glory i oby tak sie stalo
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League

W tym sezonie tytul widze nie dla Sydney po tych paru kolejkach najprawdopodobniej powedruje do Perth Glory i oby tak sie stalo
No wiesz, nie do końca kupuję taki scenariusz. System PO ma swoje wady i zalety. Zajmujesz 6 miejsce, a po 3 udanych meczach bijesz się o mistrza. Choć w sezonie cieniowales aby sie tylko dostać do 6.
 
Otrzymane punkty reputacji: +52
Do góry Bottom