>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Perth
Ht 0-2 i tak to Rozbitkowie28 zamienili się w tym sezonie w Piratów jak to ich kolega emce15 słusznie nazywa. Mieli ze 3 sytuacje, wpakowali 2 gole, luz... :)
A Glory? Bez Castro tracą 20% wartości bojowej jesli chodzi o ofensywę. To on rozdaje piłki, czesto zdobywa kluczowe gole. Taki talizman dla Perth. Nie wiem o co chodzi, że nie gra od początku.
Mam nadzieję, ze w 2 pol. zobaczymy go na boisku, a i wynik 2-2 by mi odpowiadał :) choć do tej pory gospodarze wyglądają słabo... Ucziwie trzeba dodać. No nic zobaczymy co dalej...
Edit
Zaczęli odrabianie, jest Castro, ale to Fornaroli na 1-2, lisek pola karnego :) Dawać dalej!!! Na 2-2 :)
Edit1
Glory cisną starając się o wyrównanie, Marynarze kontrują... Over 3,5 po @ 2,0 za miedziaka pobieram, po cichu licząc na remis...
Edit2
Czarny wtorek, w 2 pol. na moje oko ze 20 strzałów było i tylko jeden gol.... To ci Piraci ze Zlotego Wybrzeża. Ft 1-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +367
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Live Perth
Ht 0-2 i tak to Rozbitkowie28 zamienili się w tym sezonie w Piratów jak to ich kolega emce15 słusznie nazywa. Mieli ze 3 sytuacje, wpakowali 2 gole, luz... :)
A Glory? Bez Castro tracą 20% wartości bojowej jesli chodzi o ofensywę. To on rozdaje piłki, czesto zdobywa kluczowe gole. Taki talizman dla Perth. Nie wiem o co chodzi, że nie gra od początku.
Mam nadzieję, ze w 2 pol. zobaczymy go na boisku, a i wynik 2-2 by mi odpowiadał :) choć do tej pory gospodarze wyglądają słabo... Ucziwie trzeba dodać. No nic zobaczymy co dalej...
wchodzi Castro. Teraz będą łamać!! :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +254
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Już jutro zaczynamy kolejną serię spotkań w A-league, ale po czarnym (a wlasciwie czerwonym) wtorku nie za bardzo wypada mi się tu rozwodzić.
Dlatego dokończę tylko to co rozgrzebałem w meczach z udzialem Sky Blues czyli 2 krok mojej "pseudoprogresji".
Tym razem podopieczni Coricy jadą do Brisbane i (co nie dziwi) nie są faworytami tego spotkania. Trudny teren, brak ognia w ataku, brak Retre (za czerwo), 1 pkt. w ostatnich 3 meczach i 9(!) miejsce w lidze, ogólnie słabo.
Roar jak zawsze groźne u siebie, skład bez żadnych osłabień ale 2 pkt. w 3 ostatnich spotkaniach też nie powala.
Zasadniczo nie wykluczalbym tu remisu, ale ja, jak uparty osioł wykonuje "atak na wzgórze" z saperka za pasem ("kto zna, ten wie") i pobieram 2 po @ 2,80 za monetę. Audaces fortuna iuvat...
Edit
Ft 1-1 a więc remis, trochę sobie wykrakalem...
Co do reszty to pobralem win City w derbach z Victory po @ 2,0 ale za drobne, bo martwi mnie, że oba teamy dawno nie remisowały. Sportowo goście lepsi, ale takie spotkania często wiemy jak się kończą...
Aha no ciężko coś innego wymyślić jak nie over 2,5 po @ 1,62 w meczu Nix - Glory. Tu nawet miedziak zabrzęczy.
Reliqui vobes est...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +609
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Na dziś - Adelaide - Jets - 1 - @2,7

Zagram pod prąd. Wg buków faworytem jest Jets, wg mnie - niekoniecznie. Dlaczego? Nie przekreślam gospodarzy bo widać, że złapali wiatr w żagle. Po 3 porażkach gdzie styl pozostawiał sporo do życzenia zagrali 2 dobre spotkania i ograli faworytów po 3:2. Pokazali, że gra jako zespól skazany na porażkę im pasuje. Potrafią przyjąć przeciwnika na własnej połowie, wyczekać okazję i szybko przemieścić się pod jego karne. Taka taktyka na pewno dziś pomoże, bo to Jets musi atakować, i to Jets bardziej zależy na 3 punktach. Zespół z Newcastle bo całkiem dobrej serii został dość niespodziewanie zatrzymany przez Nixów - którzy, podobnie jak Adelaida, dobrze opanowali szybkie wyjścia z kontrą. Jeżeli Jets nie zrobią jakiejś rewolucji w swojej taktyce, to obawiam się, że mecz może wyglądać podobnie jak właśnie z Kiwi.

Co do bramek? Adelaida to overowa drużyna, Jets raczej underowa... tutaj może być 2:0 dla Adelaidy jak i 2:3 dla Jets - 'na dwoje babka wróżyła'. Pozostawię tę linię typowania na live.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +459
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Bez długiego myślenia. Powyżej 10.5 oraz 11.5 różnych z kursami 1,7 oraz 2,15. Oba zespoły potrafią wbijać sporo kornerow. Linia jak na Australię dosyć niska a kursy ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +331
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adelaide - Jets 2:1 (10-8 RR)
Jets powyżej 6,5 RR, @2,18 Unibet
Jets powyżej 7,5 RR, @3,15 Unibet


Kolejny mecz Jetsów i kolejny raz próbuję rzutów rożnych, na początku myślałem o zagraniu overa ogólnego, ale po prześledzeniu ostatnich spotkań wychodzi mi, że Adelaida oddaje grę przeciwnikom przez co nabijają oni dość sporo cornerów, a sama Adelaida już nie koniecznie, widać, że to im się sprawdza, bo wygrali ostatnie 2 ciężkie, szczególnie z liderem CCM co można uznać za niespodziankę, a kolejkę prędzej WSW, gdzie też nie byli faworytem. Jetsi grają w kratkę i wciąż nie mogą się wydobyć z dolnych rejonów tabeli, ale ścisk w tabeli jest ogromny i 2 dobre mecze pod rząd mogą ich wywindować w górne rejony, więc liczę że motywacji im nie zabraknie, a jak będą atakować to rzutów rożnych nie powinno zabraknąć, których w ich meczach nie brakuje, sporo ich część nabijają sami, natomiast Adelaida jak pisałem wcześniej pozwala na nabijanie cornerów przez przeciwnika. Na koniec tradycyjnie staty, meczy już się trochę odbyło, więc podam tylko z 5 ostatnich spotkań, a nie jak wcześniej od początku sezonu. Przeciwnicy w meczach Adelaidy wykonywali kolejno 6, 3, 9, 6 i 19! rożnych, a w tym czasie Jetsi nabili sami 13, 10, 2, 7 i 12. Tak więc widać, że dzisiejsi goście sami często pokrywają overy, które ciężko wykręcić w innych spotkaniach przez obie drużyny, wiadomo, że rożne to trochę loteria, bo może się trafić taki mecz jak z Roar i nic nie wychodzi, ale liczę, że będzie jak w większości spotkań Jetsów w obecnym sezonie i będzie mocno overowo w tym aspekcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Ostatni kangury dają mi popalić Glory w papę Sydney w papę chwila wytchnienia i brak pomysłu zagram typy waldiego i dołożę Adelaide ov 1.5
RR też na dzięki Waldi1979 Waldi1979
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
E 43K

emce15

Użytkownik
Brisbane - Sydney
Nie wiem czemu ale czuję tu overa, może to te widmo rozegrania się wreszcie przez Sydney😋 wiadomo w tej lidze wszystko ostatnio jest możliwe, a i w drużynach nie brakuje umiejętności, tylko ta niemoc gosci ehh..
Ale próbuję

Brisbane - Sydney over 2,5
Fortuna 1,84

Edit. No tak, znów czerwono
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Weekend zaczynamy bardzo dobrze :)

Pokaż załącznik 7361
Fajnie, ze pochwaliłeś się przed meczem, a nie czekaj.... Jednak dzień po.
Pomyliłeś chyba działy ... Daruj sobie takie akcje.
Post automatycznie złączony:

Live Brisbane.
18 min. 1-0, bramka kuriozum, jak Redmayne puszcza takie szmaty, to ja już nie wiem...
Edit
Ht 1-0, slabe Sydney, ale zawsze mieli bramkarza, dziś zawiódł nie tylko on. Wszyscy do wymiany, razem z trenerem... Na razie nie widzę światełka w tunelu.
Edit1
Bobo na 1-1, ale i tak ch... grają...
Edit2
Ft 1-1, Sydney padaka, zastanawiam się czy nie odpuścić sobie ostatniego kroku mojej pseudoprogresji i przejść do kuponu "na emeryta"... z udziałem Sky Blues.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Weekend zaczynamy bardzo dobrze
Gratulacje. Jak masz jakieś fajne typy zapraszam do podawania, aby inni mogli także skorzystać. Dzięki temu dasz swoją cegiełkę do działu.

Pozdrawiam.

A tymczasem w Brisbane... jeden wniosek - Sydney to w tym momencie jeden wielki kłębek nerwów. Ninković łapie głupią kartkę bardziej z frustracji niż zaangażowania. Redmayne kiksuje jak jakiś świeżak i w efekcie czego Roar prowadzi 1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +225
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam . Nie widziałem 1 połowy ale z waszych wpisów wynika że , bramka dla Brisbane padła po jakimś kuriozalnym błędzie bramkarza . W związku z tym spróbuje zagrać fikoła
Sydney win @6.5
stawka spacerowa dla sprawdzenia Sydney , czy im się chce czy nie .
Pozdro i zieloności .
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Live Roar - SFC 1:0 - HT - to ja zagram bts @1,57 - SFC atakuje, ma szansę.. może coś ustrzelą


tymczasem składy na derby:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
Do góry Bottom