>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney - WU
Jak ugryźć ten mecz, gospodarze słabiutko, choć oby ta progresja wreszcie weszła na Sydney 😋 a idąc tym tropem i majac nadzieję, że podłamany ostatnio Berisha będzie chciał się odkuć, to może over. Tylko ten Blue Sky to w tym sezonie raczej underowa drużyna. W poprzednich sezonach byśmy pisali ile Sydney strzeli bramek, a teraz czy choć jedna😋
Dobra spróbuję over jednak, słaby kurs ale dla sportu i żeby w pracy było trochę emocji 🙂
Sydney - WU over 2,5
Fortuna 1,68
Sky Blues w ostatnich 2 sezonach kiedy zdobywali mistrzostwo wcale nie byli super overowa ekipą. Jesli chodzi o klasyczne overy to bylo (z tego co pamiętam to) raczej fifty-fifty. O wyższych nie ma co wspominać nawet, bardzo często grali mega efektywnie, a nie efektownie na co pamietam, że się wkurzalem. Dziś oby wygrali choć 1-0, to bedzie dobrze, choć zadanie mega trudne, bo są bez formy po prostu. Miejscowi "mówią" o kolejnym remisie, nie wykluczam i takiego scenariusza. Ja gram win Sydney FC aby być konsekwentny. Dziś 3 i ostatni krok, jak się nie uda, to bedzie shame i rozpocznę wtedy akcje "na emeryta", ale to żmudne, mało efektowne i pracochłonne więc oby nie :) Konieczny jest czas no i nie ma żadnych emocji... Kto tak lubi... ?
Edit
Ft 2-0 skończyło się happy endem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +226
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Składy na dziś.

Nareszcie Bobo i Kosta razem od pierwszej minuty... Zobaczymy co wyjdzie. Ja na razie odpuszczam.
No oby coś z tego wyszło, łatwiej już nie będzie, bo w WU nie ma Filipa i Diamantiego. Osobiście uważam, że to ostatnia szansa dla Sky Blues żeby odmienić złą passę... KTF!
Post automatycznie złączony:

Edit. Piraci i Jack Sparrow (Simon) 😀 zrobili swoje 😋
Kapitan! Jack Sparrow :)
PS
Aha i rada dla Pana Coricy: Panie kochany każ Pan strzelać do oporu swoim podopiecznym, bo bramkarz WU to doświadczenia za bardzo nie ma... A szczęściu trzeba dopomagać. Nie będzie strzałów, nie będzie szans choćby na kiks niedoświadczonego goalkeepera.
Edit
Wygrali 2-0, mają szczęście skubani :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +359
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
I ja sobie zagrałem ostrożnie: 1 - @1,75 ... skłądy wyglądają bardzo obiecująco na stronę gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +437
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Witam!!! czemu tak pesymistycznie patrzycie na Sydney???słońcu się obudza a będzie to dzisiaj ja pogram optymistycznie over 1.5 dla gospodarzy wiem wiem bez formy itd ale dzisiaj będzie przełamanie pozdro i GL,jakoś się udalo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +265
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Chryste Panie, 2 minuty a goscie mieli już słupek! Pain nie wierzy w to, że nie prowadzą... Pieknie się zaczyna...
Edit
Panie Corica, jak Pan nie wie, to ja Panu podpowiem: Pain potrafi grać na obronie, w pomocy, a i w napadzie mu się zdarzało!!! Odrobiłeś Pan lekcje? Jak nie ma Diamantiego to on bedzie szarpał na skrzydle i do środka schodził!
Edit
Karny, Bobo i 1-0, trochę lepiej dla moich nerwów...
Edit
Ht prowadzą Sky Blues, ale szału nie ma. Tym bardziej, ze goście skladowo oslabieni. Nie wiem, dla mnie formuła z Corica na stołku trenerskim już się wyczerpała. Niech biorą Muscata choć to raczej niemożliwe :)
Edit
Ft 2-0, czerwo u gości na koniec zaliczył Durante. W końcu Sky Blues wygrali, ale czy Wam się ich gra podobała? Do tego WU byli oslabieni. Ja oddycham z ulgą bo moja pseudo progresja na win gospodarzy zakonczona na plus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +286
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
(...)
Natomiast 10.03 br czeka mnie ostatnia część tryptyku jaki sobie zgotowalem w ramach mojej pseudoprogresji czyli ostatnie podejście w kierunku win Sky Blues.
Do Sydney zawita WU, który się slabo teraz zaprezentował, a jesli Besart będzie miał gorszy dzień, to może mistrzowie się przełamią.
(...)
Jak nie wejdzie win Sydney po @ 2,0 na co daje monetę + miedziaka, to zostanie mi granie spotkań z ich udziałem na tzw. "emeryta" (kiedyś o tym pisałem i nie zamierzam się powtarzać)... Choć mam nadzieję, że to nie będzie konieczne... KTF!
Tryptyk grozy zakończony :) ale nerwy były do końca. Sky Blues wracają do gry choć nie spektakularnie... A ja nie muszę się za nich i za siebie wstydzić :)
Nastepny mecz mają z Newcastle, ale ja na razie mam ich dosyć, choć szanse na kolejny win oczywiście rosną... GD...
 
Otrzymane punkty reputacji: +109
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Tryptyk grozy zakończony :) ale nerwy były do końca. Sky Blues wracają do gry choć nie spektakularnie... A ja nie muszę się za nich i za siebie wstydzić :)
Nastepny mecz mają z Newcastle, ale ja na razie mam ich dosyć, choć szanse na kolejny win oczywiście rosną... GD...
A co myślisz o progresji na over 11,5 rogów ? Na początku sezonu nabijali po kilkanaście rożnych, teraz od 5 spotkań poniżej 11.5. Czy ma to sens, czy za duża loteryjność ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
A co myślisz o progresji na over 11,5 rogów ? Na początku sezonu nabijali po kilkanaście rożnych, teraz od 5 spotkań poniżej 11.5. Czy ma to sens, czy za duża loteryjność ?
To pytanie raczej do pozostałych psycho-fanow Australii, którzy grają takie zaklady. Dla mnie to loteria, choć szanse są, bo Jetsi trochę cornerow trzepią. Trochę latwiej o takie przewidywania na live, kiedy ktoś już prowadzi. Wtedy wiadomo co się dzieje zazwyczaj...
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
To pytanie raczej do pozostałych psycho-fanow Australii, którzy grają takie zaklady. Dla mnie to loteria, choć szanse są, bo Jetsi trochę cornerow trzepią. Trochę latwiej o takie przewidywania na live, kiedy ktoś już prowadzi. Wtedy wiadomo co się dzieje zazwyczaj...
Dzięki za odpowiedź. Doprecyzowując nie chodzi mi o granie rogów na konkretną drużynę tylko na każdy mecz począwszy od najbliższego Melbourne Mcarthur. Tak jak pisałem jest obecnie seria 5 kolejnych spotkań ligowych z under 11.5 rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +158
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
SFC czeka ciężka przeprawa z Jets.. na pewno na plus fakt, że wygrali i na pewno psychicznie to dobrze im zrobi. Jets jednak coś gra i może się okazać, że Sydney wróci na wcześniejsze tory.... bez składów nie podchodzę do tego spotkania.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzięki za odpowiedź. Doprecyzowując nie chodzi mi o granie rogów na konkretną drużynę tylko na każdy mecz począwszy od najbliższego Melbourne Mcarthur. Tak jak pisałem jest obecnie seria 5 kolejnych spotkań ligowych z under 11.5 rożnych
A to przepraszam, w takim ujęciu, to dla mnie ofc czysta loteria. No chyba, że chłopaki coś Ci podpowiedzą... Pzdr...
 
Otrzymane punkty reputacji: +195
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Już jutro Melbourne City vs Macarthur
Obie ekipy w odmiennych nastrojach. Gospodarze zdemolowali Big V w derbach 6-0. Goście przegrali z CCM 2-0. Kadrowo oba zespoły w optymalnym składzie. Miejscowi wieszczą końcowym triumf dla City. On the paper kierunek słuszny ale coś mi @ mimo wszystko za niski. Odpuszczam pre, może live mi pomoże?
Edit
Ft 3-0 ale wszystkie gole w ht, kierunek słuszny jak widać, ale że goście nic nie dołożyli? Hmm...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +251
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Witam,w dzisiejszym meczu pogram City ov 1.5 wydaje mi sie ze innego scenariusza nie bedzie jak zwyciestwo gospodarzy.City chyba wkonicu weszlo na swoje tory..Goscie moze cos strzela albo i nie stad kierunek btts nawet mi po glowie nie chodzi..pozdro i powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +269
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
A ja na dziś daję ov2,5+bts - @1,79 - heh... 3:0 do przerwy a potem nic.. trochę mnie to załamało.. jutro odpuszczam kolejkę.

Kurs na win City bardzo niski... jak już qowalsky6 qowalsky6 za bardzo. Z drugiej strony City jest faworytem, zwłaszcza po wygranej z V. Mimo, że Victory nie ma praktycznie obrony, jednak był mecz prestiżowy. Czyli obywatele pewnie będą chcieli iść za ciosem. Macarthur za to po porażce 2:0 z CCM... i tutaj myślę jest główny atut mojego toku myślenia... Macarthur czy zagrają drugi mecz bez zdobytego gola? Stawiam, ze tak nie będzie zatem bts... a od niego już mały krok do ov2,5... zatem bts i ov na jednym typie? - ja to pobieram.
Post automatycznie złączony:

i tradycyjnie składy:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
adrian715 194,9K

adrian715

Użytkownik
ACD68F8F-2F84-4A7F-939E-4B629D4D5164.jpeg
U mnie też pomyślnie,szkoda tylko że zagrałem za grosze,ale zawsze coś ;) Pozdrawiam wszystkich śledzących Australijskie boiska!
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jadą dobrze do HT, już 3 -0 , żniwa na gole LIVE :)
Z tymi żniwami, to w 2 poł. chyba nie poszło? :) A na poważnie, fajnie Krisu, że piszesz w dziale, ale chociaż typ jakiś podaj jak mamy ten live - chat w trakcie meczów.
Post automatycznie złączony:

Pokaż załącznik 7560
U mnie też pomyślnie,szkoda tylko że zagrałem za grosze,ale zawsze coś ;) Pozdrawiam wszystkich śledzących Australijskie boiska!
Australia Cię też pozdrawia :) i prosi, że jak masz fajne typy to podaj przed lub w trakcie, a nie "po".
 
Otrzymane punkty reputacji: +623
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Miałem nie stawiać jutro... ale jak patrzę... V - Adelaida

2 - @2,46
2+ov2,5 - @3,3

Jak wspomnę ostatnie spotkania Victory - 2 mecze, 3 strzelone gole i 10 straconych, to pokazuje jaka jest fatalna sytuacja w defensywie zespołu z Melbourne. Z drugiej strony mamy Adelaide, która ograła CCM, WSW i Jets - w 3 spotkaniach 8 goli strzelonych i 5 straconych. To pokazuje, że goście są na fali. Jak dla mnie kurs na 2 trochę za wysoki... postaram się z tego skorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +248
G 0

gubernator_nh

Gość
Z tymi żniwami, to w 2 poł. chyba nie poszło? :) A na poważnie, fajnie Krisu, że piszesz w dziale, ale chociaż typ jakiś podaj jak mamy ten live - chat w trakcie meczów.
Post automatycznie złączony:


Australia Cię też pozdrawia :) i prosi, że jak masz fajne typy to podaj przed lub w trakcie, a nie "po".

ok co do typów, natomiast 2 połowy nie ruszałem bo miałem calla w pracy i nie "patrzałem" co się dzieje :)
 
Do góry Bottom