>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam . W meczu który zaraz się zacznie Sydney- Newcastle spróbuje zagrać takie coś
ht dokładny wynik 0-0 @3.0 ⛔
Pozdrawiam i zieloności grającym .
No to już po 0-0 , ale gramy dalej teraz powinny pójść rogi over [email protected]. ✅
Powinny a nie idą , ten mecz już odpuszczam czekam na mecz numer dwa , a kolega qowalsky6 qowalsky6 dobrze podpowiadał x2 w tym meczu , moje myślenie ,że do przerwy nic się nie wydarzy było błędne .
Dobre i to chociaż po pierwszej połowie miałem wątpliwości , że dadzą radę nabić 10 rogów .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
E 43K

emce15

Użytkownik
Sydney - Jets
Znów próbuje over Sydney, ostatnio średnio to wychodziło ale może się obudzili, Bobo ich obudził 😋 Jets co gra każdy widzi, tak więc próbuje

Sydney - Jets over 1,5 Sydney
Fortuna 1,82

Edit. No wreszcie Sydney pogralo, choć łatwo nie było
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
ok co do typów, natomiast 2 połowy nie ruszałem bo miałem calla w pracy i nie "patrzałem" co się dzieje :)
Nie ma to jak wypowiadać się po fakcie🙄. Podobno na poprzednim koncie byłeś z tego znany - ktoś w typach na żywo swego czasu wspominał😉.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +272
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Ht 0-1, kontynuacja gówna jakie reprezentują gospodarze. Ostatnia wygrana z WU to głównie przez brak Diamantiego, no i Filipa. A to razem z Besartem trzon zespołu. Dziś Jets pokazują, że Sky Blues to papierowy tygrys. Owszem jest szansa, że gospodarze jeszcze sie podniosą ale bez Bobo na boisku będzie to trudne. Corica do zwolnienia, niech Sydney bierze Muscata, bo dotychczasowa formuła widać że się wyczerpała! A tu jeszcze AFC, no i play - offy... Tylko trzeba się do nich załapać! Dzieki Steve, ale Twój czas minął!
Post automatycznie złączony:

Nie ma to jak wypowiadać się po fakcie🙄. Podobno na popszednim koncie byłeś z tego znany - ktoś w typach na żywo swego czasu wspominał😉.
Panowie to nie miejsce i czas na docinki. Uszanujcie wolność w temacie, jak coś to sobie na priv możecie sobie pogadać. Proszę nie dawać argumentów tym, których dział postawiony na głowie (czyli Antypody) uwiera! Dawajcie przemyslenia i typy, to będzie ok...
 
Otrzymane punkty reputacji: +365
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Jest Bobo na boisku, może gospodarze wyciągną kierunek 1x ale bez napalania... @ 2,40 na 1x za drobniaki, wiecie jak jest, czasem sciany pomagają gospodarzom :) choć kibicuję Jetsom, pre x2 to też było nieglupie... Ogólnie coś kolo remisu wynik sie zakreci, tak mniemam. A jak będzie? Tu wszystko mozliwe dlatego stawka symboliczna.
Edit
I szybko się zrobiło 1-1, mój "operator" przyciął w ch.... i jak zatwierdziłem 1x to "paczam" i po 1,80 wyszło... Takie zbóje, trudno, slepa baba w karty nie gra jak mawiał poeta :(
Edit
Wyciągnęli na 2-1,ale nerwy Coricy, który co chwilę patrzył na zegarek niech służą za podsumowanie tego meczu. Steve, kadry nie zmienisz, ale Ty niczego "nowego" ich nie nauczysz. Czas odejść i nie mówie tego złośliwie, swoje Corica zrobił ale dzis to za mało...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +552
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Nic odkrywczego nie napisze ale daje przedmeczowe over 2,5 w meczu Victory z Adelaide.... kurs kręci sie gdzies w okolicach 1,5 Dlatego gram to w triplu z over 2,5 w meczu BVB i bts Sassuolo z Verona....Taka kombinacja na dziś.... I poszukam swoich szans live na cornery .. Zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +272
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja też płynę z prądem w drugim dzisiejszym meczu, ale daje tam dubel bramkowo-kornerowy. W ostatnich meczach jednych i drugich mnóstwo było rożnych, więc może pójdą za ciosem? 🤔

Melbourne Victory - Adelaide United
Typ: over 2,5 + over 10,5 rożnych
Kurs: 2,70 w Betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +200
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Mecz numer dwa dzisiejszego poranka idę za typem majekx majekx
over 2.5 +win Adelaide +over 10.5 rogów@+btts@7 ⛔
takie ako zagram
Powodzenia i zieloności .
Ale tragedia z tymi rogami , w poprzednich meczach Victory potrafiło samo nabić 8 rogów a dziś w całym meczu obie drużyny tylko 3 , czas najwyższy przestać grać te rogi .
Pozdro i do następnego , gratulacje dla wygranych .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +319
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Ja tam jestem ostrożniejszy z typem na gości. Popatrzcie sobie jak Big V zapyla w tym meczu. Zaskoczenie? Nie kiedy grozi im wooden spoon, a kibice zapowiedzieli, ze ich zajeb.... jak ten mecz przegraja. A i Redsi na wyjazdach troszkę slabiej wyglądają.
Poki co przyczajka, kierunek? Gol gospodarzy!
Edit
To tyle w temacie, Brimmer i 1-0, szybko poszło...
Edit
I pyk 1-1, Mauk odpowiedział...
Edit
2 pol Redsi zaliczają słupek, Big V się gubi, bedzie im ciężko nie przegrać z Adelaida...
Edit
Wykrakalem, Yengi na 1-2, gospodarze jak dzieci we mgle teraz...
Gra się zaostrza, będą zamieszki dziś na bank w Melbourne, kibice szykują się na lincz...
Edit
Wlasnie pisalem, że biorę ov 3,5 bo co to dla gospo różnica ze bedzie 1-2 czy 1-3 i że muszą atakować a wtedy kontra Reds albo 2-2.Wyszlo 1-3 :)
Edit
No to próbuje ov 4,5 po @ 2,40 ale za drobniaki, a Victory już i tak nie żyją to może 1-4?
Edit
Namarnowali jedni i drudzy, Victory masakra, trener out, obrona out, nawet inny bramkarz nie pomógł, Kruse się starał ale jak wszyscy, to wszyscy: out i niech babki grają za tych mięczaków :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +573
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Z rożnymi to widzę, że poszaleli🙄😂 - sam w przerwie zagrałem over bo w pierwszej były tylko dwa, a w Australii zazwyczaj tak bywa, że jak w pierwszej jest mało rogów to w drugiej nadrabiają, a tu taka lipa - 3 cornery w meczu:LOL:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +305
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford, CCM vs Glory
Obie ekipy w optymalnych zestawieniach, obie bez x w tym sezonie. No kiedyś Marynarze w końcu przestaną wygrywać :) Może dziś?
X po @ 3,55 za drobne pobralem. KTF
Edit
Mecz na wodzie, mnostwo przypadku, ale Marynarzom w to graj, 1-0... Choć warunki nie do gry tylko do pływania i tu Marynarze górą :)
Edit
Fornaroli, lis pola karnego i 1-1, podsumowanie: po 2 sytuacje dla każdej drużyny a goli aż 2 :)
Wróć, w 45 min. bombardowanie bramki Reddy'ego, pomógł też słupek. Warunki dalej fatalne, aż dziw, ze gole padają...
Edit
Cuda w tym meczu były, tutaj nawet nie pisałem, ale jak zobaczyłem, że rudy ch.. sędzia Ams dziś z gwizdkiem biega, to nawet się bałem o mój kierunek, ale co tam. Grunt, że do przodu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Live Gosford, CCM vs Glory
Obie ekipy w optymalnych zestawieniach, obie bez x w tym sezonie. No kiedyś Marynarze w końcu przestaną wygrywać :) Może dziś?
X po @ 3,55 za drobne pobralem. KTF
Remis może być, byle wysokobramkowy, bo potrzebuję over 2,5 gola w tym meczu ;-) Coś się Panowie na razie nie kwapią do strzelania goli, ale to Kangury więc w każdej chwili mogą rozwiązać worek z golami :)

Edit: O właśnie. Pyk i 1:0 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Live Gosford, CCM vs Glory
Obie ekipy w optymalnych zestawieniach, obie bez x w tym sezonie. No kiedyś Marynarze w końcu przestaną wygrywać :) Może dziś?
X po @ 3,55 za drobne pobralem. KTF
Edit
Mecz na wodzie, mnostwo przypadku, ale Marynarzom w to graj, 1-0... Choć warunki nie do gry tylko do pływania i tu Marynarze górą :)
Edit
Fornaroli, lis pola karnego i 1-1, podsumowanie: po 2 sytuacje dla każdej drużyny a goli aż 2 :)
Wróć, w 45 min. bombardowanie bramki Reddy'ego, pomógł też słupek. Warunki dalej fatalne, aż dziw, ze gole padają...
Mam nadzieje ze dzisiaj,dosc przypadkow nie wierze w cuda magiczne umiejetnosci CCM pobieram Glory win @3.70 w 60 min 1-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +298
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Powoli nerwy im puszczaja rugby sie robi na wodzie ciezki mecz kto ma wiecej sil ten moze wygra,o dziwo rudy w 69 min czerwa nie wyciagnol...
75 min i zrobilo sie 1-2 po ladnej bramcevar karny i 2-2 w 90 min
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry wszystkim.. pierwszy mecz o nieprzyzwoitej porze jak dla nas... ale drugi, już lepiej.. zatem poniżej zamieszczam składy:


 
Otrzymane punkty reputacji: +274
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Western United - Brisbane Roar

Daje over 5,5 rogów Western United po @1.98

I ogólny over cornerów 10,5 @1.80 i 11,5 @2.32

No i elegancko - akurat to co grubiej zagrałem to weszło więc na plus😁.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Drugim meczu również liczę na over 2,5 gola, bo mam zagrany w dubelku z overem w meczem CCM.

Myślałem też o overze rożnych, ale odpuściłem. Niestety jakoś słabo ostatnio z rożnymi u Kangurów.

EDIT: Widzę, że jednak biją rożne. Zobaczymy jak to się rozwinie. Może jednak coś rzucę na rożne w przerwie.
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
mały kurs, ale gram

over 0.5 do HT @1.50

za stówkę. bez szału

EDIT: lipa
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Do góry Bottom