>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
  • Najlepsze analizy lutego 2021 (3. miejsce)
  • #4901
Witam
Nieraz udzielam sie w tym watku bo kraj i liga jak wiemy wszystkich nas tu zachwyca i pociaga. Jednak tym razem ja przychodze tu z czyms innym i mam nadzieje ze ambasadorzy tego dzialu jako osoby najbardziej udzielajace sie tutaj czyli koledzy qowalsky6 oraz majekx nie obraza sie za to na mnie.
Wpadl mi w oko mecz w Nowej Zelandii na dzisiejsza noc o godzinie 03:00 ktory z pewnych aspektow sadze ze warto obstawic. Mianowicie idealnie pasuje on pod kryteria ktorymi najczesciej kieruje sie .

Sięgam do ligi do ktorej podejrzewam nikt nie zaglada, mianowicie do Nowej Zelandii. Liga nam nie znana , kraj odlegly - wszystko sie zgadza. Gramy na zwyciestwo Waitakere po kursie okolo 1.70. Polecam zbierac ten kurs poki jest bo tuz przed meczem moze spasc jeszcze bardziej. Jakies 12 godzin temu nad ranem w sobote kurs na win gospodarzy wynosil jeszcze okolo 2.30 !!! Spadl znacznie. A to chyba dlatego ze buki zorientowaly sie ze para tychze druzyn ma pewien prosty schemat i uklad pod ktory graja od wieluuu sezonow a konkretnie od 5 , poczawszy od 2015.
Graja 3f3 czyli w kazdym sezonie wymiana punktami zwyciestwo za zwyciestwo . Historie tą łatwo mozna dostrzec na betexplorer.
Pary z taka historia rzadko zawodza , tego sie trzymam i mam nadzieje ze i dzis wypali. Jesli gospodarz wygra wniosek bedzie jeden - SCHEMAT WCIAZ BEDZIE ZYŁ I BEDZIE AKTUALNY.


Waitakere United - Hawke Bay
1 FT @1.72 Fortuna



Edit: piękne 2:0 ,dwie bramki w ciągu 2 min w końcówce. SCHEMAT PODTRZYMANY 🤑💪



Ponizej zalaczam screen w ktorym dokladnie zaznaczylem o czym mowa



Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 173,4 KB Wyświetlenia: 27
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +384
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam
Nieraz udzielam sie w tym watku bo kraj i liga jak wiemy wszystkich nas tu zachwyca i pociaga. Jednak tym razem ja przychodze tu z czyms innym i mam nadzieje ze ambasadorzy tego dzialu jako osoby najbardziej udzielajace sie tutaj czyli koledzy qowalsky6 oraz majekx nie obraza sie za to na mnie.
Wpadl mi w oko mecz w Nowej Zelandii na dzisiejsza noc o godzinie 03:00 ktory z pewnych aspektow sadze ze warto obstawic. Mianowicie idealnie pasuje on pod kryteria ktorymi najczesciej kieruje sie .

Sięgam do ligi do ktorej podejrzewam nikt nie zaglada, mianowicie do Nowej Zelandii. Liga nam nie znana , kraj odlegly - wszystko sie zgadza. Gramy na zwyciestwo Waitakere po kursie okolo 1.70. Polecam zbierac ten kurs poki jest bo tuz przed meczem moze spasc jeszcze bardziej. Jakies 12 godzin temu nad ranem w sobote kurs na win gospodarzy wynosil jeszcze okolo 2.30 !!! Spadl znacznie. A to chyba dlatego ze buki zorientowaly sie ze para tychze druzyn ma pewien prosty schemat i uklad pod ktory graja od wieluuu sezonow a konkretnie od 5 , poczawszy od 2015.
Graja 3f3 czyli w kazdym sezonie wymiana punktami zwyciestwo za zwyciestwo . Historie tą łatwo mozna dostrzec na betexplorer.
Pary z taka historia rzadko zawodza , tego sie trzymam i mam nadzieje ze i dzis wypali. Jesli gospodarz wygra wniosek bedzie jeden - SCHEMAT WCIAZ BEDZIE ZYŁ I BEDZIE AKTUALNY.


Waitakere United - Hawke Bay
1 FT @1.72 Fortuna


Ponizej zalaczam screen w ktorym dokladnie zaznaczylem o czym mowa




Pozdrawiam
Nie znam tej ligi, jedyny zespół ktory kojarze to "eksportowy" team z Auckland. Czasem do tasmy dodam jakis over ale to zabawowo. Nie mam kiedy oglądam popisow z kraju Kiwi. Jak ktoś ogarnia Maorysow to zapraszam do podawania typow, to też są przecież Antypody...
Edit
A tymczasem w meczu Victory z Jets padł gol, już myslalem, ze zostanie okropne 0-0 bo slabo to spotkanie wyglądało, moze coś wpadnie jeszcze?
Big V nie ma już nic do stracenia...
Edit
Sportowo za drobne spróbuję coś może wycisnąć z tych "popisów" w Melbourne. Over 1,5 po @ 2,20 pobieram...
Edit
W 93 min kontra Jets wychodzili 4 na 2, potem strzał, nie wiem jak to bramkarz wymyślił ale obronił... Brr... A Victory zmierza wielkimi krokami do "drewnianej łychy" w tym sezonie. Kto by pomyślał?
 
Ostatnia edycja:
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
MV - Jets
powyżej 11,5 RR, @2,10 Unibet


Kolejny raz próbuję rzuty rożne w Australii w meczu mojej ulubionej ekipy w tym względzie, czyli Newcastle Jets. Wiem, że ostatnim razem typ był nietrafiony, ale liczę, że był to wypadek przy pracy. Dla przypomnienia trochę statystyk z obecnej kampanii po nazwie drużyny ogólna ilość RR w spotkaniu, a w nawiasie rożne tylko tej drużyny.
Jets 19(9), 13(8), 8(4), 16(15), 14(4), 19(13), 14 (10) i 8(2)
MV 13(8), 8(3), 12(5), 8(4), 8(3) i 16(6).
Jak widfać obie ekipy nie najgorzej jeżeli chodzi o te stałe fragmenty, przewaga oczywiście po stronie Jets, ale jednak różnie może się ułożyć to spotkanie, gospodarze zamykają ligową stawkę i na pewno będą chcieli piąc się w tabeli, fakt, że mają 2 mecze rozegrane mniej od rywala, goście również bez rewelacji tylko 8 punktów na 8 spotkań, więc nikt w klubie pewnie nie jest zadowolony z takiego rozwoju sytuacji, dla mnie jednak w tym meczu wynik jest sprawą drugorzędną, liczę, że po raz kolejny zobaczymy sporą ilość rzutów roznych, dzięki cyfrom jakie wykręcają szczególnie Jetsi linia ustawiona wysoko, ale próbujemy.
Ty to widziałeś? W 59 minucie 11 corner, a później długo długo nic i dopiero w 87 nabili dwunasty:LOL:. Ostatnio mam sporo mniej czasu dlatego o wiele rzadzej udzielam się na forum, ale też regularnie grywam rożne w meczach z udziałem Newcastle Jets i już myślałem, że będzie cyrk i ten jedenasty corner w 59 to będzie ostatni😱:LOL:, a teraz widzę, że skończyło się na 15 cornerach, aczkolwiek ja zagrałem tylko over 11,5. Pozdrawiam
Screenshot_20210221-075042.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +350
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs WSW
W Wollongong Nix oslabieni, został im Davila, Wędrowcy w optymalnym, jak dziś wygrają to wskocz na 2 miejsce w tabeli... Oby tego nie spartolili... Kierunek swój podtrzymuje widzę że @ na 2 pospadały... Zobaczymy, KTF!
Edit
Muratovic nie miał kiedy się przebudzić, 1-0, "ładnie" zacząłem...
Edit 2-2 ft, trochę zabrakło do lamaka...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Wieczne wyjazdy mocno dają znać Nixą.. szkoda. Ja tutaj widzę tylko jeden opłacalny typ 2 - @2,25 (kierunek za Panem qowalsky6 qowalsky6 ). Ov, bts raczej nie opłaca się... A skoro mecz już trwa to trzeba go oglądać i może coś jeszcze wpadnie do głowy.
Post automatycznie złączony:

Live - 22' 1:0 - x2 - @2,1
I jeszcze raz 2 - @4

A może będzie jakiś łamak?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +438
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
Witam
Nieraz udzielam sie w tym watku bo kraj i liga jak wiemy wszystkich nas tu zachwyca i pociaga. Jednak tym razem ja przychodze tu z czyms innym i mam nadzieje ze ambasadorzy tego dzialu jako osoby najbardziej udzielajace sie tutaj czyli koledzy qowalsky6 oraz majekx nie obraza sie za to na mnie.
Wpadl mi w oko mecz w Nowej Zelandii na dzisiejsza noc o godzinie 03:00 ktory z pewnych aspektow sadze ze warto obstawic. Mianowicie idealnie pasuje on pod kryteria ktorymi najczesciej kieruje sie .

Sięgam do ligi do ktorej podejrzewam nikt nie zaglada, mianowicie do Nowej Zelandii. Liga nam nie znana , kraj odlegly - wszystko sie zgadza. Gramy na zwyciestwo Waitakere po kursie okolo 1.70. Polecam zbierac ten kurs poki jest bo tuz przed meczem moze spasc jeszcze bardziej. Jakies 12 godzin temu nad ranem w sobote kurs na win gospodarzy wynosil jeszcze okolo 2.30 !!! Spadl znacznie. A to chyba dlatego ze buki zorientowaly sie ze para tychze druzyn ma pewien prosty schemat i uklad pod ktory graja od wieluuu sezonow a konkretnie od 5 , poczawszy od 2015.
Graja 3f3 czyli w kazdym sezonie wymiana punktami zwyciestwo za zwyciestwo . Historie tą łatwo mozna dostrzec na betexplorer.
Pary z taka historia rzadko zawodza , tego sie trzymam i mam nadzieje ze i dzis wypali. Jesli gospodarz wygra wniosek bedzie jeden - SCHEMAT WCIAZ BEDZIE ZYŁ I BEDZIE AKTUALNY.


Waitakere United - Hawke Bay
1 FT @1.72 Fortuna



Edit: piękne 2:0 ,dwie bramki w ciągu 2 min w końcówce. SCHEMAT PODTRZYMANY 🤑💪



Ponizej zalaczam screen w ktorym dokladnie zaznaczylem o czym mowa



Pozdrawiam


Mam nadzieję że ktoś skorzystal
piękne 2:0 ,dwie bramki w ciągu 2 min w końcówce. SCHEMAT PODTRZYMANY 🤑💪
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wieczne wyjazdy mocno dają znać Nixą.. szkoda. Ja tutaj widzę tylko jeden opłacalny typ 2 - @2,25 (kierunek za Panem qowalsky6 qowalsky6 ). Ov, bts raczej nie opłaca się... A skoro mecz już trwa to trzeba go oglądać i może coś jeszcze wpadnie do głowy.
Post automatycznie złączony:

Live - 22' 1:0 - x2 - @2,1
I jeszcze raz 2 - @4

A może będzie jakiś łamak?
Chcialem napisać kolego to samo co Ty :) Telepatia, ale troszkę się powstrzymalem, bo gra jednych i drugich jest do bani po prostu. Mega niedokladni, sytuacji oprocz gola to po jednej na zespół. Piscopio zmarnował 100-ke, Margush oklaski. Wedrowcy wyglądają jakby wczoraj bawili się z Walkerem do późnej nocy. Kierunek x2 i 2 super pod warunkiem, że to ustawka na lamak. Bo po ht to slabo wyglada... Dzwonilem nawet do Pana Li i pytam go z szacunkiem, czy x2 to dobry strzał? A stary lis rzecze: wszystkie drogi są dobre kiedy prowadzą do obranego celu. I sie rozłączył chichocząc w swoim stylu...
Edit
Ryzyk fizyk za miedziaka na przekór obrazowi gry, pobiorę ten x2 po @ 2,1... GL
Edit2
Przed chwilą Saul wrzuciłby sobie piłkę do bramki, jak niezapomniany drzewiej Wandzik :) so close :)
Edit3
Yebola na 1-1, potem mlody z Nix na 2-1 ale VAR... No coś się dzieje...
Edit4
Karuzela w koncowce, WSW na 1-2, po chwili Nix i ft 2-2, lamak blisko, dobrze, ze x2 chociaż weszło...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +362
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
no no odwaznie panowie ja tak dla sportu i lepszego ogladania 1 ov 1.5 po @1.80 w 50 min ,mieli swoje okazje bardziej klarowne tak moje oczy widza ten mecz
edit: rozbrykali sie 80min 2-2 teraz niech wam WSW strzeli ta 3 mi juz starczy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +453
E 37,5K

emce15

Użytkownik
City - Sydney
Kiedy... kiedy Sydney zacznie grac😋 (choć zaczyna mi przychodzić do głowy, że wcale nie zaczną grać w tym sezonie 😋) na szczęście jego przeciwnik gra jeszcze gorzej, wiec idę znów w over 1,5 Kosty i spółki. Nie wiem co tam nie gra w City, bo paczkę mają, zawsze można zrzucić winę na popieprzona sytuację z przełożonymi meczami i wogole brakiem regularności. Ale to jest sprawa wszystkich drużyn. Dobra starczy tego

City - Sydney over 1,5 gości
Fortuna 2,21

Edit. No ledwo co, ale plus jest 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
City vs Sky Blues
Powtórka z Grand Final, mecz z podtekstami, waga spora tego spotkania, do tego Melbourne vs Sydney itd. Kto czyta ten wie.
Pokrótce za drobne 2 po @ 2,50 w końcu Sydney musu coś wygrać, za miedziaka dnb po @ 1,85, bo nie sądzę aby takie spotkanie przegrali.
Edit
Miazga 3-0 dla City, a to dopiero 65 min... Nie wiadomo co powiedzieć na pewno przepraszam z mojej strony
Edit
Ft 3-2, i tak minus, chyba zrobię progresję na win Sydney... To 3 raz jak mnie zrobili w konia...
Ps
I co? City takie super? Sydney takie slabe? Nie potrafię po takim meczu a tym bardziej wyniku sie mądrzyć w tym temacie... Zapytałem Pana Li, a on do mnie: Przyjacielu z Lechistanu, to banalnie proste... Przecież w Sydney nic się od lat nie zmieniło i dlatego może wszystko się zmieniło...
No tak... Nic dodać nic ująć...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Składy:




A ja sobie delikatnie zagram under.

un2,5 - @2,06

moje wróżby na ten mecz to przede wszystkim waga meczu. Myślę, że każda z drużyn będzie bardziej zainteresowana aby nie przegrać niż zdobyczą bramkową. Under z kursem powyżej @2 ładnie wpisuje się w ten schemat. Obym się mylił - dlatego stawka niewielka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam,

coz mogę powiedziec. W koncu!:) młoda kto tra stara gwardia. A właściwie młody kontra stary to może za mocno, ale wiekowy:) Bobo w pierwszym składzie:) jeszcze mi tylko Mierzejewskiego sciagnac:) tak wiec mamy pojedynek Maclaren - Bobo.
Ja idę w druga stronę niż majekx majekx i daje over:)

2,5 i obie strzelą 1,95.
Liczę na strzelby:) poza tą dwojka mamy Barbarousesa i Nabbouta:) czyli jakby nie patrzeć 4 potężne armaty:) ciekawe czy strzelają ślepakami czy prawdziwa amunicją:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +270
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro
Victory vs Nix - mój scenariusz: oba zespoly nie mają nic do stracenia, 0-0 nikomu nic nie daje. Czyli bts po @ 1,60 za miedziaka.
Edit
Niewiarygodne ale
Niedziela
Sky Blues vs Bulls - wiem, derby, wiem forma. Zaczynam pseudo progresję na gospodarzy. Scenariusz: rehabilitacja teamu Coricy, 1 po @ 1,95 za miedziaka.
Edit
Sydney padaka, fakt, że w 10 ale to nie wytłumaczenie... Spróbuję jeszcze raz w Brisbane.
Ps
A składy itd.? A co to do tej pory mi dało? KTF!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +500
majekx 699K

majekx

Znawca A-League
Składy:


nie wiem co tutaj obstawić.. spotkanie 2 ostatnich zespołów w lidze i 2 najgorszych ataków w lidze. Victory u siebie 3 mecze bramki 3:5, Nixi na 'wyjazdach' 3 mecze - 4:4... bts - niby całkiem fajna opcja - ale kurs @1,55 mocno zniechęca. Under? - po wczorajszym nie mam zupełnie motywacji na ten kierunek. Ov? - nie.
Pozostaje chyba popatrzeć na samo spotkanie i wyciągnąć jakieś wnioski z tego co się będzie działo na boisku.


I Nixi:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Podwójna szansa 0-0 za chwilę reszta Victory - Nixi
Statystycznie, czesto remisy w ich pojedynkach, aktualnie mało bramek w ich wykonaniu, że strzelb to tylko Ulises coś pokazuje, a tak to bida 😋

Victory - Nixi podwójna szansa 0-0
Fortuna 1,74

Edit. prawie w pierwszej polowie😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Święta Tereso, jaka kopanina w Melbourne, jak na podwórku z kolegami kiedy byłem pacholęciem :) ale się starają chociaż... Tak jak my :)
Live update
Jak na podworku lecz zamiast takiego 4-2 mamy dalej 0-0. Brakuje tego ostatniegp pierdo... strzału, łupnięcia... Nawet na siłę :)
Edit
Po rogu w doliczonym i ht 1-0. Dawno powinna ta choć jedna wpaść... A czemu się tak gospodarze cieszyli jakby wygrali cały mecz? Bo dobijali już do rekordu 280 min. bez gola. A tego kibice im by nie wybaczyli. Teraz czas na odp. Nix...
Edit1
Nie odpowiedzieli. Jakim cudem? Nie wiem ft 2-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Bramka z rożnego do szatni na 1:0. Myślałem nad czymś, żeby przyatakować na żywo, kursy pod koniec połowy na over 1,5 były mizerne, teraz podobnie jest z wyższą linią 😉 spróbuję może delikatnie over 6,5 kartek po kursie 2,20 w Superbet . Do przerwy 4 kartki, 3 są w stanie ogarnąć w drugiej, tym bardziej, jak już gospodarze prowadzą, to nie będą mieć nic do stracenia. Zobaczymy 🤔😎
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +244
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Aj 45+3 i bramka dla Victory, brakło minuty a byłby szybki plusik
To chyba jakiś oksymoron chyba? :) Szybki plusik po 48 min.? Jak ogladasz mecz, to wiesz, że 5-2 też moglo być ht...
Edit
Poczatek 2 pol. i 2-0... Gestede bohaterem...
Edit
Zaryzykuje jeszcze raz ten bts, jak hazard, to hazard... Bts po @ 2,5 za drobne, ile mozna się z tym certolic?
Edit
Z przebiegu meczu to niewiarygodne, że Nix nie strzeliło choćby 1 gola. Już w ht mogli to spokojnie zrobić, nie mówiąc o drugiej. Minus pre, minus live... Fakt, ze stawki typu drobne/miedziak nie wywołują płaczu ale mi osobiscie przegrane typy mocno uwierają, bo podając je publicznie biorę za to odpowiedzialność... I pod tym kątem mnie zabolało...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +499
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Najszybszy z możliwych 😋 nie, meczu nie oglądałem ale skoro tyle okazji było, to tymbardziej szkoda, że nie poczekał Gestede tej minuty 😋
 
Do góry Bottom