>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam,na dzisiejszy mecz to tak naprawdę nie mam pomysłu żadnego Roar niby w gazie goście trudno coś o nich powiedzieć po paru kolejkach..liczyłem że już tu będzie min 10 propozycji ale kolega qowalsky jeszcze zapewne śpi hahaha nic pojedziemy z ov 1.5 dla Roar zobaczymy czy coś się wykluje.pozdrowienia
Nie śpi :) lecz nie bardzo wie jak podejść do tego spotkania. Wydaje mi się, że Bulls stawia opór, pytanie jaka jest taktyka na ten mecz? @ na 1 spadają, duże przekonanie wśród kibiców co do tego kierunku, a ja nie wiem czy to nie zbytni optymizm. ... Nie gram na siłę wobec tego. Wam koledzy życzę GL :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +146
majekx 740,9K

majekx

Znawca A-League
No cóż... kursy dołują.. ale je delikatnie pobieram 1 - @1,88
plus do tego zestaw obowiązkowy:
1+ov2,5 - @2,55
1+bts - @3,25

heh.... lipa


Typy na podstawie ostatnich meczy i na podstawie wiary w Roar. Może ten sezon to comeback do starego dobrego Roar gdzie gra toczyła się do końcowego gwizdka, gdzie nawet przy prowadzeniu 3:0 była walka o kolejce bramki czy nie było miejsca na kalkulacje czy szachy.... no cóż.. powspominałem stare czasy, pora zobaczyć co z tego zostało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +181
majekx 740,9K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś.

Hm.. tylko 4 zawodników w pierwszej jedenastce, którzy byli też w wyjściowym składzie w spotkaniu z WSW... zmiany, zmiany, zmiany.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane,
Gdyby nie ostatnie 3 minuty, smiałbym twierdzić , że Pan Li z Szanghaju obstawił ht 0-0 po niezłym kursie :) a tak mogę tylko podejrzewać ...
Edit
20 min 2 pol. masakra, biorę x po @ 2,10 za drobne..
Edit1
Wierzcie albo nie, w 88 puszczałem over 1,5 po @ 4,0 myśląc raczej że prędzej wyrobi to Roar, a tu niespodzianka, i do pustej Byki na 0-2...
Edit2
Podobna bramkę sami Bulsi stracili w meczu z WSW. Co do meczu to ten wyglądał na remis. Jednak punkty wracają z Queensland razem z gośćmi, którzy 3 punkty zdobywali tylko w meczach wyjazdowych. Taka ciekawostka...
Edit3
Derbyshire zaliczył jako zmiennik wejście smoka, potem wrzucę link, bo warto popatrzeć na jego gola...

Powyżej highlights, warto :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro
WSW vs Melbourne Victory
Rozstrzał w typach na ten mecz wcale mnie by nie zdziwił. Z jednej strony Wędrowcy bez 3 pkt. po remisowych derbach z Bulls w ostatnim meczu, adwersarze po laniu w Brisbane, potrzebują rozpaczliwie punktów. Dodatkowo pojedynki Sydney - Melbourne mają swoją historię i podteksty. Mój pomysł opieram na obserwacji ostatnich poczynań obydwu drużyn co nie znaczy, że będę miał rację. Dlatego stawka to tylko drobne, które dam na 1 po @ 2,10 - Wędrowcy nie po to w tym sezonie mają ogromny potencjał i ambicje aby je marnotrawić z rywalem z Melbourne, który zalicza dno. Big V to cień dawnej chwały, ale nie mają wiele do stracenia, przynajmniej się starają w każdym meczu, gole zdobywają tylko, że rywale ft mają ich wiecej. Wobec tego kolejny kierunek to over 2,5 po @ 1,70. Szału nie ma, na stole drobne, a nie dukaty... KTF & GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
majekx 740,9K

majekx

Znawca A-League
Też pobieram na jutro - 1 - @2,2 (ale kursy już spadają) ale jeszcze jak jest powyżej @2 to chyba warto ryzykować... nie ma co - WSW jak na razie są lepiej dysponowani... Do dziś Roar było lepiej dysponowane.. ale Roar to Roar... w końcu odwalili.
Mam nadzieję nie będzie jutro replay'a z dnia dzisiejszego. Po za tym pora się trochę odbić od tego dna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +460
E 43K

emce15

Użytkownik
Cześć, bez pomysłu na dzisiejszy mecz, więc tylko po to, by sie lepiej śledziło, daje podwójna szanse 0-0. Ogólnie trochę tych remisów mają te drużyny, a nawet nie sprawdziłem jak do przerwy to wygląda. Można by rzec, że to typ statystyczny 😋
PS nawiązując do innego działu z tego forum, jest typ ryzykowny i samemu trzeba przemyśleć czy grac😋
WSW - Victory podwojna szansa 0-0
Fortuna 1,71

Edit. Udało się 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +231
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Kolejny mecz który oglądam w przeciągu kilkunastu dni i niestety.... Znowu to samo.. Dno i kilometr mułu...
Zaangażowanie Melbourne na poziomie "hard" . Ok, słaba dyspozycja ale mamy pierwsza połowę a im się biegać nie chce.
WSW nie lepiej. 3 setki mieli tak naprawdę ale nic nie wykorzystane. Sam na sam zamiast kiwnac czy złamać do środka to uderza na siłę po krótkim. Z 5 metrów główkuje po za bramkę.
Zero elementu zaskoczenia, wszystko ciągniete przez obronę z czego jak wiemy nic nie wynika.

Przewiduje ten sam obraz gry po przerwie i może koło 75-80 min gol na skromne 1:0

Obym byl złym prorokiem i po przerwie mecz zrobił się overowy bo co wczoraj ciężka i nerwowowa praca wyrwałem na lamaku Sportingu to teraz u tych Australijskich nierobow zapewne stracę... 😅

Zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +182
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
I co tu napisać po ht? Że "mogło" być 2-1? Że słupek, że bramkarze na posterunku, że Ams podyktowałby już ze 2 karne, a King nie...
Prawda jest taka, że jak nie padnie gol, to dalej będą szachy, a nie soccer. Już mi od tych zachowawczych meczy slabo się robi. Lubię brydża i szachy, ale nie na boisku pilkarskim fuc... n się unioslem :)
Edit
Odezwał sie stary lis, Pan Li i mnie "pociesza" : "Śmiejący się tygrys nie pokazuje kłów"... Faktycznie pomógł...
Edit1
W koncuuuuu 1-0, z karnego, ale jest!
Edit2
Kontra i 2-0, no nic 1 na plus, over na minus...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Live Sydney
I co tu napisać po ht? Że "mogło" być 2-1? Że słupek, że bramkarze na posterunku, że Ams podyktowałby już ze 2 karne, a King nie...
Prawda jest taka, że jak nie padnie gol, to dalej będą szachy, a nie soccer. Już mi od tych zachowawczych meczy slabo się robi. Lubię brydża i szachy, ale nie na boisku pilkarskim fuc... n się unioslem :)
Dokładnie tak. Jeśli tu nie padnie gol te szachy będą trwać do ostatniego gwizdka no chyba że tak jak napisałem gol w końcówce z przypadku.
Ogólnie to zawsze stawiam sobię sprawę tak że jeśli do 60-70 min nie pada bramka to nie ma co się łudzić...
Jeszcze jakby to była ta Australia z przed kilku dobrych lat gdzie o over 2.5 spokojnie mogłem czekać do 85 min i miałem tego lamaka tzn 0:1 ht potem 88min 1:1 i 90+7 2:1 hahah
Cóż to były za piękne czasy 🤑🤑🤑
Teraz człowiek w przerwie obawia się że tam cokolwiek wpadnie haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Uffff..Dobra ja zarobiony 😀🤑
Co nie wykorzystał w 84 zrobił w 88

Największym plusem dla mnie z tego meczu to występ Ibini.
Od kiedy pojawił sie na boisku ofensywa WSW zaczęła w końcu funkcjonowac

💪
 
E 43K

emce15

Użytkownik
Macarthur - Adelaide
Cześć, wymyśliłem tutaj zwycięstwo gospodarzy, mimo, że u siebie grają średnio to chyba im zaufam. Adelaida słabiutko na wyjazdach jak i ogólnie w tym sezonie, może jeszcze się nie przełamią. Opcjonalnie podwójna szansa 1-1, trochę bezpieczniej 😋
Macarthur - Adelaide 1/1-1
Kurs 2,1 / 1,7

Edit. Derbyshire poszalał w drugiej polowie🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +230
majekx 740,9K

majekx

Znawca A-League
Ja na razie spróbuję ov2,5+bts - @2 vi 1 - @2 . Teoretycznie Macarthur powinni wygrać. Ostatnie mecze oby drużyn pokazują, że zarówno obrona gospodarzy nie jest najmocniejsza jak i Adelaida potrafi powalczyć i zdobyć bramkę - stąd myślę, spore są szanse na bts.... a jak wejdzie bts to już ov to formalność...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bulls vs the Reds
Gospodarze bez wygranej u siebie, dziś 3 mecz grany w cyklu co 3 dni. Motywacja jest, ale taki rozklad terminów kangury co do zasady nie lubią. Skład optymalny, nastroje też po ostatnim meczu w Brisbane.
Goście cieniują na wyjazdach, a ostatnio nawet u siebie im nie poszło. Dużo zalezy od postawy Jurica i Hallorana (tak jak już kiedyś wspominałem) moim zdaniem trochę zawodzą no i jest jak jest. Ogolne przewidywania u miejscowych i na forach to kierunek na 1, ale ja dam sobie szansę aby zerknąć na to co na boisku się dzieje. Tym bardziej, że Adelaida potrafi robić psikusy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Na bttsa myślę że stać obie ekipy gospodarze podbudowani po ostatniej dziwnej wygranej tak dziwnej pan Li napewno interweniował a Adelaide w kratę ale gola powinni wcisnac
edit:i nie wcisneli
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Sydney 0-0 i leje jak z cebra, ale 1 bramka ht powinna wpaść. Obie ekipy grają do przodu choć to Bulls strzela, choć bez efektu. @ na over 0,5 ht... 1,90 za drobne pobieram. Myslalem też o ht 1, (po 3,20) ale w tych warunkach wszystko się może zdarzyć...
Edit
I guzik, ht 0-0, przewaga Bulls spora, mocno pada, ale tej jednej żeby nie wcisnąć?
Edit
65 (choć był Var) i 73 Derbyshire i Redsi na lopatkach, trochę późno ale tym sposobem Bulls wskakują na 2 miejsce w tabeli...
Edit
I 3-0, zlapalem ten over 2,5 po 2,30 nie było szansy tu podać, sorry. To spróbuję over 3,5 po @ 2,50 za drobne, wygląda na nokaut...
Edit
To jest nokaut, 90 min. I 4-0, 3 bezradnych obrońców i bramkarz i nic nie zrobili... Projekt Adelaida do poprawki...
Edit
W 94 mógł być gol na 5-0, ale i tak Redsi zmasakrowani, Derbyshire hatt - trick, Bullsi na 2 poz. W tabeli no i w końcu wygrali u siebie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +181
Do góry Bottom