>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida, w kilku slowach:
Ht 1-0, ze 4 okazje (w tym w doliczonym dla Hallorana), 0-0 też mogło być "sprawiedliwe", 2 Vary, trochę fauli, zszedł Keogh... Do zapomnienia... Może w drugiej połowie się coś ruszy? Na razie u mnie pass... jeśli chodzi o ten mecz.
PS Dość mocno wieje, może wiatr pomoże? :)
Edit
I jest 1-1, lis pola karnego nie zawiódł, mecz dalej niestety nie porywa. Jeszcze remis w stylu Pana Li :) zostanie...
Edit
Bilard, rykoszet i 1-2,... wiatru nie wykluczam :) to co może szalona końcówka?
Edit
Ft 1-2...slaby mecz, bramki takie sobie :) nic nie dorzuciłem do sakiewki, ale nic też nie ubyło...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +282
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Perth ma pilke z czego absolutnie, ale to absolutnie nic nie wynika. Tragedia.

74 i mamy 1:1. Po farfoclu.Może to ich ożywi.

82. Niemożliwe:) kolejny farfocel. Rykoszet i mamy 1:2 Perth:)
Ale zeby takie farfocle wpadały to trzeba strzelac. 60 minut przespali.

Koniec. Mecz stał na żenująco niskim poziomie jak dla mnie. Perth pierwsza polowe przestali. A Adelajda drugą polowe chciała bronić wyniki co się zemściło. I dobrze. Tak czy siak żałuje ze wstałem na ten mecz 😂
 
Ostatnia edycja:
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
A nie uważacie, że zagrali pod ''łamaka''?? Bo jakiś dziwny ten mecz a w przeszłości już mieli takie ''akcje'' 1gol/spotkanie 1/2 2/1.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League

A nie uważacie, że zagrali pod ''łamaka''?? Bo jakiś dziwny ten mecz a w przeszłości już mieli takie ''akcje'' 1gol/spotkanie 1/2 2/1.
Ciężko powiedzieć z obrazu meczu to ja tu nie "widzę" układu, ale kto ich tam wie? Oba zespoły potrzebują wygranej, a że kaleczą? Kochana ta liga, ale ogórkowa mocno :)
Edit
1-2 ft, dobrze dla overowców, że chociaż 3 wpadły :)
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 2 spotkania:
Roar vs Victory - nieprzewidywalni Roar, bez sukcesów Big V, miejscowi Aborygeni wieszcza 1, kierunek niby ok, ale ja odpuszczam pre. Ciekawe h2h w stronę gości jeśli ktoś na takie staty baczy.
Macarthur vs Wanderers - Derby, tu wychodzi mi under, chyba że Byki dostaną szału na czerwony kolor i coś im odbije. Tu miejscowi stawiają na gości, śmiem twierdzić, iż łatwo nie będzie, ale pre się nie skusze.
Głupia sprawa, bo tym wpisem nie pomogłem, chętnie poczytam Wasze opinie.
 
grendel 84,3K

grendel

Użytkownik
Witam kolejny tydzień za nami , w tygodniu nic nie podawałem bo praca , a jak zagram pre to lubię oglądać na żywo bo można coś tam próbować odrobić jak typ idzie w złą stronę . Gratuluję wygranym , przegranym szczęścia życzę .
Dziś dwa mecze , pierwszy z nich Brisbane -Melbourne Victory to rewanż za mecz który odbył się miesiąc temu , wynik overowy 1-3 , rzutów rożnych 13 , kartek 5 . Więc dziś spróbuje tak w kreatorze zakładów
powyżej 3 zółtych kartek @ 1,5
rzuty rożne powyżej 9 @ 1.5
obie strzelą @ 1.61
ako @ 3,63 .⛔
Co do drugiego meczu to jeszcze paczam to tu to tam , jak coś wydumam to skrobne a jak nie to na live , pozdro i zieloności .
Ale kanonada wyszedłem na fajkę coś w 47 minucie wracam 4-2 , stara dobra Australia nie kalkulują tylko strzelają aż miło , ale tak naprawdę to MV słabe w pierwszej połowie jak się nie obudzą to jeszcze ze dwa mogą dostać w drugiej . Jednego dostali a powinni ze trzy .
Niestety jak zwykle wtopa przez rogi zabrakło 2 , próbuje w drugim meczu cos na live odrobić .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +172
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
WTF!!!!!pograłem 1.5 Roar odpalam kompa a tu 3-1!!!!! w 20 minucie hokej czy co
W Brisbane powariowali :) jest 3-1, no to over 4,5 ht po @ 2,0 za drobne... Strzelanina od rana...
Edit
Długo nie czekałem :) 4-1 :) Crazy Roar
Edit2
W doliczonym Kruse mógł strzelić na 4-2, jemu się nie udało, lecz chwilę potem Brimmer z wolnego i mamy ht 4-2.... Dacie wiarę, że gra lider tabeli z jej czerwoną latarnią? Za dużej różnicy (oprócz wyniku :)) w poziomie gry nie widać. Soccer na Antypodach...
Edit3
Ft 5-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
majekx 871,6K

majekx

Znawca A-League
5 goli Roar w 40 min i 4:1 na tablicy.... wow... a kurs na un,5 tylko @2,2.... coś mi się wydaje, że kursy są sterowane ręcznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +198
majekx 871,6K

majekx

Znawca A-League
Mecz konkursowy w Brisbane ładnie się rozkręcił w 1 połowie. Do tego publiczność na stadionie.. a jeszcze 2 tyg temu mieli lockdown i przekładanie meczy....

a tymczasem składy na drugi mecz:


Post automatycznie złączony:




Na drugie spotkanie pobieram:

2 - @2,75
ov2,5+bts - @2,1
2+ov2,5 - @4,4

No cóż... WSW ciągle jest na fali, dlatego obieram ich kierunek... a jako, że jednak oba zespoły mocno strzelają... liczę, że bramki także zobaczymy w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
No panowie po pierwszym meczu apetyty urosły oby w drugim się popisali btts poleciał zobaczymy powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +95
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Derby w Sydney, no to może x ht? Chyba, że szybko padnie gol, to plan się posypie :) za drobne x ht po @ 2,0...
Edit
Derbowa kopanina, na koniec Var dla Bulls lecz zostało ht 1-0. Jedyne co mi się podobało to widoki nad stadionem :)
Edit2
Finalnie padł ten derbowy remis ale ft :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
majekx 871,6K

majekx

Znawca A-League
eee tam... mi się podobało to, że trybuny nie były puste.... i ta trybuna piknikowa za bramką Macarthur.... te łączki na stadionach są świetne...

Szkoda, że podobało Nam wszystko dookoła tylko nie to co działo się na boisku... może w drugiej połowie coś się ruszy bo WSW nie powinno tak bez walki oddać meczu w sposób jaki oddało 1 połowę.

\Edit\ Druga połowa to więcej akcji na boisku i fajny ov... Szkoda, że zabrakło trochę szczęścia i zimnej krwi po stronie WSW a wpadły by fajne kursy.
 
Ostatnia edycja:
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
eee tam... mi się podobało to, że trybuny nie były puste.... i ta trybuna piknikowa za bramką Macarthur.... te łączki na stadionach są świetne...

Szkoda, że podobało Nam wszystko dookoła tylko nie to co działo się na boisku... może w drugiej połowie coś się ruszy bo WSW nie powinno tak bez walki oddać meczu w sposób jaki oddało 1 połowę.
Mówisz, masz piękna bramka, polecam, bramkarz przelobowany, superrrr i 1-1 :)
Dorrans kozak, ale to Szkot (grał w Dundee) więc nie dziwota...
Edit
Pył nie opadł i super główka, mamy 2-1...
Edit2
Bez super przekonania skusze się na x2 po @ 3,30 symbolicznie dla lepszego oglądania, bo mimo 3 bramek, to od czasu do czasu ziew... :) może WSW wyciągną lepszy wynik, strzelać ma kto mimo, że Ibini zszedł...
Edit3
Cox na 2-2, ale asysta palce lizać :) Baccus to gracz, którego lubię, kiedy go nie ma w składzie to Wedrowcy mają kłopoty.
PS Czekałem też na @ 2,0 na over 3,5 ale się nie doczekałem niestety... Uprzedzili mnie skubancy...
Edit
Ale i tak ten x2 cieszy :) no i bramki super, bo sam mecz mimo ciekawego wyniku szału nie robił...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +357
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom