>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

A-League

Status
Zamknięty.
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
Ja to skupiam sie głównie na tych TOPowych ligach. Nie jestem obecnie w temacie, więc zapytam oficjalnie. :)
Gdzie jutro największa szansa na over 10,5 rzutów rożnych ?
Czy po prostu na pałke wszedzie overek możliwy ? Jak to widzicie ? np dzisiaj ładny over był.
o 7.05 i 11.15 mozesz probowac(y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +157
grendel 84,3K

grendel

Użytkownik
Witam , poczytałem trochę to tu to tam i na dziś mam takie o to propozycje
1 Western United -- Melbourne Victory
rzuty rożne over 10.5 @1.80 + under 3.5 [email protected] daje nam ako @2.70 ⛔
2 Macarthur FC-Sydney FC
suma goli drużyny Sydney FC over1,5 @2.25✅
3 Brisbane Roar-Adelaide United
btts /[email protected] ✅
za drobne wszystko połączyłem i wyszło @12.75 ja próbuje .⛔
To wszystkie propozycje przedmeczowe , reszta na live .
Pozdro i zieloności .
Jak na razie to lipa , Sydney tez się jakoś nie popisuje , zobaczymy co w drugiej połowie mam nadzieję że ruszą te tłuste koty do roboty i pykna dwa gole .
Ogarnęli się w drugiej , czekamy na mecz numer 3 .
No i fajnie , ale obawy były .
Do jutra .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney
Za drobne Blues Sky wygra ht po @ 3,20, starają się, okazje są.. KTF
Edit
Czerwo dla Bulls, teoretycznie powinno być łatwiej, @ spadł na 2,40... Zobaczymy.
Edit2
Tłuste koty z Sydney FC od czerwa gorzej wyglądają niż Bulls w 10...Niech ten Corica przewietrzy w końcu skład!!!
Edit3
Ht 0-0, wstyd..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
milan78 36,4K

milan78

Użytkownik
Co Sydney marnuje do tej pory to nie mam pytań... Przed meczem pograłem z handi -0.25 @2.02. W końcu muszą wcisnąć im przynajmniej jedną... Na drugim mam dubel Sydney over 1,5 gola + over 4,5 kartek.


Edit: No teraz grają z przewagą zawodnika to chyba jakoś wymęczą to zwycięstwo
 
Otrzymane punkty reputacji: +280
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
wznowią Panie ?
Nie wiadomo, fajne mają lato :) mam nadzieję że to oberwanie chmury zadziała na graczy Sky Blues, wyglądają ht b. Słabo... Mści się brak jakichkolwiek transferów i nie ma 9-ki... I kicha, w teorii nawet tym co mają "powinni" rozwalać przeciwnikowi, a tu zamiast chartów, widzę Tłuste koty. Oj Muscat jako coach by im się przydał i np. taki Berisha, a nawet Simon w ataku. Bobo dalej poza kadrą...
Edit
W końcu zmiany u gości, ile można? Gospodarze szacunek, nawet gola zdobyli ale Var :) Dziś jak tak dalej będzie "szło" Pan Li będzie ze mnie miał ubaw...
Edit2
Bobo na trybunach wygląda jakby chciał wbiec na boisko i pokazać kolegom jak się gra w piłkę!
Edit3
Zmiennik wali brame, brawo Wood, dobra zmiana :) 0-1 w końcu.... Jak nie wygrają tego meczu to podaje się do dymisji...
Edit4
Ninkovic na 0-2 i znowu zmiennik czyli Wood i 0-3. Co mnie nerwy zszarpal ten mecz :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +435
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobra, zaczęli, Sky Blues comeon!!! Miedziaka na was dałem :)!!!
Edit
Miałem ten mecz na celowniku od dawna, ale co mi podnieśli ciśnienie goście to masakra! Ft 0-3. Zmiany o które "prosiłem" :) dały różnicę... Uff...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +44
D 559

dobryx

Użytkownik
kurde, pograłem rożne własne Sydney a onie w drugiej połowie 0 RR> Masakra‼‼
PS.Teraz dopiero czytam że mecz przerwany i grają.Ufff...
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Widzę idzie młodzież w Australii:)
Tym razem 18letni Wood dwa gole dla Sydney i mamy 0:3. Overki Wam pokryli?:)

Brisbane-Adelajda 2,5 w meczu połączone w „minitasmy” z overem w Hiszpanii i Turcji, ale zakładam ze to Was nie interesuje:) reasumujac 2,5 w Brisbane złapane za 1,7;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
jozzy22 693,7K

jozzy22

Użytkownik
Mam pytanie do znawców : ktoś wie dlaczego jutro na CCM są kursy w okolicach 3.50 ? Jacyś zawodnicy są out czy co?
Pewnie dlatego , że z Wellington zawsze im się ciężko grało dodatkowo wyniki które osiągają raczej są aż nadto jak na ich poziom i raczej powinni powoli wracać na właściwe dla siebie tory
 
Otrzymane punkty reputacji: +122
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Pewnie dlatego , że z Wellington zawsze im się ciężko grało dodatkowo wyniki które osiągają raczej są aż nadto jak na ich poziom i raczej powinni powoli wracać na właściwe dla siebie tory
Ok dzieki za info :) myslalem ze cos z zawodnikami nie halo, wiec skoro sa takie aspekty to mysle ze CCM z remisem mozna pograć :cool:
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ok dzieki za info :) myslalem ze cos z zawodnikami nie halo, wiec skoro sa takie aspekty to mysle ze CCM z remisem mozna pograć :cool:
Kurs jest wysoki, bo bukmacherzy nie wierzą w Rozbitkow28, którzy teraz są Marynarzami :) Karnawal w Gosford trwa w najlepsze po zwycięstwie nad mistrzami Australii pytanie jak długo ten stan będzie trwać? Mi tam bliżej do kierunku na Nix, którzy potrzebują 3 pkt. Ich gra jest ok, ale szczęścia brak, tego czynnika, którego od 3 lat brakowało w klubie z Gosford. Marynarze 3 razy zdobywali pod rząd wooden spoon! Osobiście typowanie pre odpuszczam, dla mnie zostaje live... @ na gospodarzy bym się nie podniecał... Ale życie pokaże co i jak :)
Edit
Ft 1-2, czar troszkę prysł jeśli chodzi o Marynarzy, w drugiej pol. gra wyglądała na x lecz ostatecznie Nix górą. Dla tych co walą typy na pale przestroga: w Australii (i nie tylko) tabela nic nie znaczy... Dopiero kiedy zbliżamy się do play-off zaczyna się matematyka.
Edit2
Jako ciekawostkę można potraktować obecności na ławce CCM Janoty :) który w 89 min. zaliczył debiut w A-league...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
CCM - Phoenix 1:2 (1:1) (11-3 RR) Mimo, że kierunek był dobry to niestety zły dobór betów, trzeba było zagrać skromniej na czysty win Nixów i over ogólny RR w spotkaniu, ale Polak mądry po szkodzie...
Phoenix powyżej 5,5 Rr, @2,16 Unibet
Phoenix więcej RR, @2,07 Unibet
CCM/Phoenix, @23,00 Unibet


Podobnie jak qowalsky6 qowalsky6 bliżej mi wygranej gości, ale mój główny kierunek to rożne przyjezdnych. W tym sezonie kolejno 2, 7 i 10 cornerów, oprócz pierwszego spotkania z Sydney w pozostałych obu nabili sporo + mieli więcej niż przeciwnicy. CCM natomiast 10, 3, 4 i 2 rożne i tylko w pierwszym spotkaniu z Jets mieli więcej rzutów rożnych od przeciwników. Ostatni typ to bardziej for fun, może przeczucie, ogólnie liczę, że Nixi dadzą się zaskoczyć i do przerwy będą przegrywali, ale w drugiej ich napór będzie rósł, nabiją sporo rożnych i ostatecznie wyszarpią zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
grendel 84,3K

grendel

Użytkownik
Witam .
Dziś zamierzam zagrać w pierwszym meczu CCM-Wellington Phoenix
1 zwycięstwo gości/obie strzelą @ 3.5 ✅
oraz w drugim meczu Melbourne City-Perth Glory
2 obie strzela/over 2.5 @1.88 ✅
Powodzenia i zieloności .
Dobry początek . Zielona niedziela dziś .Pozdrawiam i do następnego razu .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +482
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaraz mecz City vs Glory,
Kto by się spodziewał, że a propos tabeli zobaczymy na jej dnie gości z Perth? Ja nie, dlatego mimo braku Keogha uważam, że gola w Melbourne strzela. Wrócił za to Castro, wiemy że to ważny gracz. U gospodarzy na szpicy Maclaren więc gol dla gospodarzy się zapowiada. Wychodzi bts po @ 1,60, na stole miedziak... GL!
Edit
Najpierw fartem Glory, w 33 min. Maclaren i mamy 1-1 więc temat zalatwiony :)
Edit2
Ht 1-2, oby sobie jeszcze postrzelali, może coś się jeszcze da wycisnąć z tego spotkania...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +461
majekx 872,4K

majekx

Znawca A-League
City - Perth
Live 0:1 12'

Chyba najwyższa pora pobrać 1X - @1,8

City atakuje, gra mocno pressingiem... a ten gol dla Glory? - dość przypadkowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom