>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Perth jak wy mnie teraz zaimponowaliscie;) pierwszy mecz i od razu leją:) i ja to szanuje;) Keogh wrócił, Fornarnoli z golem, druga linia z golami:) pięknie:)

5:2. Dla Adelajdy strzela 16latek, wchodzę „w smyka” a tam ze on juz w zeszłym sezonie strzelał. Czyli jako 15latek. Kurka umknęła mi taka ciekawostka.
majekx majekx, qowalsky6 qowalsky6 orientujecie się czy to jakiś rekord jesli idzie o najmłodszego strzelca w Aleague?
Mohamed Toure scored Adelaide United's second goal in a 2-0 victory over Central Coast Mariners. At 15 years and 325 day


To właśnie ten 'smyk' o którym wspomniałeś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
E 43K

emce15

Użytkownik
Sydney - CCM
Co tutaj wymysleć, czy dobre wyniki CCM się skończyły 😋 a tak poważnie mam nadzieje, ze ostatnie mecze w lidze pokazały, że wracamy w overowa ścieżkę, dlatego zagram poprostu ov 2,5 kurs i tak wysoki jak na Sydney. U gospodarzy ma kto strzelać tylko czas na pobudkę🙂
Sydney - CCM ov 2,5 /może 3,5
Fortuna 1,75 / 2,84?

Edit. To są już jakieś żarty, że CCM strzelało to ok, nie wyglądają tak zle ale, że Sydney nic to już dziwne, Le Fondre wrooc 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
SFC - CCM

Obawiam się, że SFC to zbyt doświadczony zespół, żeby iść na wymianę ciosów z CCM. Z drugiej strony CCM może się 'okopać' i bronić wyniku. Ten mecz pokaże czy CCM jest tak sile jak by się mogło wydawać czy to tylko iluzja... bo o ile Jets to uznana marka w lidze ale ten sezon to dla nich szorowanie po dnie. Macarthur na papierze wygląda na mocny zespół jednak nadal nie udowodnili swojej siły. WSW tutaj mogło być przełamanie, ale pechowo skończyło się na porażce. Obawiam, się że dziś CCM zadowoli się remisem.

Jako gospodarzy mamy zespół z Sydney. Mistrza ligi, który po ciekawym spotkaniu ograł w Australii Nixów oraz zremisował w derbach z WSW.

Mam kilka pomysłów, ale nie są one jakieś spektakularne:

1 - @1,56
HT X - @2,3
un2,5 - @1,97


I od razu składy:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +300
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sky Blues vs CCM
Miał być elaborat, ale widzę, że już koledzy się popisali :).
Widziałem wszystkie mecze z udziałem obu drużyn. Jeśli trend się utrzyma, to mam nadzieję, że kierunek na 1 będzie odpowiedni. @ 1,60 nie powala lecz inny wynik będzie dla mnie zaskoczeniem. Rzucam na stół monetę i GL!
Edit
Wstyd mi za ten kierunek, niech Bobo wejdzie w następnym meczu, bo też go skwasza...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
W ciągu trzech dni kilka ładnych stówek utopionych przez ta slurwy... Ska ligę a szczególnie w meczach CCM...
Ostatnio over 1.5 meczu nie potrafili pokryć teraz gola do przerwy...
Kolejny raz oglądam mecz i to padaka nieziemska...
Pamiętam jak jakeis 3 lata temu walkowali na potęgę. Ile $ wtedy ugraane!!! Można było wchodzić w gola do ht w 37 min lub w over w 80.
Te golę 45+4 albo przedłużanie spotkan pos gol. Łamali na zawołanie.
Teraz Szkoda czasu na oglądanie a tym bardziej $ na grę...
 
Otrzymane punkty reputacji: +115
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie chce mi się wierzyć, że to się skończy 0-2. Over 2,5 po @ 2,3 za miedziaka pobieram...
Edit
Masakra jakaś, ft 0-2, rozumiem samobój na 0-1, ale samemu nic nie strzelić. Kosta z kolegą z ataku dodatkowe treningi strzeleckie powinni sobie zafundować... Wstyd z Rozbitkami przegrać i popatrzcie sobie na tabelę... Wstyd do kwadratu.
Zaskoczyli mnie, niech ten Bobo się wreszcie pojawi...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro WU vs Glory, strach coś rzucić na stół po dzisiejszych batach. Wiadomo, że wyniki United to wypadkowa formy Diamamntiego, Berishy i Filipa. Za to Perth po wygranej 5-3 z Redsami może pomyśleć, iż są zajefajni. Dla mnie mecz pt. bts ale @ 1,60 na to rozwiązanie, to ciut za mało. Poczekam na live, jak będą fajnie grali, to się skuszę, ale @ 1,80 to minimum. Więcej niż miedziaka na taką akcję nie przewiduje... Zostało mi tylko KTF!
Edit
56 min. Filip dostał w krótki róg, szmata to nie była, ale zawsze...
Można było łapać @ 2,15 na bts jakby co...
Kolejny mecz, Redsi vs Victory, zostawiam na live... Jak w Adelaidzie gospodarze będą dobrze wyglądać to 1 pobiorę po @ 2,50, jak nie to pass... Ile na stole? Miedziak - jak już. O tempora, o mores. Gdzie dukaty z tamtych lat...
Edit
Odpowiednio 5-4 i 1-0 :) dziś
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +378
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Ja jutrzejszy mecz konkursowy zostawiam. Chociaż myślę, że Perth zdobędzie 3 punkty. Zaimponowali mi doświadczeniem w meczu z Adelaidą.

Za to mecz Adelaide - Victory.

Adelaide w meczu przeciwko City pokazali się z dobrej strony, potem Gloty pokazało im miejsce w szeregu. Jutro mają okazję do rehabilitacji. Do tego dochodzi fakt, że Adelaida początki sezonów ma całkiem udane i w ostatnich kilku sezonach zawsze początki mieli mocne. Tak było w zeszłym sezonie i w sezonie wcześniejszym. Do tego Victory wydaje się lekko zagubione i jak na razie wygląda gorzej niż w zeszłym sezonie czy nawet w ACL. Jak dla mnie kurs na wygraną gospodarzy jest lekko za wysoki i dlatego go pobieram:

1 - @2,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja w obu meczach widzę over 2,5. Natomiast nie ukrywam ze nastawiam się bardziej na United-Glory. Pograne bts i over 2,5 kurs 2 w stsie. Jak wstane i zobaczę ten sam sklad co w ostatnim meczu to ruszam również 1,5 gola samych Glory za 2,3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Jako, że Western napipsza tak tymi rożnymi to ja sobie zagram over 4,5 i over 5,5 cornerów Western United po kursach @1.62 i @2.25 i siekne se też w ogólny over rogów 10,5 po @1.92 i sieł zobaczy co to z tego będzie:D.

No i to mnie się podobać😁. Co prawda pre na gole nie stawiałem, ale na live udało się zarobić😁.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +497
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam trochę mnie ominęło w tym tygodniu , ale wczorajszego meczu nie żałuję bo bym wtopił na bank
no chyba , że poszedłbym w rogi .
To moje propozycje na dziś
Western United - Perth Glory
over 2,5 + btts @2.18✅
over 12.5 rzutów rożnych @3.40 .⛔
Powodzonka
No i fajnie , mecz pod tytułem futbolowe jaja w drugiej połowie ale co tam dobrze że , bramek sporo ,rogów kartek czyli ogólnie jest dobrze .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +421
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Święta Tereso, jak ja potrzebowałem takiego meczu w Australii :) Kilka minut i 3-2 na tablicy! Aż się człowiek lepiej czuje, kolejnego under owego go....a bym nie zniósł. A to nie koniec jeszcze :)
Edit
Bach i 3-3, majekx dobrze że z tą kawą już wróciłeś :)
Za takie mecze pokochałem A - league...
Edit
Nie było szans tu podać ale over 6,5 i over 7,5 był zagrany po @ 2,0. Buki nie poczuły tego meczu na live :) Jak na szkolnym boisku 4-4 :)
Edit
Ft 5-4, nie mam pytań, takie mecze to ja rozumiem, szkoda, że soccer zrobił się w Australii europejski. Przecieżby powinien być taki jak dziś :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +507
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Chłopakom włączyła się 'klasyczna Australia' i już obie ekipy grają tylko atakiem.. na tablicy 4:3.

Edit:
Ekipa z logo BHP na koszulkach wyrównuje... Po raz kolejny dziś


Edit2:
Ktoś wczoraj pytał gdzie te mecze gdzie można bylo stawiać w ciemno gole w ostatnim kwadransie... To ja odpowiadam.. 'w sobotę o świcie'. Na tablicy 5:4

Edit3:
Koniec 5:4. Pierwszej połowy nie oglądałem. Druga połowa mi się podobała.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Chłopakom włączyła się 'klasyczna Australia' i już obie ekipy grają tylko atakiem.. na tablicy 4:3.

Edit:
Ekipa z logo BHP na koszulkach wyrównuje... Po raz kolejny dziś


Edit2:
Ktoś wczoraj pytał gdzie te mecze gdzie można bylo stawiać w ciemno gole w ostatnim kwadransie... To ja odpowiadam.. 'w sobotę o świcie'. Na tablicy 5:4
Chciałeś powiedzieć 5-4 :) a ekipa z BHP, to musi koniecznie jeszcze raz przejść szkolenie. No ciekawe, czy będzie 5-5...:)
Edit
Zostało 5-4 ale było zaje... fajnie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Wszyscy zadowoleni po pierwszym meczu , to jedziemy dalej
rzuty rożne over 10,[email protected] ⛔
Adelaide [email protected]✅
reszta na live zobaczymy czy pójdą tą drogą co poprzednicy .
Powodzonka .
No nie jest zle ,gdyby MV się chciało grać to może i te rogi by siadły a tak to ...jest jak jest .
Fajnie widziec kibiców na trybunach bez masek , dystansu , kiedy normalność wróci do europy , Australia sobie z tym poradziła i to bez szczepionki , mam nadzieję , że i u nas wkrótce się to skończy , zdrowia i do następnego spotkania .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Pierwszy mecz dał sporo a drugi nie chce cholera ...

ej wlasnie patrzę z ławki wchodzi Lopez w Adelajdzie. Hiszpan z Espanyolu. Co ten Espanyol? Wszyscy wolą Australię od drugiej ligi hiszpańskiej? Z racji bycia fanem Barcelony nie dziwie się, ze wstydzili się grać u rywala zza miedzy 🤪
 
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Drugi mecz zawiódł. Mocno szarpany i przerywany... Plan wykonany i Adelaida wygrała... Ale samo spotkanie mocno zawiodło.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro Nix vs Jets
Oba zespoły zdesperowane aby sięgnąć po pierwsze w sezonie zwycięstwo. O gościach wszystko wiecie, "gospodarze" trochę zagadka bo ostatnio nie grali. Tak, czy siak wychodzi bts. Na live jak złapię @ choć 1,80 to za miedziaka się skusze. KTF!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +428
Do góry Bottom