>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
bts jak napisał qowalsky6 qowalsky6 fajny pomysł. OV? też myślę całkiem możliwy... do tego jak dla mnie całkiem możliwe to 1. Jednak ten ostatni typ, to kurs ~@1,8 jest jak dla mnie trochę za niski, jednak tutaj buki odrobiły lekcję jednak szansę na niespodziankę są. Poczekam na 1 na live jak kurs dojdzie do jakichś ~@2,2.

Dlatego ja biorę ov2,5 - @1,75
Nixi lubią grać ofensywnie, Jets nie ma nic do stracenia... Podstawy do overa są. Oby był kolejny fajny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +424
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
No waćpany powiadam wam, że dzisiaj będą rożne:D - przynajmniej ze statystycznego punktu widzenia powinny być🤔 bo zarówno Wellington Phoenix jak i Newcastle Jets są mocno overowe w temacie bicia cornerów, aczkolwiek nie gram rożnych danej drużyny tylko ogólny over i daje over 11,5 rr @1.92 , over 12,5 rr @2.48 , over 13,5 rr @3.35 i over 14,5 rr @4.60 . Jeżeli będą siepać tyle co zawsze to wszystkie linie powinny zostać pokryte bez najmniejszego problemu🙄🤔.

Ładnie powchodziło, aczkolwiek mam mały niedosyt po tym jak w pierwszej połowie nayebali 10, a w drugiej tylko 4🙄.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +713
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Wollongong (f... co za nazwa)
Nix vs Jets, mamy 0-1, a powinno być już co najmniej 2-1, ot choćby słupek przed chwilą dla "gospodarzy". Mam nadzieję, że się będzie dalej działo :)
Edit
Teraz troszkę gorzej to wygląda, Soitro spudłował, ale wezmę over ht po @ 2,5 za drobne...
Edit2
Szkoda, że w ht więcej goli nie padło. W przerwie Ufuk chłopakom pomoże się bardziej przyłożyć w 2 pol. I hope :)
Wobec tego 1x po @ 2,05 za miedziaka pobieram, przyjże się też kierunkowi na over, ale to opcjonalnie...KTF
PS o bts nie zapomnialem, ale @ teraz nie do gry.
Edit3
I dostali Nixi gonga na 0-2, no nic niech chociaż bramki padają :(
Edit4
W 2 min. 2 sytua je zmarnowane przez Nix, celowniki w d... chyba zostawili. Dobra ostatnie podejście w tym spotkaniu w stronę Nix. Mam już te @1,8 na bts. Za miedziaka. GL!
Edit5
Ft 1-2, kto widział ten wie jak było. Trzeba było zostać tylko przy bts, i dodać over, a mi się zachciało jeszcze 1x...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +240
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Tez pobieram 1x - @2,1

Do tego drobniej czystą 1 - @4,33

Nixi mieli szansę ale albo słupek, albo bramkarz. Ogólnie groźnie atakują i do tego potrafią oddac strzał na bramkę. Jeżeli nie będzie jakiejś mega wpadki i gola dla Jets to Kiwi powinni coś strzelić a potem może i dobić przeciwnika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Taki typ 'rozpaczy':

82' 0:2 - ov2,5 - @2,1


Edit: Tak na marginesie, podoba mi się lokalizacja tego WIN Stadium... Zwłaszcza ta piknikowa trybuno-łąka od strony plaży i oceanu. Ciekawe czu tam nie wieje jakoś mocno.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Taki typ 'rozpaczy':

82' 0:2 - ov2,5 - @2,1
Ja wystękałem ten bts :) Popatrz kolego, 4 mecze wcześniejsze Jets grało ale przegrywało. Dziś napieraja Nix, 2 kontry i przegrywają... Piękno soccera :)
Edit
A na stadionie wieje na pewno, wszak ta dziwna nazwa miasta w języku Aborygenow znaczy szept/odgłos morza. Mi i tak najbardziej podoba się w Melbourne jak mewy gonią za piłka :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +397
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Victory - Perth
Goście w strzeleckim gazie, zagrałem over 1,5 gola Perth. Przed 7 rano był kurs 1,99. Ma kto strzelac i im wychodzi narazie, wiadomo Victory inny poziom ale monolitem w obronie nie jest
Over 1,5 gola Perth
Fortuna 1,99

Edit. Ciąg dalszy czerwonej serii 😋 ale i tak zabawa trwa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory - Perth
Goście w strzeleckim gazie, zagrałem over 1,5 gola Perth. Przed 7 rano był kurs 1,99. Ma kto strzelac i im wychodzi narazie, wiadomo Victory inny poziom ale monolitem w obronie nie jest
Over 1,5 gola Perth
Fortuna 1,99
Ogólnie kierunek na over, u gospodarzy co prawda nie zagra MC Manaman, nie wiem czy u gości pojawi się Castro. U jednych i drugich nastroje bojowe po ostatnich meczach (szczególnie Glory zawiedzione po 5-4). Przedmeczowe @ na poziomie 1,55 za over 2,5, to trochę za mało więc zobaczę na live "co w trawie piszczy"... Kto wie co tym Kangurom dziś przyjdzie do głowy. A może trener kazał literować na treningach słowo "obrona"?
Edit
W składzie Glory brak Castro, ale jest atakująca 3 z przodu. Zobaczymy jak się mecz ułoży...
Edit2
15 min za nami, nie chcą strzelać goli... Całkiem inne nastawienie... Ja czekam na razie...
Edit3
Ht 0-0, no właśnie :) cała Australia... Dalej pass, choć miedziak się czai w sakiewce...
Edit4
Over 1,5 po @ 2,30 za miedziaka... GL
Edit5
Ogólnie kierunek na over zaliczony choć w końcówce dopiero... Można było udanie zapolować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +418
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Jak ja nie lubię poniedziałkowych spotkań... zaskakują mnie samym faktem, że się odbywają....

Jako, że już połowa, ale wynik sprzyja - pobieram 2 - @3,5 - gratuluję tym co zagrali ov.

Stawka minimalna bo spotkania nawet nie oglądam, a i statystyki mu nie sprzyjają.... ale liczę na doświadczenie tej trójki w napadzie Glory, oraz na brak umiejętności u Crocombe.

Stawka 'for fun'.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Generalnie ostatnie dwa mecze Perth w których padło lacznie 200 bramek;) to jednak głównie drugie połowy:) na to tez liczę. Mam 1,5 gola Perth po 2 a i for fun zagrałem Perth 3+gole za 4,35. Tak wiec Keogh czas na gola po powrocie!;) a najlepiej kilka;)

cyk:) 0:1. Bruno w 63 minucie:)

86 i 89 i mamy 2:1 dla V. No czułem gole w drugiej połowie ale jednak dla Perth;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +114
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
9.05
Piątek
Kobiety
Adeleide-Melbourne Victory
Typ 1 kurs 3.5 @ Fortuna 0-1

Dziewczyny mocno rozpędzone. 3 wygrane w ostatnich meczach, natomiast Victory oklep straszny zbierają. Za drobne.

Mężczyźni
WSW -Jetsi 19 !!!

Goście mocno atakują. Słabo trafiają ale rogi nabijają. Goście minimum te 7-8 nabija. Wychodzi ze over 12 powinno wejść.
Bóg wie tylko kto to wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
WSW - Jets

jak dla mnie to kierunek jest jeden i jest nim zespół WSW. Co prawda Jetsi ostatni mecz wygrali... ale 'nie robił bym z tego zagadnienia'. Myślę, że Jets szczęśliwie wygrało, ale nadal nie wierzę w przełamanie. Za to WSW - początek sezonu ma udany - 4 mecze 7 pkt. Po wpadce na inaugurację potem ograli Jets, urwali punkty SFC i ograli lidera CCM (kto by przypuszczał, że wygrana z CCM będzie jako atrybut).
Kurs na gospodarzy jak dla mnie lekko zawyżony (ja bym wystawił coś koło @1,9), dlatego pobieram czystą:

1 - @2,18
Post automatycznie złączony:

i składny na dziś:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WSW vs Jets
Dużo było powiedzane na temat tych 2 ekip. Kto śledzi wątek, ten wie. On The paper gospodarze lepsi pod każdym względem, ale o wytypowanie wyniku tego spotkania się nie pokuszę. Mecz z wieloma podtekstami. Na miejscy Pana Li ustawiłbym na x :) ale co ja tam wiem. Dlatego pass...
Editj
Dobra, skusze się x ht po @ 1,9 za drobne...
Edit
Strzał, słupek, dobitka i 1,0. 47 min Rożny, ślepa baba z laska by się nadstawiła, a Boogaard nie trafił z 2 m. do bramki... Więcej nie trzeba...
Edit2
Symbolicznie x po @ 4,30, bo goście wcale nie są gorsi...
Edit3
I nie byli, ft 1-1 :) Dostałem SMS od Pana Li mniej więcej tej treści : "ty qowal, Ty białasie, dla mnie jesteś już skośny"...
Edit4
Tak, to słodzi, a przed meczem ani słychu, ani widu, cwany Stary Lis...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +189
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Dla lepszego oglądania meczu zaszalałem z kuponem pre-match: Rzuty rożne ov.13,5 + gole ov. 2,5 + BTS + 1X ;) Wyszło @11, stawka oczywiście taka symboliczna bo wiadomo jakie są szanse powodzenia kuponu ;)



Edit: Ten over 2,5 bramek niepotrzebny był..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 3 mecze, w tym 2 derbowe, a tu pusto... Umówmy się wiecznie nie będę tu na posterunku razem z majekxem. Piszcie śmiało, tu się nikt nie obraża na odmienne pomysły. To zamiast wstępu.
Western United vs Melbourne Victory - derby więc @ na zespół Filipa Kurto w okolicy 2,30. Poza tym Big V ograło Perth. Zazwyczaj nie gram takich spotkań lecz jutro spróbuję pójść w stronę WU, bo goście mimo wszystko uważam za gorszą ekipę. Dla bezpieczeństwa stanu sakiewki na stole fortuny rzucony miedziak...
Edit
Ft 0-0, o dziwo goście wyglądali b. dobrze. Rudan musi podziękować za wynik Filipowi i słupkowi jego bramki. Spokojnie mecz mógł się skończy 1-2, 2-2 a wyszło derbowe 0-0. Sędzia też się gubił, był gol Besarta ale Var dla WU - niekorzystny. Potem kolejny Var dla WU i znowu źle... Majekx ma układy w Melbourne :)
Macarthur vs Sydney FC - kolejne derby, oba zespoły nie powalają swoją postawą lecz @ 2,35 na gości skłonny jestem zaakceptować. Mistrz w końcu "musi" wygrać. Derby (pierwsze historyczne) to dobra okazja. I znowu wiruje na stole miedziak.
Edit
Masakra mecz ale szczęśliwie się skończyło 0-3...
Brisbane Roar vs Adelaida Utd. - no bet, "ciemność widzę" - może live...
PS Mógłbym jeszcze pisać i pisać ale nie będę wam Panowie zabierał pola do chwały... Comeon! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
majekx 699,4K

majekx

Znawca A-League
Jutro 3 spotkania, a ja niestety nie będę mógł oglądać żadnego.. dlatego dziś podaje typy:

WU - Victory

1 - @2,35
Un2,5+nobts - @2,7

Zacznę od tego drugiego typu... Miałem zagrać zupełnie odwrotnie... Ale branie po kursie @1,7 to jak dla mnie mocno za słaby kurs (taka podejrzana 'promocja'). Owszem, WU prezentuje się bardzo overowo, ale właśnie tutaj jest jak dla mnie haczyk. Po ostatnim meczu naturalnym jest aby większość treningu stanowiła to obrona. Boję się, że i ustawienie będzie też defensywne i tym razem nie będzie wymiany ciosów. Jednym słowem kurs na ov+bts jest podejrzanie niski a to powoduje, że granie pod prąd robi się nadwyraz opłacalne. Dodatkowo pobieram 1. Oba zespoły ograły ostatnio Perth.. ale jak dla mnie WU lepiej wygląda i ich wynik daje potencjał do zmiany taktyki i tym samym zaskoczenia Victory. Goście wygrali 2:1 i ten wynik jest ok i to raczej może spowodować że w meczu z WU będą grali bardzo podobnie. Zakręcone rozumowanie.. ale może...?...

Macarthur - SFC

Pierwsza myśl to czysta 2.. ale ja się wstrzymam

Roar - Adelaida

Boję się tutaj szachów.
Un2,5 - @1,98

Roar raczej nieprzewidywalne, Adelaida pewnie zagra uważnie w obronie szukając swojej szansy w szybkim ataku. Do tego ostatnie mecze Roar w Brisbane nie wyglądają najlepiej i to może zapowiadać że gospodarze także nie będą mieli ochoty się odsłaniać

Wszystkie mecze nie najłatwiejsze i wcale nie takie oczywiste.. ze stawkami nie szaleję..

Oby były fajne mecze i powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
D 559

dobryx

Użytkownik
Ja to skupiam sie głównie na tych TOPowych ligach. Nie jestem obecnie w temacie, więc zapytam oficjalnie. :)
Gdzie jutro największa szansa na over 10,5 rzutów rożnych ?
Czy po prostu na pałke wszedzie overek możliwy ? Jak to widzicie ? np dzisiaj ładny over był.
 
Do góry Bottom