>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

E 43K

emce15

Użytkownik
Spróbuję zagrać jutrzejszy poranny mecz.
Nix - CCM
wiadomo skąd się wzial przydomek "Rozbitków" i mimo, że w tym roku "Piraci" lepiej grają to ten przeciwnik im nie leży. Tylko kiedy się przełamać jak nie teraz 😁 nie gram 1x2, spróbuję over 1,5 gości, kurs zacny. Simon, Kuol i spółka mają okazję i je wykorzystują. Probujemy

Nix - CCM over 1,5 gola gosci
Fortuna 2,63

Edit. Wyczulem 🙂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Ja jutro od rana konkursowy mecz odpuszczam.. nawet pewnie nie wstanę... więc powodzenia i zieloności tym co będą go obstawiać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja jutro od rana konkursowy mecz odpuszczam.. nawet pewnie nie wstanę... więc powodzenia i zieloności tym co będą go obstawiać.
I slusznie, wszystko może się zdarzyć, bo znowu są przetasowania jesli chodzi o terminarz, stan Victoria ma 5 dniowy lockdawn, Nixom wypada mecz w tygodniu z Jets, mogą się skupić na jutrzejszych zmaganiach. Dalbym pre 1 ale wypada Hemed ze skladu więc tylko dnb po @ 1,50 przemyśle, a x po @ 3,70 rozważę :) gdyż fala na ktorej Marynarze płyną wydaje się być bez końca... Ale ile można być na tej fali? Zobaczę na live (jak wstanę😀) i oblookam sklady, bo coś mi mówi że Ufuk jest wk.... na obecną konfigurację.. A przynajmniej, że taki fajny zespół nie ma wyników...
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Roar - Jets 0:0 (6-2 RR)
powyżej 11,5 RR, @1,98 Unibet
powyżej 12,5 RR, @2,60 Unibet


Po raz kolejny próbuję rzutów rożnych w meczu z udziałem Jets, jak wspominałem już nie raz jest to pod tym względem czołówka w A-League, szczególnie dużo ich nabijają jak muszą gonić wynik, Roar narazie pozytywnie zaskakuje i jest na podium, 4 wygrane i 2 porażki, Jetsi po katastrofalnym starcie i 4 porażkach powoli zaczynają punktować 2 wygrane i remis i na chwilę obecną miejsce 7. Jesli chodzi o rożne to w obecnym sezonie wygląda to tak, po nazwie drużyny ogólna ilość RR w spotkaniu, a w nawiasie rożne tylko tej drużyny.
Roar 13(9), 13(5), 16(1), 10(6), 8(5) i 10(6)
Jets 19(9), 13(8), 8(4), 16(15), 14(4), 19(13) i 14(10).
W obecnej kampanii obie ekipy grały ze sobą, Roar wygrał w delegacji 1:2, ale w tamtym spotkaniu Jetsi sami nabili 15 cornerów, jutro może tyle aż nie będzie, ale jeżeli gospodarze ponownie będą musieli gonić wynik to praktycznie są w stanie sami pokryć proponowaną linię, a goście pokazali już też, że są w stanie dołożyć trochę rożnych od siebie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Wollongong ("gupi" flashscore dalej z uporem maniaka podaje Wellington) po 45 min. 0-1, Nix bez Hemeda, ba Ball dostał czerwo. Został ze strzelców tylko Davila. A tak to mecz na x :) jak już kiedyś pisałem ten sezon oddaje Marynarzom wszystko to, co przez 3 lata im zabierał. U Nix odwrotnie, szkoda mi ich ale co zrobić?
Edit
2 pol. 49 min. karny :) i 0-2 czyli pozamiatane, CCM idą na mistrza...a Coach Nixów wygląda jakby go zaraz miał szlag trafić... Nic dziwnego.
Edit1
CCM kontrolują mecz, Nix raz na 10 min. Sa w ich polu karnym w ostatnim fragmencie gry...
Edit2
Kuol pojawił się na boisku, czyli Piraci chcą dobić Nixów... Over 2,5 po @ 2,1 za drobne pobieram, GL
Edit3
Kuol coś ty zrobił? 90 min. I pozbawiasz mnie drobnych... Jedz marchew!!!
Edit 4
Czarny brat się podpalił a mi koło nosa drobne przeleciały, nie mam pretensji do Nixów, nie ich stadion (za to na nim grupka fanow Marynarzy), nie ma ich kibiców, od miesięcy odcięci od domu (Nowej Zelandii) osłabieni zaliczają dno... Przykra sprawa. Ten sezon nie dla nich.
Ps Kuol oddawaj kasę :) nie myśl że zapomnialem...
Edit
Ps2
Zloty :) Jestem gotów na odszczekanie jak CCM miszcza zrobią :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Brisbane
Roar vs Jets
Kopią się po czolach na razie, ht x po 2,0 za drobne biorę.....
Edit
Ht 0-0, wiatr i VAR też pomógł :)
Edit2
Ft 0-0, nie oszukujmy się ten wynik jest dobry dla Jets, Roar miało okazje ale ich nie wykorzystało...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +588
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
85 min meczu komentarz!!!!!!!!!!!!!! nudy nudy i nudy powinni zmienic przepisy do 70 min bez bramek powinni cos extra wprowadzic np zlamanie nogi napastnikowi hahah po trzech kolejkach do przerwy by bylo po 6-6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
E 43K

emce15

Użytkownik
Hej, dziś znów Piraci na boisku, wg ich tradycji w tym sezonie można typować ich zwycięstwo 2:0 😋 a tak na poważnie ciężko coś wymysleć, poczytam Was później może coś mi przyjdzie do głowy, na tą chwilę zostawiam sobie typowanie na live. Dokładniej będę obserwował over już pod koniec meczu, zobaczymy

Edit. No niestety praca nie pozwolila ale overy wchodzily jak szalone 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Ja dziś idę w kierunki marynarzy - 2 - @2,34 - są w gazie i na pewno będą chcieli ugrać jak najwięcej do momentu aż przyjdzie kryzys. Jak już E emce15 napisał - wyjazdy t tradycyjnie wygrana 2:0... Po drugiej stronie boiska mamy Adelaide, która ma wyraźny kryzys a w związku z nim 3 porażki, w tym ostatnia 4:0 a Macarthur. Na pewno coś dziś w grze gospodarzy się musi zmienić. Mieli 7 dni na przemyślenia, opracowanie nowej taktyki i przetrenowanie jej.... to dużo i mało czasu... ja osobiście nie wierzę w ich dzisiejszy sukces. Może będzie zmiana, ale jeszcze nie taka, aby ograć rewelację tego sezonu. Chociaż to Australia i tu wszystko może się zdarzyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +137
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaida vs CCM, nie wiem jak ten mecz się "rozegra", gospodarze w dołku, wyników nie ma, ale grają na swoich śmieciach i z kibicami. Powinni się postarać aby chociaż nie przegrać. Marynarze w odmiennych nastrojach, choć w Adelaidzie zazwyczaj ciężko im szło. Nie mam pojęcia jak to dziś będzie wyglądać. Teoretycznie powinny być gole, do tego może jakiś remis mnie by nie zdziwił ale jakiejś pewność nie mam, dlatego przed meczem pass...
Ps W Adelaidzie upał to też może mieć znaczenie dla obydwu zespołów...
Edit
Ht 1-1, nie jest to wielki mecz, ot australijski soccer, wynik sprawiedliwy, 2-2 też by mnie nie zdziwiło...
Edit1
Skończyło się 3-2, karnych co nie miara, Redsi się podnieśli, gole były i ok.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Ht 1-1, nie jest to wielki mecz, ot australijski soccer, wynik sprawiedliwy, 2-2 też by mnie nie zdziwiło...
70' mówisz i masz.... drugi karny dla Adelaidy, drugi raz Juric i 2:2

//Edit
może wynik niezbyt sprzyja... ale z sentymentu pobieram:
76' 2:2 - ov4,5 - @2,05 - 3 karny dla Adelaidy 3 raz Juric
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ode mnie 2 suchary na weekend:
Sydney vs Roar - mam nadzieję, że się gospodarze opamiętają, jeszcze im Marynarze zdmuchną mistrza :) szansa jest przy nienajlepszym ostatnio meczu Roar. Do tego ma pojawić sie Bobo ja zaryzykuje 1 po @ 2,20 za miedziaka...
Edit
Sydney zawiodło, pewniak to nie był ale to już 2 raz kiedy mi podpadli. Fakt zabraklo skuteczność ale i Roar się skutecznie postawiło... A i Bobo nie pomógł.
Nix vs WSW - przy osłabieniach "gospodarzy" zespół z ambicjami jakim jest WSW powinien to wykorzystać, pytanie, czy dadzą radę? Też zaryzykuje 2 po @ 2,65 i miedziaka na stole.
Edit
Ft 2-2, mialem nadzieję na lamaka, na live się ratowalem kierunkiem x2, ale pre słabo wyszło, trudno i sorry Panowie :(..
To tyle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +390
E 43K

emce15

Użytkownik
Mecz konkursowy odpuszczam, majekx majekx dobry mecz wybrał do konkursu co będzie w mojej punktacji widać 😋 ale spróbuję mecz Sydney, że strzela +1,5 tylko, że narazie nie ma takiej opcji w fortunie jest tylko o bramkę więcej, może jutro coś wrzuca🙂 Roar mają niezła ekipę ale wg mnie to Sydney jak odpali, to wszystko wróci w lidze do normy
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Sydney - Brisbane - 1 - @2,12

Wygląda, że powoli, ale jednak SFC się rozpędza. Ostatnie dwie wygrane pokazały, że jednak atak jakoś zaczyna funkcjonować. Do tego Bobo pojawił się już na stadionie - więc czy będzie w wyjściowej 11?... no i Kosta miał 18.02 urodziny... no to jest okazja na prezent.
A Roar? nieprzewidywalny zespół.. zaczął sezon bardzo dobrze... ale jak już mnie przekonał, żeby grać na nich... zaczęli tracić punkty i w ostatnich dwóch spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Jakiś kryzys? zobaczymy. Jak dla mnie kurs sprzyja na grę w kierunku SFC - i ten kierunek pobieram.


//Edit
i najważniejszy argument:


:)

//edit2
i składy (heh Bobo jednak na ławce):


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +322
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne
Ht 2-0, bramki są i to pozytyw tego meczu, Kurto na posterunku, Besart zaliczył gola nr 143 bodajże, Diamanti kręci kółka i przeciwnikami i WU ma dobry wynik. Goście się starają ale na razie wygląda na to, ze nie zjedli obiadu :) Oby w 2 pol. tak ze 2 jeszcze wpadly bo się trochę wynudziłem... Obojetnie dla kogo jakby kto pytał...
Edit
Gadu, gadu a ft 4-1, jak miło, chcialem 4 a dostalem 6 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +568
E 43K

emce15

Użytkownik
Sydney - Roar
Kurde coś nie pojawia się kurs na +1,5 bramki Sydney, więc zmodyfikuje mój typ ale jak się pojawi na live to gram🙂 na tą chwilę gram Sydney 1/+1,5 kurs 2,41 druzyna się rozegrała trochę, a goście zaczęli cieniować. Nie wiadomo czy to zniżka formy czy już są brani na poważnie przez przeciwników, Sydney nie zlekceważy ich, bo mają drużynę która się zgrywała w czasie sezonu i trzeba zacząć punktowac🙂

Sydney - Roar 1/+1,5
Fortuna 2,41
Live 5 minuta +1,5 Sydney 2,04

Edit. No to brawo My 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +323
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
MV - Jets 0:1 (8-7 RR)
powyżej 11,5 RR, @2,10 Unibet


Kolejny raz próbuję rzuty rożne w Australii w meczu mojej ulubionej ekipy w tym względzie, czyli Newcastle Jets. Wiem, że ostatnim razem typ był nietrafiony, ale liczę, że był to wypadek przy pracy. Dla przypomnienia trochę statystyk z obecnej kampanii po nazwie drużyny ogólna ilość RR w spotkaniu, a w nawiasie rożne tylko tej drużyny.
Jets 19(9), 13(8), 8(4), 16(15), 14(4), 19(13), 14 (10) i 8(2)
MV 13(8), 8(3), 12(5), 8(4), 8(3) i 16(6).
Jak widfać obie ekipy nie najgorzej jeżeli chodzi o te stałe fragmenty, przewaga oczywiście po stronie Jets, ale jednak różnie może się ułożyć to spotkanie, gospodarze zamykają ligową stawkę i na pewno będą chcieli piąc się w tabeli, fakt, że mają 2 mecze rozegrane mniej od rywala, goście również bez rewelacji tylko 8 punktów na 8 spotkań, więc nikt w klubie pewnie nie jest zadowolony z takiego rozwoju sytuacji, dla mnie jednak w tym meczu wynik jest sprawą drugorzędną, liczę, że po raz kolejny zobaczymy sporą ilość rzutów roznych, dzięki cyfrom jakie wykręcają szczególnie Jetsi linia ustawiona wysoko, ale próbujemy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +512
D 559

dobryx

Użytkownik
W którym meczu jutro większa szansa na over rożnych ?
Jak myślicie ? Musze się odkuć i chciałbym mocniejszą stawke zagrać.
Z góry dzięki za odp
 
Do góry Bottom