>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jets vs City
Już jutro, skoro świt (w Polsce, bo u Kangurow to popołudnie) w Newcastle pojawia się goście z Melbourne. Oba zespoły potrzebujące punktów, będą grały do przodu. Bts po @ 1,60 mi wychodzi za miedziaka wobec tego...
Edit
Nie jestem zaskoczony że Jets wygrali, nie zszokował mnie under (liczyłem na 1-1), ale, że City nie strzelają gola? B. Słabo wyglądali mimo prób Jamiesona, Atkinsona nie wspominając o Maclarenie, coś nie halo się z nimi dzieje. A może trener im nie pasuje? Bo mi na pewno :)
CCM vs WU
W Gosford ważny pojedynek, mecz pokaże na czym stoją oba teamy. Czy zobaczymy Rozbitkow28, czy może jednak Piratów? Moim zdaniem zaważy dyspozycja dnia i forma liderów (szczególnie mam tu na mysli Besarta i Diamantiego z WU oraz Simona z CCM). Pre no bet...
PS
Ciekawostka, w ankiecie dla miłośników A-league, uczestnicy w wiekszosci wskazują na zwycięstwa jutrzejszych gospodarzy. No zobaczymy... GL!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jets - MC 1:0 (10-4 RR)
powyżej 11,5 RR, @1,95 Betsson
powyżej 12,5 RR, @2,55 Unibet
powyżej 13,5 RR, @3,40 Unibet


W meczach z udziałem Jets pierwsze co mi przychodzi na myśl to rzuty rożne, jest to obecnie chyba najbardziej overowa ekipa A-League w tym względzie, szczególnie jeżeli muszą gonić wynik, City nabija trochę mniej, ale gdy się mecz nie układa to też potrafią nabić sami dwucyfrową liczbę cornerów jak w meczu z Glory, ale za to pozwalają przeciwnikom na dość sporą ilość rzutów rożnych. Poniżej trochę statystyk z obecnej kampanii po nazwie drużyny ogólna ilość RR w spotkaniu, a w nawiasie rożne tylko tej drużyny.
Jets 19(9), 13(8), 8(4), 16(15), 14(4) i 19(13)
MC 13(4), 10(5), 12(4), 17(14) i 8(3).
Zarówno jedni jak i drudzy słabo wystartowali i okupują narazie dolne rejony tabeli dlatego liczę, że nikt tu nie będzie kalkulował i od początku tak jedni jak i drudzy rzucą się do ataku. Wyniku nie typuję, myślałem też, żeby pograć cornery tylko gospodarzy, ale po namyśle odpuściłem i zostałem przy ogólnej liczbie z tego względu, że zależnie od wyniku więcej cornerów nabije ta ekipa, która będzie gonić wynik, a że mecz może ułożyć się w dwie strony zostawiam sobie taki bufor bezpieczeństwa. Mam nadzieję, że szczególnie Jetsi pokryją większość linii, a brakujące cornery dołoży od siebie City.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +570
grendel 84,3K

grendel

Użytkownik
Witam w niedzielny poranek . Wczoraj nie za bardzo mi poszło dziś spróbujemy cos trafić z większym kursem , jak kolega wyżej pisał mecze tych drużyn przynoszą dużo rzutów rożnych więc grzech byłoby z tej opcji nie skorzystać , a więc montujemy takie ako
over 11 rzutów rożnych @1.9
wygrana Melbourne @2.37
over 3.5 gola @2.5
ako@ 11❌
Powodzenia i zieloności .
No jak nie idzie to nie idzie , dobrze że , na live udało się coś tam odrobić . Ale na rogach kolega
Waldi1979 Waldi1979 zgarnął cała pulę gratuluję .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
Ale City gra padake 3 mecz w pape !!!!!To jest druzyna ktora grala o majstra???tragedia
Post automatycznie złączony:

Janota kontra Furto??? ciekawie sie zapowiada mecz buki jako faforyta nieznacznie wskazuja WU ja w pre nie widze zadnej opcji zeby zlamanego grosza postawic pozatym kursy jak u kangorow lipa pocichu licze na jakis ov 2,5 po wczorajszych meczach apetyt rosnie a tu z rana zonk marne 1-0..zostaje poczekac i liczyc ze Filip ze dwie wyciagnie z siaty
edit:1 polowa za nami mecz moze sie podobac byla szansa na 1-3 w doliczonym.licze za CCM jeszcze o jedna sie pokusza
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +446
D 559

dobryx

Użytkownik
Siemka!
Ja w CCM - WU pograłem ,,na pałkę'' bez żadnej analizy overy rożnych. A może szczęśćie dopisze i siądze :)
Zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Gosford
Po @2,70 over 5,5 za drobne, trochę zostało czasu :) się rozstrzelali...
Edit
Tyle lat oglądam a league, ale to co sfrajerzyli Marynarze, o przepraszam Piraci dziś raczej w 93 min. dalej potrafi mnie zadziwić...
PS
No i dzisiaj (tak jak w sondzie przepowiadali) 2 jedynki były, w tym lamak, przypadek...?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
E 44,3K

emce15

Użytkownik
Witam, co prawda grałem tylko over na live z marnym kursem 1,58 ale Rozbitkowie to chyba zmieniają się w Piratów 😋 może to nie Jack Sparrow jeszcze ale znów wyciągnęli wynik🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +224
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Witam, co prawda grałem tylko over na live z marnym kursem 1,58 ale Rozbitkowie to chyba zmieniają się w Piratów 😋 może to nie Jack Sparrow jeszcze ale znów wyciągnęli wynik🙂
Zmiana sposobu gry, trochę więcej zgrania i mocno podbudowana psychika i okazuje się, że zespół który przez kilka ostatnich sezonów szorował po dnie i zapisał się w historii jako uczetnik meczu z największą ilością bramek, gdzie dostał lanie 2:8. Nagle prowadzi w lidze i potrafi ograć mistrza, wyciągnąć wygraną dwa razy pod rząd z zespolami, które walczą o mistrza... No cóż.. witamy w Australii - najlepszej lidze na świecie.

Tutaj nie ma co patrzyć na tabelę bo każdy może ograć każdego. Sezon, jak do tej pory, wygląda całkiem fajnie i może to przyciągnie trochę kibiców, a tym samym spowoduje jakieś odbicie w kursie, jaki obrała cała liga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
A tak calkiem z innej beczki....az czlowiekowi sie inaczej robi jak oglada mecz u kangorow ludzie na trybunach slonko swieci bez tych (zjebanych) masek cieszy nawet widok trenera zujacego gume niby glupie?a jednaak jak tego brak
 
Otrzymane punkty reputacji: +251
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zmiana sposobu gry, trochę więcej zgrania i mocno podbudowana psychika i okazuje się, że zespół który przez kilka ostatnich sezonów szorował po dnie i zapisał się w historii jako uczetnik meczu z największą ilością bramek, gdzie dostał lanie 2:8. Nagle prowadzi w lidze i potrafi ograć mistrza, wyciągnąć wygraną dwa razy pod rząd z zespolami, które walczą o mistrza... No cóż.. witamy w Australii - najlepszej lidze na świecie.

Tutaj nie ma co patrzyć na tabelę bo każdy może ograć każdego. Sezon, jak do tej pory, wygląda całkiem fajnie i może to przyciągnie trochę kibiców, a tym samym spowoduje jakieś odbicie w kursie, jaki obrała cała liga.
Jakby ktoś wymagał ode mnie przedstawienie 2 zespołów na czele tabeli po pierwszej części sezonu, to takiej konfiguracji bym nie przewidział :) a @ na to oscylowalby tak gdzieś około 50,0 :) I zobacz na dzielnych Piratów, odrabiają pecha z 3 lat teraz, Simon - 201 występów, ponad 50 goli a biega jak młodzieniaszek :) No i jak zdobędą "miszcza" to osobiście będę odszczekiwal fakt, że z takiej możliwości się wysmiewalem... Ale co tam, jestem gotów :)
Edit
W poniedziałek Sydney gra z Nixami, zgapiłem się i @ pospadały na gości. Miałem brać x2 po @ 2,20 lecz teraz widzę tylko 1,90...ślepa baba w karty nie gra... No nic do zobaczenia jeszcze składy, ciekawe, czy zobaczymy Bobo?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +412
E 44,3K

emce15

Użytkownik
Sydney - Nixi
Sydney ponizej oczekiwań narazie ale chyba każdy czeka, a może inaczej spodziewa sie, aż zaczną grać swoje. Możliwe, że długo oczekiwany przez forumowiczów, Bobo odwróci ich grę 😋 ja pomimo ich problemów gram standardowo ich over 1,5 bramki w meczu, kurs na to 1,75. Wiem, że typ na łatwiznę ale w poprzedniej kolejce już pokryta linia i mam nadzieję, że teraz też strzela
Sydney - Nixi over 1,5 bramki gospodarzy
Fortuna 1,75

Edit no dzisiaj jakoś się udało, Kosta się rozgrywa może 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +276
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
Tu na szybko z pracy żadnej niespodzianki nie widzę zwycięstwo gospodarzy i ov 2.5 bramki bym się nie pogniewał!!!No i nie gniewam się dwa razy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +249
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Live Sydney
Blues Sky vs Nix, nie wiedziałem wczoraj jakie będą sklady ale zaryzykowałem (choć za drobne) że Nix nie przegra tego meczu. Dnb po [/ICONMINUS][/ICONMINUS]2,75 jeszcze było... Teraz widzę, że Sydney nie za bardzo ma kim (oprócz młodego Wooda) z przodu straszy... Go Nix!
Edit
Kosta nie miał kiedy się przebudzić, Devlin opuścił boisko, źle to teraz wygląda :( ht 1-0...
Edit1
Nix w poprzeczkę, co jest? Czy oni zdobędą w końcu gola?
Edit2
Znowu banał o niewykorzystanych sytuacjach, jak się to kończy pokazał Kosta, 2-0, to raczej dobije Nixów... :(
Edit3
W doliczonym na 2-1 ale to za późno,Nix atakowali, strzelali ze 20 razy, Sydney kontrowało... Ft 2-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +145
zloty5o 87,1K

zloty5o

Użytkownik
Witam,na dzisiejszy mecz to tak naprawdę nie mam pomysłu żadnego Roar niby w gazie goście trudno coś o nich powiedzieć po paru kolejkach..liczyłem że już tu będzie min 10 propozycji ale kolega qowalsky jeszcze zapewne śpi hahaha nic pojedziemy z ov 1.5 dla Roar zobaczymy czy coś się wykluje.pozdrowienia smiem napisac ze w dzisiejszym meczu nastapila korucja:unsure:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
E 44,3K

emce15

Użytkownik
A ja dziś zostawiam over drużyny i daje zwykły over 2,5 w meczu. Roar faktycznie w gazie ale oni zawsze będą nie przewidywalni, wiec na wszelki wypadek, choć prawda jest taka, że po tym co ostatnio pokazują, to te 3 bramki sami powinni wpakować 😋
Roar - Macarthur over 2,5
Fortuna 1,68

edit. niby jednej bramki brakło, a tak na prawdę to brakowało o wiele, wiele więcej ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +277
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom