>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

E 40,5K

emce15

Użytkownik
Witam, w derbach Sydney, opieram swoje typy na grze gospodarzy. Mało overow narazie ale Ono nie zawodzą, mam nadzieję, że i dzisiaj również. Standardowo over gospodarzy +1,5 i over meczu 2,5. Kosta i Buhagiar dzisiaj z bramkami 😋
Sydney - WSW over gospodarzy +1,5 i over meczu +2,5
Fortuna 1,77/1.8

Edit. No nie tym razem Sydney 😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +111
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W derbach Sydney klasyczny remis wyszedł, jeszcze raz Wedrowcy postawili się Hegemonowi ligi. Kolejny raz widać brak Le Fondra. Nie ma go kto zastąpić. WSW mają ciekawą ekipę. I trenera, zaczynają grać jak Jets pod koniec sezonu. Tak, czy siak cieszy mnie, że poszedłem pod prąd :)
A w kolejnym meczu widzi mi się bts, obie ekipy z potencjałem, ale pre nie rzucam monet. Zostawiam sobie pojedynek City vs WU na live.
Ps
Grendel wiesz o co chodzi :) Idź pod prąd, idź pod prąd... KTF!
Edit live
Niby się dzieje po 15 min. Ale czystych sytuacji 0. Wstrzymam się z tym bts...
Edit
Bach 0-1 teraz żałuję :) Gospodarze nie mają wyjścia... No nic...
Pyk 1-1, taka sytuacja...
Edit2
Ft 2-1... Bts dość łatwo, overowcy zadowoleni ogólnie ok...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Gram w przerwie WU over 1.5 gola w meczu po @1.75. ❌Alternatywnie dnb po @1.95 można próbować. Goście bardziej mnie przekonują dzisiaj i mieli sporo fajnych akcji, wydaje mi się, że nie będzie dzisiaj dwóch meczy, które skończą się tym samym wynikiem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
majekx 733,4K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
City - WU live 47' 1:1
Gram un 3,5 - @1,67

Po prostu nie wierzę aby utrzymala się skuteczność z 1 połowy.. a i bramki trochę takie z niczego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +342
majekx 733,4K

majekx

Znawca A-League
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Na jutro - bo spotkanie o niemiłosiernie wczesnej godzinie jak dla strefy czasowej w PL...

Jets - Macarthur

Zastanawiam się nad tym meczem i patrzę na niego przez pryzmat spotkań c CCM. Najpierw CCM ograli Jets 0:1 - to pomyślałem, że Jets osłabiając się co sezon w końcu osiągnęli nie spotykany u nich niski poziom. Potem CCM ograli Macarthur 0:2 i to może jednak CCM jest tak mocne? Sam już nie wiem. Ale jak spojrzałem teraz to jeszcze oba zespoły grały z WSW. Macarthur ograli w debiucie w lidze zespół z Sydney 1:0. Jest w poprzedniej kolejce ulegli 1:2. Dziś przekonaliśmy się, że WSW wcale też nie jest jakieś mega słabe bo potrafiło urwać punkty SFC (tak wiem derby... ale jednak).
Pierwsze co mi przyszło do głowy na ten mecz - to Macarthur strzeli gola - ale tutaj jest kurs ubogi (~@1,3). I teraz dodatkowe pytanie - czy zespół gości będzie stać na strzelenie 2 bramek (~2,5) jeżeli tak, to powinni to spotkanie wygrać i na ten kierunek będę się skłaniał:

pobieram 2 - @2,85

Pytanie podstawowe - czy Jets strzelą gola? w Jets nie wierzę, ale obrona Macarthur też mnie nie przekonuje... czy strzelą 2 gole? wątpię. Dlatego większe szanse widzę w strzeleniu 2 goli przez gości niż przez gospodarzy (jeżeli będzie tyle bramek) a na win gości jest już fajny kurs.

Do tego dla drobnego zabezpieczenia - HT - X - @2,12
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +491
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dobrze majekx kminisz. On The paper tak to teoretycznie wygląda. Bulls to miała być nowa jakość ale póki co słabo wyglądają. Mnie to nie dziwi, ciężko zgrać całkiem sobie obcych ludzi w sprawny mechanizm, team w tak krótkim czasie. Kiedyś odpala ale czy to będzie jutro?
Jetsi po zawirowaniach, widać że kłopoty się na nich odbijają. Kolejny raz okradzeni/osłabieni zdani na konsorcjum klubów, które przejęły ich utrzymanie.
Dla mnie ten mecz to jednak no bet. Właśnie z powyższych powodów. W Newcastle wszystko się może zdarzyć. Może popatrzę i coś mnie natchnie. A może Wy coś dopowiecie o tym meczu?
 
Otrzymane punkty reputacji: +227
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jets - Macarthur 1-2 (4-4 RR)
powyżej 11,5 RR, @2,35 Unibet / @2,15 forBET
Jets powyżej 5,5 RR, @2,16 Unibet


Ciężki mecz do typowania, teoretycznie bardziej skłaniałbym się do wygranej gości, ale czy Jetsi przegrają 3 kolejne spotkanie? Dlatego typowanie 1x2 odpuszczam sobie, a skupię się na rzutach rożnych, Trochę statystyk z obecnego sezonu, do tej pory w meczach Jets padło kolejno (w nawiasie RR tylko danej ekipy) 19 (9) i 13 (8) cornerów, natomiast beniaminek rozegrał o jedno spotkanie więcej i w ich meczach było 9 (5), 10 (7) i 13 (6). Ogólnie liczę, że Jetsi powalczą o pierwszą wygraną w sezonie, nie mam pojęcia czy im się to uda, ale trochę rożnych liczę, że nabiją, a i goście dołożą coś od siebie. Ogólnie liczę, że powinny wejść również wyższe linie proponowane przez buki, ale dla bezpieczeństwa próbuję tak.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +372
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Jets - Macarthur
powyżej 11,5 RR, @2,35 Unibet / @2,15 forBET
Jets powyżej 5,5 RR, @2,16 Unibet


Ciężki mecz do typowania, teoretycznie bardziej skłaniałbym się do wygranej gości, ale czy Jetsi przegrają 3 kolejne spotkanie? Dlatego typowanie 1x2 odpuszczam sobie, a skupię się na rzutach rożnych, Trochę statystyk z obecnego sezonu, do tej pory w meczach Jets padło kolejno (w nawiasie RR tylko danej ekipy) 19 (9) i 13 (8) cornerów, natomiast beniaminek rozegrał o jedno spotkanie więcej i w ich meczach było 9 (5), 10 (7) i 13 (6). Ogólnie liczę, że Jetsi powalczą o pierwszą wygraną w sezonie, nie mam pojęcia czy im się to uda, ale trochę rożnych liczę, że nabiją, a i goście dołożą coś od siebie. Ogólnie liczę, że powinny wejść również wyższe linie proponowane przez buki, ale dla bezpieczeństwa próbuję tak.
Widzę, że już nie muszę sie produkować bo dokładnie te same typy chciałem podać:D. Rożne na Jets też mam pograne over 5,5 tyle, że ja zagrałem ogólny over rogów 10,5, a nie 11,5 po kursie @1.82, teraz widze, że już jest @1.58 więc nie do gry - przynajmniej ja nigdy nie gram takich niskich kursów solo. Powodzenia!

Nie ma rożnych😩.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Newcastle
Kilka minut i 0-1, ładna bramka gości, a przed chwilą Jetsi domagali się karnego. Oj pecha mają gospodarze...
Edit
Szybka kontra i 1-1, ale Var i zostało 0-1.Oj Jets... Wiatr w oczy.
Over 1,5 ht pobieram po @ 2,0 za drobne... KTF!
Edit1
Rożny, główka i 0-2, szybko poszło :)
Edit2
Fajnie grają Jetsi z tym, że gole strzelają Bulls. Tu nie zdążyłem podać ale overa 2,5 po @ 2,1 dobrałem licząc na Jets i się nie pomyliłem. Szybka kontra i 1-2 po bilardzie pod bramką gości. Fajny mecz, nie żałuję, że ranek zarwany :)
Edit3
Ht 2-1 oby 2 pol. też obfitowała w gole.
Edit4
10 min. 2 pol a Panowie piłkarze obydwu drużyn solidarnie zmarnowali po 100-ce...
Edit4
77 min za nami, symbolicznie spróbuje wycisnąć coś jeszcze z tego spotkania.
Over 3,5 po @ 2,0...
Edit5
Brzydka gra w końcówce, dużo fauli, waga meczu dla obu teamów spora, Jetsi biją niechlubny rekord przegranych...
Edit6
W 94 min. ręka w polu karnym Bulls (nie pierwsza w tym meczu) sędzia ślepy, spółdzielnia przeciwko biedakom z Newcastle jak nic. Biednemu wiatr w oczy. A nieźle Jets grali. W nagrodę mają dno tabeli... A za protesty żółtko... Jakbym był trenerem, to nie wiem co bym powiedział chłopakom w szatni po takim meczu. Klub oje... y z kasy, piłkarze przed sezonem podkupieni, trener spierd... do konkurencji, bramka zabrana w 1 poł. (choć tam był spalony), okazji pierdylion, ze 2 karne po rękach rywali, a sędzia nic... A do tego trener tymczasowy. Dobra, powiedziałbym tak: Panowie, gorzej być nie może, pozostaje odbicie od dna. I cytat z klasyka. W następnym meczu parówki do góry i golimy frajerów. A w tle napierdziela Sabaton 40:1 :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +464
E 40,5K

emce15

Użytkownik
To co próbujemy +3,5, ja chyba tak tylko poczekam na wyższy kurs, narazie 1,62

Edit,. A tu jeszcze piszecie, że okazję sa😋
Edit. Zagrany over za 1,74 to, aż takie tam przekrety
 
Ostatnia edycja:
E 40,5K

emce15

Użytkownik
CCM-WSW
Ciąg dalszy przygód gospodarzy, narazie płyną dobrym kursem i dlatego próbuję podwójna szanse 1-1. Trochę pomijam grę gości, bo źle nie wygląda ale lider może być tylko jeden😋
Pewnie jak widać typ dla zabawy i proszę się nie sugerować za bardzo
CCM-WSW podwojna szansa 1-1
Fortuna 2,34

Edit. A tak dobrze sezon zaczęli hehe
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM vs WSW
Kolejny mecz zagadka. Czy zobaczymy Rozbitkow, czy podbudowanych 2 zwycięstwami Marynarzy? A Wedrowcy, po remisie z Sky Blues polegną w Gosford? U gospodarzy na ławce pojawił się Urena, w składzie gości jest Gordon (pewnie będą gwizdy bo to były Mariners), oba zespoły w optymalnym zestawieniu.
Osobiście nie wierzę w gospodarzy, wygrali 2 mecze, ale mnie nie zachwycili.Poza tym nie po to goście budowali "potęgę" na ten sezon, aby dostać baty w Gosford. Tak, czy siak dla mnie live będzie wymiernym dowodem jak się sprawy mają. Może coś rzucę wtedy...
Edit
Nudy, kopanina, x ht po @ 1,75 za drobne...
Kopanina, nudy... :)
Edit2
2 pol ten sam obraz, x po @ 2,35 symbolicznie, bo to nieprzewidywalne zespoły...
Edit3
Ft 0-1, Muller dał 3 pkt. Wędrowcom, wszystko wraca do "normy" ... choć remis "bylby" sprawiedliwszy. Jak ktoś chciał to mógł zamykać, ja przy symbolicznych "zetonach" tego nie robię... Nie wierzyłem w gospodarzy i choć co do nich się nie pomyliłem...
Tak to wyglądało.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +437
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ccm-Wsw

Typ CCM 1 HT
Kurs 3.65 @ Totolotek

Ostatnie 2 spotkania to brameczki CCM pod koniec 1 części więc idąc tym tropem liczę na taktykę pełnej puli od początku meczu. Też lecę na fali entuzjazmu z CCM. Zobaczymy jak nas zweryfikują Wędrowcy. Też chyba widzą co się dzieje , może jednak pozwolą na coś więcej gospodarzom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Męczarnia dla oczu te pierwsze 20 min. Brak pomysłu , nudna, monotonna gra. Przez obrońcę i do bramkarza a jak przyspiesza to laga do przodu i strata. Do niczego nie prowadząca wymiana nieustanna podań w obronie. Widać uczą się od "najlepszych" Z Europy hehe. Jak ja to nazywam "meczenie buly".
WSW gdy przyspieszaja wyglądają na pewno lepiej na ten moment. Ale jeśli nie zobaczymy tutaj gola do przerwy to mecz się nie rozkręci
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ale wtopa w koncówce meczu, piłki nie umieli wybic poza pole karne...Wiecej akcji miał CCM ale jak sie nie strzela to sie potem traci glupio i Taki Muller wpada w pole karne i kopie z 7 m pilke odbita od obroncy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +113
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro 2 mecze, oba nie dla mnie więc krótko :
Jets vs Roar - gospodarze 3 mecze w pape, co się z nimi dzieje już pisalem. Goście nieprzewidywalni, ostatni mecz rozegrali 2 stycznia. Na live mnie nie będzie. No bet...
Glory vs Reds - gospodarze ostatni mecz w grudniu (AFC), goście 3 stycznia. Aktualna forma? No właśnie... I j. w. live mnie nie będzie więc pass...
Oczywiście jako kibic chciałbym widzieć bts-y i bramki. No tak, ale "chciejstwo" a życie to wiadomo.
Wobec powyższego zostawiam Panom pole do popisu :)
Edit
I super, odpowiednio 1-2 oraz 5-3, wszystko było :) jak trzeba...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +291
majekx 733,4K

majekx

Znawca A-League
Przez te nadrabianie zaległości w tygodniu uciekł mi dzisiejszy mecz. Na jutro już piszę, bo nie wiem jak będę miał czas

Jets - Roar

Pierwsza myśl i idę w jej kierunku:

ov2,5+bts - @1,95

Jets coś tam gra ale ma cały czas wiatr w oczy... i zawsze coś przeszkadza. Ale zawsze coś tam strzeli, więc może tym razem uda się wygrać? Tego się nie odważę postawić, ale żeby wygrać muszą strzelić ze 2 bramki. Roar - zaczęli od porażki z City, ale potem można powiedzieć pokazali szkołę Victory. W tym meczu mogą mieć wiatr w żaglach i powalczyć o kolejne 3 punkty - zwłaszcza, że okazja na ogranie Jets na wyjeździe jest doskonała. Liczę na fajny mecz z bramkami z obu stron... a kto wygra? niech wygra lepszy.

Drugi mecz to ja już opiszę jutro... Pierwsze spotkanie Glory... więc pozostawiam sobie na typowanie na live albo przed samym meczem.... Perth niewiadoma, ale kadra na papierze całkiem fajna. Adelaida - w gazie po wygraniu z City i z szansami na objęcie prowadzenia w lidze. Skłaniam się na gości... no ale muszę najpierw zobaczyć składy na mecz, a jeszcze lepiej co będzie grało Glory.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +320
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Perth jak wy mnie teraz zaimponowaliscie;) pierwszy mecz i od razu leją:) i ja to szanuje;) Keogh wrócił, Fornarnoli z golem, druga linia z golami:) pięknie:)

5:2. Dla Adelajdy strzela 16latek, wchodzę „w smyka” a tam ze on juz w zeszłym sezonie strzelał. Czyli jako 15latek. Kurka umknęła mi taka ciekawostka.
majekx majekx, qowalsky6 qowalsky6 orientujecie się czy to jakiś rekord jesli idzie o najmłodszego strzelca w Aleague?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
Do góry Bottom