>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Powitac wszystkich w dzisiejszym meczu mam nadzieje ze bedzie sie dzialo i piekny over bedzie zaliczony,Blue Sky maja zapewnione 1 miejsce w top 6 wiec graja na luzie Adelaide piekny mecz zagrala z Glory wiec morale wysokie stad sklaniam sie pod typ Adelaide [email protected] Adelaide over 5.5 korkow @1.98 Blue Sky moze cos doloza wiec over [email protected] i over 3.5 @2.55 i na koniec juz za drobne i dla sportu Le Fondre @1.89 i]McGree @2.90 kropnom brame powodzenia
Jednym slowem TRAGEDIA marny btts na live pograny o marnym kursie wszedl i bramka za drobne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Adelaide - Sydney

ostatnio dwa kupony w plecy, to jutro wymyśliłem chyba bezpieczną opcje, a mianowicie "strzelanina" w Adelaidzie :) ale tylko over 2,5 choć prawdopodobnie spróbuje 3,5. Gospodarze miejmy nadzieje podtrzymają passe z poprzedniego meczu, nastrzelali aż miło :), a grać warto bo WU gubi punkty. Natomiast o Sydney już mówiliśmy, że będzie dobry skład ale chęci może mniejsze, choć czas, żeby Le Fondre czy Barbarouses wreszcie coś ukuli.

Adelaide - Sydney ov2,5 / ov3,5??
fortuna 1,74 / 2,81??
ja to samo poszedłem. Myslalem o obie strzelą i powyżej 2,5. Ale skusiłem się na overy. Kosta siedzi, a w jego miejsce młodzieniec. Niech mu się chce;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ale jajca - dzisiej wszyscy w dupala. Mi tyż nie za zbytnio te rożne poszły - tylko over 10,5 na plus, a reszta w pape. Łeee tam, zepsuła sie ta Australia - ani to goli nie naszczelają, ani to rożnych nie natłuką tyle ile by powinni... Kurza stopa! A szkoda szczempić ryja XD
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ale jajca - dzisiej wszyscy w dupala. Mi tyż nie za zbytnio te rożne poszły - tylko over 10,5 na plus, a reszta w pape. Łeee tam, zepsuła sie ta Australia - ani to goli nie naszczelają, ani to rożnych nie natłuką tyle ile by powinni... Kurza stopa! A szkoda szczempić ryja XD
Jest szansa, że zmienisz styl pisania? „Byndzie, szczelom, szczempić.” Naprawdę widzę wielu trolli i „smieszkow” na chacie na fortunie, tu miałem nadzieje na jednak bardziej „dorosłe” wpisy. I uprzedzając - nie mam kija w dupie, znam się na żartach, ale te mnie nie śmieszą.
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Jest szansa, że zmienisz styl pisania? „Byndzie, szczelom, szczempić.” Naprawdę widzę wielu trolli i „smieszkow” na chacie na fortunie, tu miałem nadzieje na jednak bardziej „dorosłe” wpisy. I uprzedzając - nie mam kija w dupie, znam się na żartach, ale te mnie nie śmieszą.
Ale to nie ma nikogo śmieszyć XD Bym chciał rozśmieszać ludzi to zostałbym komikiem, a pisze tak bo mam w danym momencie dobry humor, a jak Ci to przeszkadza to sorry - nie musisz czytać moich postów przecie XD
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ale jajca - dzisiej wszyscy w dupala. Mi tyż nie za zbytnio te rożne poszły - tylko over 10,5 na plus, a reszta w pape. Łeee tam, zepsuła sie ta Australia - ani to goli nie naszczelają, ani to rożnych nie natłuką tyle ile by powinni... Kurza stopa! A szkoda szczempić ryja XD
Nie jest to powód do chwały ale u mnie zwrot nastąpił :) Uważam, że 12 min. dla Kosty, to było mało, a Sydney i 3 porażka? - nie kupowałem tego kierunku.
Co do popisów literackich, to nie będę się wypowiadał choć miło by było przeczytać coś, co napisane zostało nie tylko z humorem, ale i w języku polskim :)
Natomiast ze swojej strony bardzo proszę o to, by zachować poziom w tym dziale. I tyle. Pzdr...
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
E 40,5K

emce15

Użytkownik
WU - WSW
To dzisiaj powtórka z rozrywki WU wygrywa i zbliża się do play offów ale czy na pewno. Ja pogram ov 1,5 gospodarzy. Berisha i spółka pomijając ostatni mecz potrafili coś postrzelac. WSW już od dawna mi się nie widzą, więc mam nadzieję, że nie będą przeszkadzac😋

WU - WSW ov. 1,5 gospodarzy
Fortuna 2,12
 
Otrzymane punkty reputacji: +255
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
WU - WSW
To dzisiaj powtórka z rozrywki WU wygrywa i zbliża się do play offów ale czy na pewno. Ja pogram ov 1,5 gospodarzy. Berisha i spółka pomijając ostatni mecz potrafili coś postrzelac. WSW już od dawna mi się nie widzą, więc mam nadzieję, że nie będą przeszkadzac😋

WU - WSW ov. 1,5 gospodarzy
Fortuna 2,12
Wiesz, Melbourne z Sydney raczej się nie kochają. Jedynka to może i dobry kierunek, ale dla mnie raczej live zostaje... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +89
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

dziś sobie zagram to co ostatnio w meczu WU się nie udało.
Bramka Berisha - @2,6
Bramka Burges - @4,3

Ostatnio WU nic nie strzeliło, więc typy przepadły z kretesem, ale WSW ostatnio straciło 3 gole w meczu z Perth. Mam nadzieję, że dziś bramki będą, będą to bramki dla WU... a wtedy to już jestem w połowie drogi do sukcesu, bo kto ma strzelać jak nie Besard.. a może i strzeli Burges, który miał fajną serię 3 meczy i 5 bramek, przerwaną przez zawodników z Newcastle.

/edit

Powoli pojawiają się składy:




Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +228
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzień dobry,

dziś sobie zagram to co ostatnio w meczu WU się nie udało.
Bramka Berisha - @2,6
Bramka Burges - @4,3

Ostatnio WU nic nie strzeliło, więc typy przepadły z kretesem, ale WSW ostatnio straciło 3 gole w meczu z Perth. Mam nadzieję, że dziś bramki będą, będą to bramki dla WU... a wtedy to już jestem w połowie drogi do sukcesu, bo kto ma strzelać jak nie Besard.. a może i strzeli Burges, który miał fajną serię 3 meczy i 5 bramek, przerwaną przez zawodników z Newcastle.

/edit

Powoli pojawiają się składy:




Pozdrawiam.
Ja mam nadzieje, że Filip się wykaże i fajnie by było jakby Pain popisał się ofensywną grą na skrzydle. Docenialem go jako jeszcze gracza Marynarzy, oby się popisał... A co będzie? Tego najstarsze kangury nie wiedzą...
Edit
Ft 5-3, Besart strzelił, Pain asysta wcześniej zaliczona, jest ok...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
E 40,5K

emce15

Użytkownik
qowalsky6 o tym nie przeszkadzaniu to miałem na myśli, że nie będą mi przeszkadzać w wygranym kuponie😋, bo wiadomo, że grać będą
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
A jo dzisiej tak skromnie se zagram over 2,5 + over 4,5 rr WU @3.20 i nic wincyj. Ni mom za dużo pomysłów na ten mecz, a i rożnych tyż nie jestem pewien, ale jak piszecie, że Western United ma szczelać to może te pińć cornerów dostarczą.

Kurza stopa, ale jadą z tematem - siadło i to z nawiązką. Elegancko!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WU - WSW 5:3 (Berisha 19 min)
obie strzelą, @1,62 Unibet
Berisha strzeli, @2,35 Unibet


Mecz ostatniej szansy dla WSW jeśli chodzi o playoffy, szanse mają już tylko matematyczne, WU z racji dwóch rozegranych mniej spotkań w teorii szanse na wejście do top 6 znacznie większe, więc powinno im bardziej zależeć, idę więc w bramki jednych i drugich oraz popieram majekx majekx i próbuję gola Besarta, jeżeli WU poważnie myśli o PO to ich najlepszy strzelec powinien mieć okazję, po restarcie jeszcze bramki nie zdobył, a jeżeli dobrze pamiętam to strzela on również karne w ekipie beniaminka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +215
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Over 1,5 gospodarzy 2,36 i za mniej 2,5 - 5.5. Fortuna. Niech się dzieje. Są Wasi strzelcy: i Berisha i Borges ale i strzelcy w WSW dlatego dodam za drobne 3,5 w meczu - 3,1. No co? Niech konto rośnie przed liga mistrzow :)

Edit live: 20 minuta 2:0. Powtórzę się ale „aj low dis gejm”:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
No to dziś chyba są wszyscy zadowoleni. Fajny meczyk, bramki były, wygląda na to, że ostatni kwadrans to bez bramkarzy grali ;)..
chyba wszyscy dziś na zielono. Wychodzi na to, że jak chcą to potrafią.
Gratuluje dzisiejszych typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No to dziś chyba są wszyscy zadowoleni. Fajny meczyk, bramki były, wygląda na to, że ostatni kwadrans to bez bramkarzy grali ;)..
chyba wszyscy dziś na zielono. Wychodzi na to, że jak chcą to potrafią.
Gratuluje dzisiejszych typów.
No dzisiaj nie dość ze rogi znowu, tak jak wczoraj, to jeszcze wszystkie overy świata. Gospodarzy, gości, ogólnie:) a i strzelców trafiliście :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
Do góry Bottom