>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Kurła ni mo rożnych, ni mo goli i w o ogóle ni mo nic... Niech żyje Kononowicz w takim razie XD
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kursy na Sydney FC już na poziomie 2,45 - 2,50, Pan Li nie dzwoni... Chciałbym to widowisko zobaczyć ale nie dam rady więc pass...
PS Skład Sydney podstawowy więc nie wiem :) o co chodzi...
No i wyszło "klasyczne" Roar, swego czasu przesladowaly mnie "chore" wyniki z ich udziałem, taka klątwa qowala :) Pass to był dobry wybór, kusilo mnie hazardowe rzucenie na over pod koniec, ale się powstrzymałem... Nie oglądam, to nie rzucam monet... A Sydney? Słabo tak nie wygrywać przed PO, jak już to mogły grać rezerwy przecież...
 
Otrzymane punkty reputacji: +201
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Adelaide zawodzi ostatnio w temacie rzutów rożnych winc dzisiej zagram w stronę City - over 5,5 rr MC @1.75 i over 6,5 rr MC @2.43 i jeszcze rożne w meczu - over 10,5 @1.81 i over 11,5 @2.33 . Wyższe linie se daruje bo ostatnio różnie to bywa i cinszko przewidzieć - na live się zobaczy ewentualnie.
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
City-Adelaide mecz z pozoru łatwy City win i część...Ale nie nie Adelaide gra ostatni swój mecz jeżeli myśli o graniu dłużej to musi ten mecz wygrać i dzwonić do pana Li żeby świeżakom wybił z głowy chęć awansu..Zobaczymy jak to się potoczy bo jak widać nawet u kantorów zaczęły się w.........kto ma wygrać przegra itd...Dosc beblania Adelaide over 1.5 gola i drugi typ Adelaide over 5.5 rogala
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
majekx 751,8K

majekx

Znawca A-League
Dziś spotkanie zespołów, które o coś walczą. Dlatego mecz powinien być szybszy i tym samym mam nadzieje na bramki.

City - Adelaide

1+ov2,5 - @2,62
ov2,5+bts - @1,73

Co oba zespoły osiągną w przypadku wygranej - Obywatele będą mieli zagwarantowane 2 miejsce, Adelaide będzie miała miejsce w playoffach.
Czy remis coś daje? chyba tylko City, bo oni mają jeszcze jeden mecz przed sobą. Podsumowując - mam nadzieję dziś na klasyczną Australię z bramkami po obu stronach i grą do ostatniego gwizdka.
Post automatycznie złączony:

Czy obu ekipom nie wystarczy dzis remis za 3.80?
Na pewno nie Adelaidzie.

dzwonić do pana Li żeby świeżakom wybił z głowy chęć awansu
W przypadku wygranej Adelaida może awansować na 5 miejsce i wyprzedzić Perth. Ostatni mecz WU jest z Perth... więc WU może wejść do fazy playoff kosztem Glory a nie Adelaidy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
E 43K

emce15

Użytkownik
City - Adelaide

Hmm jedyny pomysł to over 2,5 ale kurs słaby na taka opcje. Z btts-em jak ktoś wyżej wspomniał, trochę lepiej. Nie wiem, może i faktycznie będą dzisiaj strzelać, to +3,5 Maclaren z jednej strony, a z drugiej McGree, Halloran i Opseth, kurde chyba sam się przekonałem do tego typu, gram 😋

City - Adelaide ov3.5 . Ohoho trafiło się 😋
Fortuna 2.4
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Wczoraj chłopaki dali popalić... oby dzisiaj dali zarobić. Co do goli napisaliście już wszystko, ja natomiast skupię się na rogach, które uważam że też warto ruszyć. Nie ma linii przedmeczowych na fortunie, ale mam nadzieję, że wejdą na "lajfie":) Melbourne po wznowieniu 10 rogów nabitych przeciwko Sydney. Adelajda 4,4,6,6 (swoja drogą jedni zagrali 1 mecz a drudzy już 4 od lipca.). I tak myślę, że można by zrobić jakiegoś dubelka z golami. Rzucam tak przedmeczowo, jak będą składy i już pojawi się LIVE to dodam coś konkretniejszego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
E 43K

emce15

Użytkownik
Wczoraj chłopaki dali popalić... oby dzisiaj dali zarobić. Co do goli napisaliście już wszystko, ja natomiast skupię się na rogach, które uważam że też warto ruszyć. Nie ma linii przedmeczowych na fortunie, ale mam nadzieję, że wejdą na "lajfie":) Melbourne po wznowieniu 10 rogów nabitych przeciwko Sydney. Adelajda 4,4,6,6 (swoja drogą jedni zagrali 1 mecz a drudzy już 4 od lipca.). I tak myślę, że można by zrobić jakiegoś dubelka z golami. Rzucam tak przedmeczowo, jak będą składy i już pojawi się LIVE to dodam coś konkretniejszego.
A propo rogów, wczoraj chyba na live nie było do obstawienia, na fortunie?
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
A propo rogów, wczoraj chyba na live nie było do obstawienia, na fortunie?
Chyba nie. Nie wiem jak oni to robią. na jednym jest na drugim nie. Jeden mecz transmitują drugi nie. Juz abstrahując od Australii, wczoraj dogrywka Manu-Kopenhaga a do obstawienia seria rzutów karnych. To dostępne buki to jednak dno. Szkoda, że całoroczny zniknął. No ale tu nie o tym:) Liczę, że dziś rynki na rogi będą:)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej. Skusilem sie jednak dzis u jednego Chorwackiego buka o nazwie 'Hattrick PSK' na bts 1 HT @ 4.10 .skoro Adeleida ma tu wygrac to wjada od poczatku.wysoki kurs 4 fun only. Miłego ogladania.
2-0 :mad:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
City-Adelaide mecz z pozoru łatwy City win i część...Ale nie nie Adelaide gra ostatni swój mecz jeżeli myśli o graniu dłużej to musi ten mecz wygrać i dzwonić do pana Li żeby świeżakom wybił z głowy chęć awansu..Zobaczymy jak to się potoczy bo jak widać nawet u kantorów zaczęły się w.........kto ma wygrać przegra itd...Dosc beblania Adelaide over 1.5 gola i drugi typ Adelaide over 5.5 rogala
Dolozylem nie wiem czy mądrze btts 1 połowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
A jo jeszcze takie combo se walne for fun: over 2,5 + over 6,5 rr MC + over 1,5 karki MC + Maclaren szczeli gola @9.50. Można się pobawić :)

Kurza twarz wszystko siadło oprócz cornerów dla City, gdyby nie czerwona kartka może by ogarnęli nie wiadomo. Nauczka na przyszłość żeby do takich "wariatów" dawać over rogów na mecz zamiast na drużynę.
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dobra mamy lajfa:)
10,5 roga i 2,5 bramki ako 2,62 - fortuna:)

Live - 5 minuta, 4 faule i żółtko:) walczą!:)

36 minuta i 1:0. 3 rogi Melbourne. No są bardziej zdecydowani, Adelajda sobie tam klepie przy bramkarzu, a gospodarze atakują.

40 minuta, wywołałem gości to tablicy. ładny strzał i mamy rożny, z którego nic nie wynikło:)

42 minuta szybka akcja po rożnym adelajdy i mamy 2:0:) Maclaren z golem:)

45 minuta 2 rożne dla gości. (3:3 w rożnych)

50 minuta, Maclaren słupek. bramkarz nawet się nie ruszył.

66 min. Adelajda atakuje z czego kompletnie nic, absolutnie nic nie wynika. Melbourne kontruje. Nawet strzelili, ale spalony.

68 min. Idiotyczny i groźnie wyglądający faul.City Czerwo.

76. Ade to takie fujary ze jestem w szoku

78 min Opseth z karnego i mamy 2:1 W roznych 3-7 adelajda.

80 min idealna szansa na 2:2, ale Adelajda swoje:) rożne 3-8

90 minuta 2:2. ładny strzal. Ade nie schodzi z połowy City. Wcześniej była kontrowersja apropos kolejnego karnego dla Ade, ale nie gwizdneli:)

koniec:) 2:2 Adelajda była tak nieporadna, zwłaszcza te strzały z mocną pięciolatka. City po kartce totalnie zdominowane.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Czołem Waszmoscia, nie mam niestety czasu i możliwości obejrzenia tych zawodów, dajcie proszę opis tego co się dzieje. W 2 słowach choćby, może być po ht np. :)
 
Do góry Bottom