>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

E 43K

emce15

Użytkownik
Perth - Victory

Trochę na łatwiznę ale poprostu daje over 2.5, będę w pracy, więc jakiś "łatwy" typ 😋 Victory traci, aż milo a sam coś strzela. Natomiast Perth, wiadomo w teorii zwycięstwo z "prostym" przeciwnikiem i play offy gotowe.
Będzie dobrze 🙂

Perth - Victory ov 2.5
Fortuna 1.67
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Dzisiej powinno być "easy peasy" - ja gram over 2,5 + btts @1.92, over 3,5 @2.50, Perth Glory over 2,5 @2.75 i za mniejszą stawkę over 4,5 @4.50 i to wszysko. Dziękuję za uwage.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Glory-Victory
Niby prosty mecz a moze wcale takim nie byc,faworytem tego meczu napewno jeste Glory buki tak wysrubowaly kursy ze strach na niektore zdarzenia patrzec..Jeden punkt brakuje ekipie Perth do zapewnienia sobie miejsca w top 6 i bez problemu powinni go dzisiaj zdobyc stad typy w kierunku gospodarzy handi [email protected] Fornaroli Bruno strzeli [email protected] reszta live zostaje pozdrowienia i GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Glory vs MV, live jest 0-1...
Jakbym miał obstawiać kto strzeli dla gości to byłby to Rojas :) Glory o krok od top 6, niby łatwo, lecz grają w Sydney, h2h też ostatnio bez szału, MV chcą się po porażce z Rozbitkami28 zrehabilitować, co z tego wynika? Bts "powinien" być formalnością, ja dla sportu za drobne pobieram 1x po @ 1,8.... Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Edit
Ft 0-4, nie jestem fanem teorii spiskowych, ale ten mecz nie był ok. Kto oglądał ten wie. Przy 0-1 myślałem że Popovic da chłopakom reprymendę i się ogarną. Nic z tych rzeczy, i to w najmocniejszym składzie.... Drobne w piach to nie tragedia, ale postawa Glory to shame do kwadratu... Minus i oby w play offach spotkała ich kara...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Glory vs MV, live jest 0-1...
Jakbym miał obstawiać kto strzeli dla gości to byłby to Rojas :) Glory o krok od top 6, niby łatwo, lecz grają w Sydney, h2h też ostatnio bez szału, MV chcą się po porażce z Rozbitkami28 zrehabilitować, co z tego wynika? Bts "powinien" być formalnością, ja dla sportu za drobne pobieram 1x po @ 1,8.... Zobaczymy co z tego wyjdzie...
Albo poszła taka masówa, że się jeszcze może okazać, że Perth nawet jednego nie strzelą... Oby nie bo sam na live dołożyłem na over 2,5 i over 1,5 dla Perth Glory. Coś szybko zaczęły te kursy rosnąć - jak na moje oko to za szybko kurza stopa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Polak mądry po szkodzie. Jako ze jestem na urlopie to nie wstałem „w porę”, a przeważnie z graniem czekam do składów. Natomiast patrzyłem wczoraj kursy, no takie kwoty na Melbourne to nieporozumienie. Wiem ze to dziadostwo w tym sezonie ale tez bez przesady. Korciło over 1,5 gości i podwójna szansa czyli Melbourne wygra polowe albo mecz, ale wiecie co?:) nie poszło nic, bo za późno wstałem:). Szkoda cholera, ale jak to mówią „kto rano nie wstaje, temu pan Bóg nie daje”:)

Live: o matulu 0:3 72 minuta 😳
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Polak mądry po szkodzie. Jako ze jestem na urlopie to nie wstałem „w porę”, a przeważnie z graniem czekam do składów. Natomiast patrzyłem wczoraj kursy, no takie kwoty na Melbourne to nieporozumienie. Wiem ze to dziadostwo w tym sezonie ale tez bez przesady. Korciło over 1,5 gości i podwójna szansa czyli Melbourne wygra polowe albo mecz, ale wiecie co?:) nie poszło nic, bo za późno wstałem:). Szkoda cholera, ale jak to mówią „kto rano nie wstaje, temu pan Bóg nie daje”:)
Ale wiesz co? Następnym razem staraj się takie rzeczy pisać przed meczem to może chociaż ktoś skorzysta bo w trakcie i po fakcie to lepiej nic nie pisać😉.
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Tak jak przypuszczałem - za duża masówa poszła. Przecież te kursy na początku meczu tak szybowały jakby gospodarze jakąś czerwoną kartke dostali...
 
E 43K

emce15

Użytkownik
Niby kupon trafiony ale mecz całkiem inaczej sobie wyobrażałem, co zresztą widać po typach w konkursie 😋 Jak widać dobry mecz został wybrany 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Glory-Victory
Niby prosty mecz a moze wcale takim nie byc,faworytem tego meczu napewno jeste Glory buki tak wysrubowaly kursy ze strach na niektore zdarzenia patrzec..Jeden punkt brakuje ekipie Perth do zapewnienia sobie miejsca w top 6 i bez problemu powinni go dzisiaj zdobyc stad typy w kierunku gospodarzy handi [email protected] Fornaroli Bruno strzeli [email protected] reszta live zostaje pozdrowienia i GL
😨 co tu pisac
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
E 43K

emce15

Użytkownik
Brisbane - Sydney

Juz nie pamiętam ktory z naszych ekspertow, wspominał o Sydney, że sporo słabych meczy i musi coś ruszyć. To w tym właśnie meczu próbuję daje over 1,5 bramki Sydney. Strzelać ma tam kto, a trzeba się rozruszać, bo nie długo znów przerwa na czas play offow. O Brisbane nie wspominam, bo poprostu to typ na przełamanie gosci. Lecimy z tym

Brisbane - Sydney over 1,5 goscie. No coz
Fortuna 1,99
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Po przerwie w meczach z udziałem zarówno Sydney FC jak i Brisbane Roar pada dość dużo rzutów rożnych dlatego też idę dzisiaj w stronę cornerów i gram over 10,5 rr @2.16, over 11,5 rr @2.88 i over 12,5 rr @4.00. Jak będzie ku temu okazja to live coś na pewno dołoże.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +28
majekx 742,8K

majekx

Znawca A-League
Witam.... zastanawiam się nad spotkaniem Roar - SFC... i jak na razie pustka.. Niby SFC o nic nie gra, ale nie wiem o co gra Roar. Jak patrzę na tabelę to teoretycznie może zagrać z każdym, więc nie ma co patrzeć z kim najlepiej im się gra. Gole... też jakoś tego nie widzę, Roar nie szaleje z golami.

Zagram sobie rekreacyjnie win SFC - a może będą chcieli się pożegnać efektownie z rundą.:

Road - SFC - 2 - @2,27

Ale , że to Brisbane - to stawka naprawdę symboliczna.


Składy na dziś:


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +103
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Sydney powinno zacząć w końcu wygrywać, bo mają pewne pierwsze 1 przed play off, ale tyle spotkań bez wygranej to w końcu zapomną jak to wygrywać i w play off może być słabo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +103
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Tak jak piszecie, Sydney od 3 spotkań bez wygranej. Czas ruszyć. Brisbane grają o jak najwyższą lokatę. Mecz odbywa się w Sydney. Kosta w pierwszym składzie.
Obie strzelą i over 2,5 - 1,95.
over 1,5 bramki Sydney 2,16.
Za drobniutnie over 2,5 Sydney - 4.75 (aż żal nie sprobowac) i over 3,5 gola meczu - 2.99. Wszystko fortuna.

Edit live:
Piękne rozegranie z autu Sydney i gol Brisbane. No jak dzieci... 1:0 12 minuta.
40 minuta 1:1. Jeszcze siedem!:) Bardzo ładna bramka.

W drugą połowę weszli znacznie lepiej:) Jest nadzieja:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +165
Do góry Bottom