>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ci czarni z WSW grają tylko dlatego, że są czarni i ich zdjęcie by było rasizmem? Oni kompletnie nic nie potrafią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +144
E 43K

emce15

Użytkownik
Nixi - Roar
Ponawiam moja ostatnią próbę z Nixami tzn. over 1,5 bramki w meczu. Wiadomo obie drużyny mają już play offy. Ciężko Nixom będzie wskoczyć na drugie miejsce. Brisbane na wyjeździe to nie ogórki ale czas na rehabilitację Ulisesa musi nadejsc😋 wszystko w temacie 🙂
Nixi - Roar over 1.5 bramki gospodarzy
Fortuna 2,16
Edit ech ten Ulises 😋
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Nixi - Roar
Ponawiam moja ostatnią próbę z Nixami tzn. over 1,5 bramki w meczu. Wiadomo obie drużyny mają już play offy. Ciężko Nixom będzie wskoczyć na drugie miejsce. Brisbane na wyjeździe to nie ogórki ale czas na rehabilitację Ulisesa musi nadejsc😋 wszystko w temacie 🙂
Nixi - Roar over 1.5 bramki gospodarzy
Fortuna 2,16
Nie bede orginalny dolacze sie Nixi 1.5@2.doloze [email protected]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
W ostatnim meczu Nixi-Roar padło 18 rzutów rożnych, jak dziś nie będzie +10 to trzeba sobie odpuścić rożne, bo to będzie już kpina i jakiś śmierdzący temat.

W normalnych okolicznościach bym próbował 12,5 rożnych kurs 3,5! , ale po tym cyrku w ostatnich dniach, nie wiem czy oni nie dostali jakiś zakaz na rożne, bo za dużo bili :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Dobra Piotery, a jo się nie patyczkuje i jade dzisiej z grubasem śmierdzielem XD O i takie coś jo ulepił: over 3,5 + over 13,5 rr @13.00 kurza stopa i oby to nie była pechowa trzynastka XD Jo w ciula trochu jade, ale ta Australia ostatnio taka popie*dolona, że postanowiłem się tak pobawić, a kto bogatemu zabroni? XD
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix - Roar
Ja pobrałem trochę wcześniej dnb 1 po @ 1, 70, zadrobne (zwrot). .. Nixi rozgrywają swoje spotkania w Australii, ostatnie wyniki "gospodarzy" nie pozwalają, lecz pójdę w ich kierunku... KTF!
Edit
Ht 0-0, ale co będzie dalej? Sam jestem ciekaw...
Edit
W 2 pol. trochę się rozruszali, ft 1-1 więc zwrot
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
W ostatnim meczu Nixi-Roar padło 18 rzutów rożnych, jak dziś nie będzie +10 to trzeba sobie odpuścić rożne, bo to będzie już kpina i jakiś śmierdzący temat.

W normalnych okolicznościach bym próbował 12,5 rożnych kurs 3,5! , ale po tym cyrku w ostatnich dniach, nie wiem czy oni nie dostali jakiś zakaz na rożne, bo za dużo bili :D
Roar dobrze broni na wyjazdach malo korkow ale powodzenia kolego
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Powyżej 15 rożnych kurs 7 :D Nawet powyzej 11 kurs 2,6 aż, buki chyba coś wiedzą.

Jeszcze niedawno w Australii 14-16 rożnych nie było niczym szczególnym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja wręcz myśle ze bardzo warto rogi. Tak jedni jak i drudzy sporo ich biją, 6,9,7 czy jedni czy drudzy. Po pandemii. Może to jest dzien zeby golic buków? Niestety nie ma na fortunie przedmeczowych kursów na rogi, a zaraz ruszam w trase i nie zagram. Ale jak dla mnie, to dzisiaj może być ich sporo.

elegancko wchodza.W drugiej połowie niech poprawiają:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +79
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Dzisiej nawet elegancko im te rożne idą. Dobrze, że oprócz tego wariata @13.00 pograłem też same cornery - na luzie powinni nabić. Chociaż jakby dołożyli do tego ze 4 brameczki - nie pogardziłbym ja XD
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Siekne se over 1,5 po @1.79 wydaje sie, że powinni wturlać te dwa gole. Cornery już można powiedzieć, że pewniak tyroz jeszcze niech coś szczelą i byndzie Francja elegancja XD

Dzisiej na plus. Gole, rzuty rożne - wszystko na swoim miejscu - elegancko, to to ja rozumim XD
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +176
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Chłopaki świetny pomysł z tymi rożnymi... przestałem je grać jakiś czas temu a kiedyś non stop waliłem w Australii zakłady na cornery. Generlanie to zniecheciłem sie do grania czegokolwiek tam ze względu na słabą przewidywalność :D ale skusiłem sie dziś na over 12,5 po kursie 3,3 i pięknie weszło na styk :) pozdrówka! chyba wróce do cornerów :D
 
E 43K

emce15

Użytkownik
Adelaide - Sydney

ostatnio dwa kupony w plecy, to jutro wymyśliłem chyba bezpieczną opcje, a mianowicie "strzelanina" w Adelaidzie :) ale tylko over 2,5 choć prawdopodobnie spróbuje 3,5. Gospodarze miejmy nadzieje podtrzymają passe z poprzedniego meczu, nastrzelali aż miło :), a grać warto bo WU gubi punkty. Natomiast o Sydney już mówiliśmy, że będzie dobry skład ale chęci może mniejsze, choć czas, żeby Le Fondre czy Barbarouses wreszcie coś ukuli.

Adelaide - Sydney ov2,5 / ov3,5??
fortuna 1,74 / 2,81??

Edit.
Nie no, to jest jakaś kpina, już nawet takie kupony nie wchodzą w Australii aj aj
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Adelaide - Sydney

ostatnio dwa kupony w plecy, to jutro wymyśliłem chyba bezpieczną opcje, a mianowicie "strzelanina" w Adelaidzie :) ale tylko over 2,5 choć prawdopodobnie spróbuje 3,5. Gospodarze miejmy nadzieje podtrzymają passe z poprzedniego meczu, nastrzelali aż miło :), a grać warto bo WU gubi punkty. Natomiast o Sydney już mówiliśmy, że będzie dobry skład ale chęci może mniejsze, choć czas, żeby Le Fondre czy Barbarouses wreszcie coś ukuli.

Adelaide - Sydney ov2,5 / ov3,5??
fortuna 1,74 / 2,81??
Mecz rozgrywany jest w Sydney, ja myślę o dnb na Sky Blues, nie widzi mi się 3 mecz przegrany przez zespół Coricy. Za drobne jakby co... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
E 43K

emce15

Użytkownik
O to jakoś nie doczytałem tej informacji nigdzie, ale typu to mojego nie zmienia, co najwyżej opis "strzelanina" w Sydney 😋 To jeszcze bardziej daje możliwości napadziorom z Sydney🙂
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Adelaide United - Sydney FC 1:1
Sydney FC powyżej 1,5 gola, @2,05 Unibet jednak remis...


Początek miesiąca w moim wykonaniu tragiczny, dzisiaj postanowiłem "wrócić" do Australii, po restarcie tylko obserwowałem z boku i naprawdę ciężko coś sensownego tu wykminić ostatnio. Podobnie jak qowalsky6 qowalsky6 nie chce mi się wierzyć, że Blue Sky przegrają trzeci mecz z rzędu, z drugiej Adelaide ma już praktycznie pewne Playoffy, zagrozić jej może tylko Western United, który ma rozegrane dwa mecze mniej i traci do nich 4 punkty, chodził mi po głowie remis, bo praktycznie nie krzywdzi żadnej ze stron, ale dla atrakcyjności ligi lepsza byłaby porażka Adelaidy, żeby walka o PO trwała do końca. Liczę na otwarty mecz i że jednak piłkarze Sydney powalczą o pełną pulę i minimum dwa razy pokonają bramkarza rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +74
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
W meczach Sydney FC zazwyczaj były undery rzutów rożnych, a tyroz po tej całej koronaświrusowej przerwie napiprzają jak wściekłe. Z Wellington Phoenix 17 rr, z Jets 13, a z MC 16 i to rywale Sydney nabijają winkszość cornerów, a kto jak kto ale Adelaide United w biciu rogów jest numero uno w tej lidze. Dlatego ja dzisiej ide ostro w rzuty rożne i po pirwsze gram over 5,5 rr Adelaide @1.98 i over 6,5 po @2.88, a po drugie to siekne se jeszcze over 10,5 rr @1.89 i wszystkie wyższe linie do over 13,5 po @4.60 tyż spróbuje kurza stopa i oby se nie żałowali tych rogów i byndzie elegancja XD

Nie za zbytnio...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom