>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

A-League

Fortuna bonus
dj_jones 4,9K

dj_jones

Użytkownik
Miasto
71
Ludzie to co sie dzis wydarzy to juz totalny hit 'no to bet'ów' , kto ogarnie te 2 zespoly z dna tabeli.
Niby wychodzi na to , ze nizej spasc juz sie nie da i wypada cos strzelic bo bedzie wstyd.
Czy pojdzie wymiana? Moze juz w 1 ht?
Lubie grac overy do ht , bo placa ale prosba , czy tu zatrybi atak both side.
Dziex

qowalsky6 32,3K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Mi dokładnie brakowało dwóch bramek :p spodziewałem się, że lekko nie będzie ale wyszło jak wyszło. Nie znam terminarzu WU ale chyba trochę im to szyki popsuje
Oczywiście, sami komplikuja sobie życie
Ludzie to co sie dzis wydarzy to juz totalny hit 'no to bet'ów' , kto ogarnie te 2 zespoly z dna tabeli.
Niby wychodzi na to , ze nizej spasc juz sie nie da i wypada cos strzelic bo bedzie wstyd.
Czy pojdzie wymiana? Moze juz w 1 ht?
Lubie grac overy do ht , bo placa ale prosba , czy tu zatrybi atak both side.
Dziex
Garbaci z kulawymi, Victory bez Vikinga, CCM z Simonem. Czort wie, dla zdrowia psychicznego jednych i drugich przydałyby się bramki...
Edit
Ft 2-3 - no i fajnie :)

Ostatnia edycja:
zloty5o 11,5K

zloty5o

Użytkownik
Miasto
Chur/Gliwice
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
perek99 3,6K

perek99

Użytkownik
Daje powyżej 10,5 rożnych po kursie 1,9. Historia spotkań Victory- CCM aż zachęca do rożnych, robią grubo, kilkanaście rożnych na luzie. Mecz praktycznie o nic, nikt nie będzie twardo bronił i umierał w defensywie. Sytuacji powinno być sporo a to nabija rożne.

zloty5o 11,5K

zloty5o

Użytkownik
Miasto
Chur/Gliwice
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
qowalsky6 32,3K

qowalsky6

Znawca
Miasto
Grunberg
Ciwoki -Ciwoki czyli Victory -CCM ciezko wyczuc co zaprezentuja na boisku jeden mecz over na maxa reszta ciupie lipe to nie moja Australia kiedy btts overy na spiaca sie puszczalo ale w tym meczu zaryzykuje i polecial ov [email protected] Victory powyzej [email protected] [email protected] i na koniec ov [email protected]! Nie pobierac bo cos ostatnio mocy ubywa za duzo czerwonego
No nie mam uwag :) Graty! Nie może tak być zawsze?
Edit
Ruszyła też Irlandia więc tradycyjnie zapraszam do zaprzyjaźnionego działu...

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34