>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tak to jest jak sie karnego w 87 min nie strzela ryzy Ams sie popisal tak mialo byc ale ciwok Ulises ma lewe nogi bylo blisko ale klops zas plecy
No ja się w końcu tego x doczekałem, przy karnym rura mi zmiękła, pomyślałem AMS ty......, ale finalnie ok. W końcu :) U innego operatora podbiłem x bo miał @ 3,60... Zdania jednak co do tego iż pre to teraz Australię wariaci muszą stawiać :) Czyli my :) nie zmieniam...
 
Otrzymane punkty reputacji: +172
E 43K

emce15

Użytkownik
CCM - WSW
Coś mało rozchwytywany ten mecz, to ja tylko krótko, gospodarze nie przegrają kurs na te zdarzenie nawet ciekawy. Wiadomo WSW szanse na 6 mają ale ja w nich nie wierzę, a przecież CCM się obudzilo😋

CCM - WSW 1x
Fortuna 2,38
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +257
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Mało rozchwytywany bo i dzień dla A-Ligi nie zwyczajny i WSW gra pierwszy raz po przerwie i CCM to wielka niewiadoma. Ja miałem oko na win WSW... ale jak się zorientowałem, że jest mecz to już koniec pierwszej połowy się zbliżał. A z moim typem bym poległ. Gratulacje, że udało się trafić i mam nadzieję, że ktoś skorzystał, bo kurs całkiem fajny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
E 43K

emce15

Użytkownik
Ja częściowy urlop mam, więc trochę więcej czasu :) choć i tak w ostatniej chwili zdążyłem obstawić. Raczej z tym skorzystaniem to ciężko, bo cisza na forum, w każdym bądź razie udało się. Pozdro
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja częściowy urlop mam, więc trochę więcej czasu :) choć i tak w ostatniej chwili zdążyłem obstawić. Raczej z tym skorzystaniem to ciężko, bo cisza na forum, w każdym bądź razie udało się. Pozdro
Ja ten mecz odpuściłem sobie, dopiero gdy zobaczyłem młodziaka w bramce Wędrowców pomyślałem o bts. A dlaczego? Bo u Rozbitkow28 pojawił się Simon, którego ostatnio zabrakło i obstawiałbym, że strzeli gola. Nie strzelił, ale asystę zaliczył... Tak czy siak ciężko coś mądrego napisać kiedy mecze "poszatkowane", kolejki pomieszane, wooden spoon przyznane, Premiers też pewne, forma zespołów jak widać itd... Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +127
E 43K

emce15

Użytkownik
Victory - Roar

Wiadomo, znów nietypowy termin ale że mam czas, to znów ja:) przepatrzyłem statystyki sezonu, a wiadomo, że one nic nie dają w tym roku😋, wiec mi wyszło, że podwójna szansa 0-0. Szczególnie do przerwy łapią tych remisów, więc czemu nie. Jeśli dobrze kojarze to Victory osłabione (Ola Toivonen w Szwecji?) więc mniej atutów w ataku. Próbuję 😋

Victory - Roar 0-0
Fortuna 1,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory - Roar

Wiadomo, znów nietypowy termin ale że mam czas, to znów ja:) przepatrzyłem statystyki sezonu, a wiadomo, że one nic nie dają w tym roku😋, wiec mi wyszło, że podwójna szansa 0-0. Szczególnie do przerwy łapią tych remisów, więc czemu nie. Jeśli dobrze kojarze to Victory osłabione (Ola Toivonen w Szwecji?) więc mniej atutów w ataku. Próbuję 😋

Victory - Roar 0-0
Fortuna 1,7
Vikinga nie ma, pozostaje Ci życzyć powodzenia...
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Nie ma nawet co napisać o tym meczu końcówka sezonu w kratkę pogoda lipna motywacji widzę mało ale pojadę Victory over 1.5 @2.30 masochista że mnie hehe 1-2 malo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Co się stało z BigV... tragedia.. nie będe oryginalny:) over 2,5 - 1,89 fortuna. Kusi gole gości bo gospodarze spora tracą.. ale zobaczymy co się bedzię działo.

EDIT Live: Trzeba było ruszać gości:) Pierwszy gol asysta prima sort, drugi gol bardzo fajna akcja. Cieniutko Melbourne...

86 minuta karny dla gospodarzy. Nabbout i mamy 1:2:)

Dziękuje:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +105
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co się stało z BigV... tragedia.. nie będe oryginalny:) over 2,5 - 1,89 fortuna. Kusi gole gości bo gospodarze spora tracą.. ale zobaczymy co się bedzię działo.

EDIT Live: Trzeba było ruszać gości:) Pierwszy gol asysta prima sort, drugi gol bardzo fajna akcja. Cieniutko Melbourne...

86 minuta karny dla gospodarzy. Nabbout i mamy 1:2:)

Dziękuje:)
Skończyła się era Muscata, skończyło się Victory, nikt nie zdołał udźwignąć presji. Oprócz kibiców ofc :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro... trochę popatrzyłem na to co oba zespoły grały wcześniej (dwa mecze - nie ma co, 'niezły' materiał do analizy), ale jak już poświęciłem czas, to pomyślałem, że zagram:

Adelaida - Perth
un2,5 - @2,09
1 DNB - @2,27
za minimalną stawkę - 1 - @3,15

Spodziewam się bardziej partii szachów niż szybkiego spotkania. Skoro szachy to i wynik underowy. Nie zdziwi mnie wynik 0:0. Bardziej na zwycięstwie zależy gospodarzą, z racji gry w playoffach. Perth wystarczy remis. Wcześniejsze mecze też niemal identyczne.. z tym, że to Adelaida miała cięższy mecz z Roar niż Perth z CCM (oba wygrane 1:0). Następnie Nixi, i co prawda wyniki różne.. ale niewiele by brakowało a by były wyniki identyczne i dodatkowo z opcją drugiego gola dla Nixów z karnego....

Podsumowując - aktualnie wyniki są niemal identyczne, gra także bardzo podobna... ale to gospodarzą bardziej zależy na wygranej - mają o jeden mecz więcej rozegrany, mniej punktów i WU za plecami. To ważny dla nich mecz i jeżeli chcą myśleć o playoffach powinni wygrać, a na pewno nie przegrać.



//edit - miał być nudny mecz a wyszła niezła strzelanina - mecz zaznaczam zdecydowanie do obejrzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +233
E 43K

emce15

Użytkownik
Adelaida - Perth
Naprawdę nie wiem jak ugryźć ten mecz. Jak dla mnie wszystko możliwe, obie drużyny walczą o szóstkę, choć WU będzie gonił. Myślę, że obie drużyny będą bardzo ostrożne, majekx wspominał o underze, popieram ale ja chyba dziś znów podwójna szansa 0-0, głównie z myślą o pierwszej połowie.

Adelaida - Perth 0-0
Fortuna 1,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +72
S 1K

shevc

Użytkownik
Czyzby wracała stara dobra skuteczna Australia? Mam nadzieję że i ten temat dzięki temu trochę się ożywi. Samych overow wszystkim życzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Mówię, że overy słabo ostatnio to zagram sobie dosyć niską linię rożnych jak na Australię, czyli +10 a tu tylko 4 do przerwy i jeszcze aż 7 brakuje :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Reds vs Glory, jest 5-3, kilka minut do ft. Symbolicznie over 8,5 po @ 2,70... Może coś wpadnie :)
Edit
Eee nic nie wpadło, symboliczny ale minus :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +164
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej,

WSW-Phoenix
11.30 Piątek
typ: 2
Kurs: 2.37 @ Polish "Totolotek"

Myslę ,że grając w tą ruletkę trzeba grać gosci.
Pare ekip walczy o polfinaly playoff, WSW srednio do tej pory i dzis w sumie co im da to zwyciestwo?
Nowozelandczycy będą chcieli wykorzystać sparingowa otoczke meczu i przy pustych trybunach biora ten mecz aby sie znalesc nadal na tym 2 miejscu. W walce o play off juz widzielismy Adelaide, ktora rozniosla rywala po kosmicznym kursie ponad 3 wiec jak komus zalezy na play off , to kurs 2.37 to duzo? Nie sadze. Polecialo i bedzie leciec do wieczora. Niby wyjazd ale przy pustych trybunach to kazdy wynik mozliwy. Komu zalezy bardziej ten wygra. Oby gosciom. Gram Va Banque.
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Myślę, że dj_jones dj_jones ma rację. Wyżej użył chyba jedynego ważnego argumentu - w tym momencie w Australii wygrywa ten komu bardziej zależy. A Kiwi zależy i to bardzo.

WSW - Nixi
2 - @2,3

Kurs od jakiegoś czasu spada, więc pewnie ten typ cieszy się dużym zainteresowaniem. Sportowo chyba obie ekipy są równe. WSW ma jeszcze teoretyczne szanse na playoff (jeśli dobrze liczę), ale ten remis z CCM... to nie wygląda za dobrze. Za to Nixi w końcówkę sezonu weszli bardzo ładnie... dwa trudne mecze i 4 pkty (niewiele brakowało do kompletu)... teraz teoretycznie najłatwiejszy... i chyba największe szanse na 3 punkty - i ja idę tą drogą.


Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +89
Do góry Bottom