>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej,
Jakos te undery co prognozowałem zaczeły wchodzić, tylko w 1 meczu w Sydney mi sie nie poukladalo na koniec spotkania. Reszta meczy bez historii. Mam nadzieje ,ze ktos wygrał idac tym tropem. Generalnie pada chyba coraz mniej goli z roku na rok w Australii.Europejscy trenerzy to jednak dobra obrona przede wszystkim. Pozdrawiam gorąco!
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja dzisiaj odpuściłem :) nie ukrywam, że były argumenty za tym by dziś Sydney FC kolejny raz zdobyło Premiers, ale z racji tego, że Pan Li nie odbierał, to.... powstrzymałem żyłkę hazardzisty i... słusznie. Zaczęło się od 1-0 i myślałem, że frajer ze mnie, lecz po tym co potem "obrona" Blues Sky" zaczęła odwalać pozwalającą Jetsom na 2 bramki to szok... Ft 1-2 mało kto się spodziewał, pozytyw, że nic nie straciłem. To pokazuje, że mamy mega nieprzewidywalny moment sezonu. Jak dla mnie tylko live zostaje. Pre, to czyste bajdurzenie teraz. To tylko moje zdanie ofc... ale piszcie, typujcie, dzielcie się pomysłami, oby Wam się poszczęściło... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na dziś:
Perth - Nixi

Nixi, jak chcą mieć łatwą drogę w po powinni zgarnąć dziś 3 punkty, ale Glory tanio skóry nie sprzeda. Po ostatnim meczu underowym w wykonaniu gospodarzy dziś przeciwnik mocniejszy. Dlatego liczę, że goście coś strzelą... a jak strzelą to i Perth powinno odpowiedzieć golem. I tutaj już droga otwarta do overa.
Mój typ - bts+ov2,5 - @1,92 - drobna stawka.

Spotkanie będzie rozgrywane z limitowaną ilością publiczności.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Bez zbędnych ceregieli:) lubią strzelac :) oby to podtrzymali.
over 2,5 - 1,83 na fortunie.

Edit. Obie strzela i over 2,5. 1,98 kurs. Zmieniłem :)

26 minuta. Panowie żenujące „widowisko”.

32 minuta - piękne podanie do napastnika na dobieg i mamy 0:1

37 minuta - pierwszy chyba celny strzał Perth. Perth ma pilke z czego kompletnie nic nie wynika. Klepią klepią klepią a ja patrzę i 🤮

Przerwa. Panowie ja się z tego bagna wypisuje :) oby druga pokiwa była znacznie lepsza, ale juz beze mnie:)

63 minuta. 1:2. No cóż:) zostałem jednak i nie żałuje, zapomniałem ze nie mam telewizora z racji przeprowadzki a nic innego wartego obejrzenia nie ma😂
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix to mój czarny koń tych rozgrywek, szkoda, że przegrali w Sydney, wcale nie byli gorsi. Po prostu mieli sporo pecha. Dziś 3 pkt w Perth, to duży wyczyn. Oby tak dalej...
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
CCM vs Jets
Jutro F3 derby, Rozbitkowie28 zaliczyli najgorszą serię spotkań przegranych w lidze od lat. Czy jutro się przełamią? Raczej nie. A Jets? Wygrali z Blues Sky wychodzi, że "powinni" podtrzymać passę mimo, że Top6 to tylko matematycznie i teoretycznie jest dla nich możliwe. Podtrzymując swoje przemyślenia o tym, że aktualnie typy pre są czysto "wróżbickie" za drobne tylko sportowo rzucę (pomny ostatnich h2h) over 3,5 po @ 2,15 :( i handi na Jets po @ 2,50 :(. GL!
Niestety 2 x minus....
PS Składy jakby co możliwie optymalne, u Marynarzy brak Murraya...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +235
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
A ja dziś pójdę pod prąd.
CCM - Jets - 1x - @2,08


Jets ostatnim meczem z SFC mocno zaniżyli kurs na siebie. Jak dla mnie nie są aż takim faworytem, zwłaszcza, że (jak to powiedział wyżej qowalsky6 qowalsky6 ) typowanie teraz to trochę wróżenie. Jets wygrali i to była niespodzianka... może teraz też będzie niespodzianka i CCM wygra (lub po prostu nie przegra) - zwłaszcza, że kiedyś muszą przełamać passę.

Podsumowując - jak dla mnie kurs na Jets jest mocno zaniżony, dlatego idę na underdoga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +225
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Witam kursy w pre na popularne u kangorow over 2.5 btts sa tragiczne wiec na sportowo pogram btts 1 polowa @3.25 moze sie cos wykluje powodzenia CCM dostaje lanie od wszystkich ale mysle ze wkoncu cos wygraja Jets jak napisal qowalsky6 qowalsky6 tylko matematyczne szanse wiec mecz powinien byc otwarty i overowy;;;;edit. Otwarty był po uju wielki minus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Witam,
Na papierze Jets to bierze :)
Idę w stronę gości, życzę wszystkim zieloności :)
A taką rymowanką się z wami przywitam:)
2 win i over 2,5 - 1.92
I 3,5 gola - 2,16
Wszystko fortuna:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
F3 derby tragiczne, sytuacji co kot napłakał, Rozbitkowie28 ucieszeni, bo jakby przegrali to trafili by do wiki. Syf malaria, dobrze że drobne tylko....
Edit
Dobrze, że majekx ratuje honor działu, no dzisiaj jedni i drudzy "mogli" pokazać iż (choćby dla honoru) strzelić kilka bramek potrafią. Niestety "pokazali" "nic" - hańba im, a mi wstyd za podane kierunki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
majekx 740,5K

majekx

Znawca A-League
Na jutro widzę jeden typ.. kierunek Nixi - @2,15 .

O ile Adelaidzie w spotkaniu z Roar się poszczęściło to tym razem przeciwnik bardziej wymagający. Do tego Ulisses już trafił do bramki, czyli instynkt cały czas ma. A może zagra już od pierwszej minuty?
Jedyne co moze pójść nie tak to murowanie bramki przez Adelaide. Wtedy nie będzie miejsca na długie podania za linię obrony - czyli to co Nixi mają w tym sezonie opanowane bardzo dobrze.

Drugie spotkanie, konkursowe sobie ominę... Jakoś nie widzę w tym momencie jakiegoś konkretnego kierunku na ten mecz.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs Reds
Podobnie jak majekx idę w stronę czarnego konia tych rozgrywek tylko z tą różnicą, iż nie wykluczam x w tym spotkaniu. Nie ukrywam, że poluję statystycznie choćby patrząc na podział punktów w tej rywalizacji, do tego Nixi mieli napięty grafik, Redsi z nowym trenerem, z którym zaliczyli już 3 pkt. Ciekawa mieszanka :) Dlatego x po @ 3,4 (plus) biorę za drobne, a dnb 1 za miedziaka (zwrot) po @ 1,6... Ale jestem po ostatnich "wrażeniach" mocno przezorny jeśli chodzi o końcowe wyniki więc nie namawiam. KTF!
Edit
W końcu coś na plus :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +238
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Ja dzisiej se zagram over 5,5 rzutów rożnych Melbourne Victory @2.02 i over 5,5 rzutów rożnych Adelaide United @2.28 i jeszcze takiego eleganckiego dubla se siekne MV over 4,5 rr i Adelaide tyż over 4,5 rr ako @2.44

3x No i elegancko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +241
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Ja dzisiaj ide w strone gospodarzy wygrana daje im 2 plac w tabeli stac ich na to z liderem zagrali ladny mecz i troche nie slusznie przegrali ale taka pilka pobieram over 1.5 NIX @2.07,i drugi typ NIX wygraja jednom polowe @1.90 GL wszystkim
edit; 1 polowa w wykonaniu NIX obraz nedzy i rozpaczy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja dzisiaj ide w strone gospodarzy wygrana daje im 2 plac w tabeli stac ich na to z liderem zagrali ladny mecz i troche nie slusznie przegrali ale taka pilka pobieram over 1.5 NIX @2.07,i drugi typ NIX wygraja jednom polowe @1.90 GL wszystkim
edit; 1 polowa w wykonaniu NIX obraz nedzy i rozpaczy
Takie są te mecze w czasach covidowych, nieprzewidywalne, ale może choć x Nix utrzymają :) daje im to 2 pozycję...
Może wpływ na postawę Nix ma też to, że grają w Sydney, a "sędziuje" Kurt ryży.... Ams, no i Pan Li siedzi jak mysz pod miotłą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +24
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Patrzyłem na 1,5 samych gospodarzy:) ufff:) Śmieszny karny...

Victory - United. Jest komu strzelac, a goście lubią overy. 2,5 - 1,75 fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Takie są te mecze w czasach covidowych, nieprzewidywalne, ale może choć x Nix utrzymają :) daje im to 2 pozycję...
Może wpływ na postawę Nix ma też to, że grają w Sydney, a "sędziuje" Kurt ryży.... Ams, no i Pan Li siedzi jak mysz pod miotłą.
Tak to jest jak sie karnego w 87 min nie strzela ryzy Ams sie popisal tak mialo byc ale ciwok Ulises ma lewe nogi bylo blisko ale klops zas plecy
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Do góry Bottom