>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
niestety ale tego meczu nie bedzie z tego co udalo mi sie przeczytac googlowym tranzlatorem to ze rzad zamknol granice z viktoriom i trzy zespoly sa w kropce ale federacja prowadzi rozmowy zeby zwolnic z kwarantanny druzyny zobaczymy jak to sie potoczy
Mają za to grać w Sydney, Gosford i Brisbane (odpowiednio piątek, sobota, niedziela). Jednak po takiej przerwie, to tylko "wariat" coś by przewidział... Jako kibic mam życzenie, aby sobie postrzelali :) GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +166
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
11.30 jutro
Sydney-Phoenix bzdur pisac nie bede bo nawet nie ma o czym,jutro okaze sie czy kopacze nie zapomnieli jak sie gole strzela wale w ciemno [email protected] i over 2.5 @1.70 zobaczymy co sie z tego wykluje
Edit:1polowa porażka ale potem poszło jakos
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry, sezon jest wznowiony to pomyślałem że i ja się pojawię. Niestety czasy mamy na tyle ciekawe, że typowanie co się wydarzy w najbliższej kolejce to trochę jak by wróżenie z gwiazd... 'albo będzie albo nie będzie'. Dlatego jeżeli bym się skusił, no to rekreacyjnie. A na tą chwilę to szykuję się jako widz.

Co do konkursu - to zapraszam.. typujemy i bawimy się dalej. Z racji, że lekko zaspałem to typujemy niedzielne spotkanie.

Powodzenia typującym.


edit:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej,
Sydney -Wellington
11.30 Piatek 17.07
Jestem sklonny dac undera 2.5 po ok.2.1 u różnych dawców.
Po wznowieniu rozgrywek widzialem jak ludzie kopali sie obydwiema nogami po czole zamiast w pilke grac. Tyle przerwy to slandal. Kazdy wynik mozliwy.najbardziej pasuje remis za ok 3.6.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +149
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Po wznowieniu rozgrywek widzialem jak ludzie kopali sie obydwiema nogami po czole zamiast w pilke grac. Tyle przerwy to slandal. Kazdy wynik mozliwy.najbardziej pasuje remis za ok 3.6.
Pozdrawiam
I zgadzam się i nie zgadzam.
Zgadzam się, że remis najbardziej pasuje...
- długa przerwa
- przy remisie tak naprawdę oba zespoły będą wygrane
- czy będzie im się chciało grać?

Nie zgadzam się ze zdanie nt przerwy... Że powinna być? - ciężko mi oceniać czy wszyscy trochę spanikowali czy nie, nie znam się. Że powinni zakończyć sezon? - Przerwa wakacyjna jest dosyć długa, więc związek ma czas na dokończenie sezonu. Szkoda tylko trochę piłkarzy, bo to chyba oni stracili najwięcej. Zobaczmy jak ruszy rozruch A-Ligi. W Azji, Europie czy USA jakoś ligi ruszyły i udało się jest dograć czy wystartować z nowymi sezonami.

pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Sydney z przodu z Kostą i LeFondrem. Ja wierzę w romantyczny futbol:)
I Niemcy i o dziwo, a może przede wszystkim Włochy pokazały, że po przerwie można strzelać dużo!:)

1 win i over 2,5. kurs 2,64 fortuna:)
za mniej over 3,5 w meczu 2,71.
 
Otrzymane punkty reputacji: +102
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Po wznowieniu rozgrywek widzialem jak ludzie kopali sie obydwiema nogami po czole zamiast w pilke grac. Tyle przerwy to slandal.
Można to różnie interpretować - z jednej strony po takiej przerwie piłkarze kopali się po czołach, ale z drugiej też popełniali przez to błędy kosztujące często utratę bramki. Najważniejszy wniosek był jednak taki, że kto był ofensywnie grający, taki pozostał i tak samo tyczy się to drużyn stawiających głównie na obronę.

Ja tam spróbowałem na Betssonie zbudować zakład na dzisiejszy mecz i wyszło mi over 2,5 + over 6,5 rożnych po kursie 2,0 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Jak by ktoś chciał oglądać:

Dla PL pozostaje VPN. Ja mam operę z VPNem do Azji i jest ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Witam kolegów od kangurzej ligi , pierwsza połowa rozczarowała nudy straszne , obaczym co w drugiej , ja mam btts ale chyba nic z tego nie będzie . Pozdro.
Końcówka typowo australijska piękny over ,a już myślałem że będzie lipa .Oby tak dalej .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney, 0-1, no się gospodarze obudza mam nadzieję :) Pogoda zimowa :) ale over 1,5 po @, 1.8 pobieram za miedziaka...
Edit
Dobra, w trakcie zrobiło się 1-1 :) nie zaliczam sobie live plusa...
Edit2
No to może x po 1,65 :( minus, ale już za drobne po @ 1,65... GL!
Edit3
No to się zachciało na koniec 3-1...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej,
Sydney -Wellington
11.30 Piatek 17.07
Jestem sklonny dac undera 2.5 po ok.2.1 u różnych dawców.
Po wznowieniu rozgrywek widzialem jak ludzie kopali sie obydwiema nogami po czole zamiast w pilke grac. Tyle przerwy to slandal. Kazdy wynik mozliwy.najbardziej pasuje remis za ok 3.6.
Pozdrawiam

Oskubali Wellington ze zwycięstwa, w końcówce gdyby im gola nie zabrali to mogli wygrać...poszło zupełnie w druga stronę. Nie spodziewałem się takiej końcówki. Gratulacje dla tych co grali overy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Glory-CCM przed przymusowa pauzom gra Glory nie powalala na kolana piszac teraz jakies analizy to jak wroznie z fusow ale mysle ze w jutrzejszym spotkaniu Glory bedzie dominowac pobieram over 1.5 1 [email protected] Glory win w 1 polowie @1.84 i z racji tego ze cos tam szwankowalo to dam szanse CCM na strzelenie gola [email protected] wczystkie typy laduje w ciemno bo wiecie ze dlugo skory nie kopali i roznie bywa raczej nie pobierac:sneaky:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +68
E 43K

emce15

Użytkownik
Witam, sytuacja i trochę skleroza spowodowała, że nie pograłem dzisiaj. Co do jutra może coś wymyślę ale ogólnie chciałem przywitac sympatyków najlepszej ligi swiata😋
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Panowie ja powtórka z wczoraj. Gospodarze win i over 2,5 - 1,81 i za mniej over 3,5 w meczu za 3,12. Wszystko fortuna.
Taka ciekawostka w składzie Perth 16-letni zawodnik:) duzo młodzieży generalnie. Może być wesoło:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +68
D 559

dobryx

Użytkownik
Nareszcie wróciła nasza ukochana liga australijska.
To co panowie jutro w ciemno over 10,5 rzutów rożnych ?
Po takiej przerwie to może być ,,wesołe granie''
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Roar vs Reds,
jutro mecz konkursowy, bardzo trudny do typowania. Obie ekipy bez trenerów którzy spier... powrócili do Europy. Obie ekipy rzadko kiedy grały na remis. Statystycznie Adelaida bez x od prawie 30 meczy. Pogoda ch... chłodna i deszczowa, czyli do bani, bo lipiec w Australii, to właśnie zima. Do tego covid na trybunach i... @ 3,5 (Minus) na x który sprawia, że na takie ryzyko skłonny jestem hazardowo "nawet" miedziaka niczym "grosz Wiedźminowi" rzucić... Od razu uprzedzam, że nie jest to popularny typ wśród tubylców, a fani (obydwu zespołów), to już wcale nie biorą takiego scenariuszach pod uwagę... Więc żeby potem nie było :) GL&KTF!
Edit
Trochę się zdziwiłem że mimo tylu okazji skończyło się 0-1, miedziak na minus :(
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
majekx 744K

majekx

Znawca A-League
Na remis całkiem fajny kurs, zwłaszcza biorąc pod uwagę okoliczności, o których napisał qowalsky6 qowalsky6 . Ja pobieram skromnie bts - @1,54 . Miałem sobie tę kolejkę odpuścić, ale już nie wytrzymałem.
Obie ekipy niewygodne do typowania, Roar powinienem omijać szerokim łukiem, ale kolejka bez typowania?... co to ma być? Dlatego Januszowy piątak idzie na gole obu ekip. Mam nadzieję, że w momencie gdy nie ma trenerów ich zastępy będą może chcieli jakoś zapaść w pamięci kibiców i działaczy. Do tego pogoda, która może wprowadzać jakiś element przypadkowości. Gradu goli bym się nie spodziewał, ale po jednym z każdej strony mnie nie zdziwi - dlatego ten typ pobieram 'for fun'.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +69
E 43K

emce15

Użytkownik
Road - Reds

Trochę za waszą propozycją, tylko bardziej bezpiecznie podwójna szansa 0-0 w pierwszych połowach jakieś remisy Adelaidzie już się trafiają, więc szanse większe na pewno. Jeszcze na rzutami rożnymi się zastanawiam ale to live może. Typ pod statystykę a czemu nie :)

Road - Reds
podwójna szansa 0-0
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom