>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ludzie to co sie dzis wydarzy to juz totalny hit 'no to bet'ów' , kto ogarnie te 2 zespoly z dna tabeli.
Niby wychodzi na to , ze nizej spasc juz sie nie da i wypada cos strzelic bo bedzie wstyd.
Czy pojdzie wymiana? Moze juz w 1 ht?
Lubie grac overy do ht , bo placa ale prosba , czy tu zatrybi atak both side.
Dziex
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Mi dokładnie brakowało dwóch bramek :p spodziewałem się, że lekko nie będzie ale wyszło jak wyszło. Nie znam terminarzu WU ale chyba trochę im to szyki popsuje
Oczywiście, sami komplikuja sobie życie
Ludzie to co sie dzis wydarzy to juz totalny hit 'no to bet'ów' , kto ogarnie te 2 zespoly z dna tabeli.
Niby wychodzi na to , ze nizej spasc juz sie nie da i wypada cos strzelic bo bedzie wstyd.
Czy pojdzie wymiana? Moze juz w 1 ht?
Lubie grac overy do ht , bo placa ale prosba , czy tu zatrybi atak both side.
Dziex
Garbaci z kulawymi, Victory bez Vikinga, CCM z Simonem. Czort wie, dla zdrowia psychicznego jednych i drugich przydałyby się bramki...
Edit
Ft 2-3 - no i fajnie :)
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Daje powyżej 10,5 rożnych po kursie 1,9. Historia spotkań Victory- CCM aż zachęca do rożnych, robią grubo, kilkanaście rożnych na luzie. Mecz praktycznie o nic, nikt nie będzie twardo bronił i umierał w defensywie. Sytuacji powinno być sporo a to nabija rożne.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Ciwoki -Ciwoki czyli Victory -CCM ciezko wyczuc co zaprezentuja na boisku jeden mecz over na maxa reszta ciupie lipe to nie moja Australia kiedy btts overy na spiaca sie puszczalo ale w tym meczu zaryzykuje i polecial ov [email protected] Victory powyzej [email protected] [email protected] i na koniec ov [email protected]..! Nie pobierac bo cos ostatnio mocy ubywa za duzo czerwonego
No nie mam uwag :) Graty! Nie może tak być zawsze?
Edit
Ruszyła też Irlandia więc tradycyjnie zapraszam do zaprzyjaźnionego działu...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
WSW-Glory ciezki mecz sie zapowiada,ostatnie dwa mecze Glory nie napawaja optymizmem zeby dac czyste 2 ale gola strzelic umieja WSW o top6 juz chyba moze tylko pomarzyc szanse jeszcze sa ale czlowiek od cudow zyl 2020 lat temu.tak siedze i dumam i wydumalem ze btts w tym meczu to najlepsza opcja @1.70 i dalej juz nic zosteje live..powodzenia i pozdrawiam
edit,poszlo Glory w koncowce over ladny ale jak to mowia lepszy wrobel..........................................
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +256
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
WSW-Glory ciezki mecz sie zapowiada,ostatnie dwa mecze Glory nie napawaja optymizmem zeby dac czyste 2 ale gola strzelic umieja WSW o top6 juz chyba moze tylko pomarzyc szanse jeszcze sa ale czlowiek od cudow zyl 2020 lat temu.tak siedze i dumam i wydumalem ze btts w tym meczu to najlepsza opcja @1.70 i dalej juz nic zosteje live..powodzenia i pozdrawiam
Mam te same przemyślenia... Patrząc na grę obu zespołów i ich wyniki to bts - @1,71 wydaje się dobrym pomysłem. Wynik może być każdy... jak pójdą w gole, będzie ov... ale mogą być i szachy i un... :). Ja pobieram to co wyżej zaproponował Pan zloty5o zloty5o . Nic sam nie potrafię nt. tego meczy wymyślić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
E 37,5K

emce15

Użytkownik
WSW -Perth
stawiam tutaj over 2,5 trochę pochopnie, bo po wznowieniu dużo bramek nie pada w ich meczach. pomijając ostatnia strzelaninę w meczu Perth. Liczę właśnie na podobną grę gości, a że WSW zawsze coś strzelało to może sie uda.
Krótko bo czasu mało

WSW - Perth over 2,5
fortuna 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +272
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
A jo ni mom pomysła to se takiego wariata śmierdziela puszcze: over 2,5 + over 5,5 rr Perth + over 3,5 kartek @7.00. W cimno na pałe - wejdzie to wejdzie nie to nie XD

Edit: Kurza stopa zmieniłem bo mi sie masło maślane zrobiło. Sorry, ale nie ogarniam dzisiej za bardzo XD
 
Ostatnia edycja:
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja jadę w over 2,5 po 2,04 i za mniej 3,5 po 3,6. Fortuna tradycyjnie:)
Muszą zacząć strzelać. Żądam powrotu Overow:)
Mam nadzieje ze po ostatnich meczach Perth (1,2; 5:3) mecze z ich udziałem to bedzie formalność jesli chodzi o overy:)

A jednak 1:3:) aj low dis gejm:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam to ja też dziś pójdę za stadem i lecę tak
btts @1.9
over 10.5 rogów @1.8
żółte kartki over 3,5 @ 1.66
[email protected]⛔⛔
powodzenia niech się zazieleni.
O ja pikuję dawno czegoś takiego nie widziałem , normalnie odechciewa się wszystkiego ,co za antyfutbol aż żal .
Nie no pięć rogów było ale lipa .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
E no jak takie badziwie to ja próbuje over 6,5 rogów po @2.10 i to grubo wjeżdżam na rejony XD
:(
 
Ostatnia edycja:
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
rożne w Australii to ostatnio jakiś dramat, jakby się umówili by nie robić, w tym meczu nawet 5 nie zrobią...

Ta liga to jak podwórko, gole takie, że obrońcy w b klasie lepiej bronią.
 
Do góry Bottom