>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Śledzę mecze na tym buku i tam oglądam jeśli są transmisje. Ja po prostu nie lubię marudzenia. Jeśli nie wejdzie to rozumiem że można się wkurzyć, ale jeśli śledzicie Australię to wiecie, że tam moga być cuda w doliczonym czasie, a co dopiero mówić o całej drugiej połowie:) Czekamy do końca:)
Nie lubisz marudzenia, a wczytujesz się w jakieś fortunowe czaty - noł sens :)
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Po prostu załamać się można, nawet 8,5 rożnych w Australii nie wejdzie. Druga połowa to pewnie będzie typowe dogranie, Perth będzie wymieniać podania bez celu by dociągnąć do 90 minut i goście 0:1. Może 2/3 rożne padną w bólach.
Już 8 a jeszcze 30 minut:) Lepiej kapkę?:)
Post automatycznie złączony:

Nie lubisz marudzenia, a wczytujesz się w jakieś fortunowe czaty - noł sens :)
Wiesz ja jestem naiwnym romantykiem, liczę że ktoś (tak jak na tym forum) tam również napisze coś z sensem, podpowie itd:)
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Już 8 a jeszcze 30 minut:) Lepiej kapkę?:)
Post automatycznie złączony:


Wiesz ja jestem naiwnym romantykiem, liczę że ktoś (tak jak na tym forum) tam również napisze coś z sensem, podpowie itd:)
Rożne siadły, jednak tego Glory nie da się oglądać, totalny syf. Co się z nimi stało? Ostatnie mecze dostają po 4/5 bramek, dziś kolejny dramat. Zdecydowanie najgorsza ekipa po przerwie wirusowej.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Rożne siadły, jednak tego Glory nie da się oglądać, totalny syf. Co się z nimi stało? Ostatnie mecze dostają po 4/5 bramek, dziś kolejny dramat. Zdecydowanie najgorsza ekipa po przerwie wirusowej.
Mówiłem?:) Czekamy do końca. U mnie goście strzelili dwie, Perth mnie nie interesuje:) Niech dostaną jeszcze trzecią:)
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Te karny na 0:2 załatwił rożne, bo po nim Glory mogło przestać udawać i trochę atakują, bo nawet jak przypadkowo strzelą to i tak 1:2 dla gości.
 
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
No niestety overy/undery to jednak loteria. Jak się to gra to trzeba cieszyć się z wygranej, a z porażką umieć się pogodzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jak typy na jutro w meczu Newcastle Jets - Wellington Phoenix czysta dwójka? Over 2,5 czy macie jakieś informacje pewne ?
Ta, pewne, w Australii :) chyba niedokładnie przeglądasz ten dział. Teoretycznie Nix grają o top2 lecz muszą mieć mnóstwo szczęścia, bo o to miejsce rywalizują korespondencyjny z City. Jeśli jutro wygrają Nix, to muszą strzelic chyba z kilkanaście bramek (8 minimum aby wyrównać pod warunkiem 0 strzelonych przez City) i żadnej nie stracić. Dwie na + dają im "remis" w bilansie z City (ale w tym przypadku będzie się liczyć liczba strzelonych bramek, a tu różnicą jest na chwilę obecną +10 dla City), któremu zostaje na domiar złego (dla Nix) jeszcze jeden mecz z WU. A oni (WU) już swój cel (top6) zrealizowali i mogą się położyc na boisku, lub wpuścić rezerwy itp. So... Dla mnie nic pewnego. Popatrzcie na ostatnie wyniki. Jetsi jak super zespół, Nix tak sobie, ale to nie ma żadnego przełożenia na jutrzejszy mecz gdzie może zdarzyć się wszystko... A ja się w gusla i magię nie bawię. To tak pokrótce, nie ma za co... :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +217
E 43K

emce15

Użytkownik
Ta, pewne, w Australii :) chyba niedokładnie przeglądasz ten dział. Teoretycznie Nix grają o top2 lecz muszą mieć mnóstwo szczęścia, bo o to miejsce rywalizują korespondencyjny z City. Jeśli jutro wygrają Nix, to muszą strzelic chyba z kilkanaście bramek (8 minimum aby wyrównać pod warunkiem 0 strzelonych przez City) i żadnej nie stracić. Dwie na + dają im "remis" w bilansie z City (ale w tym przypadku będzie się liczyć liczba strzelonych bramek, a tu różnicą jest na chwilę obecną +10 dla City), któremu zostaje na domiar złego (dla Nix) jeszcze jeden mecz z WU. A oni (WU) już swój cel (top6) zrealizowali i mogą się położyc na boisku, lub wpuścić rezerwy itp. So... Dla mnie nic pewnego. Popatrzcie na ostatnie wyniki. Jetsi jak super zespół, Nix tak sobie, ale to nie ma żadnego przełożenia na jutrzejszy mecz gdzie może zdarzyć się wszystko... A ja się w gusla i magię nie bawię. To tak pokrótce, nie ma za co... :)
Taaak, Twój opis sytuacji pokazuje Australię w pełnej krasie😋 co do meczu to coś wymyślę później.
 
E 43K

emce15

Użytkownik
Jets - Nixi
Faktycznie co tu wymysleć w tym meczu. Co do dalszej części sezonu, to wszystko wiadomo. Jets kończy, a Nixi grają dalej, tylko nie wiadomo z którego miejsca (dwie wygrane WU i przeskakują Nixow przy ich jutrzejszej porażce 😋) Wg mnie to będzie już spokojny mecz, dlatego podwójna szansa 0-0, kurs niski ale tylko dla zabawy. Za grosza remis mecz

Jets - Nixi podwójna szansa 0-0 / 0
Fortuna 1,69 / 3,5

Edit. ten remis w pierwszej połowie o włos, tak mało brakowało 🙂
 
Ostatnia edycja:
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Tu nie ma co myslec albo sie rozstrzelaja albo nie🤣kto lubi undery niech nie gra nic, a kto lubi overy niech gra over 3.5 @2.50. Btts i nizsze linie strach patrzec takie lipne kursy wiec poczekamy na live
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Dużo rzutów rożnych czepane w meczach między Jets, a Phoenix, a i sami Nixi ostatnio ich trochę nabijają. Dlatego też zagram sobie Wellington Phoenix over 5,5 rr @1.96 i over 6,5 @2.80 i ogólny over 11,5 @2.12 i over 13,5 @3.85 . Może naczepią, a może i nie czort wie XD

No i elegancko - tak to się można bawić XD
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Dzień dobry,

a ja sobie na dziś rekreacyjnie i for fun:
Jets - Nixi

1 - @2,88

Na Kiwi jest presja, ale czy ją udźwigną? Po wznowieniu rozgrywek w 5 meczach zdobyli tylko 5 punktów - a motywacje mili bo walczyli o top 2. Zdecydowanie te mecze w Australii im nie wychodzą.
Z drugiej strony Odrzutowce, którzy już o nic nie grają a ogrywają WU i SFC - 3 mecze i 7 punktów. Widać gra bez presji im wychodzi.

Zagram sobie dla zabawy coś co nikt tutaj nie gra.. czyli win gospodarzy... zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dzień dobry,

a ja sobie na dziś rekreacyjnie i for fun:
Jets - Nixi

1 - @2,88

Na Kiwi jest presja, ale czy ją udźwigną? Po wznowieniu rozgrywek w 5 meczach zdobyli tylko 5 punktów - a motywacje mili bo walczyli o top 2. Zdecydowanie te mecze w Australii im nie wychodzą.
Z drugiej strony Odrzutowce, którzy już o nic nie grają a ogrywają WU i SFC - 3 mecze i 7 punktów. Widać gra bez presji im wychodzi.

Zagram sobie dla zabawy coś co nikt tutaj nie gra.. czyli win gospodarzy... zobaczymy co z tego wyjdzie.
Właśnie miałem pisać, że Newcastle dużo lepiej puktują po wznowieniu w porównaniu do "gości". 7 pkt na 9 możliwych do 5 na 15 możliwych. Co prawda golami nie grzeszą, ale próbuję 1,5 Jetsi - 2,35 i podwójna szansa 1-1 za 2,29, wszystko fortuna.

for fun... Jetsi już złamali po wznowieniu...:) Połowa/koniec meczu 1/2 - 24, 2/1 - 31. Za najdorbniejsze na świecie:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
Do góry Bottom