• Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

• Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

• EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

Użytkownik
Mecz pod dyktando City zdecydowanie. Oprócz tego co grałem pre spróbuje teraz over 3,5 po @1.84

Swoją drogą - mam spore szanse ustrzelić @9.50 - 2 kartki dla City są, Maclaren strzelił - brakuje 1 gola i 4 rogów dla MC i będzie Francja elegancja :)

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +104
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No zaczęło się hohoho ale nie w tą stronę karwasz twarz
Jak Redsi przegraja, to WU ma 3 jeszcze mecze żeby ich przeskoczyć więc sami wiecie, rozumiecie :) Nawet 3 punkty im niczego pewnego nie dawały... No ale niech grają, ci co grają overy pewnie czekają z niecierpliwoscia...

Otrzymane punkty reputacji: +28
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
City-Adelaide mecz z pozoru łatwy City win i część...Ale nie nie Adelaide gra ostatni swój mecz jeżeli myśli o graniu dłużej to musi ten mecz wygrać i dzwonić do pana Li żeby świeżakom wybił z głowy chęć awansu..Zobaczymy jak to się potoczy bo jak widać nawet u kantorów zaczęły się w.........kto ma wygrać przegra itd...Dosc beblania Adelaide over 1.5 gola i drugi typ Adelaide over 5.5 rogala
Więcej szczęścia niż rozumu na plus dołożony btts w 1 na minus czerwo City pomoglo

Otrzymane punkty reputacji: +76

dr-joint

Użytkownik
Patrząc na ostatnie mecze Perth i Western United nie wypadałoby nie pójść w kierunku bramek. Myślę, że over 2,5 @1.68 jest "pewniakiem", aczkolwiek warto spróbować też wyższe linie - over 3,5 @2.75 i over 4,5 @5.00 i pogram se jeszcze Western United over 1,5 @2.33 i gol Berisha @2.28 i Burgess @3.45 - rozszczelali się ostatnio chopaki winc warto spróbować. Co do WSW z MV też overowe ostatnie spotkania. Mecz o nic tak naprawdę, ale tutaj też pójdę w stronę goli i gram over 2,5 + btts @1.78 i over 3,5 @2.55 .

To fajny over... Na szczęście nie wszystko na minus.

Otrzymane punkty reputacji: +170
psychol32 448,8K

psychol32

Użytkownik
Ja się zastanawiam czy nie pograć Western 2.85 Dużo lepiej wyglądają od Perth w ostatnich meczach, a i walczą o play-off. Zostały im mecze z Perth, City i Sydney. Wydaje się że dzisiaj mogą, a nawet powinni to wygrać.

Otrzymane punkty reputacji: +198
E 44K

emce15

Użytkownik
Dziś gram tylko Perth - WU

Nie będę oryginalny, patrząc na moje poprzednie wpisy i daje WU ov 1,5 bramki. Wiadomo kto o co gra, niby Perth ostatni mecz grają, a WU mają jeszcze 3 ale chyba lepiej te United wyglada. Over 2,5 w meczu na dokladke😋

Western United lub remis, @1,61 Unibet

Perth można powiedzieć, że gra już o nic, nie sądzę aby się "zabijali", żeby skończyć jedno miejsce wyżej, inna sytuacja u beniaminka, który wciąż walczy o playoffy, na które ma spore szanse, myślę, że wyjdą naładowani, bardziej zmotywowani i w najgorszym rozrachunku ugrają remis.

Otrzymane punkty reputacji: +152
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Perth-Western mecz o 6 punktów:) na pewno dla gości:) Jest Burgess, Berisha, Diamanti.. Gości over 1,5 - 2,18 i za mniej over 2,5 -4,85 fortuna. W Perth też ma kto strzelać. Gole to ciekawy kierunek. Jednak gościom powinno bardziej zależeć. Pytanie jak Perth podejdzie do tego meczu po ostatniej porażce 0:4.
Kolega wyżej pytał o rogi... popatrzyłem ostatnie mecze to obie drużyny nie grzeszą za mocno... taka linia 10-11 może być pokryta na styk, ale mogą też pokryć ją w 1 połowie:) Ja osobiście bym nie ruszał, chyba że w trakcie. Jednak gole to tu muszą być:) Goście na pewno będą walczyć, dla mnie oni mają twarz Berishy. Ten skurczybyk gdzie nie grał to wyglądał jakby chciał wszystkich zagryźć:)

majekx 841,9K

majekx

Dziś mogą nabić rożne - przynajmniej w Glory - WU. To mecz o stawkę, dlatego powinno WU zależeć na 3 punktach. Zwłaszcza, że dzieli ich od playoffów 3 punkty i dwa mecze - właśnie z Glory i z Sydney FC.

Ja tutaj gram 2 DNB - @1,89

Oile Perth może sobie już odpuścić spotkanie to WU powinno ruszyć do ataku. Boję się tylko, że Perth zagra na zniechęcenie i spotkanie zakończy się jakimś 0:0.... no ale wtedy będę miał 'zwrot'.

Otrzymane punkty reputacji: +241
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik

Berisha nie pozwoli na zabawe w kotka i myszkę:) jak będą chcieli grać na 0:0 to goście ich (mam nadzieję!!) skarcą:)

Otrzymane punkty reputacji: +62
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Ja bym Perth nie skreślał, po pierwsze niedawno Newcastle o nic nie grało i pokonało Western a po drugie Glory ostatnio kompromitujące wyniki, przeciwnicy ładowali im po 4-5 bramek. Będą chcieli zmazać plamę.

Dałem dziś dubel rożnych na Australię, w obu meczach powyżej 8,5, kurs 1,73

Jak to nie wejdzie to już będzie cyrk z rożnymi:D

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
30 minuta 0:1. Burges asysta a Berisha z golem:) w rogach 2:2:) ach ten Berisha:)

52 minuta i karny goście. 0:2 - Berisha:) over 1,5 gości siedzi:)

66 minuta. Perth jakby ruszyli:) 3 zmiany. 6:3 w rogach.

73 minuta. Okazuję się, że Perth chce!:) wciąż jednak 0:2, 8:3 rożne

Otrzymane punkty reputacji: +138

perek99

Użytkownik
Ta liga to jest taka hobby player, że aż głowa boli, poziom orlika. 4 rożne po 25 minutach i zamiast grać to sobie podają od 20 minut bez celu. Nawet głupie 8,5 rożnych nie wejdzie.

Załamać się można, patre 4 rożne po 25 minutach, na luzie 8,5 wejdzie a potem 20 minut sobie podają bez celu i nic.

Mecz na poziomie 50 letnich oldboyów.

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Proszę Cię nie zachowuj się jak chat na fortunie. "Tu już nic nie wpadnie", "Mam over 2,5 to znajac zycie nie będzie 2 nawet", "szybki gol i pewnie na jednym się skończy". Mamy jeszcze drugą połowę:) A Australia ostatnio lubi drugie połowy:) Spokojnie. Jeszcze godzinka:)

Otrzymane punkty reputacji: +11

perek99

Użytkownik
Przecież to jakiś wałek, teraz typ z Perth zamiast wjeżdzać w pole karne, bo ma puste pole to robi kółeczko i wycofuje do tyłu :D

Zapomnijcie o rożnych, to typowy mecz na dogranie, goście mają wygrać i tyle. Perth nawet pozorów nie stwarza, że chce atakować, bo jak ma okazję to wycofuje piłkę do tyłu.

Ten gol dla gości też śmierdzący, bramkarz w frajerski sposób dał się wyprzedzić.

perek99

Użytkownik
Po prostu załamać się można, nawet 8,5 rożnych w Australii nie wejdzie. Druga połowa to pewnie będzie typowe dogranie, Perth będzie wymieniać podania bez celu by dociągnąć do 90 minut i goście 0:1. Może 2/3 rożne padną w bólach.

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Mi też coś ostatnio o czat z Fortuny zachaczałeś - chyba za dużo czasu tam spędzasz :)
Śledzę mecze na tym buku i tam oglądam jeśli są transmisje. Ja po prostu nie lubię marudzenia. Jeśli nie wejdzie to rozumiem że można się wkurzyć, ale jeśli śledzicie Australię to wiecie, że tam moga być cuda w doliczonym czasie, a co dopiero mówić o całej drugiej połowie:) Czekamy do końca:)