>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
ja jutro daje bez niespodzianek, a co dziwne, czego nikt jeszcze nie dał - czysta 1+ov2,5 - @2,54 - 1j ⛔ i .... zbita.
Może i Krishna wraca, ale nie sądzę, żeby zagrał cały mecz na 100%, a wyjazdy Phoenix są na takim poziomie, że i CCM może zgarnąć te 3 pkty.


Od nowego roku nie bawię się w podawanie stawek, bo jak widać efekt jest marny i nie ma co się kompromitować.
Do zobaczenie w poranek noworoczny i udanej zabawy sylwestrowej Wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Gosford
3 min. strzał Krishny broni Kennedy.
7 min. szansa dla CCM
12 min. znowu akcja Krishny. I odp. CCM.
16 min. Kennedy na posterunku i kontra Marynarzy.
23 groźnie Paracki.
Nie no dam za drobne ten remis (za drobne @ 3,30) ✅bo wygląda to j. w. wet za wet.
31 min. jak Nix tego nie trafili? Mogło być 0-1 (chyba, że nie chcieli trafić ???? ). Sytuacji więcej teraz dla gości. Posiadanie dla gospodarzy, ale to goście stworzyli do tej pory groźniejsze sytuacje.
41. no Nix obstawili chyba x do przerwy. Powinno być 0-2! Klasyczna Australia ???? 44 bohater Kennedy i wszystko jasne zamiast 0-3 jest 0-0. Marynarze wstyd! 46 Krishna na spalonym.
ht Czyżby kierunek dnb/x w stronę Marynarzy to pomyłka? Z przebiegu 1 poł. wynika, że tak. Krishna robi z &quot;obrońcami&quot; co chce. Mogło być 0-3 do przerwy.
50 min. 100% dla CCM broni Italiano.
Kto pograł x może już zamykać ze 100% zyskiem (cash out).
90 min. można zamykać 300% zysk
edit ft 0-0
Nie oszukujmy się ???? to był cud ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie wiem jakim cudem ale ft 0-0 ???? Kupony na ✅ remis na live ✅ Tutaj była fura szczęścia ????
I tego Wam wszystkim w Nowym Roku życzę !!! No i szampańskiej zabawy na Sylwestra !!!
 
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
W Australii już powoli w kończą się wszystkie impresy sylwestrowe. A za niespełna 14 godzin w Sydney spotkanie zamykające 13 kolejkę:

-

WSW - City

un2,5 - @1,85 ⛔
un2,5+no bts - @2,3 ⛔
7 min i zostałem sprowadzony na ziemię
Z jednej strony mamy WSW, które ostatnie mecze zagrało fatalnie - znaczy jest w kryzysie. A z tego wnioskuję, że dla nich już nie przegranie będzie sukcesem. Z drugiej mamy City, które ostatnie 2 mecze grało z SFC i V - i oba przegrało. Teraz pora na rehabilitację i co najważniejsze - nie przegrać.
Garść statystyk (przyjmuję, że to City musi atakować i strzelać gole):
WSW - u siebie 1-1-2 - 4:10. Gole strzelali CCM x2 (w sumie 7 goli straconych na wyjazdach w 6 meczach), Perth x2 (w sumie 20 goli straconych na wyjazdach w 8 meczach).
City - wyjazdy 3-0-2 - 8:8. Gole tracili z V x1 (6 strzelonych u siebie w 6 meczach), Roar x3 (7 strzelonych u siebie w 7 meczach), Jets x1 (17 strzelonych u siebie w 7 meczach), SFC x3 (21 strzelonych w 7 meczach)
Co prawda City traciło sporo bramek na wyjazdach, ale większość z zespołami, które słyną z ataku (i Roar, które akurat zagrało mecz sezonu). Dlatego nie sądzę, żeby z zespołem z Sydney coś stracili. Z drugiej strony - czy coś strzelą - tutaj widzę szansę 50/50. A z tego wychodzi mi under, plus jako &#39;perełkę&#39; dodaje under i bez bramek obu zespołów po przyzwoitym kursie @2,3.
trochę się rozpisałem, ale mam nadzieje, że w nowym roku fortuna łaskawiej na mnie spojrzy i będę mógł się cieszyć z plusika ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - A-League
Godzina: 9:50
Spotkanie: Sydney FC - Newcastle Jets
Typ: Sydney FC -1ah
Kurs: 1.87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Gospodarze to aktualny lider australijskiej A-League. Drużyna jest w niesamowitej formie. W tym spotkaniu wystąpią w najsilniejszym zestawieniu.
Goście zajmują drugie miejsce w lidze ze stratą ośmiu punktów do lidera. Na to spotkanie kierują się bez kilku ważnych zawodników. Zabraknie:
- bramkarz Duncan
- obrońca Boogaard
- pomocnik Vargas
- napastnik O&#39;Donovan
- obrońca Vujica
- obrońca Cowburn
Od 06.03.2015 ekipa Sydney kontynuuje serię 10 zwycięstw nad drużyną Newcastle Jets.
Podsumowując spodziewam się zdecydowanego zwycięstwa lidera rozgrywek.
⛔
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Trzeba jednak uważać ponieważ grają JEDYNE dwie drużyny mające dodatni bilans bramkowy. Na kim się liderzy majhą poślizgnąć jak nie na viceliderze?
X, kurs 3.54, 0.2 j.
x2, kurs 2.54, 0,5 j.
Dzień dobry Panom, życzę samych udanych zakładów w dwatysiąceosiemnastym ????
Edit:
Fanie wyszło ... żałuję tylko, że pod naporem wieści o składach i spadajacych kursów na gospodarzy, dość mocno zredukowałem stawki... ale jakby nie patrzeć to:
1. trafiać w remis to trzeba liczć na szczęście
2. nie raz taka redukcja stawki pozwoliła bankrollowi się nie zrollować ;) bo szczęście nie zawsze się ma ... a właściwie dość rzadko
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Jak dla mnie bts+ov2,5 - @2,05 ✅ same się nasuwają.
Oba mocne zespoły w ataku, SFC odszedł o żelaznej obrony i misternego zaczynania akcji na własnym polu karnym na rzecz gry w środku boiska i szybkiemu podaniu w pole karne przeciwnika. To mocno przyspieszyło grę, spowodował, że dużo więcej goli wpada.. ale i więcej Sydney traci.
Dla porównanie w tym sezonie gospodarze stracili 10 bramek - w zeszłym w 27 meczach 12 bramek.
Gościom taka taktyka może pod pasować. A mimo braków kadrowych jednak nadal Jets jest wiceliderem z bezpieczną przewaga nad trzecim V. Te braki kadrowe nie są świeże, więc i nie powinno być za dużej różnicy w grze gości.

Ale moje przewidywanie w Australii wygląda jak wygląda.. więc może przeciwny typ przyniesie zysk ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Sydney FC - Newcastle Jets Typ over 2.5 @ 1.6 / fortuna
Ciężko tutaj coś więcej typować. Bramki można być pewnym, że padną z jednej jak i drugiej strony. Obie te ekipy nie maja żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych, a co najważniejsze strzeleniem bramek. Sydney grając u siebie to głównie ofensywa. Strzelenie bramek przychodzi im z wielką łatwością. Ważną postacią gospodarzy jest Mierzejewski, który strzelił siedem bramek, ale i zaliczył trzy asysty. Jednak liderem w ofensywie jest Bobo, który ma na koncie trzynaście trafień.
Newcastle Jets może nie są już tak skuteczni co gospodarze, ale również strzelają regularnie bramki, ale i również często je tracą.W każdym z ostatnich pięciu pojedynków wyjazdowych padał over 2.5, ale i co warto podkreślić BTS. Goście podobnie jak gospodarze mają kim straszyć O&#39;Donovan, Nabbout czy Petrotos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Blue Sky vs Jets
Fajnie Panowie, że się rozpisaliscie, 13 kolejek za nami, znowu mam element zbieżny z mario, jak się domyślacie chodzi o x ???? Co prawda faworytem są gospodarze, ostatnio wygrali już przecież z gośćmi. Pamietam ów mecz, Jetsi grali trochę wystraszeni, mimo to gola mistrzom strzelili. Teraz wypadałoby postawić się bardziej. Oczywiscie będzie to trudne zadanie, ale nie niemożliwe. Dużo zależy od tego jak się spotkanie ułoży dlatego tradycyjnie już odpuszczam przedmeczowe rzucanie monetą i zostawię sobie komfort spróbowania czegoś na live. Kto wie jak to się skończy? Oczywiscie może po 15 min. być już 2-0 i wtedy pozostaje już raczej samo oglądanie ????
edit ft 2-2 fajny mecz, coś tam nawet kierunkowo &quot;na tak&quot; no i fajnie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Blue Sky vs Jets
Fajnie Panowie, że się rozpisaliscie, 13 kolejek za nami, znowu mam element zbieżny z mario, jak się domyślacie chodzi o x ???? Co prawda faworytem są gospodarze, ostatnio wygrali już przecież z gośćmi. Pamietam ów mecz, Jetsi grali trochę wystraszeni, mimo to gola mistrzom strzelili. Teraz wypadałoby postawić się bardziej. Oczywiscie będzie to trudne zadanie, ale nie niemożliwe. Dużo zależy od tego jak się spotkanie ułoży dlatego tradycyjnie już odpuszczam przedmeczowe rzucanie monetą i zostawię sobie komfort spróbowania czegoś na live. Kto wie jak to się skończy? Oczywiscie może po 15 min. być już 2-0 i wtedy pozostaje już raczej samo oglądanie ????
Masz racje,kursy leca na under i no bts ,a buk sugeruje 2-0 jako koncowy ale to tak jakbysmy mieli zgadywac ,to australijska loteria.Ciezko ocenic sile Jets,ostatnio z poczatku prowadzili mecz i nagle dostaja gola,obudzili sie i znowu zgasli po przerwie.Wierze jednak,ze bedzie fajne widowisko i gole.Ostatnio kilka osob mocno przypisywalo Jetsom nieziemskie sily a jednak zeszli na grunt z 2-1 w plecaku a blisko bylo hc-1 .Tutaj Adrian i reszta bedzie chciala pokazac kto tu gra w pilke ,a kto kopie wiec Sydney win i over do wyboru. ???? Sydney to score both halfs. 1/1 oraz 1 half over 1.5 .
Kursy od dowolnych dawcow.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney FC - Newcastle Jets Typ over 2.5 @ 1.6 / fortuna
Goście podobnie jak gospodarze mają kim straszyć O&#39;Donovan, Nabbout czy Petrotos.
Sytuacja kadrowa: Sydney w optymalnym zestawieniu, Jetsi osłabione, O &#39;Donovana na pewno nie zobaczymy - od dłuższego czasu jest kontuzjowany. Wspominaliśmy ten fakt wielokrotnie w Dziale.
https://www.newcastlejets.com.au/news/table-topping-clash-start-2018
Dla przypomnienia osłabienia a propos występów kadry U23 w Chinach.
https://www.a-league.com.au/news/milicic-finalises-australia-u23-squad-china-challenge
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
wyjściowe jedenastki:
STARTING XI | @NewcastleJetsFC | Moss Koutroumbis Jackson Topor-Stanley Georgievski Brown Ugarkovic Petratos Hoffman Nabbout Champness
STARTING XI | @SydneyFC | Redmayne Buijs Wilkinson Wilkshire Zullo O’Neill Ninkovic Brillante Carney Bobo Adrian

zobaczymy co Champness pogra...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
allen21 122

allen21

Użytkownik
Ja dzisiaj pójdę w stronę kornerów. Jetsi na wyjazdach masa rzutów roznych. Linię przeze mnie proponowaną nie pokryli bodaj tylko w dwoch meczach. Sydney natomiast u siebie slabo pod tym względem, ponieważ over 11.5 korkow pokryto tylko dwukrotnie ale co ciekawe mialo to miejsce w ostatniej kolejce oraz w pierwszym meczu z Jetsami gdzie zdobyto UWAGA: 20 rogów. Ktoś tu pisał wyżej, ze mistrzowie zmienili sposób gry, obrona nie funkcjonuje już tak pewnie a i gra nastawiona jest bardziej na ofensywę.
Sydney - Jets over 11.5 korków kurs: 1.98
Na live pograne Sydney win i over 2.5 kurs 2.40
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live w Sydney
ht Fajnie, że się Jetsi nie posrali. Walczą jak równy z równym. Oby wytrzymali tak do końca. To będzie ciężkie zadanie, bo Arnold na pewno będzie swoich graczy motywował do ataków w 2 poł. Merrick pewnie powie swoim to samo ????
Mi się ten mecz podoba, nie wiem jak Wam ? ????
No i proszę 1-2 ???? 88 min. 2-2 ????
edit
FT 2-2 coś tam jeszcze stary qowalsky z kolegami od lat śledzącymi A-league jeszcze ma do powiedzenia. Graty dla mario i majekxa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Jutro, Panowie, w pierwszym meczu skuszę się ponownie na remis za 0.2 j. , kurs 3.64 w 1xbet.
Mam tylko prośbę do Qowala: plisss, opuść ten mecz w swoich zakładach ;). Omówić możesz jeśli chcesz, ale...nie stawiaj meczu w Brisbane :p . Postaw ewentualnie na ten mecz grany nieco później w Perth. i życzę Ci w nim powodzenia... BTW: tam tez może być remis :p
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro, Panowie, w pierwszym meczu skuszę się ponownie na remis za 0.2 j. , kurs 3.64 w 1xbet.
Mam tylko prośbę do Qowala: plisss, opuść ten mecz w swoich zakładach ;). Omówić możesz jeśli chcesz, ale...nie stawiaj meczu w Brisbane :p . Postaw ewentualnie na ten mecz grany nieco później w Perth. i życzę Ci w nim powodzenia... BTW: tam tez może być remis :p
Mówisz - masz ???? Nie gram tego meczu !!!!!!! więc zwycięstwo masz w kieszeni ???? Do zobaczenia.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Rozkład jazdy pozostałych spotkań 14 kolejki A-league
05.01. 09:50 Brisbane Roar vs WS Wanderers - no bet ????
05.01. 12:00 Perth Glory vs Adelaide United - na razie no bet
06.01. 08:00
Melbourne vs Victory Central Coast Mariners - po tym co widziałem ostatnio widzi mi się 1 Victory po @ 1,60 ⛔ za monetę. Warunek? Oba zespoły nie zmienią swojej gry o 180 stopni ????
edit. Nie oglądałem, z relacji kolegi badurrafa Victory nie wykorzystało wielu sytuacji, a te wiadomo się mszczą... minus
06.01. 09:50
Melbourne City vs Wellington Phoenix - no bet, ale jeśli outs u City się potwierdzą na boisku, a Nix zagrają tak jak w ostatnim meczu, ale o wiele skuteczniej (patrz Krishna), to ryzykownie jestem w stanie dać miedziaka na ich dnb po @ 3,80. GL!
edit. Ten mecz oglądałem, po statach nie widać, ale zamiast 0-3 skończyło się 2-1 ale fatalny dzień...3,80 koło nosa przeszło bo nie kontrowałem przy 0-1 ????
Ins/outs (jak dla mnie dużo przetasowań):
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-a-league-ins-and-outs-round-14-0
Oprócz przypomnienia, że info kadrowe trzeba sprawdzać przed meczem (bo zdarzają się wpadki!), to dodatkowe utrudnienia (zmiany godzin rozgrywania spotkań) wynikają ze spodziewanej fali upałów:
https://www.a-league.com.au/news/ffa-alters-match-scheduling-response-high-forecast-temperatures
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom