>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

A-League

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Niby fajnie niby tego ale jednak minus będzie duży na te święta :p
Byle Marynarze nie wygrali to nawet ten &quot;live -&quot; mi nie popsuje zbytnio humoru, a i cała kolejka dla mnie pozytywnie się ułożyła ???? Więc nie mam prawa narzekać, no i farta miałem co niemiara ???? Przyznaję bez bicia ????
Ogólnie jestem zadowolony ???? Jeszcze Redsi w kierunku na 1/dnb i Boxing Day (oby ofc) będzie udany.
FT 1-0 Kierunek na plus
Nic dodać nic ująć. Miłego drugiego dnia Świąt Panowie. Do zobaczenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam w świątecznym nastroju. Głowa boli od procentów, brzuch od przejedzenia a buzia się cieszy bo fajna kaśka wpada mi na NHL wiec trochę zaszalejemy.....
1) Jak zwykle karniaczek
WH kurs 3.75
2) Adelaide over 3 kartek
WH kurs 4.2
3) Over 2,5 gola i over 12 korkow
WH kurs 4.6
4) BTS w pierwszej połowie
WH kurs 5.5
Powodzenia
Sytuacje były w pierwszej połowie, karny tez powinien być, zabrakło 1 kartki. Ogólnie druga połowa dramat.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Tyyyyylkooo 1 gol.Straszne.Ale tak bywa Odkuje sie jeszcze na tej Australii⛔⛔ ????
Spoko, ???? Jakby co to zapraszam takze do Irlandii Pn ???? Tradycyjnie Psychosocial pracuje tak jak my nawet w Swieta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Dziś zaczynamy kolejkę numer 13. Zobaczymy czy będzie pechowa, czy szczęśliwa... tak czy inaczej, ważne jest aby fajnie się bawić, kibicować, emocjonować - zapraszam do dyskusji.
moje typy bez jakichś specjalnych odkryć:
-

Victory - Jets (2:1)

ov2,5+bts - @1,8 - 0,6j ✅
ov3,5 - @2,6 - 0,2j ⛔
2 - @3,03 - @0,2j ⛔
+0,08j
Zaczynamy kolejkę chyba od najciekawszego spotkania,
Pojedynek wielkiego V, które zaliczyło mocny falstart na początku sezonu, ale ostatnie 2 mecze pokazały, że jednak coś dobrego zaczęło się dziać - najpierw 1:2 wygrana na ciężkim terenie w Brisbane - gdzie pierwsza połowa była zagrana jak z nut. Potem ważne 3 pkty (0:1) w meczu derbowym z City - gol rzutem na taśmę w 96 min. Do tego Berisha już dawno nie strzelił bramki.
Z drugiej strony mamy Jets - objawienie sezonu, najlepsza ofensywę w lidze, zespół grający otwarcie, ofensywnie i odważnie. Zespół z serią 3 zwycięstw z rzędu - z Perth, Adelaidą i WSW - i bilansem bramek w tych meczach - 8:2
I jeszcze kilka informacji statystycznych:
Victory u siebie w tym sezonie jeszcze bez zwycięstwa: 0-2-3 - 4:7
Jets na wyjazdach: 4:zero:1 - 12:6
Tutaj niby wszystko przemawia za Jets (dlatego delikatnie zagram tą 2), ale warto wspomnieć, że V jednak ostatnie spotkania na plus - nie nie wiadomo, że nie będzie kontynuować dobrej passy. Tak czy inaczej - jakaś passa zostanie w tym meczu przerwana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
R 367

romeo12345

Użytkownik
Odpuscilem Australie jakis czas temu ze wzgledu nanieprzewidywalnosc jak w nba ale dzisiejszy meczyk zagram. Moze wkoncu przelame zla passe i zarobie na sylwestrowe fajerwerki.
Jets win @3,2
Jest ah-1 @5
Jets ht/ft @4,7
Jets i bts @5,5
Wszystko bet365
 
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
jak by kogoś interesowały składy to są już na tt:
https://twitter.com/aleague
Moss Koutroumbis Boogaard Topor-Stanley Vujica Kantarovski Ugarkovic Petratos Hoffman Nabbout Champness
Thomas Geria Nigro Deng Williams Valeri Milligan Troisi George Barbarouses Berisha
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Dzisiaj 2 single. Analiza: wejdzie albo nie wejdzie (szczególnie tyczy tego drugiego) ????
1. MV-Jets bts @ 1,50 - 0,72j ✅ 2:1
2. MV-Jets ov 5.5 ::zoltakartka: @ 2,10 - 0,2j ⛔ 3

No i w zasadzie tak jak napisałem ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Victory vs Jets
Trudny mecz. Tu mam argumenty za każdym rozwiazaniem.
1 - nie do wiary, ile jeszcze wicemistrz pozostanie bez zwycięstwa u siebie? Do tego jak wspomniał majekx, najskuteczniejszy swego czasu rekordzista ( łowca bramek ) Besart od paru meczy z zerowym kontem. Do tego tradycyjnie swego czasu handikap w postaci swojego stadionu ( obecnie dramat ale ile mozna ? ) i kibiców + optymalny możliwy skład. Czyli 1. Zaraz, zaraz...
x - statystycznie b. rzadki ostatnio wynik w a-league, już ostatni mecz &quot;miał&quot; się tak skończyć ale wiemy na jakim farcie V wyszarpalo karnego w 96 min. Gospodarze zdeterminowani by wygrać, goście mimo brako O&#39;Donovana chcą tego samego = X. No i ...
2 - zespół Merricka to sensacja sezonu. Na razie sen od zera (wooden spoon poprzedniego sezonu) do bohatera (czołówka ligi) trwa. Morale wysokie, zespół gra nieźle także na wyjazdach. Na zagranicznych forach wielu ekspertów typuje dziś czystą 2 -kę zwracajac uwagę na słabe wyniki u siebie w tym sezonie Big V.
Co robić? Pierwotnie sklanialem się za x w myśl zasady, że pierwszy pomysł jest najlepszy, ale sami widzicie jak jest. Poważne granie zostawię ew. na live. Wychodzi, na to, że nie pomoglem ????
Wszyscy idą w kierunku Jets a ja tu widzę remis spodziewam się wyniku 1:1 gram :
poniżej 2,5 @2,15
Nie wszyscy ???? kolego, nie wszyscy ???? Też mi chodzi taki scenariusz po głowie. GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 367

romeo12345

Użytkownik
Kursy na win Jestsow poszybowaly z 3,1 na 3,8 w bet365. Ja dokladam czysty win Jests @3,8. Albo sie bawie w sylwka ale siedze przy piwku i znowu zapominam o Australii.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Kursy na win Jestsow poszybowaly z 3,1 na 3,8 w bet365. Ja dokladam czysty win Jests @3,8. Albo sie bawie w sylwka ale siedze przy piwku i znowu zapominam o Australii.
Wybrałeś sobie mecz gdzie moim zdaniem wszystko jest możliwe ????
edit live
Teraz słupek ratuje Jetsów i mogło być 2-0.
A tak w 46 jedno podanie Ugarkovica i Hoffman na 1-1.
2 poł. okazja dla Victory, bez zmian, Besart minął się z piłką.
Mówisz majekx i masz 2-1 i Besart. No dobra chłopaki wrzucać na 2-2 i będzie ok. ????
Nie do wiary, ale karny obroniony, Milligan strzela, bramkarz broni. Mogło być 3-1 i po meczu, a tak Jetsi mają nadzieję na choćby x.
Teraz dla odmiany szansa dla Jets.
Gol Berishy ale nieuznany. Zamiast 4-1 dalej 2-1. Główka Hoffmana ale nad bramką. Teraz pudłuje Troisi. Jeszcze raz on i broni bramkarz Jetsów. W 88 okazja dla Jets, ale obrońca ponad bramkę. Ostatnie chwile... FT 2-1 W końcu Victory victory ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 367

romeo12345

Użytkownik
Ja wierze w Jetsow. Dokladam win @10 i x2 @3,4
Ha, i jest 1-1. Czyli zaczynamy od nowa meczyk
Ech ten Besart. Kurs na niego byl @3 i myslalem czy nie zagrac. Jedynie remis mnie jeszcze ratuje.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ja wierze w Jetsow. Dokladam win @10 i x2 @3,4
Ha, i jest 1-1. Czyli zaczynamy od nowa meczyk
Ech ten Besart. Kurs na niego byl @3 i myslalem czy nie zagrac. Jedynie remis mnie jeszcze ratuje.
Szanse są ,zamiast 4-1 jest 2-1. Gra się do końca. Nie ukrywam, że remis mi pasuje ???? Kierunek na V nie jest dla mnie szokiem ???? Kiedyś musieli się przełamać.
edit
FT 2-1 Dla mnie jak wspominałem żadne zaskoczenie, przyznaję bliżej mi było do x w tym meczu. Natomiast A-league dalej uczy pokory... Tu się nic w tym temacie nie zmienia.
Dziś Victory victory ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 850,1K

majekx

Znawca A-League
Kurs na niego byl @3 i myslalem czy nie zagrac. Jedynie remis mnie jeszcze ratuje.
Miałeś kurs 3 na gola Berishy?... ładnie.. ja na gola miałem w BaH 1,8...
na jutro widzą mi się same jedynki... z tym, że na Adelaidę po @1,9 (już mniej bo ostro zaczął pikować) biorę w ciemno (za 1j)... a na SFC po kursie @1,4 słabo mi się widzi.. trzeba by coś dobrać do tego.
ale to wieczorkiem coś skrobnę więcej.
edit... znalazłem ciekawy typ na SFC - 1+un4,5 - @1,72 - i tutaj też wchodzę za 1j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom