>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

A-League

tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Przed chwilką włączyłem i ... tytuł frajera miesiąca odbiera zespół z Brisbane ???? 1-2 ???? No ale mają jeszcze chwilkę na rehabilitacje przed swoimi fanami.
Czołem Panowie
Rano pewnie nie zdążę, więc dziś napiszę, ze nie wierzę w tyle zwyciestw faworytów bukmacherskich, więc jutro rano:
Nix - Sydney, 1x, 2.58 (1xbet), 0.7 j.
oraz ze względu na mały odsetek remisów
Nix - Sydney, X, 4.54 (1xbet), 0.2 j.
A ja wrecz przeciwnie , gram Sydney win :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Nix vs Blue Sky
Kadra Sydney w najsilniejszym składzie, gospodarze po perturbacjach zwiazanych z odejsciem m. in. panów Vidosic. Jeśli dziś nie będzie rozdawania prezentów to on the paper Nix nie mają zbyt wielu szans na zwycięstwo. Ja tak jak wcześniej sygnalizowalem nie postawilem nic przed meczem. Teraz okazuje się, że nie obejrzę czyli odpada live. Grającym GL!
PS W taśmach dla sportu dorzuciłem win Sydney.
edit. Wygląda, że nie było co zbierać z Nix FT 1-4 Taśmy w grze ????
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Co tu dużo gadać - derby. A jeżeli chodzi o derby Melbourne - bramki i kartki. Sprawdziłem, że w pięciu ostatnich ligowych potyczkach derbowych bts wchodził za każdym razem, a kartkowy over 5.5 czterokrotnie. Na dzisiaj proponuję więc dwa single:
1. MC-MV bts @ 1,68 - 0,62j ⛔ 0:1
2. MC-MV ov 5.5 ::zoltakartka: @ 1,70 - 0,62j ⛔ 3
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
W związku z tym, ze WH nie wystawił moich ulubionych zakładów, zdecydowałem się na takie coś......
Melbourne City-Melbourne Victory
1) BTS w pierwszej połowie
WH kurs 5,5
2) BTS i over 2,5 gola
WH kurs 2
3) Absolutnie for fun BTS w obu połowach
WH kurs 15
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
do meczu Phoenix - SFC - oglądałem drugą połowę i powiem, ze to nie Sydney zagrało tak dobrze.... to gospodarze byli tak słabi. Goście grali swoje, ataki skrzydłami i wrzutki w pole karne. Gospodarze.... próbowali usilnie przebić się przez środek. Próby grą daleką piłką też kończyły się fiaskiem bo piłka lądowała w okolicach środka boiska. Zespół z Wellington można śmiało dodać do antybohaterów kolejki na równi z WSW (Roar ze swoim popisem jest niezagrożony).
City - V
20&#39; przewagę ma V. Atakują z pomysłem i skuteczniej wchodzą w pole karce City. Gospodarze kończą ataki na środku boiska. Bez szybkości, bez pomysłu bez efektów. Na prawej stronie V szaleje Barbarouses, przez którego idą wszystkie ataki.
HT - 0:0 od około 30 min City zaczęło grać dokładniej i tym samym zaczęli stwarzać sytuacje na gola. Ciężar gry przeniósł się pod pole karne Victory. Tak naprawdę najgroźniejsze sytuacje były po rzutach rożnych, których gospodarze zdecydowanie szukali.
mewy się na stadion zlatują... pora na gola - ✅ gol wszedł...

gramy live - 1 - @4 - 0,25j - kurs warty ryzyka ⛔ -0,25j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
gramy live - 1 - @4 - 0,25j - kurs warty ryzyka
Ja dam x po @ 2,0 ⛔za drobne oprócz kierunku na Victory wcześniej.
edit. Ogólnie dobry kierunek ????
Jeśli ten mecz będzie czysty ???? to gospodarze niewiele mają do powiedzenia. Pytanie, czy dostaną prezent od Blue Sky? Dla mnie mecz na live. Przed spotkaniem nie dam nic.
Widzę, że prezentów nie było ????
McCormack to może być kontuzjowany, dodatkowo z czerwem wyleciał Muscat. Ja poszedłbym w x lub dnb/2 jeśli Victory wyjdą na pełnej q... Do tego Berisha strzeli. To dobry typ moim zdaniem na ten mecz.
Zostało ostatnie 15 min. Besart liczę na Ciebie ????
edit Co prawda nie Besart, ale Victory gol po VAR z karnego w doliczonym ????
FT 0-1 się zrobił mecz na koniec ???? Ogólnie kierunki na Victory wyszły plus.
 
dzvonek 3,9K

dzvonek

Użytkownik
Czemu Besart nie strzelal karnego?? mialem zagrane,ze strzeli gola i jak zobaczylem ze jest gol z karnego to bylem pewnien ze on strzelil
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Ogólnie jestem zadowolony ???? Jeszcze Redsi w kierunku na 1/dnb i Boxing Day (oby ofc) będzie udany.
Wesołych Świąt Panowie życzy Wam Kowal ???? Pozdrowienia i życzenia kieruję także do wszystkich czytelników i miłośników tego troszkę szalonego działu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
moje obstawianie w Australii to równia pochyła do dołu.. stan konto -8,35. Magiczna granica 10 jednostek zbliża się niemiłosiernie ???? .
do zobaczenia drugiego dnia świąt w Adelaidzie.

Adelaida - CCM
1 - @1,9 - 0,5j


(1:0) ✅ +0,45j

stan konta -7,9j

Jednocześnie wszystkim obecnym, tym widocznym w postach jak i tylko czytającym życzę Wesołych Świąt.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Koval, zagrałem ten remis, zagrałem.... ale wyszedł z tego zakładu h... wielki i dwa bąbelki.
Więc do wcześniejszego, porannego minusa dopisuję sobie:
-0.5 j. za PRAWIE remis
-0.2 j. za zagranie live na gospodarzy z kursem 4.0
Wesołych Świąt, Panowie. Wesołych i zdrowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
W związku z tym, ze WH nie wystawił moich ulubionych zakładów, zdecydowałem się na takie coś......
Melbourne City-Melbourne Victory
1) BTS w pierwszej połowie
WH kurs 5,5
2) BTS i over 2,5 gola
WH kurs 2
3) Absolutnie for fun BTS w obu połowach
WH kurs 15
Klapa......
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Mi też pasuje kierunek na gospodarzy. The Reds 1/dnb wydaje się dobrym kursem. Boję się x bo od 7 lat w spotkaniu tych drużyn taki wynik nie padł. A termin 26.12. do ostrej walki nie zachęca ????
W zasadzie nic nowego nie wymyślę, kursy na 1 spadały, teraz rosną, sportowo podtrzymuję pomysł na 1, statystycznie kiedyś remis też powinien paść. Byle nie wygrali goście i będę zadowolony. Ale to tylko piłka i to w dodatku australijska + Boxing Day więc zobaczymy jak będzie. GL!
Podano składy, powroty w Adelaidzie.
https://www.a-league.com.au/match/adelaide-united-v-central-coast-mariners-a-league-26-12-2017/928001#!/lineups
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam w świątecznym nastroju. Głowa boli od procentów, brzuch od przejedzenia a buzia się cieszy bo fajna kaśka wpada mi na NHL wiec trochę zaszalejemy.....
1) Jak zwykle karniaczek
WH kurs 3.75
2) Adelaide over 3 kartek
WH kurs 4.2
3) Over 2,5 gola i over 12 korkow
WH kurs 4.6
4) BTS w pierwszej połowie
WH kurs 5.5
Powodzenia
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Marynarze zaczęli z animuszem, ale 2 ładne akcje Redsów i jedna z nich zakończyła się bramką Kitto 1-0 ????
Po jednej szansie dla obu stron wynik bez zmian 1-0, a teraz farta miała Adelaida bo mogło być 1-1
I znowu akcja, wybicie z pustej bramki Marynarzy. I mamy kolejne sytuacje, otwarty mecz, gole powinny padać choćby w 2 poł.
 
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Live
Marynarze zaczęli z animuszem, ale 2 ładne akcje Redsów i jedna z nich zakończyła się bramką Kitto 1-0 ????
Po jednej szansie dla obu stron wynik bez zmian 1-0, a teraz farta miała Adelaida bo mogło być 1-1
I znowu akcja, wybicie z pustej bramki Marynarzy.
Właściwie to powinno już być spokojnie 1-1
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Właściwie to powinno już być spokojnie 1-1
Fajny otwarty mecz, kilka goli powinniśmy obejrzeć już w pierwszych 45 min. Jeśli nic się nie zmieni to można spokojnie zaatakować over 2,5. Jak złapię kurs ok. 2,25 na taki scenariusz to położę miedziaka. A kto wie, czy nie będziemy świadkami innego rozwiązania. Remis też nie byłby jakimś niesprawiedliwym rozwiązaniem po 1 poł.
Co sądzicie Panowie?
edit live Pobiorę po @ 2,30 over 2,5 za miedziaka ????
Jak chłopaki marnują, a już 75 min. Do roboty Panowie, potem możecie świętować ???? Okazji było sporo tylko skuteczność &quot;0&quot;
edit.
FT 1-0 Miedziak &quot;live&quot; na ⛔ choć okazji na gole było mnóstwo. Ogólnie jednak kierunek główny przedmeczowy, tak jak i cała świąteczna kolejka na ✅
 
Do góry Bottom