>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Trener obrażony na Berishe?:)

Syn Bruca Waine'a (Batmana:D) na 0:1 dla gości:) Ben Waine 7 minuta:)

27' mamy remisisko. 1:1

czerwona kartka dla gospodarzy. Całą drugą połowę graja goście z przewagą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +204
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na dziś:
Victory - WSW

Pojedynek Melbourne - Sydney. Victory w fatalnej formie, a ostatni mecz z City pokazał, że ten zespół już jest na wakacjach. Wątpię aby potrafili nawiązać równorzędną walkę z WSW, które co prawda również nie zachwyca formą w ostatnich meczach... ale nadal walczą o top 6. A mecz z Victory to najlepsza okazja do przełamania złej passy i zdobycia kompletu punktów - w przypadku gości - bardzo ważnych punktów.

Ja pobieram 2 - @1,7
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +284
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Na dziś:
Victory - WSW

Pojedynek Melbourne - Sydney. Victory w fatalnej formie, a ostatni mecz z City pokazał, że ten zespół już jest na wakacjach. Wątpię aby potrafili nawiązać równorzędną walkę z WSW, które co prawda również nie zachwyca formą w ostatnich meczach... ale nadal walczą o top 6. A mecz z Victory to najlepsza okazja do przełamania złej passy i zdobycia kompletu punktów - w przypadku gości - bardzo ważnych punktów.

Ja pobieram 2 - @1,7
Zgodnie z tym co powypisywałem wcześniej (do odwołania) gram przeciwko Big V. Na dzień dobry zlapalem jeszcze @ wyjściowy na Wedrowcow 1,90 za miedziaka. W Melbourne trener tymczasowy (o którym już pisałem), a od lipca "wchodzi" na 3 lata Popovic. Nie wiem jak to ma podziałać na pilkarzy, cudu się nie spodziewam. U Wedrowcow nerwowo, 6 miejsce mają ale grupa poscigowa się zbliża. Do tego kilka meczy bez 3 pkt. Jak na zespół z wielkimi ambicjami to trochę wstyd. A ostatnia porażka z Roar to już b. słabo wyszło. Dziś okazja na rehabilitację, latwiej nie bedzie... GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Melbourne Victory vs WS Wanderers: X2/BTTS @1.98 Forbet ❌

O Victory lepiej nic nie mówić, minuta ciszy dla nich. Nie ma nic gorszego niż sromotna porażka w derbach. Fakt, ekipa z Melbourne grała przez dłuży czas w 10, co nie zmienia faktu, że stracić aż 7 goli to wstyd. Wanderers miewa ostatnio problemy w defensywie, ale pójdę w ich kierunku. Często takie spotkania są zdradliwe, stąd podpórka. Myślę, że coś stracą, jak to mają w zwyczaju, ale na ten moment są lepszą ekipą od swoich przeciwników. Widzi mi się takie 1:1, 1:2 dla drużyny z Sydney.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +344
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Zgodnie z tym co powypisywałem wcześniej (do odwołania) gram przeciwko Big V. Na dzień dobry zlapalem jeszcze @ wyjściowy na Wedrowcow 1,90 za miedziaka. W Melbourne trener tymczasowy (o którym już pisałem), a od lipca "wchodzi" na 3 lata Popovic. Nie wiem jak to ma podziałać na pilkarzy, cudu się nie spodziewam. U Wedrowcow nerwowo, 6 miejsce mają ale grupa poscigowa się zbliża. Do tego kilka meczy bez 3 pkt. Jak na zespół z wielkimi ambicjami to trochę wstyd. A ostatnia porażka z Roar to już b. słabo wyszło. Dziś okazja na rehabilitację, latwiej nie bedzie... GL!
Panie qowalsky6 qowalsky6 - gorąca prośba - proszę o wyłączenie telefonu Panu Li, żeby nam nie mieszał w meczu.. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +223
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Na dziś:
Kamau strzeli i w meczu over 1,5 gola (około 3.00)
Nie czekam na składy (moze to blad) ale raczej Kamau wyjdzie w podstawie a kto jak nie on ma strzelić dziś.
Jeśli chodzi o gole to przewiduje jakieś 1:2
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Nie widzę nic innego jak obie strzelą i powyżej 2,5 - 1.83 STS.
Chociaż większa ilość goli również mile widziana:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Rynek meczowy jest ostro rozhuśtany. Jeszcze godzinę temu za zwycięstwo Gości płacono 1,78, wiem , że wcześniej nawet mniej, a obecnie niektórzy bukmacherzy płacą ponad 2. Chyba ma to związek z podaniem składów wyjściowych, bo ewentualnych innych ukrytych rzeczy nie pojmiemy. Szczerze pisząc mnie podoba się skład gospodarzy, zważywszy, że ich bazowy środkowy obrońca (Shotton) i lewy obrońca Traore są niedostępni. W środku ustawili doświadczonych graczy, cofnęli cały zespół, ale maja z przodu żądła Tylko nie bardzo rozumiem, co w bramce robi bramkarz, który dopuścił do straty 7 goli. Nie mówię, że one są zawinione przez niego. Ostatniego meczu zresztą oglądałem niewiele, ale, dla mnie, utrzymanie go w bramce oznacza, że nie ma zastępcy, albo to, że wszystkie lub większość bramek w ostatnim meczu zawinił rezerwowy środkowy obrońca Anderson. Chyba jedyny odesłany na ławkę z poprzedniej ekipy, który mógłby dzisiaj grać. Z drugiej strony ciekaw jestem dlaczego znowu nieobecny jest Yeboah u gości? Mam wątpliwości, czy to on jest najsłabszym w tercecie strzelców WSW.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne,
13 min. Atakow WSW (choć nieporadnych), jedna kontra i 1-0. Co to Robinson nie odrobił lekcji? Turban z gwizdkiem się nie pitoli, zamiast czekać na gwizdek, że faul (takie faule to Pers ma w d...) trzeba bylo lecieć za Kruse...
Na razie Wedrowcy wyglądają jak frajerzy, szarpią Kamau i Ibini na szczęście dla nich... Może wyszarpia...
Post automatycznie złączony:

Panowie jakieś value teraz na gości ? 3.1 kurs
X2 predzej, bo kto wie co oni odwalą?
Edit
Rożny, 2-0, Wędrowcy jak po nokaucie, nowa miotła w Melbourne (choćby tymczasowa) na razie robi cuda...
Jest kontaktowa, Troisi i 2-1
Edit2
Kolejny rożny w doliczonym i 3-1, nie mam uwag oprócz tego, ze turban gwiżdże pod Victory. Pozostaje się cieszyć bo chociaż bramki padają... Ja tam z miedziakiem się już pożegnałem, pójdę w overy w 2 pol...
Edit3
Już 4-1, dobralem jeszcze over 6,5 po @ 2,70 za drobne...
Edit4
Już 5-2 :) szok :)
Edit5
Ft 5-4 a byly akcje na 5-5 :) kirunek na overy 2 pol. To było to...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +406
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Kamau mnie trochę zawiódł, gral aktywnie i mial pilke meczowa na remis lecz zmarnowal... co to bylby za come back z 5:2 na 5:5 haha
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co tu się stało? :)
1. Pan Li wyłączył telefon,
2. Turban z gwizdkiem i poczułem (slusznie) niepokój (to Ams 2),
3. Nowa miotła w Melbourne, w Singapurze nie takie rzeczy "robił",
4. Gapiostwo (?) w ht Wedrowcow - kontra i 2 rożne,
5. Totalny odlot jednych i drugich.
Podsumowanie:
Sorry za kierunek na 2 (miedziak w piach) na usprawiedliwienie podałem kierunek na overy w 2 pol., można było nie tylko odrobić ale i zarobić.
Wnioski:
Po co komu Superliga :) kiedy mamy najlepszą ligę świata na Antypodach :)
Edit
Popatrzcie sami:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +639
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na jutro na szybko, bo pewnie czasu rano mi zabraknie:

CCM - SFC - 1 - @2,93

Może i CCM lekko straciło formę z początku sezonu, za to SFC się rozpędziło... ale w Gosford na pewno CCM będzie chciało powalczyć i pokazać się z dobrej strony. I myślę, że tym razem jeszcze się uda ograć aktualnych mistrzów.


Macarthur - Melbourne City - 2 - @1,75

Kursy spadają, ale myślę, że jeszcze są akceptowalne. Uważam, że po tym co Maclaren i spółka pokazali w meczu przeciwko V w tym momencie są w takiej formie, że Macarthur nie osiągnie korzystnego wyniku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No koledzy, dziś wieczorem do Sydney powraca Le Fondre!!! Ma nowy kontrakt, czeka go 14 dniowa kwarantanna i ma powstać atak marzeń : Bobo i Adam. W końcu Sky Blues się ogarnęli, caly czas pisałem, że takiego gracza im brakuje. Corica musi jak widać zaglądać do naszego działu. A na poważnie wlodarze Sydney po prostu narobili w gacie patrząc co wyczynia chociażby City. No i dobrze, że nie odpuszczają w walce o mistrzostwo A-league...
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
No koledzy, dziś wieczorem do Sydney powraca Le Fondre!!! Ma nowy kontrakt, czeka go 14 dniowa kwarantanna i ma powstać atak marzeń : Bobo i Adam. W końcu Sky Blues się ogarnęli, caly czas pisałem, że takiego gracza im brakuje. Corica musi jak widać zaglądać do naszego działu. A na poważnie wlodarze Sydney po prostu narobili w gacie patrząc co wyczynia chociażby City. No i dobrze, że nie odpuszczają w walce o mistrzostwo A-league...
mistrza w Indiach zdobył i wraca spełniony ;) do tego ataku warto dodać również Koste, pare bramek juz strzelil w tym sezonie;)
Post automatycznie złączony:

Ja spokojnie, skromnie ale i tradycyjnie;) oba dzisiejsze mecze over 2,5 gola:) 9 jak wczoraj nie potrzebuje. Gorzej jak wczoraj nastrzelali za dzis;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +288
Do góry Bottom