>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Niedzielny mecz Roar vs Perth przełożony ze wzgledu na 3 dniową blokadę Australii Zachodniej. Nowy termin póki co nieznany... Chore czasy. Doslownie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
drif 4,6K

drif

Użytkownik
No koledzy, dziś wieczorem do Sydney powraca Le Fondre!!! Ma nowy kontrakt, czeka go 14 dniowa kwarantanna i ma powstać atak marzeń : Bobo i Adam. W końcu Sky Blues się ogarnęli, caly czas pisałem, że takiego gracza im brakuje. Corica musi jak widać zaglądać do naszego działu. A na poważnie wlodarze Sydney po prostu narobili w gacie patrząc co wyczynia chociażby City. No i dobrze, że nie odpuszczają w walce o mistrzostwo A-league...
Z innej ciekwastki dotyczacej Sydney i A-League to Liverpool otwiera szkolke szkoleniowa mlodzikow wlasnie w Syd.
Post automatycznie złączony:

Na jutro na szybko, bo pewnie czasu rano mi zabraknie:

CCM - SFC - 1 - @2,93

Może i CCM lekko straciło formę z początku sezonu, za to SFC się rozpędziło... ale w Gosford na pewno CCM będzie chciało powalczyć i pokazać się z dobrej strony. I myślę, że tym razem jeszcze się uda ograć aktualnych mistrzów.


Macarthur - Melbourne City - 2 - @1,75

Kursy spadają, ale myślę, że jeszcze są akceptowalne. Uważam, że po tym co Maclaren i spółka pokazali w meczu przeciwko V w tym momencie są w takiej formie, że Macarthur nie osiągnie korzystnego wyniku.

Ja w pierwszym dziejszym meczu pojde za Twoim pomyslem z meczu z Sydney-Adelaide i podzialem punktow. Mysle ze scenarjusz warty rozpatrzenia.
Do tego patrzylem na wyniki meczow i nie bylo juz dawno 0-0 ale wiadomo w Australii 0-0 to jak deszcz na Uluru. Tym bardzie przy takich druzynach jak dzis.
Mimo wszystko mozna probowac w najblizszym czasie stopniowo za male stawki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
Witam no i nie zdążyłem piękna kontra CCM i 1-0 , nie podam żadnego typu ale zagram coś live mam nadzieję ,że jeszcze w tej połowie coś strzelą .
Pozdrawiam i zieloności
No i pięknie tym razem nie było spalonego i mamy 2-1 do przerwy takie mecze to ja lubię .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Witam no i nie zdążyłem piękna kontra CCM i 1-0 , nie podam żadnego typu ale zagram coś live mam nadzieję ,że jeszcze w tej połowie coś strzelą .
Pozdrawiam i zieloności
Live Gosford,
Mamy 1-0, ale Sydney się nie poddaje, x2 po @ 2,10 za drobne pobieram... KTF!
Edit
Genialna akcja CCM, Simon i 2-0...Do bani mam timing... Co z tego, że Sydney cisnęło? Ano właśnie...
Edit 1
W doliczonym na 2-1 Ninkovic...
Edit2
Bobo na 2-2, po zamieszaniu... ale jest. A go... zasrany Var, myślałem że to zmieni piłkę na lepsze, guzik zabija... Zostaje 2-1,...
Edit3
2-2, oliwa sprawiedliwa... Ft...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +523
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Kursy cały czas rosną, ale mnie to nie odstrasza :D stawiam na BTTS w drugim dzisiejszym meczu:

Macarthur FC vs Melbourne City: BTTS @1.64 BETFAN ✅ piękna obrona City :D

Najświeższa drużyna A-League u siebie prezentuje się całkiem nieźle. Najważniejsze, że z kim by nie grali to strzelają gole. Po drugiej stronie mamy wielkiego faworyta City, co wskazują też kursy, ale czy aż takiego? Myślę, że Macarthur jest w stanie powalczyć. Ekipa z Melbourne to zespół, który sporo strzela, ale szczególnie wyjazdach też trochę goli traci. Mam nadzieję na ciekawy pojedynek przed sobotnim obiadem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +463
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Brisbane - Perth

Wg madrzejszych od siebie, trzeba grać przeciwko Perth, to ja spróbuję ale po mojemu. Brisbane ostatnio wyrabia normę 2 goli, choć wcześniej to słabo to wyglądało, a goście to obronę mają średnio - średnią 🙂z przodu trochę nadrabiają ale wiadomo czym wygrywa się mecze. Dlatego idę na łatwiznę i daje over 1,5 bramki gospodarzy, Dylan i Riku, mam nadzieję, ze dadzą plusa

Brisbane - Perth over 1, 5 bramki gospodarzy
Fortuna 1,72

O nawet nie zauważyłem, że odwokany 🙂
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wellington Phoenix vs Adeleide United: X2/BTTS @2.06 Forbet ❌

Na singielka spróbuję sobie powyższy typ. Osobiście jestem zauroczony postawą Adeleide. Bardzo podoba mi się ich mądra gra, przede wszystkim przed polem karnym rywala. Nie ma przypadkowych piłek jak widzimy to często w spotkaniach A-League. Jestem zdania, że są lekkimi faworytami, ale coś zapewne stracą, bo po drugiej stronie niebezpieczne trio: Ben Waine, Jaushua Sotirio, Ulises Davila (a nie zapominajmy jeszcze o Tomerze Hemed). Myślę, że kilka bramek możemy obejrzeć, ale goście nie przegrają tego meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Witam.
To co dzis w Wellington wesoly futbol?
Tak mi na to wyglada...
Gospodarze o top 6 a goscie o lidera !
Tu musza byc gole...

Over 2.5
Over 10,5 roznych
Powyzej 1 kartki

Taki mix daje mi 2.80
 
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Nixi - Adelaida

Kursy na ov bramkowy są bardzo niskie.. dlatego zaryzykuję i zagram

gol Juricia - @2,34

Do tego coś na liveddorzucę.

Składy:

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Live 44' 0:0 rzuty rożne 5
Pobieram ov rzutów rożnych 11,5 - @2,2

Druga połowa może się rozbujać...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League

Brisbane - Perth

Wg madrzejszych od siebie, trzeba grać przeciwko Perth, to ja spróbuję ale po mojemu. Brisbane ostatnio wyrabia normę 2 goli, choć wcześniej to słabo to wyglądało, a goście to obronę mają średnio - średnią 🙂z przodu trochę nadrabiają ale wiadomo czym wygrywa się mecze. Dlatego idę na łatwiznę i daje over 1,5 bramki gospodarzy, Dylan i Riku, mam nadzieję, ze dadzą plusa

Brisbane - Perth over 1, 5 bramki gospodarzy
Fortuna 1,72
Przecież mecz odwołany, napisane masz 4 posty powyżej Twojego... Blokada Australii Zachodniej...
Edit
Niesamowita końcówka meczu w Wollongong, Nix w 97 min. Z karnego na 2-1, duże emocje, super wynik. A Redsi nie umniejszający im stracili szansę aby wskoczyć na fotel lidera. Fantastyczny AZNAC Day dla podopiecznych Ufuka Talaya...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +174
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Halo znawcy Antypodów!

Western Utd - Newcastle Jets

Słabo obeznany gość podchodzi do sprawy historycznie(statystycznie) jak zwał tak zwał i wygląda mi tu na nienaturalny w Australii underek.
Fakt, że H2H niezbyt bogate ale w 4 bezpośrednich spotkaniach ledwo 3 bramki więc typ wygląda optymistycznie. Korci un 1.5 gola @ 4.20 w fortunie ale nie będe zachłanny i un 2.5 @ 2.11 w tym samym buczku jest dla mnie wystarczający.
Czy ktoś z fachowców podziela moje zdanie(przewidywanie-marzenie)?!

e: dzięki Panowie dolozylem sobie jeszcze 1/-2.5 po 5.50 i tez
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +78
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
jozzy22 jozzy22 - Pamiętaj, że Jets są po plajcie i są na utrzymaniu, w tym momencie, ligi. Momentami grają fajną piłkę.. ale koło 70' zaczynają już puchnąć. Do tego WU walczy o playoffy a Jets walczy o wakacje i ewentualnie, żeby przeskoczyć w tabeli Victory:). Western ma doświadczonych zawodników i może spróbować ograć Jets minimalnym nakładem. Do tego Western wraca na AAMI Park. Ostatnie 2 mecze grali na Tasmanii.

Un1,5 bym nie liczył, ale 2,5? już realny i przy kursie powyżej @2 uważam, że jest warty pomyślenia.

Ja osobiście pobieram 1 - @2,35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +396
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Halo znawcy Antypodów!

Western Utd - Newcastle Jets

Słabo obeznany gość podchodzi do sprawy historycznie(statystycznie) jak zwał tak zwał i wygląda mi tu na nienaturalny w Australii underek.
Fakt, że H2H niezbyt bogate ale w 4 bezpośrednich spotkaniach ledwo 3 bramki więc typ wygląda optymistycznie. Korci un 1.5 gola @ 4.20 w fortunie ale nie będe zachłanny i un 2.5 @ 2.11 w tym samym buczku jest dla mnie wystarczający.
Czy ktoś z fachowców podziela moje zdanie(przewidywanie-marzenie)?!
Ważne są składy, wiadomo, że u gospodarzy podstawa to Besart i Diamanti i Pierias. Dla mnie ważny jest też niedoceniany chyba Pain. U Jets O'Donovan i Yuel. Pytanie czy na wyjeździe postawia autobus, czy będą ratować honor, bo na top6 dawno nie mają szans. O gole WU można być w miarę spokojnym (jesli wymienieni piłkarze zagrają), bo przecież oni dla odmiany mają o co grać. Podsumowując ten Twój under to takie 50 na 50, no i nie wiadomo kto zagra. Dla mnie pre nie do gry, ale życzę Ci powodzenia...
 
Otrzymane punkty reputacji: +206
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Powrót z Tasmanii to dobra wiadomość dla nas i dla Western United i w ich kierunku też idę:

Western United vs Newcastle Jets:
1 DNB @1.53 Fortuna ✅
Besart Berisha strzeli gola @2.06 Betclic⛔


O Jets mamy chyba wszyscy jednakowe zdanie, że jest to beznadziejnie prezentująca się drużyna, która po 70 minucie oddycha rękawami i do głosu wtedy zdecydowanie dochodzą rywale. Nie warto poświęcać im czasu. Gospodarze powinni zacząć wreszcie zbierać komplety punktów, bo czołowa szóstka ucieka i lepszej okazji niż dzisiaj mieć nie będą. Do AKO pobieram sobie 1 DNB i w razie niespodziewanego remisu mam zwrot, a na podwojenie gol Besarta. Odpoczywał ostatnio w rywalizacji z Nix, wszedł w końcówce. Dzisiaj od pierwszych minut, dawno (jak na niego) nie cieszył się z trafienia, myślę, że swoje okazje będzie miał dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ruszamy z live:) poszły overy gospodarzy a myslalem o 2,5 i obie strzelą, no ale zobaczymy:)
10’ przed chwilą dwie fajne akcje Western, teraz akcja Jets. Wyglada na otwarty mecz:)

12’ 1:0 zagranie wzdłuż bramki i niefortunne wybicie obroncy. Mamy samobója.

18’ mecz trochę spokojniejszy po golu. Diamanti uśmiechnięty. Bawi się. Teraz próbował przelobowac bramkarza. Ale daaaaaaleko od celu:)

21’ niezła wrzutka Jets. Ale przy próbie strzały, obronca Western faulowany i mamy zmianę. Wchodzę nowy stoper.
tymczasem piękny strzał Ugarkovica. To mogło być 1:1

27’ wciaz 1:0. Diamanti faulowany i sam wykonał dośrodkowanie. Idealnie na głowę Berishy, który trafia. Czekamy... VAR. Niestety spalony.

38’ Diamanti dzisiaj 2 klasy wyżej od reszty:)
Topor twardo z Berishą. Tam może być ciekawie:) Berisha nie odpuści;)

58’ Berisha pchał się sam w całą linie obrony. Myśle ze wiecie jak to się skonczylo;) później jeszcze któryś strzelał sprzed pola karnego ale to był taki strzał ze nawet mewy się śmieją :)

65’ fajna kontra Western się zapowiadała, ale troche za plecy zagranie Berishy. Szkoda, lepiej rozegrane mogło się skonczyc 2:0.
Berisha kolejna akcja zepsuta. Tragiczny w drugiej połowie. Chce.. ale za bardzo.

69’ 2:0. Mamy to. Stoperzy Jets w lesie. Sam zawodnik przed bramkarzem. Chłopaki dłubali w nosie. Trzeba oddać ze te akcje zacząć dobrym przerzutem Berisha:)

74’ fajna akcja Jets. Dobry strzał i jeszcze lepsza obrona. Rozny dla Jets. I kolejny rozny.

81’ faulowany Diamanti próbuje pokonać z wolnego bramkarza. Italiano na tyle ładnie obronił ze komentatorzy skwitowali toli słowami „oooo mambi italiano”:)

91’ kolejny rozny Jets. Western juz czekają na koniec.

doczekali się. 2:0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +617
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Big Blue Derby, czyli Sydney FC vs Big V
Przed zmiana trenera w Melbourne dziś dalbym handi na gospodarzy takie - 2,5, ale po tym co widzialem w meczu gosci z WSW, to sobie po prostu zostawię ten mecz na live. Co prawda nie chce mi się wierzyć, ze nagle z najgorszej (razem z Jets) ekipy w kilka dni wyrosła Barca Antypodow. Natomiast Sky Blues jeśli nie zlekceważą gości, to mimo nowej miotły i podbudowanego morale po ostatnim meczu powinni Melbourne pokonać. Jednak @ 1,35 to porażka...
Ps
O dziwo jak zerknąłem sobie na zagraniczne strony, to widzę, że wieszczą tam remis. Sami Aborygeni za to raczej nie mają watpliwosci i idą za zwycięstwem gospodarzy.
Podsumowując chce to zobaczyć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Big Blue Derby, czyli Sydney FC vs Big V
Przed zmiana trenera w Melbourne dziś dalbym handi na gospodarzy takie - 2,5, ale po tym co widzialem w meczu gosci z WSW, to sobie po prostu zostawię ten mecz na live. Co prawda nie chce mi się wierzyć, ze nagle z najgorszej (razem z Jets) ekipy w kilka dni wyrosła Barca Antypodow. Natomiast Sky Blues jeśli nie zlekceważą gości, to mimo nowej miotły i podbudowanego morale po ostatnim meczu powinni Melbourne pokonać. Jednak @ 1,35 to porażka...
Ps
O dziwo jak zerknąłem sobie na zagraniczne strony, to widzę, że wieszczą tam remis. Sami Aborygeni za to raczej nie mają watpliwosci i idą za zwycięstwem gospodarzy.
Podsumowując chce to zobaczyć...
..to kursy pofrunęły.... nie mam w ogóle doświadczenia w tej lidze, ale czy granie overowego typu nie jest bezpieczne?, duzo tam bramek pada... Melbourne dostaje gołe siedem albo gra w 9 bramkowym spotkaniu...
BTS za 1.62 wygląda solidnie w tym kontekście
 
Do góry Bottom