>>> 600 zł CASHBACK - ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

A-League

drif 4,3K

drif

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
01/2010
G'day Panowie!

W kocu udana proba zalogowania :p
Wszytkiego Najlepszegow 2021 ­čÄë samych greenow! Nie za ciekaw sytuacja z Covidem ale mam nadzije ze nikogo nie dotknela i jego bliskich.

Pozdrowienia dla wszytskich milosnikow i uzytkownikow A-league!!!

Otrzymane punkty reputacji: +334
qowalsky6 104,6K

qowalsky6

Znawca
Do┼é─ůczy┼é
12/2013
Miasto
Grunberg
D
Ładnie City się pobawiło 7 bramek, z czego aż 5 Maclarena, pomimo czerwonej kartki i tak sroga przegrana, a to pokazuje niestety aktualny poziom Victory. Melbourne Losers się powinni nazwać teraz a nie Victory :D
Patrz Pan co si─Ö porobi┼éo, wstyd na ca┼éy kraj. Za to dziewuchy ratuj─ů honor klubu, bo zdobyly tytu┼é mistrzowski w W-league. Niech sie "ch┼éopcy" z sekcji "m─Öskiej" od nich ucz─ů!!!

tenis_de_mesa 26,3K

tenis_de_mesa

Znawca - Tenis stołowy
Do┼é─ůczy┼é
04/2020
Macarthur FC - Newcastle Jets FC
Typ: over 11.5 RR @2,07 Unibet ÔŁî

Jutro 3 mecze u kangur├│w, ja wybra┼éem ten rozgrywany na po┼éudniu Sydney. Gram ju┼╝ dzisiaj bo my┼Ťl─Ö, ┼╝e ten kurs na 12 cornerow b─Ödzie spada┼é do jutra. Gospodarze ze ┼Ťrednia 6.50 r├│┼╝nego na mecz domowy, natomiast Jets to zespol kt├│ry na wyjazdach jest jednym z najlepszym pod wzgl─Ödem rzut├│w r├│┼╝nych, ust─Öpuj─ů w tym elemencie tylko Sydney FC, ┼Ťrednia ponad 7 rzut├│w r├│┼╝nych na mecz w delegacjach. Licz─Ö na duza liczb─Ö corner├│w.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410
majekx 71,3K

majekx

Znawca
Do┼é─ůczy┼é
10/2014
Miasto
L├│dz
Na pierwszy ogień idzie SFC - Adelaida.

Ciekawe spotkanie pod k─ůtem pozycji w tabeli. W przypadku wygranej gospodarzy - zespo┼éy zr├│wnaj─ů si─Ö punktami. W przypadku wygranej go┼Ťci, ci ostatni wskocz─ů na top 2. Do takiej sytuacji idealnie pasuje meczowy remis i podzia┼é punkt├│w - X - @3,7. Do tego chcia┼éem doda─ç bts - @1,59 - ale mam ca┼éy czas co do tego pewne obawy bo w meczach o stawk─Ö te gole w Australii troch─Ö jak by mniej wpadaj─ů.. zw┼éaszcza jak gra tak do┼Ťwiadczony zesp├│┼é jak SFC a i kurs nie rozpieszcza... dlatego wol─Ö skusi─ç si─Ö na wy┼╝szy kurs i zagra─ç un2,5 - @2,22

i na koniec magiczny zak┼éad ┼é─ůczony z iforbet - un3,5+ov 10,5 rzut├│w ro┼╝nych - @2,69

Czyli mamy 3 zakłady:
X - @3,7
un2,5 - @2,22
un3,5+ov 10,5 rzut├│w ro┼╝nych - @2,69

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
sunxl 48,4K

sunxl

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
04/2019
Miasto
Mazowsze
Z singlami nie wychodziło, spróbujemy klasyczne AKO. Kilka dni przerwy od A-League nasz czeka, budzik ustawiony na 8:00 i będzie chwila, aby obejrzeć sobie Kangury:

Sydney FC vs Adeleide United: BTTS @1.62 Ôťů
Macarthur FC vs Newcastle Jets: 1 DNB @1.49 ­čöü
AKO @2.41 Superbet Ôťů (pomniejszony o DNB)

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zauroczony gr─ů Sydney oraz Adeleide. Razem z City to na ten moment trzy najlepiej graj─ůce ekipy, przede wszystkim z g┼éow─ů w A-League. Sky Blues bardzo dobry wyst─Öp z City, zabrak┼éo ch┼éodnej g┼éowy na koniec, bo trzy punkty by┼éy zas┼éu┼╝one. Co do The Reds wystarczy spojrze─ç na ostatnie wyniki. Kibicuje Adeleide mam nadziej─Ö, ┼╝e z t─ů gr─ů zajd─ů jak najdalej. Wiadomo jest to hit, wi─Öc underek mo┼╝e pojawi─ç, ale ja stawiam na gole. Po obu stronach mamy skutecznych zawodnik├│w, licz─Ö na meczycho przez du┼╝e M, tym bardziej, ┼╝e jest o co walczy─ç i wy┼╝sze miejsca s─ů w zasi─Ögu.

O Jets lepiej si─Ö nie wypowiada─ç. Im si┼é starcza do 60 minuty potem po prostu padaj─ů. By─ç mo┼╝e z┼ée przygotowanie fizycznie? Nie wiem, ale ci─Ö┼╝ko ogl─ůda┼éo mi si─Ö ostatnie spotkania z ich udzia┼éem. Macarthur przegrywa┼éo ostatnio z zespo┼éami, kt├│re znajduj─ů si─Ö w lepszej formie od nich. Dzisiaj wracaj─ů na sw├│j obiekt, gdzie czuj─ů si─Ö dobrze i czas si─Ö prze┼éama─ç na tle beznadziejnego rywala. Podpieram si─Ö 1 DNB w razie niespodziewanego remisu, chocia┼╝ czysta 1 na singla jak najbardziej kusi. Bardziej przekonuje mnie Benat i sp├│┼éka.

Trzeci mecz to dla mnie zagadka, ale bardziej szed┼ébym w stron─Ö Nix├│w. Nawet 2 DNB po kursie @2.00 dobrze wygl─ůda, albo X2 do AKO. Glory ma przeb┼éyski i to tyle.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +706
P 14,7K

pescarabajo

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
03/2016
Miasto
Warszawa
Na szybko Sydney - Adelaide. Powy┼╝ej 2,5 gola i obie strzela - 1.7 i Sydney wygra i obie strzela - 2.75:) go Bobo!:)

Otrzymane punkty reputacji: +482
grendel 12K

grendel

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
03/2009
Ôťů Witam , pierwsza po┼éowa za nami nie gra┼éem ogl─ůda┼éem tylko , wydaje si─Ö ,┼╝e bramka dla Adelaidy to kwestia czasu kurs w Unibet to 1.77 poczekam do @2 i wchodz─Ö .Obym si─Ö nie myli┼é .
Powodzenia i zielono┼Ťci .
Jednak się nie myliłem .

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +672
qowalsky6 104,6K

qowalsky6

Znawca
Do┼é─ůczy┼é
12/2013
Miasto
Grunberg
Live Sydney. Ht 1-0...
Co do meczu, Sky Blues w tym sezonie to cie┼ä mistrza, sam gralem (udan─ů) pseudoprogresje na ich przelamanie i zwyci─Östwo. Dopiero ostatnio si─Ö ogarn─Öli, teraz graj─ů z the Reds, kt├│rzy nie┼║le si─Ö prezentuj─ů ale... u siebie.
Ooo w trakcie pisania Bobo na 2-0, taka sytuacja... Zobacz─Ö czy co┼Ť tu jeszcze si─Ö ew. "odmieni"...
Edit
Elsey na 1-2, Redsi wracaj─ů do gry, over i bts Wam koledzy wchodzi :)
Edit2
Nie zd─ů┼╝y┼éem poda─ç, x po @ 5,5 (za drobniaki) ale blyskawicznie mamy 2-2...
więc do rozliczeń się "nie wpisuje"...

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
P 14,7K

pescarabajo

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
03/2016
Miasto
Warszawa
Live Sydney. Ht 1-0...
Co do meczu, Sky Blues w tym sezonie to cie┼ä mistrza, sam gralem (udan─ů) pseudoprogresje na ich przelamanie i zwyci─Östwo. Dopiero ostatnio si─Ö ogarn─Öli, teraz graj─ů z the Reds, kt├│rzy nie┼║le si─Ö prezentuj─ů ale... u siebie.
Ooo w trakcie pisania Bobo na 2-0, taka sytuacja... Zobacz─Ö czy co┼Ť tu jeszcze si─Ö ew. "odmieni"...
Edit
Elsey na 1-2, Redsi wracaj─ů do gry, over i bts Wam koledzy wchodzi :)
Gorzej ze wygrana ucieka Sydney. 2:2:)

Otrzymane punkty reputacji: +200
sunxl 48,4K

sunxl

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
04/2019
Miasto
Mazowsze
Pi─Ökne Adeleide walka do ko┼äca ÔŁĄ Nie zdziwi─Ö si─Ö je┼╝eli zaraz ┼éamak b─Ödzie, bardzo dobre przygotowanie fizyczne go┼Ťci

Waldi1979 131,2K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Do┼é─ůczy┼é
03/2016
Macarthur - Jets 2:2 (5-1 RR)
Jets powy┼╝ej 4,5 RR, @1,73 Unibet
powy┼╝ej 5,5 RR, @2,45 Unibet

Dawno mnie nie by┼éo w Australii, dzi┼Ť gra moja ulubiona ekipa pod ro┼╝ne, czyli Jets, fakt, ┼╝e ostatnio troch─Ö przystopowali, ale licz─Ö na odkucie w dzisiejszym spotkaniu, tym bardziej, ┼╝e du┼╝e prawdopodobie┼ästwo, ┼╝e b─Öd─ů musieli goni─ç wynik, a w takich sytuacjach nie raz pokazywali, ┼╝e sami s─ů w stanie nabi─ç nawet dwucyfrowe wyniki.

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
zloty5o 37,1K

zloty5o

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
01/2018
Powitac 5 minut ktore wszczasnely Sydney hahahah dlugo beda to pamietaco_O Macarthur ov 1.5 i tyle

Otrzymane punkty reputacji: +674
grendel 12K

grendel

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
03/2009
W drugim meczu zagram fikoła
Newcastle/Macarthur @ 26 jaka┼Ť taka czutka stawka spacerowa .ÔŤö
Troche si─Ö po┼Ťpieszyli z tym fiko┼éem ;)

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
majekx 71,3K

majekx

Znawca
Do┼é─ůczy┼é
10/2014
Miasto
L├│dz
Live 5' 0:0
Macarthur - Jets - 1 - @2,25

Ostatnie mecze Jets pokaza┼éy, ┼╝e jednak kryzys dopad┼é ten zesp├│┼é.. My┼Ťl─Ö, ┼╝e do┼Ťwiadczeni gracze gospodarzy wykorzystaj─ů szans─Ö zdob─Öd─ů tutaj 3 punkty. Zw┼éaszcza, ┼╝e Sydney stracili punkty, a sytuacja w lidze po ostatnich 2 spotkaniach Macarthur mocno si─Ö skomplikowa┼éa

qowalsky6 104,6K

qowalsky6

Znawca
Do┼é─ůczy┼é
12/2013
Miasto
Grunberg
Powitac 5 minut ktore wszczasnely Sydney hahahah dlugo beda to pamietaco_O Macarthur ov 1.5 i tyle
Eee tam, gorsze mieli mecze w tym sezonie, ze zacytuj─Ö sam siebie "Sky Blues w tym sezonie to cie┼ä mistrza", ten x nie by┼é dla nich i go┼Ťci z Adelaidy z┼éy dlatego co┼Ť tam mi w tym kierunku "┼Ťwita┼éo". Powoli dochodzimy do tej fazy kiedy zaczynaj─ů zespo┼éy z top6 kombinowa─ç...

P 14,7K

pescarabajo

U┼╝ytkownik
Do┼é─ůczy┼é
03/2016
Miasto
Warszawa
Macarthur - Jets
Jets powy┼╝ej 4,5 RR, @1,73 Unibet
powy┼╝ej 5,5 RR, @2,45 Unibet

Dawno mnie nie by┼éo w Australii, dzi┼Ť gra moja ulubiona ekipa pod ro┼╝ne, czyli Jets, fakt, ┼╝e ostatnio troch─Ö przystopowali, ale licz─Ö na odkucie w dzisiejszym spotkaniu, tym bardziej, ┼╝e du┼╝e prawdopodobie┼ästwo, ┼╝e b─Öd─ů musieli goni─ç wynik, a w takich sytuacjach nie raz pokazywali, ┼╝e sami s─ů w stanie nabi─ç nawet dwucyfrowe wyniki.
Pytanie czy oni w ogole b─Öd─ů ten wynik goni─ç. W sumie o nic nie graj─ů. No ale oby wchodzi┼éo:)

Otrzymane punkty reputacji: +262
qowalsky6 104,6K

qowalsky6

Znawca
Do┼é─ůczy┼é
12/2013
Miasto
Grunberg
Live Sydney,
O i niespodzianka po karnym Jets prowadz─ů 0-1 :)
Bior─Ö 1x po @ 2,0, Bulls 3 pora┼╝ka pod rz─ůd? Nie s─ůdz─Ö... Za miedziaka :)
Edit 2-2...

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +399