>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

A-League

drif 4,6K

drif

Użytkownik
G'day Panowie!

W kocu udana proba zalogowania :p
Wszytkiego Najlepszegow 2021 🎉 samych greenow! Nie za ciekaw sytuacja z Covidem ale mam nadzije ze nikogo nie dotknela i jego bliskich.

Pozdrowienia dla wszytskich milosnikow i uzytkownikow A-league!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +334
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
D
Ładnie City się pobawiło 7 bramek, z czego aż 5 Maclarena, pomimo czerwonej kartki i tak sroga przegrana, a to pokazuje niestety aktualny poziom Victory. Melbourne Losers się powinni nazwać teraz a nie Victory :D
Patrz Pan co się porobiło, wstyd na cały kraj. Za to dziewuchy ratują honor klubu, bo zdobyly tytuł mistrzowski w W-league. Niech sie "chłopcy" z sekcji "męskiej" od nich uczą!!!
 
tenis_de_mesa 1,1M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Macarthur FC - Newcastle Jets FC
Typ: over 11.5 RR @2,07 Unibet ❌

Jutro 3 mecze u kangurów, ja wybrałem ten rozgrywany na południu Sydney. Gram już dzisiaj bo myślę, że ten kurs na 12 cornerow będzie spadał do jutra. Gospodarze ze średnia 6.50 różnego na mecz domowy, natomiast Jets to zespol który na wyjazdach jest jednym z najlepszym pod względem rzutów różnych, ustępują w tym elemencie tylko Sydney FC, średnia ponad 7 rzutów różnych na mecz w delegacjach. Liczę na duza liczbę cornerów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Na pierwszy ogień idzie SFC - Adelaida.

Ciekawe spotkanie pod kątem pozycji w tabeli. W przypadku wygranej gospodarzy - zespoły zrównają się punktami. W przypadku wygranej gości, ci ostatni wskoczą na top 2. Do takiej sytuacji idealnie pasuje meczowy remis i podział punktów - X - @3,7. Do tego chciałem dodać bts - @1,59 - ale mam cały czas co do tego pewne obawy bo w meczach o stawkę te gole w Australii trochę jak by mniej wpadają.. zwłaszcza jak gra tak doświadczony zespół jak SFC a i kurs nie rozpieszcza... dlatego wolę skusić się na wyższy kurs i zagrać un2,5 - @2,22

i na koniec magiczny zakład łączony z iforbet - un3,5+ov 10,5 rzutów rożnych - @2,69

Czyli mamy 3 zakłady:
X - @3,7
un2,5 - @2,22
un3,5+ov 10,5 rzutów rożnych - @2,69
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +416
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Z singlami nie wychodziło, spróbujemy klasyczne AKO. Kilka dni przerwy od A-League nasz czeka, budzik ustawiony na 8:00 i będzie chwila, aby obejrzeć sobie Kangury:

Sydney FC vs Adeleide United: BTTS @1.62 ✅
Macarthur FC vs Newcastle Jets: 1 DNB @1.49 🔁
AKO @2.41 Superbet ✅ (pomniejszony o DNB)


Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zauroczony grą Sydney oraz Adeleide. Razem z City to na ten moment trzy najlepiej grające ekipy, przede wszystkim z głową w A-League. Sky Blues bardzo dobry występ z City, zabrakło chłodnej głowy na koniec, bo trzy punkty były zasłużone. Co do The Reds wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki. Kibicuje Adeleide mam nadzieję, że z tą grą zajdą jak najdalej. Wiadomo jest to hit, więc underek może pojawić, ale ja stawiam na gole. Po obu stronach mamy skutecznych zawodników, liczę na meczycho przez duże M, tym bardziej, że jest o co walczyć i wyższe miejsca są w zasięgu.

O Jets lepiej się nie wypowiadać. Im sił starcza do 60 minuty potem po prostu padają. Być może złe przygotowanie fizycznie? Nie wiem, ale ciężko oglądało mi się ostatnie spotkania z ich udziałem. Macarthur przegrywało ostatnio z zespołami, które znajdują się w lepszej formie od nich. Dzisiaj wracają na swój obiekt, gdzie czują się dobrze i czas się przełamać na tle beznadziejnego rywala. Podpieram się 1 DNB w razie niespodziewanego remisu, chociaż czysta 1 na singla jak najbardziej kusi. Bardziej przekonuje mnie Benat i spółka.

Trzeci mecz to dla mnie zagadka, ale bardziej szedłbym w stronę Nixów. Nawet 2 DNB po kursie @2.00 dobrze wygląda, albo X2 do AKO. Glory ma przebłyski i to tyle.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +706
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
✅ Witam , pierwsza połowa za nami nie grałem oglądałem tylko , wydaje się ,że bramka dla Adelaidy to kwestia czasu kurs w Unibet to 1.77 poczekam do @2 i wchodzę .Obym się nie mylił .
Powodzenia i zieloności .
Jednak się nie myliłem .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +672
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney. Ht 1-0...
Co do meczu, Sky Blues w tym sezonie to cień mistrza, sam gralem (udaną) pseudoprogresje na ich przelamanie i zwycięstwo. Dopiero ostatnio się ogarnęli, teraz grają z the Reds, którzy nieźle się prezentują ale... u siebie.
Ooo w trakcie pisania Bobo na 2-0, taka sytuacja... Zobaczę czy coś tu jeszcze się ew. "odmieni"...
Edit
Elsey na 1-2, Redsi wracają do gry, over i bts Wam koledzy wchodzi :)
Edit2
Nie zdążyłem podać, x po @ 5,5 (za drobniaki) ale blyskawicznie mamy 2-2...
więc do rozliczeń się "nie wpisuje"...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +355
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Live Sydney. Ht 1-0...
Co do meczu, Sky Blues w tym sezonie to cień mistrza, sam gralem (udaną) pseudoprogresje na ich przelamanie i zwycięstwo. Dopiero ostatnio się ogarnęli, teraz grają z the Reds, którzy nieźle się prezentują ale... u siebie.
Ooo w trakcie pisania Bobo na 2-0, taka sytuacja... Zobaczę czy coś tu jeszcze się ew. "odmieni"...
Edit
Elsey na 1-2, Redsi wracają do gry, over i bts Wam koledzy wchodzi :)
Gorzej ze wygrana ucieka Sydney. 2:2:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Piękne Adeleide walka do końca ❤ Nie zdziwię się jeżeli zaraz łamak będzie, bardzo dobre przygotowanie fizyczne gości
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Macarthur - Jets 2:2 (5-1 RR)
Jets powyżej 4,5 RR, @1,73 Unibet
powyżej 5,5 RR, @2,45 Unibet


Dawno mnie nie było w Australii, dziś gra moja ulubiona ekipa pod rożne, czyli Jets, fakt, że ostatnio trochę przystopowali, ale liczę na odkucie w dzisiejszym spotkaniu, tym bardziej, że duże prawdopodobieństwo, że będą musieli gonić wynik, a w takich sytuacjach nie raz pokazywali, że sami są w stanie nabić nawet dwucyfrowe wyniki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +348
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Powitac 5 minut ktore wszczasnely Sydney hahahah dlugo beda to pamietaco_O Macarthur ov 1.5 i tyle
 
Otrzymane punkty reputacji: +674
grendel 75,3K

grendel

Użytkownik
W drugim meczu zagram fikoła
Newcastle/Macarthur @ 26 jakaś taka czutka stawka spacerowa .⛔
Troche się pośpieszyli z tym fikołem ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
majekx 698K

majekx

Znawca A-League
Live 5' 0:0
Macarthur - Jets - 1 - @2,25

Ostatnie mecze Jets pokazały, że jednak kryzys dopadł ten zespół.. Myślę, że doświadczeni gracze gospodarzy wykorzystają szansę zdobędą tutaj 3 punkty. Zwłaszcza, że Sydney stracili punkty, a sytuacja w lidze po ostatnich 2 spotkaniach Macarthur mocno się skomplikowała
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Powitac 5 minut ktore wszczasnely Sydney hahahah dlugo beda to pamietaco_O Macarthur ov 1.5 i tyle
Eee tam, gorsze mieli mecze w tym sezonie, ze zacytuję sam siebie "Sky Blues w tym sezonie to cień mistrza", ten x nie był dla nich i gości z Adelaidy zły dlatego coś tam mi w tym kierunku "świtało". Powoli dochodzimy do tej fazy kiedy zaczynają zespoły z top6 kombinować...
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Macarthur - Jets
Jets powyżej 4,5 RR, @1,73 Unibet
powyżej 5,5 RR, @2,45 Unibet


Dawno mnie nie było w Australii, dziś gra moja ulubiona ekipa pod rożne, czyli Jets, fakt, że ostatnio trochę przystopowali, ale liczę na odkucie w dzisiejszym spotkaniu, tym bardziej, że duże prawdopodobieństwo, że będą musieli gonić wynik, a w takich sytuacjach nie raz pokazywali, że sami są w stanie nabić nawet dwucyfrowe wyniki.
Pytanie czy oni w ogole będą ten wynik gonić. W sumie o nic nie grają. No ale oby wchodziło:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +262
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Sydney,
O i niespodzianka po karnym Jets prowadzą 0-1 :)
Biorę 1x po @ 2,0, Bulls 3 porażka pod rząd? Nie sądzę... Za miedziaka :)
Edit 2-2...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +399
Do góry Bottom