>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
akurat z tym może być największy problem bo już raczej &quot;na stojąco&quot; obie ekipy grają :/
edit: centymetry od 1-6
 
C 16

ciekawy

Użytkownik
Cześć mistrzowie
Wycieczka po Argentynie trochę mi się przedłuża i pomyślałem żeby zarobić trochę kasy na bilet powrotny ;)Jako że z Argentyny nie widać Australii to mam pytanie czy warto iść jutro w Victory grubo.
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Cześć mistrzowie
Wycieczka po Argentynie trochę mi się przedłuża i pomyślałem żeby zarobić trochę kasy na bilet powrotny ;)Jako że z Argentyny nie widać Australii to mam pytanie czy warto iść jutro w Victory grubo.
Na moje warto. Pokazuje to tabela. Jednak takie mecze wlasnie sa najgorsze. V wygrali u nich dopiero w 2017 roku. U siebie leją ale tam gorzej.
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Cześć mistrzowie
Wycieczka po Argentynie trochę mi się przedłuża i pomyślałem żeby zarobić trochę kasy na bilet powrotny ;)Jako że z Argentyny nie widać Australii to mam pytanie czy warto iść jutro w Victory grubo.
Jasne, ładuj hajs aż pod sufit. A na poważnie to zostawiłem na live. Poczatkowo byłem pewny 2.
Napisałem nawet: &quot;02.02. 07:35 Central Coast Mariners vs Melbourne Victory - nie widzę podstaw aby Big V tego nie wygrali. Może być już Honda w składzie.&quot;
Ale mi teraz przeszkadza: Ams (fixiarz) z gwizdkiem, brak Hondy (tu trzeba poczekać do wyjściowych 11, bo Kangury czasami walą w ch...), pogoda (gorąco), klasyka pt. czołówka vs outsider, wraca Oar i w....y Simon. Czy warto? Sportowo powinna być 2-ka, poczekam live, po takim @ przedmeczowo nie warto. To tylko moje skromne zdanie...
A tu dla spóźnialskich, skrót:
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-western-sydney-wanderers-v-newcastle-jets-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Słuchajcie mądrego człowieka... przypominam mecz CCM - City z 16.01. To Australia więc może być od czasu do czasu niespodzianka.
Pojechałeś kolego z tym mądrym człowiekiem ???? Czy mądry człowiek udzielałby się przez kilka lat na forum za 8 głosów w konkursie na Typera/Znawcę 2018? Mieszane mam uczucia. Jednak tym 8 osobom dzięki którym zająłem 7 miejsce w tych &quot;zawodach&quot; serdecznie dziękuję. Wolę jakość niż ilość. Jeśli 8 osób docenia moją pracę, to dla nich warto &quot;tu&quot; pisać. I dla tych, którzy dają mi znać, że robię niezłą robotę. Dla mnie like i reputa to dowód tego, że &quot;ktoś&quot; mnie czyta, a nie miernik próżności. Dziękuję za uwagę ????
02.02. 09:50 Adelaide United vs Brisbane Roar - no dziś the Reds mieli męczarnie, niby 1 ale ja po tym @ na razie nie ruszam ???? Co Roar do łez potrafią doprowadzić to ja wiem najlepiej.
02.02. 12:00 Perth Glory vs Wellington Phoenix - no bet (na razie), wszystko może się zdarzyć, a przeciw Filipowi nie gram na razie...
Podtrzymuję ????
A propos rozważań, po co, itd.? Kwestia charakteru ???? Jak taran ????


Fajnie wiedzieć, że na &quot;świecie&quot; nie tylko się słucha Zenka Martyniuka ????

 
Otrzymane punkty reputacji: +26
majekx 771,1K

majekx

Znawca A-League
Na jutro:
CCM - Victory
Kreator: gole ov2 ✅+rogi ov8 ✅+ gol Toivonena (zwrot ▶) @3,25 - 0,3j - @2,1 ✅ - +0,33j
gol Matta Simonsa - @4,5 - 0,3j ⛔
Co tu mówić.. CCM coś tam strzela, coś tam traci.. Victory też sporo strzela.. jednym słowem ov powinien być. Do tego jak już ov no to pewnie Toivonen się wpisze na listę strzelców, w sumie często się wpisuje, więc przy kilku bramkach - czemu nie. A rogi? ja nie zagra Honda - a pewnie nie zagra to rogi będą.. i o ile CCM rogi robi w kratkę to Victory bez Hondy już regularnie - linia na 8 rogów jest nista i bardzo prawdopodobna.
Do tego perełka - gol Simonsa - zawodnika z CCM, któremu naprawdę chce się grać i naprawdę w każdym meczu haruje jak wół i walczy za dwóch.
Adelaide - Brisbane

tutaj tylko jeden typ:
1 - @1,53 - 1j ✅
to co ostatnio gra Roar to aż się nuż w kieszeni otwiera - waleczni może są.. ale myślę Adelaida to za wysokie progi - to nie CCM czy WSW... inna jakość - więc nie powinno być tutaj nerwowej końcówki - a jak będzie - zobaczymy.
Mecz konkursowy sobie zostawię na jutro po ogłoszeniu składów/live... bo i bts i ov kuszą... ale Nixi ostatnio jak by łapali zadyszkę, do tego Kurto... sam nie wiem.. a może odpuszczę sobie ???? .
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Central Coast Mariners - Melbourne Victory
CCM wygra co najmniej jedną połowę @2,70 Unibet ✅ 2:0 HT

Zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz, niby sportowo powinna być wygrana Victory, ale coś mnie blokuje, żeby jednak nie grać tego, osobiście nie lubię grać meczy, gdzie outsider gra z liderem lub z kimś z czołówki, ponieważ można się łatwo nadziać na niespodziankę, może jutro CCM nie wygrają, ale może zrobią jakiegoś łamaka? Wstępnie myślałem o zagraniu CCM DNB @4,10, ale zdecydowałem się na według mnie bezpieczniejszą opcję, czyli, że gospodarze wygrają co najmniej jedną połowę, a czy to dobry kierunek zobaczymy jutro. Na późniejsze mecze wstępnie widzę dwie jedynki, ale to by było za łatwe, dziś już nie mam głowy, może jutro coś wymyślę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Dobra jedziemy. Juz jeden dzien były trzy mecze i jak dobrze pamiętamy byl to tragiczny mecz dla overow ????
Myśle ze dzis się nie powtórzy.
Wszędzie zagram bym bts, za drobniej bts i over 2,5.
Natomiast ja skupiam się na ostatnim dzisiejszym meczu, gdzie liczę na graaaaaad bramek. Conajmniej tyle co wczoraj
Ako z btsów 3.93
Over 2,5 Perth - Well 1,75
3,5 - 2,87
4,5 - 5,4.
Fajnie kursy na ten mecz ???? owocnych i bramkowych wyników! ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Poczestowali mnie winem jednym potem drugim. Ale trzecie wino było najlepsze bo nazywało się TUPAC. Nie gram dziś nic.
Argentyna kraj winem płynący.
W swojskich Wojsławicach byś bimber Wędrowycza dostał i poczczuł się jak na pampasach ????
CCM wygra co najmniej jedną połowę @2,70 Unibet
Dobrze idzie, Marynarze lepiej się póki co prezentują.
Kreator: gole ov2+rogi ov8 + gol Toivonena - @3,25 - 0,3j
gol Matta Simonsa - @4,5 - 0,3j
Wiking dostanie pewnie swoją szansę, Simon waleczny jak zawsze.
edit
Na razie Hoole bohaterem 2-0 zasłużone dla gospodarzy. W drugiej Victory się wzięło do roboty i 2-2. Ostatni gol z kategorii kuriozum ???? A co tam ???? Po @ 2,0 pobiorę x symbolicznie ⛔ ofc. Wyciągnęli w 88 na 2-3, no lekko nie mieli V, Marynarze o krok od niespodzianki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Victory powyżej 4,5 rzutów rożnych , kurs 2,15 etoto ✅
Muszą się trochę ogarnąć, a gospodarze pewnie się cofną i pozwolą im atakowac, bo mają wynik
już mają 5 sztuk✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom