>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 16
Na sucho taki pomysł &quot;taśmowy&quot; za drobniaki:
25.01. 09:50 Brisbane Roar - WS Wanderers - over 2,5 @ 1,55 - no nie wiem dlaczego by nie miały paść gole?
Edit
Kolejny horror i FT 2-2 ???? ✅
26.01. 07:35 Wellington Phoenix - Melbourne City - 1 dnb @ 1,80 - druga porażka u siebie? City to nie Sydney.
edit
FT 1-0, Kurto super, Nixi dużo szans ale nieskuteczni... ✅
26.01. 09:50 Melbourne Victory - Sydney FC - 1x @ 1,40 - 2 wyjazdy Sydney w krótkim czasie, punkt dla Big V.
edit
Fajnie ft 2-1, zacięty mecz ale super dla V ✅
27.01. 08:00 Adelaide United - Central Coast Mariners - 1 @ 1,40 - nie widzę przeciwskazań dla Redsów.
edit
Jednak był horror ale ff 2-1 ✅
27.01. 10:00 Perth Glory - Newcastle Jets - 1 dnb @ 1,40 - Glory &quot;powinni&quot; dać radę ale... wiadomo.
Razem = @ 7,87 GL!
edit
Ins/outs
w 16 kolejce
https://www.a-league.com.au/news/hyundai-ins-and-outs-round-16
Ps
Zapraszam do konkursu, mecz jest w niedzielę ????
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-perth-glory-newcastle-jets-27-01-2019-10-00.155160/
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
karlooos 12,8K

karlooos

Użytkownik
Fajnie, zgadzam się z większością ale Adelaide omijam już szerokim łukiem.. ta drużyna w ogóle mnie nie przekonuje i chociaż pewnie gładko sobie z CCM poradzi (Simon wróci?-to może nie tak gładko) to styl z jakim prowadzi ich Kurz moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia..
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Fajnie, zgadzam się z większością ale Adelaide omijam już szerokim łukiem.. ta drużyna w ogóle mnie nie przekonuje i chociaż pewnie gładko sobie z CCM poradzi (Simon wróci?-to może nie tak gładko) to styl z jakim prowadzi ich Kurz moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia..
U siebie Redsi dadzą radę, walka o play - offy trwa, Red Army nie wybaczy im utraty punktów. Poprawkę na ogórkową ( choć ukochaną ???? ) ligę też trzeba brać, ale za drobne? Zaryzykuję ????
Ps
Zapraszam do konkursu, trochę czasu jeszcze zostało bo mecz jest w niedzielę.
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-perth-glory-newcastle-jets-27-01-2019-10-00.155160/
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
plus:
Sydney - wygrali
WSW - świetny mecz z City, trochę pechowo przegrane, ale za to gra na dobrym poziomie
neutral:
CCM - za wole walki, trochę mieli pecha, trochę brak celności
Jets - taki zespól z taki składem, u siebie, powinien zagrać lepiej i odnieść większe zwycięstwo, wolni, schematyczni, tylko pojedyncze przebłyski wysokiej formy
City - co prawda wygrali, ale czy to jest najlepsza obrona w lidze?... dlatego neutral
Adelaide - przyjechali nie przegrać i nie przegrali.. ale praktycznie nie stworzyli żadnej okazji na gola.
minus:
Nixi - głownie za karny
Glory - jak na najlepszy atak ligowy to mocno zawiedli
dodatkowo VAR z meczu Nixi - SFC - 2 reki w polu karnym i 0 karnych

Sydney: 8,5
Jets: 6
City: 6
Victory: 3,5
WSW: 3
Perth: 2,5
Adelaide: 2
Phoenix: 1,5
CCM: -1
Roar: -3,5
ogólny stan konta: -1,79

Moje typy i kierunki podam jakoś przed meczami, bo ta rotacja składem potrafi mocno wypaczyć wynik. A tymczasem zapraszam do typowania meczu konkursowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Brisbane Roar - WS Wanderers 2:2 (3-2 RR)
remis @3,70 Unibet ✅
WSW powyżej 5,5 RR @1,75 Unibet ⛔

Na jutrzejszy mecz mam 2 typy, jedni jak i drudzy zawodzą w obecnym sezonie, w ostatnim okresie lepiej prezentują się WSW, ale mają problem z dowiezieniem wyniku do końca, Roar też nie zachwyca, wydaje mi się, że podział punktów jest w tym spotkaniu całkiem realny, liczę na ciekawe widowisko po ostatnich underowych meczach. Drugi typ to rożne WSW, biją ich sporo, na ostatnie 5 meczy kolejno 12, 7, 6, 6 i 8, więc teoretycznie linie pokryli w każdym z tych meczy, kurs może nie za wysoki, ale raczej dość pewny, jeżeli tak można o jakimś tak powiedzieć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Mamy sklady wiec chyba idźmy w gole;)
Po ostatnich mizernych meczach czas na odkucie. Do tego wraca Riera, mam nadzieje głodny gry. 1,5 ht i 3,5ft. Kurs na ov 2,5 jakiś niski.
Uważam również ze rogi tez do grania. Ale poczekam na live bo przed nie ma ????
1,5ht - 2.04
3,5ft - 2.1
Fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Adam Taggart strzeli gola @1.83 LVBet
Myślę, że dzisiaj się w końcu przełamie i coś ustrzeli. Potrafi sobie stworzyć wiele sytuacji. Czas na zrehabilitowanie sie po domowej porażce z Melbourne Victory 0:5. Kto jak nie Taggart miał by się wpisać na listę strzelców Brisbane? Do tego powinien podejsc do ewentualnego karnego.
@: ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Roar - WSW
WSW odważnie, ofensywnie... no to gramy:
Kreator:
rożne WSW ov5 + gole w meczu ov 1 + kartki w meczu ov 3 - @2,63 - 0,4j ⛔
2 - @2,3 - 0,6j ⛔
WSW ov5,5 rogów - @1,72 - 0,6j ⛔
rogi WSW HA-1 - @2,25 - 0,4j ⛔
ov3,5 - @2,1 - 0,4j ✅
ov4,5 - @3,5 - 0,2j ⛔
Myślę, że ta ofensywa - Riera, Bonevacia, Yeboah, Kamau powinna zagwarantować sporo zamieszania pod polem karnym Roar. A to powinno dać sporo rogów, no i jest spora szansa na wygraną WSW, no i zapowiada trochę bramek.. do tego waleczność Roar... liczę na powrót Australii po kompromitacji w środku tygodnia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Brisbane Roar - WS Wanderers 2 @ 2.40

Spotkanie dwóch ekip którym idzie fatalnie ostatnio. Odpowiednio 8 i 9 lokata w lidze a przede wszystkim seria spotkań zarówno jednych i drugich dobitnie o tym świadczy. Goście z 6 - oma przegranymi z rzędu , gospodarze 8 porażek 2 remisy w tym ostatni wywieziony z Gosford ( Central Coast Mariners 1:1). To jednak goście w moim odczuciu prezentują się lepiej mimo przegranych i tak jak pisałem kilka dni wcześniej omawiając ich spotkanie przeciw Melbourne City przegrywają bardzo pechowo ( 4:3). Do ostatniej przegranej mimo 3 zdobytych goli na terenie rywala dochodzi porażka w tych samych rozmiarach na boisku lidera Perth Glory ( 4:3) gdzie w oby przypadkach prowadzili odpowiednio 3:2 i 3:1 ( do 79 min.!!). Dołóżmy 2:3 z Wellington , 1:2 z Adelaide i Melbourne V. a zobaczymy o jak dużym pechu mogą mówić. Nie znam drugiego takiego przypadku ostatnimi czasy by drużyna strzelała po 3 gole na boisku rywala i schodziła pokonana . Nie wiem czy to brak koncentracji , czy też problemy wydolnościowe i słabe przygotowanie fizyczne , myślę jednak że dzisiaj w końcu zadadzą temu kłam i sięgną po punkty w tym w sumie prestiżowym dla nich meczu.
Poprzednie przegrane to mimo wszystko porażki z czołowymi ekipami ligi , dzisiaj Wanderers rywalizują z ekipą bliższą sobie przynajmniej patrząc na pozycję w tabeli dlatego liczę na ich zwycięstwo. Nie bawię się w overy bramkowe w tym spotkaniu pomny tego co stało sie w ost . kolejce , sama wygrana gości w pełni mnie zadowoli .
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
D 559

dobryx

Użytkownik
Roar - WSW
WSW odważnie, ofensywnie... no to gramy:
Kreator:
rożne WSW ov5 + gole w meczu ov 1 + kartki w meczu ov 3 - @2,63 - 0,4j
2 - @2,3 - 0,6j
WSW ov5,5 rogów - @1,72 - 0,6j
rogi WSW HA-1 - @2,25 - 0,4j
ov3,5 - @2,1 - 0,4j
ov4,5 - @3,5 - 0,2j
Myślę, że ta ofensywa - Riera, Bonevacia, Yeboah, Kamau powinna zagwarantować sporo zamieszania pod polem karnym Roar. A to powinno dać sporo rogów, no i jest spora szansa na wygraną WSW, no i zapowiada trochę bramek.. do tego waleczność Roar... liczę na powrót Australii po kompromitacji w środku tygodnia.
A jak wygląda w ofensywie ROAR ? Maja kim postraszyc ?
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie ale jestem mega wkurwion*. H2h, wszelkie statystyki mówiły że bedzie fajny overek roznych a tu taka wyjebka............500zl poszlo sie jebac......... ???? ehh....brak slow na tą Australie.......
PS.A Brisbane to są ogóry. Zero walki,,,,,,, zero ambicji... i mało rożnych. Zeby zajeli osatnie miejsce w lidze.
.........sory ale musialem rozladowac zlosc
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Panowie ale jestem mega wkurwion*. H2h, wszelkie statystyki mówiły że bedzie fajny overek roznych a tu taka wyjebka............500zl poszlo sie jebac......... ???? ehh....brak slow na tą Australie.......
PS.A Brisbane to są ogóry. Zero walki,,,,,,, zero ambicji... i mało rożnych. Zeby zajeli osatnie miejsce w lidze.
.........sory ale musialem rozladowac zlosc
Kolego poczekaj. 2:2
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wędrowcy znowu sobie nerwy zapewnili w końcówce, gol Roar na 2-1 polecam zobaczyć. Jak będzie to podrzucę skrót. A w 96 horror jak zwykle ???? FT 2-2
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Adam Taggart strzeli gola @1.83 LVBet
Myślę, że dzisiaj się w końcu przełamie i coś ustrzeli. Potrafi sobie stworzyć wiele sytuacji. Czas na zrehabilitowanie sie po domowej porażce z Melbourne Victory 0:5. Kto jak nie Taggart miał by się wpisać na listę strzelców Brisbane? Do tego powinien podejsc do ewentualnego karnego.
@: ✅✅
Haha dwie bramy w doliczonym czasie gry..takie rzeczy tylko tutaj. Pisałem już nie raz, że takie rzeczy tylko tutaj ???? ???? zasłużenie, czy nie to już inna kwestia
Brawo Waldi za wytypowanie remisu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Kolejka 16
Na sucho taki pomysł &quot;taśmowy&quot; za drobniaki:
25.01. 09:50 Brisbane Roar - WS Wanderers - over 2,5 @ 1,55 - no nie wiem dlaczego by nie miały paść gole?
[QOTE]
2-2 No i fajnie ???? Standardowy mecz jednych i drugich ????
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
PS.A Brisbane to są ogóry. Zero walki,,,,,,, zero ambicji... i mało rożnych. Zeby zajeli osatnie miejsce w lidze.
jak to?... 2 gole w doliczonym czasie i punkt uratowany...
jaki z tego wniosek - z WSW opłaca się zacząć grać dopiero od 80 minuty bo wtedy Janjetović już jest myślami w autokarze/samolocie do domu.
Kreator:
rożne WSW ov5 + gole w meczu ov 1 + kartki w meczu ov 3 - @2,63 - 0,4j ⛔
2 - @2,3 - 0,6j ⛔
WSW ov5,5 rogów - @1,72 - 0,6j ⛔
rogi WSW HA-1 - @2,25 - 0,4j ⛔
ov3,5 - @2,1 - 0,4j ✅
ov4,5 - @3,5 - 0,2j ⛔

-1,76j
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie ale jestem mega wkurwion*. H2h, wszelkie statystyki mówiły że bedzie fajny overek roznych a tu taka wyjebka............500zl poszlo sie jebac......... ???? ehh....brak slow na tą Australie.......
PS.A Brisbane to są ogóry. Zero walki,,,,,,, zero ambicji... i mało rożnych. Zeby zajeli osatnie miejsce w lidze.
.........sory ale musialem rozladowac zlosc
Gościu daj sobie spokój jak nie ogarniasz... Piszesz w dziale non stop pytania ale meczy chyba nie oglądasz. Czas się ogarnąć chyba? Przecież takie akcje to u Roar norma. WSW w tym sezonie też asy ???? Gdzie tu zaskoczenie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
Do góry Bottom