>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Mecz wyglądał jak sprzedany, gospodarze totalnie zwalniali w końcówce jakby nie chcieli nic strzelić
Odniosłem podobne wrażenie , szczególnie gdy zobaczyłem powtórkę karnego .On to tak strzelał żeby nie strzelić .
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
W derbach daje powyżej 5 kartek (przy 5 zwrot) kurs 1,95 w etoto.
To derby i sędziuje mój ulubieniec Evans, który poniżej 5 kartek nie schodzi. Grali miesiąc temu i było 7 żółtych.
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Perth Glory - Adelaide - obie ekipy strz. w 2 poł. @ 2.85 ( IFORBET)

Lubię typować tę ligę. Tutaj ciągle coś się dzieje , nie brakuje zwrotów sytuacji , sporo bramek , jednym słowem ciekawie.
Skupiłem się na tym spotkaniu bo uważam że nie będzie to jednostronne widowisko , a gospodarze jako lider nie będą mieli łatwej przeprawy z 6- stą ekipą ligi.
Po 4 -ech zwycięstwach z rzędu w ostatnią Sobotę zremisowali bezbramkowo w Melbourne , goście natomiast grając w kratkę ostatnimi czasy wywieźli cenne zwycięstwo z Sydney pokonując miejscowe WS Wanderers ( 2:1). Analizując to spotkanie pod kątem goli od razu w oczy rzuca się oczywiście b. dobra postawa ekipy Perth z najlepszym w lidze bilansem 31:16. Jednak rozbijając te statystyki na czynniki pierwsze zauważymy że gospodarze więcej bramek tracą w domu niż na wyjeździe ( 15:10 dom ; 16:6 wyjazd). Nie wiem czym to jest spowodowane , być może w delegacjach grają z kontry co im bardziej odpowiada natomiast jako gospodarz zmuszeni są do ataku pozycyjnego w czym mogą czuć się gorzej.
Goście z ogólnym dużo słabszym bilansem bramek 19:16 nie mogą równać się pod tym względem z rywalem , ale prezentują podobną zależność strzelając z kolei więcej na wyjeździe niż w domu ( 8:9 dom ; 11:7 wyjazd). Czemu więc nie mieliby pokusić się o zdobycie bramki lub dwóch w Perth?.. Uważam że tego dokonają a szukając jakiegoś atrakcyjniejszego kursu niż BTTS @ 1.60 znalazłem powyższą opcję zakładając że obydwa zespoły ustrzelą coś w 2 poł. spotkania w których statystycznie pada więcej goli.
 
grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Oj słabo dziś w Australi , ani goli , ani rogów , ani akcji . Imieniny Ani chyba dzisiaj .
Jets -CCM X@3,2
Under 11 rożnych@1,33
Ako@4,26 .⛔
Albo dokładny wynik 0-0 @5 .⛔
Powodzenia .
No i proszę pierwszy typ po paru minutach na minus .
Co za dzień dziś wszystko odwrotnie .
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
Boże jaki dramat dziś.... btts przez karnego uwalony, overów żadnych :dntlck: załamkaaa
Jeszcze bramka CCM została, oby......już nie mam paznokci na to wszystko
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
DOBRAA :cwl::cwl::cwl: Do trzech razy sztuka xd
Glory vs Adelaide
over 4.5 kartki::zoltakartka:
over 3.5 gola⚽
over 9.5 korka
Jak już cały dzień przegrywać, to cały
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Nie podoba mi się sklad Perth. Cos ten trener... kombinuje. Normalnie w optymalnym składzie szedłbym w win Perth i over ale tak tylko over. Myśle ze ten mecz troche nadrobi wcześniejsze dwa, zwłaszcza pierwszy który mnie mocno zawiódł jesli chodzi o liczby.
Powyżej 2,5 i obie strzela.
Tak bym grał w całorocznym ale juz nielegalny ????
Zostaje over 2,5 w fortunie - 1.87.

Myslalem o roznych ale wcześniejsze mecze obu ekip nie przekonują nnie do tego. Może cos juz w trakcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Dzisiejsza Australia to katastrofa z golami czy kartkami. Może w ostatnim meczu zrobią jakieś show.
Ta liga w ogóle jest komiczna z tym VAR, w pierwszym meczu nie powinno być karnego, bo piłkarz gospodarzy uderza w twarz rywala. Var daje karnego:movember:. Drugi mecz to gol po wyraźnym spalonym dla Newcastle i .... VAR uznaje gola:facepalm:
 
Do góry Bottom