>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Nie ma co patrzec chyba na przeciwnika,ktory jest mega slaby. Mysle ,ze City z 2 gole ogarnie i over 1.5 dla City wejdzie.✅
Do tego City sie przelamie i w obu polowach bedzie aplikowac.
City strzeli w obu kurs 2.2 ✅ fortuna
Niech wrescie zmienia bryle z tych denek po butelkach i trafiaja!
No i stało się, City dostali takiego przeciwnika,który pozwolił im zrobić to co powinni;) Szacun dla WSW za fajna walke do końca.
Wszystkim wszystko prawie weszło także undery niestety nie dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ja próbuję tak:
powyżej 10,5 RR, @1,68 Unibet, 6j ✅
powyżej 11,5 RR, @2,12 Unibet, 5j ✅
powyżej 12,5 RR, @2,80 Unibet, 4j ✅
powyżej 13,5 RR, @3,85 Unibet, 3j ✅

FT 4:3 (11-8 RR)
4 x ✅✅✅✅
dawno nie miałem tak udanego dnia w Australii ???? a myślałem jeszcze nad najwyższą linią rożnych obu zespołów, ale odpuściłem, nie liczyłem, że jednak aż taki festiwal będzie :eek:????
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Tak.5 obroncow,z ktorych jeden ma 4 gole na koncie i gral w wiele lepszych zespolach anizeli Ci napastnicy.
Nie zawsze napad robi wyniki.
EDIT:
Ritchie strzelil w tym sezonie juz 6 goli, wiecej , niż ostatnie 10 lat grając w profesjonalna piłkę.
Odżył gosciu.Podoba mi się.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Wędrowcy to wariaci ????
Dziś Melbourne City vs WS Wanderers 4 : 3 - tracą w 94 min.
13.01.19 ALE Perth Glory vs WS Wanderers 4 : 3 - tracą w 86. z karnego
08.01.19 ALE WS Wanderers vs Wellington Phoenix 2 : 3 - tracą w 89
05.01.19 ALE WS Wanderers vs Melbourne Victory 1 : 2 - tracą w 86.
Babbel załamany, nie mamy obrony to proste, mówi. To już nie kwestia szczęścia, nie mamy jakości w obronie. Niestety WSW zaliczają niechlubny rekord porażek w A-league. Tylko jak może być inaczej kiedy z tuzami obecnego sezonu odpowiednio 3,3,2 i 1 gol/gole nie daje punktów?
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
23.01. 07:35 Wellington Phoenix vs Sydney FC - Kolejny trudny test dla Nix, muszę sprawdzić składy itd. kierunek 1x po @ 1,50 całkiem na razie niegłupi. Łatwo nie będzie bo Blues Sky żądne krwi po ostatniej porażce. W takich meczach &quot;wykuwa&quot; się team spirit. Szczerze? Chciałbym aby gospodarze dali radę, Filip został bohaterem, a Krishna został &quot;katem&quot; Sydney FC. Na razie to tylko &quot;chciejstwo&quot; z mojej strony.
Do Blues Sky wracają Brillante, Ninkovic, Retre. Wypadł Tratt. Nixi w optymalnym. Biorę do dubla ⛔1x i ...
23.01. 09:50 Newcastle Jets vs Central vs Coast Mariners - F3 derby, mecz podwyższonego ryzyka. Ostatnio (23.12.2018) Marynarzom nie udało się zmazać hańby z pamiętnego spotkania z Jets, po którym zostali Rozbitkami28. Czy wykorzystają drugą szansę. Hmmm... Może za to chociaż zobaczymy ze 3 bramki?
Może i ryzykancko bo nie będzie Simona u Marynarzy i Ouara (dlatego poleciały kursy na Jetsów), gospodarze bez Hoffmana i Kantarowskiego, ale over po @ 1,60 pobiorę. I dubel @ 2,40 za miedziaka ⛔rzucam na szalę losu ???? GL
23.01. 12:00 Perth Glory vs Adelaide United - mecz na live na razie jak dla mnie. Kolejny z cyklu wszystko się może zdarzyć. No może z lekkim wskazaniem na gospodarzy, remisu nie wykluczam.
Tu zdania nie zmieniłem, to tyle z mojej strony, jutro mnie &quot;nie ma&quot; więc chłopaki jedziecie z tematem sami ???? GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Co na jutro?

Nixi - SFC

1 - @3 - 0,3j ⛔
Krishna strzeli - @3,1 - @0,3j ⛔
do tego z kreatora:
Krishna strzeli gola ⛔+Nixi wygrają ⛔+ov3 kartki ✅ - @8,5 - 0,2j ⛔
Nixi u siebie są mega mocni, z drugiej strony przyjeżdża nie kto inny ale SFC... już raz zespół z Nowej Zelandii pokonał Sydney - i od tego momentu zaczął się marsz w górę tabeli. Mam nadzieję, że jutro zgarną 3 punkty. Zapowiada się mega ciekawe widowisko z dwoma pretendentami do korony króla strzelców... jak będzie? zobaczymy.
Dodatkowo to mecz konkursowy, dlatego zapraszam do typowania jak ktoś jeszcze nie oddał swojego typu.

Jets - CCM

Granie 1 raczej mija się z celem po kursie w okolicach @1,4 - 1,5 - dlatego może ktoś coś fajnego zaproponuje?

Glory - Adelaide

1 - @2,75 - 0,5j⛔
do tego z kreatora:
Glory wygra+ov2,5+bts - @4 - 0,5j⛔
Myślę, że Glory zgarnie komplet punktów. W poprzedniej kolejce zagrali całkiem dobre spotkanie z City i wg mnie to jednak byli bliżej wygrania. Natomiast Adelaide wygrała z WSW, ale umówmy się WSW po raz kolejny zabrakło szczęścia i wytrwałości bo remis był w ich zasięgu. W Perth widzę tylko jeden wynik - wygrana gospodarzy oraz sporo bramek z obu stron. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Dziś totalna lipa:
-1,8j
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wellington Phoenix - Sydney FC 0:1

obie strzelą, @1,53 Unibet, 8j ⛔
powyżej 2,5 gola, @1,68 Unibet, 7j ⛔
powyżej 3,5 gola, @2,75 Unibet, 5j ⛔
Krishna strzeli, @2,50 Unibet, 5j ⛔
Le Fondre strzeli, @2,00 Unibet, 5j ⛔

Mecz, w którym każdy wynik jest możliwy, dlatego odpuszczam granie 1x2 i idę w stronę bramek. Ostatnie 5 meczy Nixów to 4 btts, 3 over 2,5 i 3 over 3,5. ostatnie 5 meczy Blue Sky to 4 btts, 4 over 2,5 oraz 2 over 3,5.
5 ostatnich bezpośrednich starć to 4 btts, 4 over 2,5 i 4 over 3,5. Myślę, że jutro podtrzymają średnią i zobaczymy równie emocjonujący mecz co dzisiaj. Dodatkowo spróbuję zagrać na bramki dwóch aktualnie najlepszych strzelców swoich drużyn jak i całej ligi.
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1:0

Central Coast Mariners DNB, @4,90 Unibet, 4j ⛔
remis, @4,50 Unibet, 4j ⛔

Granie gospodarzy po @1,50 jakoś do mnie nie przemawia, Jetsi nie wygrali od 5 spotkań, Marynarze w dwóch ostatnich meczach zdobyli więcej punktów niż w poprzednich 12 meczach! Dodatkowo na ich 5 ostatnich bezpośrednich meczy, gdy gospodarzem byli Jetsi padło aż 4 remisy, więc...próbuje
Perth Glory - Adelaide United 0:0

powyżej 2,5 gola, @1,75 Unibet, 6j ⛔

Tu szczerze mówiąc nie mam za bardzo pomysłu, wiec próbuję tylko over 2,5. Statystycznie wygląda to całkiem przyzwoicie ostatnie 5 meczy Perth to over pokryty 4 razy, ostatnie 5 spotkań Adelaide to 3 razy over, gorzej wyglądają ich bezpośrednie pojedynki, bo tam over padł tylko 2 razy na ostatnie 5 meczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wczoraj kursy na bts spadały a dziś juz przedmeczowo spadało na brak btsu i widzę juz po 20 minutach ,że może faktycznie się nie wydarzyć nic specjalnego z obu stron...
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Wellington - Sydney powyżej 3,5 kartki
kurs 1,45 w totolotek
Kurs nie powala, ale powinni spokojnie zrobić jeszcze przynajmniej 2 kartki w pół godziny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Do góry Bottom