>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

grendel 79,2K

grendel

Użytkownik
Panowie mam 100 procentową pewność ,że ten mecz był ustawiony .Jak ktoś może niech obejrzy 2 połowę meczu , tam widać ewidentnie ,że goście robią wszystko aby gospodarze strzelili gola , a końcówka i błąd bramkarza po którym pada gol , cóż chyba tu znowu warto zacytować klasyka , jak to zrobił nie dawno mój kolega qowalsky6 zapłacili za 2-2 to będzie 2-2 , patałachy jedne .
I nie żeby mnie to martwiło bo zagrałem i ugrałem dużo nawet remis za @12 ale radzę wszystkim w miarę możliwości oglądać mecze w tej lidze , bo można od czasu do czasu oczywiście wyjmować dobry pieniądz .
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dziwna ekipa te Wanderers......, chyba nie chcą wygrywać...Który to mecz z rzędu gdzie wypuszczają wygraną w ost. chwili...Ale to co dziś zrobili...Majstersztyk....:cwl:
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziwna ekipa te Wanderers......, chyba nie chcą wygrywać...Który to mecz z rzędu gdzie wypuszczają wygraną w ost. chwili...Ale to co dziś zrobili...Majstersztyk....:cwl:
Czułem tu bramki, 2-2 pisałem Waldiemu, że będzie Ok i proszę ???? Graty Grendel, Waldi, bo summa summarum nie zagrałem tego x ???? Wystarczył over ????
Edit
A tym co rozliczaja przed końcem Australia często udziela lekcji. Warto o tym pamiętać ????
Edit2
Skrót horroru z Brisbane ????
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-brisbane-roar-v-western-sydney-wanderers-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
oglądałem tylko pierwszą połowę, pózniej musiałem wybyć, mega zaskoczenie na plus, w doliczonym z 0:2 na 2:2. WSW chyba idą po jakiś rekord na ilość spotkań w których nie dowożą wygranej do końca ????
p.s. chyba największy pewniak na ich mecze to, że przeciwnik strzeli gola +80 min ;)
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Panowie skoro Australia to Australia. Zaraz mecz z ZEA. Mocno underowy ten turniej ale czuje tutaj gole. Myśle ze 1,5 za Ok 1,4-1,5 zł bedzie. Ale poszedłbym i w 2,5 za 2.37. Dla tych co zarobili rano na brisbane ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Czułem w kościach, że padnie ten remis. Obie drużyny już dłuuuuugo bez zielonego (win). Również i według mnie wydaje się, że mogło być coś kupione (bramkarz, obrońca, obrońcy - coś było na rzeczy przy obu ostatnich akcjach bramkowych).
Na szczęście X2 i over 1.5 (tak, wiem, śmieszny kurs, ale nawet w małym kursie jest czasami value) do mini ako - weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Panowie skoro Australia to Australia. Zaraz mecz z ZEA. Mocno underowy ten turniej ale czuje tutaj gole. Myśle ze 1,5 za Ok 1,4-1,5 zł bedzie. Ale poszedłbym i w 2,5 za 2.37. Dla tych co zarobili rano na brisbane ????
Ja tam w under poszedłem, że zacytuję: &quot;Jak &quot;paczę&quot;, na ruchy i ustawienie przez Grahama drużyny Socceroos, dalej dotyczczasowe wyniki z ZEA jakie Kangury &quot;osiągały&quot; oraz dotychczasowy &quot;styl&quot; moich pupili, to nie dziwię się koledze natasowi, że poszedł w 1x. Ba, stara prawda mówi o gospodarzach, którym &quot;ściany&quot; pomagają. U turbanów nabiera to jeszcze większego znaczenia. Ja poszedłem w under, @ 1,55 ✅ za drobniaki nie powala, ale co tam. To i tak mafijny ???? turniej. GL!&quot;
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Ja tam w under poszedłem, że zacytuję: &quot;Jak &quot;paczę&quot;, na ruchy i ustawienie przez Grahama drużyny Socceroos, dalej dotyczczasowe wyniki z ZEA jakie Kangury &quot;osiągały&quot; oraz dotychczasowy &quot;styl&quot; moich pupili, to nie dziwię się koledze natasowi, że poszedł w 1x. Ba, stara prawda mówi o gospodarzach, którym &quot;ściany&quot; pomagają. U turbanów nabiera to jeszcze większego znaczenia. Ja poszedłem w under, @ 1,55 za drobniaki nie powala, ale co tam. To i tak mafijny ???? turniej. GL!&quot;
No ZEA strzeli na pewno. Makbut w formie, tak w kadrze jak w lidze ???? mnie nie interesuje kto strzeli, ważne ile i czemu tylko tyle ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
No ZEA strzeli na pewno. Makbut w formie, tak w kadrze jak w lidze ???? mnie nie interesuje kto strzeli, ważne ile i czemu tylko tyle ????
No i turbany już miały 100, Ryan broni, ... under tak sobie teraz wygląda ???? Teraz Maclaren...i znowu Maclaren się odgryzał... Grant próbował... Kangury przeważają...
Gospodarze świętują... Arnold wk....ny, ale tak to bywa, za posiadanie i akcje bez goli, się nie wygrywa. FT 1-0 under z gatunku co nie cieszą ale ✅
 
P 24,1K

pescarabajo

Użytkownik
Jak ja bym chciał zeby ligowcy nie brali przykładu ze swojej kadry...
Panowie (i panie jeśli są) na jutro proponuje dubelek over 2,5 i tyleż samo w drugim meczu. Na chwile obecną na fortunie daje to 2.8zl.
Za drobne spróbuje dubelek po 3,5, a co! ????
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Fakt, tą Australię to można i byłoby pograć, ale nie kiedy turniej jest u turbanów :cwl:
A u mnie na Islandii qowalsky6 w dalszym ciągu ponuro, wietrznie, i deszczowo (chociaż teraz mrozik chwycił) a w tematach sportowych, to powiem, że wciąż ciężko do tej specyfiki i rytmu wiosna / jesień, się przyzwyczaić. Artykułów piłkarskich w necie/prasie jest mało, a jeśli są, to w języku islandzki i ciężko je przełożyć na wiedzę użyteczną.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Fakt, tą Australię to można i byłoby pograć, ale nie kiedy turniej jest u turbanów :cwl:
A u mnie na Islandii qowalsky6 w dalszym ciągu ponuro, wietrznie, i deszczowo (chociaż teraz mrozik chwycił) a w tematach sportowych, to powiem, że wciąż ciężko do tej specyfiki i rytmu wiosna / jesień, się przyzwyczaić. Artykułów piłkarskich w necie/prasie jest mało, a jeśli są, to w języku islandzki i ciężko je przełożyć na wiedzę użyteczną.
A chodzisz na puchary (Reykjavik?) ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
już daję na jutro rano.. bo nie wiem czy wstanę:

Nixi - City

1 - @2,5 - 1j ✅
rogi Phoenix HA-1,5 - @1,9 - 1j ⛔
Kreator: Krishna strzeli ⛔+ gole un4 ✅ + kartki ov3 ✅ - @8,5 - 0,5j ⛔
No cóż - u siebie Nixi powinni ograć City... ale z drugiej strony City to jednak solidna obrona (nadal najlepsza w lidze) i mam nadzieję, to co pograli z WSW już się nie powtórzy... no ale w Phoenix jest Krishna, który musi się zrehabilitować za karnego z SFC (czy specjalnie spudłował czy nie to już przeszłość) a chyba w meczu z City najlepiej udowodnić, że to była tylko wpadka. Dlatego moje typy - gospodarze wygrają, ale nie za dużo.. wygrają dzięki golowi Krishny...
Do tego skoro Phoenix będzie atakować, to zapewne więcej zrobi rogów... myślałem jeszcze o ogólnym ov rogów... ale City te rogi na wyjazdach robi w kratkę.. tutaj patrzę na wyjazd do Adelaidy... dlatego może z tym jeszcze poczekam na Wasze pomysły...
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wellington Phoenix - Melbourne City


Wellington Phoenix @2,50 Unibet
Melbourne Victory - Sydney FC
Sydney FC @3,0 Unibet

Dziś bez kombinowania, rano mnie nie będzie, więc nie będzie okazji do śledzenia na live. Nixi po ostatniej porażce na pewno będą chcieli się zrehabilitować przed własną publiką, zresztą u siebie radzą sobie całkiem dobrze (4w 1r 3p), natomiast City w delegacji średnio (3w 1r 3p), idę w stronę gospodarzy. W drugim spotkaniu upatruję wygranej Blue Sky, na własnym stadionie MV (4w 2r 2p),natomiast Sydney w delegacji drugi wynik w lidze po Perth (5w 2r 1p). Myślałem jeszcze nad rożnymi, ale linie w pre wysokie, więc z racji, że nie będę miał możliwości śledzenia na żywo odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
R 367

romeo12345

Użytkownik
Phoenix-City
Glowne typy
Over 2,5 1,9
City z remisem 1,52
Delikatnie
City win 2,8
City over 1,5 @2,45
Edit. Ht 1-0
Over 2,5 2,35
Btts 1,95
Wiem ze sa to typy troche naprzeciw wszystkim ale po ostatnich wynikach w Aleague zaczalem sie doglebniej przygladac tej lidze. Typy podane na podstawie ruchow u bukow azjatyckich i betfair. Ostatnio statystyki h2h przestaly miec znaczenie w Australii dlatego zaczalem szukac drugiego dna. Nikt tu przecierz nie spada i nie awansuje dlatego druzyny moze sobie dorabiaja na boku. Nikomu nie polecam typow ale sam zagralem jak wyzej.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Phoenix-City
Glowne typy
Over 2,5 1,9
City z remisem 1,52
Delikatnie
City win 2,8
City over 1,5 @2,45
Wiem ze sa to typy troche naprzeciw wszystkim ale po ostatnich wynikach w Aleague zaczalem sie doglebniej przygladac tej lidze. Typy podane na podstawie ruchow u bukow azjatyckich i betfair. Ostatnio statystyki h2h przestaly miec znaczenie w Australii dlatego zaczalem szukac drugiego dna. Nikt tu przecierz nie spada i nie awansuje dlatego druzyny moze sobie dorabiaja na boku. Nikomu nie polecam typow ale sam zagralem jak wyzej.
No i fajnie, że masz swoje zdanie. Nie twierdzę, że nie ma wałków, ale to raczej w momencie kiedy już zespoły mają pewne play-off. To, że nikt nie spada, nie znaczy, że ostatnie lachudry mają lekko. Wooden spoon to powód do drwin, mniej kibiców i sponsorów itd. Moim zdaniem dziś &quot;nie powinno&quot; być podlozenia się przez Nix. To nie ten etap. I hope ????
Edit
Nix sporo sytuacji, Kurto bezrobotny, ht 1-0 ????
2 poł. Co Nix namarnowało 100 - ek, to ich, no i Filip też w 2 poł. dopomógł. 93 min. Kurto ratuje d... Nixom ????
 
majekx 746,6K

majekx

Znawca A-League
Składy na drugi mecz:

Tymczasem w Nowej Zelandii do przerwy 1:0. Po szybkim golu Nixi trochę cofnięci i grają to co lubią... z kontry. City stara się grać presingiem, i jak ma już piłkę to dalekimi podaniani za linię obrony uruchamiać atak.. ale zagrożenia z tego nie ma za wiele.
70&#39; City gra po ziemi i akcje są dużo groźniejsze... Gospodarze w głębokiej defensywie, napastnicy zupełnie wyłączeni z gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom