>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Daje powyżej 4,5 kartki kurs 1,7 w Phoenix-City. Są już dwa żółtka, ostry mecz, 16 fauli w pierwszej połowie. Sędzia już w tym sezonie dawał 5/6 kartek, więc potrafi zrobić powyżej 4,5.
✅ 5 ::zoltakartka:
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
majekx 760,8K

majekx

Znawca A-League
Na drugi dzisiejszy mecz...

Victory - Sydney FC

1 - @2,4 - 0,7j ✅
rogi HA-1 Victory - @2,05 - 1j ⛔
i kreator:
Toivonen gol ✅+ kartki ov3 ✅+ gole ov 1✅ - @4 - 0,3j ✅
czemu tak gram?.. ano dlatego, że te nieobecności z SFC zaczynają robić się duże. Dziś nie zobaczymy de Jonga i Brosque... czyli tym razem ucierpiała trochę ofensywa gości.... Zobaczymy co z tego będzie, a tymczasem przełączam się na 2 połowę do Wellington.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
majekx 760,8K

majekx

Znawca A-League
live Nixi - City - 72&#39;
X2 - @4,33 - 0,3j ⛔
Kurto pokazuje klasę... kolejny raz ratuje gospodarzy przed stratą bramki.
To Kurto po raz kolejny bohaterem meczu i zapewne będzie w 11-ste kolejki...
Nixi - City

1 - @2,5 - 1j ✅
rogi Phoenix HA-1,5 - @1,9 - 1j ⛔
Kreator: Krishna strzeli ⛔+ gole un4 ✅ + kartki ov3 ✅ - @8,5 - 0,5j ⛔
-0,3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
drif 28,4K

drif

Użytkownik
Witam ponownie wszysytkich Boomerangowcow ;)
Ja na szybko bo jeszcze w tenisowym letarugu AO jestem. Ale obok tego meczu przejsc obojetnie nie moge ????
Na poczatku myslalem jednynie by zagrac czysta jedynke na Victory. Ale w moim odczuciu ten mecz moze isc w kazda strone z lekkim wskazaniem na remis. Wybralem natomiast opcje overova kartek. W ostatnich pieciu spotkaniach linia zaostala przekroczona tylko raz. Kurs i linia jest wystawiony dosc dobrze i na styk.
Coz za wieczor w Melbourne Park w odleglosci doslownie metrow odbeda sie dwa wspaniale widowiska calkiem odzielnnych dziedzin sportowych.
Melbourne Victory v Sydney FC Over 4.5 cards @ 1.9 Bet365 1.18/10 ⛔ -1.18j Sedziowanie kpina :cwl:

Powodzenia!
Stan A-League +2.18j
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
No i fajnie, że masz swoje zdanie. Nie twierdzę, że nie ma wałków, ale to raczej w momencie kiedy już zespoły mają pewne play-off. To, że nikt nie spada, nie znaczy, że ostatnie lachudry mają lekko. Wooden spoon to powód do drwin, mniej kibiców i sponsorów itd. Moim zdaniem dziś &quot;nie powinno&quot; być podlozenia się przez Nix. To nie ten etap. I hope ????
Edit
Nix sporo sytuacji, Kurto bezrobotny, ht 1-0 ????
2 poł. Co Nix namarnowało 100 - ek, to ich, no i Filip też w 2 poł. dopomógł. 93 min. Kurto ratuje d... Nixom ????
No i fajnie ft 1-0, mówiłem, że jak gra Kurto to co do zasady nie ma co grać przeciwko Nixom ????
Moim zdaniem dziś &quot;nie powinno&quot; być podlozenia się przez Nix. To nie ten etap. I hope ????
Prosili się o karę, ale dotrwali do końca. Play offy coraz bliżej...
26.01. 07:35 Wellington Phoenix - Melbourne City - 1 dnb @ 1,80 - druga porażka u siebie? City to nie Sydney.
No kierunek na plus ???? City ma bolączkę w ataku i nic się nie zmienia w tej materii. Ostatni ich wyczyn to wyjątek potwierdzający regułę.
no cóż jak zwykle nic nie dająca Australijska. ????
No proszę Cię, to co Ty grasz ???? Nie zawsze jest zielono, ale żeby &quot;jak zwykle&quot; eee... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Na drugi dzisiejszy mecz...

Victory - Sydney FC

1 - @2,4 - 0,7j
rogi HA-1 Victory - @2,05 - 1j
i kreator:
Toivonen gol + kartki ov3 + gole ov 1 - @4 - 0,3j
czemu tak gram?.. ano dlatego, że te nieobecności z SFC zaczynają robić się duże. Dziś nie zobaczymy de Jonga i Brosque... czyli tym razem ucierpiała trochę ofensywa gości.... Zobaczymy co z tego będzie, a tymczasem przełączam się na 2 połowę do Wellington.
U Big V dalej nie ma Hondy, ale 1x powinni wyciągnąć. No i mecz podwyższonego ryzyka. Comeone Victory!
PS Co do Nix, to fajnie poczytać, że Polak bohaterem meczu ????
https://www.a-league.com.au/news/williams-strike-and-kurto-heroics-lead-phoenix-tense-win-over-melbourne-city
Tutaj zobaczcie sobie skrót ????
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-wellington-phoenix-v-melbourne-city-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
grendel 82,7K

grendel

Użytkownik
Witam , mecz już się zaczął ale podam co zagrałem
Melbourne V wygra i obie strzelą @4.75
Over 9 rogó[email protected]
Over 4,5 [email protected]
Spore ako wyszło 15.6⛔
Ale jak to mówiąi kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
Powodzenia.
To trzeba się będzie wody napić .
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Melbourne - piękna bramka z wolnego, brawo! 1-0, Toivonen warto zobaczyć... HT 1-0 mecz na remis, szału brak jednak Wiking zrobił różnicę ????
2 poł. Kanonady nie ma a bramki padają. 2-0 Victory poczuli się pewniej i kara na 2-1 ????
Thomas i poprzeczka ratuje Melbourne... Co Athiu zjeb...ł to się w głowie nie mieści... Teraz Kosta popsuł... FT 2-1 ???? Dla mnie bomba...
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Czyżby remis Sydney ostro cisną .
Cały mecz oscyluje koło x co jakiś czas kaleczą jednak jedni i drudzy ???? O teraz Kosta a to już doliczony, mógł na 3-1... Tylko 4 kartki, szok niezbyt fair grają niestety... Koniec 2-1 ???? Po mojemu ????
26.01. 09:50 Melbourne Victory - Sydney FC - 1x @ 1,40 - 2 wyjazdy Sydney w krótkim czasie, punkt dla Big V.
edit
Fajnie ft 2-1, zacięty mecz ale super dla V ✅
No i gra ???? Pzdr chłopaki, a i jak? Da się coś jednak ugrywać ???? Graty majekx... dawałeś 1.
Na drugi dzisiejszy mecz...

Victory - Sydney FC

1 - @2,4 - 0,7j ✅
rogi HA-1 Victory - @2,05 - 1j
i kreator:
Toivonen gol ✅+ kartki ov3 ✅+ gole ov 1✅ - @4 - 0,3j ✅
czemu tak gram?.. ano dlatego, że te nieobecności z SFC zaczynają robić się duże. Dziś nie zobaczymy de Jonga i Brosque... czyli tym razem ucierpiała trochę ofensywa gości.... Zobaczymy co z tego będzie, a tymczasem przełączam się na 2 połowę do Wellington.
Brawo!
Pamiętajcie o konkursie, majekxowi podziękowania, bo sam to ogarnia!
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-perth-glory-newcastle-jets-27-01-2019-10-00.155160/#post-6788971
A tu skrót z Melbourne
https://www.a-league.com.au/video/full-time-highlights-melbourne-victory-v-sydney-fc-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
natas 8,1K

natas

Użytkownik
Witam. Zwróciłem dziś uwagę na pewną ciekawostkę w jednym meczu tej ligi a mianowicie:
Adelaide United - Central Coast Mariners 8:00

Wypatrzyłem ciekawe H2H między tymi dwoma zespołami a dokładniej chodzi mi o łamanie w meczach tych drużyn co sezon. Oto jak się prezentuje:
Central Coast Mariners - Adelaide United 1:3 (1:0) - 14.02.2016
Adelaide United - Central Coast Mariners 1:2 (1:0) - 06.11.2016
Central Coast Mariners - Adelaide United 2:3 (1:0) - 25.03.2017
Central Coast Mariners - Adelaide United 1:2 (1:0) - 16.11.2017
Może i te łamania były przypadkowe, jednak nie omieszkam za drobne spróbować zagrać tego meczu, bo aż się prosi powiedzieć &quot;sprawdzam!&quot; ;) A więc:
2/1 @17,75 TOTO.nl ✅✅✅ 2:1 (0:1) Elegancko to zrobili po raz kolejny. Tyle przypadków ;)
1/2 @30,00 TOTO.nl ⛔⛔⛔ 2:1 (0:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +106
majekx 760,8K

majekx

Znawca A-League
składy na pierwszy mecz:

AdelaideUnited line up: Izzo (gk), Galloway, Strain, Lia, Isaias (c), Goodwin, Konstandopoulos, Mileusnic, Jakobsen, Elsey, Halloran​
moje typy:
Adelaide - CCM
rogi ov10,5 - @1,9 - 0,3j ✅
kreator: 1✅+Adelaide ov1,5✅ - @2,2 - 0,5j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
D 559

dobryx

Użytkownik
składy na pierwszy mecz:

AdelaideUnited line up: Izzo (gk), Galloway, Strain, Lia, Isaias (c), Goodwin, Konstandopoulos, Mileusnic, Jakobsen, Elsey, Halloran​
moje typy:
Adelaide - CCM
rogi ov10,5 - @1,9 - 0,3j
kreator: 1+Adelaide ov1,5 - @2,2 - 0,5j
Ja pobiera ov 11,5 po kursie @2.30 ???? ????
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
W Adelajdzie fajna pogoda, Ccm wychodzi 5 obrońcami (mimo to, trzeba pamiętać, że Pain to czasami ofensywnie gra), gdyby nie Simon, to zaryzykować można by było, iż goście nie zdobędą bramki. Gramy...
Live
Na razie dramatyczna kopanina ze wskazaniem na aktywnych gości o zgrozo ???? dam za drobne x ht po @ 1,91 ⛔, patafiany jedni i drudzy. Do tej pory jedni i drudzy zaliczyli farta blokując/odbijając pilki zmierzające do siatki obok bezradny bramkarzy ...
I stało się, ładny strzał i 0-1. The Reds, pobudka!!!
FT 2-1 po horrorze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Do góry Bottom