>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

888starz

chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ktoś nadal korzysta?? Szukam jakiejś alternatywy ze skrillem czy innymi wpłatami, bo revolut się odciął od orientowany wokół hazardu transakcji przez co męczy mnie nieco unibet. Gram głównie tenisa i piłkę, warto robić konto czy raczej lipa? I jeszcze jak czasowo wyglądają wypłaty. Z góry dzięki.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ktoś nadal korzysta?? Szukam jakiejś alternatywy ze skrillem czy innymi wpłatami, bo revolut się odciął od orientowany wokół hazardu transakcji przez co męczy mnie nieco unibet. Gram głównie tenisa i piłkę, warto robić konto czy raczej lipa? I jeszcze jak czasowo wyglądają wypłaty. Z góry dzięki.
Ja jestem zadowolony. Wpłaty ogarniam przez Skrilla, ale można nawet Paysafecard. Wtedy klikasz Skrill i z listy rozwijanej PSC. Wypłata na Skrill do 10minut, a potem ze Skrilla na kartę do 2h (nie wiem, o której dokładnie zaksięgowane, bo przed 20 wypłacałem, a teraz już mam na koncie).
 
Otrzymane punkty reputacji: +214
P 26

pioteer

Użytkownik
Zrobiłem wpłatę kartą revolut, jaką metodą mogę wypłacić środki? Wybierając skrill, przelew bankowy czy cokolwiek innego mam komunikat "wypłata zostanie zaakceptowana tylko wtedy, gdy zostanie użyta ta sama metoda płatności, której użyto podczas wpłacania depozytu". Nie mam na liście dostępnych metod wypłaty na kartę płatniczą...
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Zarejestrowałem się dziś. Rzuca się w oczy apka łudząco podobna do 1xbet i 22bet. Pewnie ten sam dostawca. Wpłata przez Jeton bez problemu. Ciekawa oferta i wysokie kursy. Chętnie potestuję dłuższą chwilę a wrażenia opiszę za jakiś czas.
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Ta, Ci sami zlodzieje o ktorych wczesniej wspomniales, brawo za spostrzegawczosc
Pozwól, że przekonam się o tym na własnej skórze 😉

Edit: Weryfikacja przyszła szybciej niż się spodziewałem. Pierwszy dzień gry za drobne, po kilku postawionych singlach limit w postaci około 20% na kursach w dół. Ewidentnie mile widziane Janusze, co po pijaku postawią pół wypłaty na real czy psg. Jak wiesz co i kiedy stawiać po jakich kursach to chyba nie jesteś tam mile widziany. Szkoda. Trzeba dołączyć do #teamhagi84 i odradzać serdecznie.
 
Ostatnia edycja:
P 26

pioteer

Użytkownik
Przestrzegam. Załozyłem dziś konto przez telefon w moment. Wpłaciłem 3500 PLN. Postawiłem cztery AKO na overy/undery w Pucharze Króla plus dubel holenderska + PSG. Żadnych błędów buków, żadnych sztuczek i kombinacji. Wygrałem 7k. Pół biedy, że nie mogę wypłacić (rzekomo muszę wpłacić skrillem/netellerem i wtedy spróbować wypłacić). Od czasu wygranej nie mogę nic postawić, pojawia się błąd "Nie udało się postawić zakładu. Weryfikacja wydarzeń nie powiodła się". Pani na chacie napisała najpierw, że "bukmacher może odmówić zawarcia zakładu bez podania przyczyny", a na moje pytanie czy mogę się odwołać i czy moje konto zostało zablokowane odpisała "to decyzja bukmachera".

To pierwsza taka sytuacja w moim życiu :) ja wszystko rozumiem, rozumiem banowanie oszustów, zawodowców, ludzi grających surebety. Ale mi po prostu weszły dwa zakłady z czterech. To jest ten rzekomo renomowany bukmacher gwarantujące szybkie wypłaty dużych kwot?
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Przestrzegam. Załozyłem dziś konto przez telefon w moment. Wpłaciłem 3500 PLN. Postawiłem cztery AKO na overy/undery w Pucharze Króla plus dubel holenderska + PSG. Żadnych błędów buków, żadnych sztuczek i kombinacji. Wygrałem 7k. Pół biedy, że nie mogę wypłacić (rzekomo muszę wpłacić skrillem/netellerem i wtedy spróbować wypłacić). Od czasu wygranej nie mogę nic postawić, pojawia się błąd "Nie udało się postawić zakładu. Weryfikacja wydarzeń nie powiodła się". Pani na chacie napisała najpierw, że "bukmacher może odmówić zawarcia zakładu bez podania przyczyny", a na moje pytanie czy mogę się odwołać i czy moje konto zostało zablokowane odpisała "to decyzja bukmachera".

To pierwsza taka sytuacja w moim życiu :) ja wszystko rozumiem, rozumiem banowanie oszustów, zawodowców, ludzi grających surebety. Ale mi po prostu weszły dwa zakłady z czterech. To jest ten rzekomo renomowany bukmacher gwarantujące szybkie wypłaty dużych kwot?
A to jeszcze poczekaj, aż będziesz chciał tą kasę wypłacić. Wrażenia gwarantowane. Mam tak teraz z 22bet. W coś koło miesiąc pomnożyłem kapitał x8. Obecnie przechodzę żmudny i upierdliwy proces weryfikacji. A jedyne co można zrobić o uzbroić się w cierpliwość, ewentualnie wysmarować "dobrą" opinię na trustpilot czy askgamblers.

A można było od razu posłuchać hagiego84 😂
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Ludzie litości...
3.5k wplacac do ruska zeby zagrac tasmy na lige hiszpanska? to trzeba nie miec mozgu

Da sie tam grac, ale za mniejsze kwoty i to calkiem dobrze, ale granie tam na wielkie zyski za tysiace to jest samobojstwo.

do wplat/wyplat polecam uzywac USDT i wplacac via tether on tron/ prowizja zadna a nawet wyplaty przychodza w jedna minute zazwyczaj jezeli konto nie jest w trakcie weryfikacji.


A jak dostaliscie limity w 22bet lub 1xbet, to nie zakladajcie 888starz na te same dane, bo i tak wam z automatu konto uwala ..
Post automatycznie złączony:

A to jeszcze poczekaj, aż będziesz chciał tą kasę wypłacić. Wrażenia gwarantowane. Mam tak teraz z 22bet. W coś koło miesiąc pomnożyłem kapitał x8. Obecnie przechodzę żmudny i upierdliwy proces weryfikacji. A jedyne co można zrobić o uzbroić się w cierpliwość, ewentualnie wysmarować "dobrą" opinię na trustpilot czy askgamblers.

A można było od razu posłuchać hagiego84 😂
Jak rzeczywiscie ma swieze konto, bez wczesniejszych banow w 22bet lub 1xbet to moze mu wyplaca z racji tego, ze to nie byla jakas 7 liga w afganistanie, ale weryfikacja selfie z ich mailem w tle nieunikniona bo to standard
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Ludzie litości...
3.5k wplacac do ruska zeby zagrac tasmy na lige hiszpanska? to trzeba nie miec mozgu

Da sie tam grac, ale za mniejsze kwoty i to calkiem dobrze, ale granie tam na wielkie zyski za tysiace to jest samobojstwo.

do wplat/wyplat polecam uzywac USDT i wplacac via tether on tron/ prowizja zadna a nawet wyplaty przychodza w jedna minute zazwyczaj jezeli konto nie jest w trakcie weryfikacji.


A jak dostaliscie limity w 22bet lub 1xbet, to nie zakladajcie 888starz na te same dane, bo i tak wam z automatu konto uwala ..
Post automatycznie złączony:



Jak rzeczywiscie ma swieze konto, bez wczesniejszych banow w 22bet lub 1xbet to moze mu wyplaca z racji tego, ze to nie byla jakas 7 liga w afganistanie, ale weryfikacja selfie z ich mailem w tle nieunikniona bo to standard
Fakt, tu zrobiłem błąd, nie doczytałem dobrze i nie skumałem, że jak ten sam soft, to mi limity przejdą z jednego buka do drugiego. Niby polityka prywatności, rodo srodo, a na dzień dobry limit, no życie. Obrócę depozyt, spróbuję wypłacić i się pożegnamy, pewnie bez żalu z obu stron. A, że mi się uda jeszcze wyjść na plus z tymi przyciętymi kursami to jestem pewien, tylko dłużej to potrwa. Trzeba szukać alternatywy.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Miałem podobnie. Założyłem konto, wpłaciłem, zagrałem. Zanim zakłady zostały rozliczone miałem zlimitowane konto. Wypłacili bez problemu, bez weryfikacji.
 
Misiekqq 16,3K

Misiekqq

Użytkownik
Hmm nie napawa optymizmem to co piszecie. Mnie dosyć szybko zlimitowali, w momencie jak zacząłem grać za 300-500 pln na kupon.
Chce postawić jakiegoś singla, a tam limit 240 ;) Kończę dzisiaj (jak Bóg da) obracać bonusem. Zobaczymy jak będzie z wypłatą
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
Co prawda nie 888 a 22bet, ale soft, zasadę działania i obsługę klienta mają identyczną. Dobrnąłem wczoraj do końca procesu weryfikacji i wypłaciłem pieniądze. Po selfie z dowodem, selfie z dowodem i mailem a na koniec pytaniu co mnie łączy z xxxxxxx xxxxx, co mnie zamurowało, mogłem dokonać wypłaty. Jedyne na co mogę narzekać to limity na kursach i stawkach zasadniczo ograniczające atrakcyjność buka, sprowadzającą się do okazyjnej gry za drobne.
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
To jest to samo, jak miales limity w 22bet, to zakladanie 888starz nie ma zadnego sensu, bo co bys nie zagral to i tak z automatu w kilka godzin limity sie przeniosa.
Do gry za kilkaset PLN jest to najlepszy bukmacher.
A do gry za tysiace to no raczej nie bardzo.
Dosc powiedziec ze w aktualnych czasach to juz nawet zlodzieje z unibetu kradna ludziom pieniadze gdy saldo jest "zbyt duze"
a co dopiero ruski krzak.
 
N 0

NoMErcyPL

Użytkownik
Co prawda nie 888 a 22bet, ale soft, zasadę działania i obsługę klienta mają identyczną. Dobrnąłem wczoraj do końca procesu weryfikacji i wypłaciłem pieniądze. Po selfie z dowodem, selfie z dowodem i mailem a na koniec pytaniu co mnie łączy z xxxxxxx xxxxx, co mnie zamurowało, mogłem dokonać wypłaty. Jedyne na co mogę narzekać to limity na kursach i stawkach zasadniczo ograniczające atrakcyjność buka, sprowadzającą się do okazyjnej gry za drobne.
Chłopie nigdy nic nie pisze na tym forum tylko przeglądam ale był ten temat wałkowany milion razy, że u ruska czytaj Starz 22bet paripesa 1xbet sapphirebet itd itd NIE GRA SIE NISZOWEK. A widzac twoj projekt progresji na remisy z lig uganda egipt gambia nie dziw sie ze jest spalony u nich, to jest swietny buk do grania popularnych zdarzen nba premier league itd itd. Niszowki nie u ruska AMEN.
 
Do góry Bottom